Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam
Dziecię od godziny smacznie śpi więc mam czas dla siebie. Miałam pomalować paznokcie ale daruję sobie dziś, bo mnie sen już łamie i chyba zaraz pójdę się położyć.
Jola pytałaś o wkładki 🙂 ja używam Penaten i cena 21 za 50 szt. Któraś z Was pisała, że używa Jonhsona, wczoraj zastanawiałam się nad ich kupnem ale nie wiem jakie są. Polecacie je???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Foga bardzo mi przykro z powodu szwagra 😞
Co do wkładek to ja z belli używam.
co do ślinienia moja nadia też od jakiegoś xczasu maa coś takiego tylko nie wiem czy o tym samym my ślimy bo ona jaby się pieniła...
Aniołku Twoja niunia jest wcześniaczkiem i niektóre momenty rozwojowe będą u niej inne niż u dzieci terminowych, ale tro nic złego bo ka ży z nas jest indywiduum i ma swoje tempo rozwoju. Najwa zniejsze,oby wszystko szło do przodu buziaczki i gorące uściski od nas 🙂
Dziewczyny z dziecmi,które śpią niespokojnie moja nadia też tak miała i wszelakie problemy ustały od kiedy nadia śpi na brzuszku 🙂 Spróbujcie może i Waszym pomoże?
Diviana ja też nie mam co na dupe wcisn ąć 😞 właściwie mój brzuch mnie dołuje najbardziej 😞 w sobotę po powrocie męża z delegacji wybieram się na jakieś zakupy bo nawet do kościoła czy pediatry nie mam co na siebie wcisnąć 😞
iza moja Nadia przybierała w pierwsze 3 tygodnie 220 a teraz 210 tygodniowo. i nie wiem za bardzo ile je bo karmie piersią, tak co 2-3 godziny, ale ile tam się nazbiera cięzko wyczuć...
co do usg bioderek my mamy 12 października więc na pewno nadi będzie starsza niż te 6 tygodni 🙂
Jola buciki kupiłam na alegro w poniedziałek będę w domku bo na razie u rodziców jestem, i jak przypomnisz wrzuce linka z namiarami na sklep bo mam u siebie na kompie 🙂
co do przybierania na wadze to ja znów się martwię,że Nadia mało przybiera.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati witaj z powrotem 🙂
Karolciakam, Paloma, Milium tez dawno się nie odzywały a Agapurka na mamusiach to chyba nawet nie jest zalogowana.
Eleeza ale masz fajnie a teraz pogoda taka ładna tylko nad morzem spacerować 🙂

Ja już uciekam DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Pati witaj z powrotem 🙂
Karolciakam, Paloma, Milium tez dawno się nie odzywały a Agapurka na mamusiach to chyba nawet nie jest zalogowana.
Eleeza ale masz fajnie a teraz pogoda taka ładna tylko nad morzem spacerować 🙂

Ja już uciekam DOBRANOC


NO to jestem 😉 Witajcie Kobietki!!!!!!
Kornelka napisała mi sms-ka i zrozumiałam że świnia ze mnie. Trzy tygodnie nie zaglądałam do Was ;(
U nas w miarę OK. Mam tylko za słaby pokarm i dokarmiam (raz-dwa dziennie) Lenkę sztucznym. Jestem na etapie testów. Po bebiko wysypało ją jak biedroneczkę teraz mamy NAN. Biedronka zeszła, ale jakoś dużo pierdzenia, gazów i rzadziej kupki (1-2dziennie). Zobaczymy co będzie dalej bo może po prostu ja przegięłam z łakomstwem.
Poza tym zaraz minie nam 6 tygodni. Moje krwawienia i plamienia szybko ustały. cztery tygodnie po byłam u lekarza i powiedział że jest OK. A przedwczoraj znów krwawienie i się strasznie wystraszyłam!!!! Ale doszłam do wniosku że może po prostu mam pierwszą miesiączkę po 😉 Sama zdziwiłam się że tak szybko!

A teraz na usprawiedliwienie mojej nieobecności: Staram się jak mogę opracowywać logistykę: odrabiać lekcje z Zosią, znajdować czas dla Juli gotować, prać, prasować, sprzątać (choć do tego punktu jakoś mi najdalej 😁) Poza tym wykorzystuję czas spania Lenki na pisanie pracy magisterskiej - czas ją w końcu napisać!!!
A i jeszcze 8 października będziemy chrzcić naszego aniołka 😉 Sporo gości się szykuje, ale mój mąż stwierdził, że nie będę się przemęczać i kombinować. Zaprosimy więc gości do lokalu.
Grafik dosyć napięty a do tego Lenka wciąż podsysa i podsysa i podsysa...

koniec kolaboraciku Karolci 😉
Strasznie za Wami tęskniłam 😉 Buziaki i pozdrowionka!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, większość już pomknęła do łóżek a ja dopiero otworzyłam kompa.
Hania jest już po pierwszym szczepieniu, darła się w niebogłosy, chyba wszyscy w promieniu 500m ją słyszeli 😁
Waży 5.985g. Daniela i Iza - bo wy ostatnio pytałyście o wagę, nasza pediatra powiedziała, że Hania waży kilogram za dużo, ale nie proponowała przejścia na dietę 😉
Póki co zostajemy tylko na cycu, nie podajemy wody ani żadnych herbatek.
Jak zacznie się ruszać to zgubi zbędne kilogramy 🙂
P.S. Dziękujemy wszystkim za życzenia. Hanusia przesyła e-ciociom śliczny uśmieszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Hania (...) waży 5.985g. Daniela i Iza - bo wy ostatnio pytałyście o wagę, nasza pediatra powiedziała, że Hania waży kilogram za dużo, ale nie proponowała przejścia na dietę 😉

😮 kg za dużo? 😮 łooo matko, to by wychodziło, że mój Ksawier też 😜 a ja tam nie mam zamiaru na żadną diete z nim przechodzić 😉 widocznie kocha jeść jak mamusia i tatuś 😁

DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

U nas nocka fajna tylko ja byłam tak zmęczona że ledwo z wyra sie zwlekałam 😞
Gabrysia dzisiaj w domu została bo strasznie kaszle.Muszę się z nią do lekarza wybrać, jutro ma jakieś mega ważne przedstawienie i musi iść do przedszkola ech kurde znowu jakieś choróbsko się przyplątało 😞
Tosia śpi więc idę podszykować do obiadu i może odkurzyć mi się jeszcze uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
a my z ksawierem jedziemy zaraz w podróz 20 km 😉 - na cały dzień do mojej siostry 🙂 ona ma ogródeczek przed domem, wiec bedziemy cały dzien na powietrzu 🙂 🙂 🙂 a przy okazji pójdziemy na jakiez zakupy, bo juz nie mam się w co ubrac - wszystkie ciuchy sprzed ciąży wiszą mi na tyłku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
dzien dobry 🙂
a my z ksawierem jedziemy zaraz w podróz 20 km 😉 - na cały dzień do mojej siostry 🙂 ona ma ogródeczek przed domem, wiec bedziemy cały dzien na powietrzu 🙂 🙂 🙂 a przy okazji pójdziemy na jakiez zakupy, bo juz nie mam się w co ubrac - wszystkie ciuchy sprzed ciąży wiszą mi na tyłku 😮

jejku, jak ty to zrobilas kobieto 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Postaram się was troszkę doczytać, ale nie wiem czy jagoda pozwoli, bo dalej chce być tylko na rękach i marudzi.....

Na pogrzebie byłam, bo nie potrafiłam nie pożegnac się z młodym... ech.. straszne to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
dzien dobry 🙂
a my z ksawierem jedziemy zaraz w podróz 20 km 😉 - na cały dzień do mojej siostry 🙂 ona ma ogródeczek przed domem, wiec bedziemy cały dzien na powietrzu 🙂 🙂 🙂 a przy okazji pójdziemy na jakiez zakupy, bo juz nie mam się w co ubrac - wszystkie ciuchy sprzed ciąży wiszą mi na tyłku 😮


Cześć wszystkim,
Siehankowa - ty to się nad nami wyżywasz z samego rana 😠 Mi też wiszą, ale zwały obwisłej skóry na brzuchu 😁 😁 😁
Też wybieram się na zakupy - po polarek i domowe spodnie dresowe 😉 Ja w domu uwielbiam chodzić w takich luźnych ciuchach, ale moje obecne ubrania są już tak powyciągane, że obawiam się, że małż patrząc na mnie... odkocha się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😎

Siehankowa pozazdrościć 🙂

Ja teraz mam ambitny plan ( na razie od 4 dni). Wstajemy rano, cwiczenia z Julką, potem ogarniam dom i sama ćwiczę. He no w towarzystwie Majki. Zwykle wyrabiamy się do 10:00. Zobaczymy jak długo wytrwam.
Co do diety u mnie nie wchodzi w grę 🙂 Mi zostało kilka kg ale w sumie nie chcialabym się ich pozbywać. Tylko "uformować" i mam nadzieję że z ćwiczeniami da radę 😁 😁 😁 Muszę jeszcze tą Ziajkę kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przeziębiłam 😠 i teraz kapie mi z nosa 😠
Jeśli któraś z was zapisała sobie tego posta od Magdy odnośnie leków dla mamy karmiącej to proszę wrzućcie mi go na forum.
Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się skuszę na Ziajkę. Teraz używam tego osławionego żelu Musteli, ale powiem szczerze, nie widzę spektakularnych efektów.
Po Ziajce też nie spodziewam się cudów, ale przynajmniej cena nie rozbraja 😁
No i też mam zamiar ćwiczyć, ale od zamiarów do czynów droga daleka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamuśki 🙂
u nas nocka ok ale za to wczorajszy wieczór znów chwila płaczu. nie wiem czy to kolka coś mi się nie wydaje że nie bo jak dostanie cyca to jest ok. Ale zanim go chwyci to cały czerwony się robi ze zdenerwowania.
Dziewczyny czy wasze maleństwa też się denerwują i weircą zanim zaczną ciągnąć cyca? Czasami to Michał nawet w czasie jedzenia kopie nogami i się wierci? To normalne?
Pati a Ty Nadie w nocy też kładziesz na brzuszku?
ulala ja również polecam johansons 🙂
A i czy wasze maleństwa robią zeza jak na coś patrzą bo mój Michał to od wczoraj to co chwilke 🤢 nie wiem czy to wina wczorajszego badania u okulisty a może coś jest nie tak 😞

miłego dnia mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...