Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mapa napisał(a):
moniczek no Ty to powinnaś pękać z dumy 😘

Inez do 2 w nocy??? 🤪

moniq u nas schemat dzienny wygląda tak:
karmienie, około godziny aktywności, około godziny (zwykle troszkę mniej snu) itd
wyjątkiem jest spacer, zwykle o godz 12-13 - wtedy śpi 2 godziny, czasem dłużej


No bo właśnie Tymek często tak ma, że po jedzeniu nie chce spać tylko gada w najlepsze 🤪 Nieraz jak budzi się tak o 23 to zasypia przy butli a nieraz po jedzeniu bajere z nami klei 😁 Na szczęście potem śpi ciągiem parę godzin to mogę się wyspać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Ann- jak napisałaś o tej zalewajce to od razu pomyślałam, że dziewczyny będą pytać co to 🙂
Jak dla mnie to zalewajka różni się tym o d żurku, że w zalewajce ziemniaki pływają (tj są gotowane w zupie) a w żurku są gotowane osobno i tłuczone

Dokładnie 😁 Widać, że przemówiła kobieta ze Śląska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):

Ukończyłam AE w Katowicach 🙂


Ann- ja też. No to jest nas więcej 😉 No bo jeszcze Marta jest mega ścisła - matematyk no i chyba Madalena - nie wiem , ale tak myślę (z racji zawodu)

No to jesteśmy koleżanki z uczelni 🙂 Że tak powiem 🙂 A jaki kierunek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Kurcze nie mam czasu pisać, bo m. pracuje teraz na popołudnie i nie mam jak odpisać, bo wiadomo mały cały czas u mnie na rękach. Teraz odłożyłam go na brzuszek, zobaczymy ile tak poleży 😉
My ciągle chodzimy z małym do lekarza. Przez weekend było dobrze, żadnej pomarańczowej plamki na pampersie, ale niestety wczoraj rano znowu była. Pojechaliśmy do lekarza, zrobili mu badania krwi, wszystko ok. Kazali pobierać mu przez noc mocz, gdzieś tak o 3 nad ranem,bo tylko po nocce ma te plamki. Dziś m. zawiózł mocz, zbadali pod różnymi kątami i też ok. Mamy tak powtarzać jeszcze 3 nocki. Bardzo się martwię 😞 Lekarz podejrzewa chorobę o jakiej nawet nie chcę myśleć. Ale skoro wyniki są dobre, a wręcz rewelacyjne mamy się nie martwić. W poniedziałek kolejne pobranie krwi. Dziś lekarz pytał się czy coś mu na noc podajemy i tak dajemy mu do mleka wyciąć ze słodu jęczmiennego z wit. B, to taki norweski sposób na kolki. Lekarz powiedział, że może od tego te plamki i mamy odstawić. Oby to było to 🤢 Najdziwniejsze jest to, że to nie jest w całym moczu, bo pielucha jest cała mokra a plamka jedna, dwie. Z siusiakiem też ok, bo sprawdzałam dokładnie.Tak się martwię o mojego skarba 😞

Czytam dalej co napisałyście, chciałam tylko szybko napisać co u nas, bo mały może zaraz się obudzić.

A pisałyście o swoich karierach. Ja niestety nie mam czym się pochwalić. Na studiach pracowałam w ciuchbudzie (szmateksie) jakieś półtora roku. Oj ile ja bym mogła o tym opowiadać. Jakie starsze osoby potrafią być ho ho ho 😁 I cudem zawsze ozdrawiali w naszym sklepie. Nie dość, że raz kobicina zostawiła u mnie za kasą kule do przechowania i o nich zapomniała 😮 To raz wjechała babka na wózku i też się zapytała czy może zostawić. Po czym wstała i jazda w te ciuchy 😁
Potem byłam na stażu w szkole policealnej jako sekretarka (bardzo lubiłam tą pracę, ale miałam szefa psychopatę) a potem na uczelni w dziekanacie. Tą pracę kochałam,ale niestety musiałam podjąć życiową decyzję i zdecydowałam się wyjechać z ówczesnym jeszcze narzeczym do Norwegii. Mieliśmy dość rozstań, bo m. ciągle wyjeżdżał na kontrakty i tak sobie tu żyjemy. Niestety z pracą dla kobiet tu straszne ciężko, no ale na razie jest Tymonek 🙂
A! I ja tak jak jo-aneczka raczej umysł ścisły 🙂

Trzymam kciuki za Tymonka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spania to moja babcia mówi, że Julek za dużo śpi. A mi się wydaję, że ok. Zazwyczaj wszamie, no i tak z 1,5 gadania i zaś śpi tak ok. 2,5 h.

Piszecie o żurku czy zalewaczku(?), ja osobiście robię żurek z ziemniakami pokrojonymi, nie przepadam za tłuczonymi. Hehe 2 lata temu pojechałam do cioci do Grodziska Mazowieckiego, pracować u niej w sklepie dziecięcym. Zawsze rano chodziłam do piekarni. Pierwszy raz weszłam i poprosiłam o kołaczyka, kobieta nie wiedziała o co chodzi, bo oni na to mówili słodkie bułki czy drożdżówki, a u mnie wszędzie kołaczyk. Potem zawsze, jak chodziłam to pytała Co Andżela po kołaczka przyszłaś (tak to przekręcała 😁). Albo moja ciotka nie wiedziała co to maga, mówiła na to płyn do zupy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja Tosia marudała strasznie 😞 i na rączkach i w foteliku i bujanie no nic nie dało - położyłam ją do łóżeczka i zasnęła 😮 🙃 no była kobieta zmęczona 🤪
w dzień robi sobie coraz dłuższe przerwy w spaniu a wtedy ćwiczymy,gadamy,zwiedzamy mieszkanie albo się bawimy 😆 a śpi tak po około godzinkę półtorej a wieczorkiem zasypia o 19-20 i śpi do 8 rano z jedną albo dwoma przerwami na mleczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andżelika ty widzę też ze Śląska to wiesz co to zalewajka 🙂
U nas na niektóre rzeczy inaczej się mówi 😁
Wiecie co jestem w szoku. Dzisiaj Haniołek była bardzo marudna i nie chciała mi w ogóle spać. Za którymś razem przy karmieniu mocno ugryzła mnie w sutek. Zdziwiło mnie to i zajrzałam jej do paszczy, a tam się dolna jedynka przebija 😁 Widać juz białą kreseczkę i ciut czuć jak sie palcem przejedzie.
Bardzo mnie to zdziwiło bo chłopcom wyszły żeby w wieku 5 i 6 miesięcy, a ona jeszcze trzech nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞

Ann Żory to Śląsk jeśli tego nie zrozumiałaś hihi, bo teraz się pogubiłam 😁 A o zalewaczku już wiem, także nic mnie nie pominęło hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞

Ann Żory to Śląsk jeśli tego nie zrozumiałaś hihi, bo teraz się pogubiłam 😁 A o zalewaczku już wiem, także nic mnie nie pominęło hehe 😁

Nie, Andżelika 🙂 Chodziło mi o to że źle zrozumiałam o tej zalewajce. Myślałam, że znasz tą nazwę 🙂 A Żory to gdzieś koło Wrocławia chyba, pod niemiecką granicą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie z Tosiulką pogadałam 😎 Ja aguuu ona aguu i mega uśmiechy sprzedawała.... 🤪 Po 18 kąpanko,jedzonko ,małe marudzonko i Tosia już tak przysypia i się budzi, smoka jej muszę podawać bo wypluwa a za chwilę się denerwuje że go nie ma.
A jeśli chodzi o spanie w dzień to i 3godz. potrafi nawet spać jak brzuch nie dokucza a przerwy to też tak 1-1,h5h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞

Ann Żory to Śląsk jeśli tego nie zrozumiałaś hihi, bo teraz się pogubiłam 😁 A o zalewaczku już wiem, także nic mnie nie pominęło hehe 😁

Nie, Andżelika 🙂 Chodziło mi o to że źle zrozumiałam o tej zalewajce. Myślałam, że znasz tą nazwę 🙂 A Żory to gdzieś koło Wrocławia chyba, pod niemiecką granicą...

Żory bliżej Katowic, jakieś 40 km. I bliżej do Czech, bo Cieszyn opodal. No i najbliżej to chyba mam do Lydzi. 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞

Ann Żory to Śląsk jeśli tego nie zrozumiałaś hihi, bo teraz się pogubiłam 😁 A o zalewaczku już wiem, także nic mnie nie pominęło hehe 😁

Nie, Andżelika 🙂 Chodziło mi o to że źle zrozumiałam o tej zalewajce. Myślałam, że znasz tą nazwę 🙂 A Żory to gdzieś koło Wrocławia chyba, pod niemiecką granicą...

Żory bliżej Katowic, jakieś 40 km. I bliżej do Czech, bo Cieszyn opodal. No i najbliżej to chyba mam do Lydzi. 😜 🙂

No to się popisałam nieznajomością geografii 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ann naszemu Julkowi też wyszedł ząbek (ale u nas 2), ale czytałam że takie ząbki które tak szybko się pojawiają mogą dłużej wychodzić. 🤔 🤔 Ann a nazwy zalewajka powiem szczerze, że nie słyszałam, zawsze był to żurek hehe 🤨
No, a ja z Żor jestem 😜

To źle zrozumiałam 😁 A z tym dłuższym wychodzeniem to niedobrze 😞 Dzieciątka sie nacierpią 😞

Ann Żory to Śląsk jeśli tego nie zrozumiałaś hihi, bo teraz się pogubiłam 😁 A o zalewaczku już wiem, także nic mnie nie pominęło hehe 😁

Nie, Andżelika 🙂 Chodziło mi o to że źle zrozumiałam o tej zalewajce. Myślałam, że znasz tą nazwę 🙂 A Żory to gdzieś koło Wrocławia chyba, pod niemiecką granicą...

Żory bliżej Katowic, jakieś 40 km. I bliżej do Czech, bo Cieszyn opodal. No i najbliżej to chyba mam do Lydzi. 😜 🙂


no to wpadaj na kawe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
A ja dzisiaj sobie z Tosiulką pogadałam 😎 Ja aguuu ona aguu i mega uśmiechy sprzedawała.... 🤪 Po 18 kąpanko,jedzonko ,małe marudzonko i Tosia już tak przysypia i się budzi, smoka jej muszę podawać bo wypluwa a za chwilę się denerwuje że go nie ma.
A jeśli chodzi o spanie w dzień to i 3godz. potrafi nawet spać jak brzuch nie dokucza a przerwy to też tak 1-1,h5h

Teraz to tak ślicznie dzieciaczki gaworzą 🙂 A Tosiunia to taka śliczna, że się na nią napatrzeć nie mogę 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann dzięki 😘
Inez zdrówka dla Tymka a tort pierwsza klasa, a koleżanka tą babkę to robiła z tego lukru plastycznego?? kurde mają talenty niektórzy..... muszę spróbować zrobić sama tort na urodziny mojej 6latce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...