Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki Nequitia wypróbuje twój przepis na ten budyń 🙂A jakie owoce dajesz do tej kaszki mleczno ryżowej sama jakieś robisz czy ze słoiczka coś??
Musze kombinowac ale jestem załamana normalnie 😞
17 mam wizyte u pediatry więc jej powiem co wyrabia nasz Szymek z mlekiem mam nadzieje że kaszki będzie jesc a jak nie to spróbuje tę kaszke sinlac kupic z Nestlle.
Magda a co do pochylania główki to myślę że ma taki chwilowy nawyk bo jak się zapomni to trzyma prosto ją ale też powiem o tym lekarce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja podaje czasem jabłko do kaszki mleczno ryzowej.kazdy owoc mozna im wiecej tym lepiej w waszym przypadku bo zabije smak kaszki. jak szukasz cos bezmlecznego w sensie a'la kaszki to z bobovity jest produkt minima, tak rozumiem ze bez mleka, a zawiera witaminy wiec mozesz uzyc jako posiłek jak jzu bedzie lipa na całego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też używam Bebiko na początku pił ale teraz jakby diabeł w niego strzeił 😮
Zastanawiam się a może nie toleruje laktozy tylko tak od razu by to wyszło?
Zobacze jutro kupię tę kaszkę mleczno-owocową i jedną smakową morelowa bo ją lubił i zobacze co będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz pobudke zaliczylismy z wrzaskiem. uspałam, dałam cyca i napisałam posta i znów wrzask, teraz znów spi, zobaczymy na jak długo.uspypiany po kąpieli 1,5 godziny..ale ja juz sie przyzwyczaiłam.kiedys dziewczyna ze spacerów co ma starszego synka mówiłą ze własnie 6 miesiac to jej nie spał,wiec moze to jednak ten skok. łudze sie jeszcze tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Cały dzień mnie nie było i teraz mam do napisania tyle, że pewnie o połowie zapomnę.
Przede wszystkim buziaczki dla Filipka!!
Basiu, to trochę dziwne, bo nawet pracodawca nie może Cię zwolnić jak wracasz z macierzyńskiego, więc straszenie to jakaś bzdura. A stanowiska też nie powinien obniżać... jedyną sytuacją jest, gdy zakład pracy ogłasza upadłość...
Mam pytanie... czy Wasi chłopcy (w sensie: dzieciaczki 😉 ) łapią się za sisiorka?? Bo Pawełek chyba odkrył, że go ma i dosłownie jest szał! 😁 😁 😁
A co do chwalenia facetów, to wczoraj napisałam co napisałam, a dziś rano mnie wkurzył, bo niebardzo mu sie chciało zająć Pawełkiem, a ja zdychałam, więc go opier...łam na czym swiat stoi i powiedziałam,że palcem nie kiwnę. I poszłam spać. Obudziłam się ok.16 i słyszę jakiś dziwny dźwięk z kuchni, Pawełek widzę śpi w huśtawce... Wchodzę do kuchni, a Marcin uciera ziemniaki, a obok laptop z otwartą stroną na przepisie na placki ziemniaczane 🤪 Uwierzcie mi, Marcin NIGDY nie gotuje. Szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez pochwaliłam mojego i tez mnie dzis wkurzył hahahahha od dzis go nie chwale hahahaha
akcja plackowa ekstra hihi
ps. jak sie czujesz?
Filip juz chyba dwa miesiace temu zaczał tam majstrowac i nadal to robi hihihihi
....no i sie obudził...wiec pogoniłam mojego niech w koncu ruszy dupsko i go uspi bo ja juz usypiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czuję się jak z krzyża zdjęta... ból głowy przeszedł po paracetamolu, ale gardło mam zawalone jak nie wiem co! No i mnie dusi... Ale przynajmniej te dreszcze i gorączka przeszły... Póki co nie widzę u Pawełka żadnych oznak zarażenia.. Aha! Za to zobaczyłam uczulenie na pupce!!! Ostatnio skończył sie sudocrem i stwierdziłam, że zużyję próbki z Musteli, które dostałam, bo miałam ich kilka. No i chyba od tego! Jutro muszę koniecznie kupić Sudocrem, bo bardzo nieładnie to wygląda- blisko odbytu i takie bąbelki jakby 😮 No i czerwone... Nigdy wcześniej czegoś takiego nie mieliśmy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie martw sie szybko znikną.mojemu znikło uczulenie po 2-3 dniach.
kurcze jak Cie dusi mzoe jakies inhalki, nawet głowe nad miska z goracą woda z jakimis ziółkami, na gardło polecam jodynę, tamtum verde tez.dopiero dzis kolezanke spotkałam dokłądnie ten sam przebieg choroby co Ty miała...jakies mutanty fruwają, ale sie juz lepiej czuje zostało troche gardło.oby Ci przeszło zupełnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...