Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
to jest tez dobre "a ile byloby śmiechu" heehehheeheh po pachy podejrzewam 😁 😁 😁....co za kolo 🤢 🤢


🤢 😮 dramat ... żeby mieć tak nawalone pod czerep 😠 😮


I tak nie jest najgorzej, koleś jest debilem, ale nieszkodliwym raczej.
Raany, rozmarzyłam się. Stałabym z batem i krzyczała: "Szoruj gary!!!!" 😁 😁 😁


buhahahaha fajy fjny koles 🤪 🤪 wyslij go do mnie.. ten zel.. 😎 🤪 🤪
'szoruj kibel' 🙃


Ooooo!!! 😁 😁 😁


🤪 😁 😁 😁 😁 😁


Asia i co?? Spadłaś z krzesła??? 😁 😁 😁

Kochana, nie masz się czego bać, przecież zawsze jest z Tobą obstawa: TYMON!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
hej, ja sie nie znam jeszcze pediatra nie kazala szczepic..chociaz w sumie dziwi mnie to w koncu Jagoda ma prawie 2miesiace juz powinna chyba byc szczepiona 🤔.a wogole kurcze wylazlysmy na spacerek a tu nagle deszcz..i 20min i biegiem do domu.....
po ukonczonym tyg trza juz szczepic


P.S-6tyg buahahahhaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
to jest tez dobre "a ile byloby śmiechu" heehehheeheh po pachy podejrzewam 😁 😁 😁....co za kolo 🤢 🤢


🤢 😮 dramat ... żeby mieć tak nawalone pod czerep 😠 😮


I tak nie jest najgorzej, koleś jest debilem, ale nieszkodliwym raczej.
Raany, rozmarzyłam się. Stałabym z batem i krzyczała: "Szoruj gary!!!!" 😁 😁 😁


buhahahaha fajy fjny koles 🤪 🤪 wyslij go do mnie.. ten zel.. 😎 🤪 🤪
'szoruj kibel' 🙃


Ooooo!!! 😁 😁 😁


🤪 😁 😁 😁 😁 😁


Asia i co?? Spadłaś z krzesła??? 😁 😁 😁

Kochana, nie masz się czego bać, przecież zawsze jest z Tobą obstawa: TYMON!!! 🙂 🙂 🙂


schize miałam chwilową heh 😉 za dużo kryminałów i innych popieprzonych filmów 😁
spadłam mało powiedziane 🤪 powaliło mnie o glebe 😁 😁 😁 😁 to już było bardzo dawno temu jak dostałam tą wiadomość 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja córcia się obudziła, zjadła, została przewinięta...a teraz marudzi i popłakuje..położyłam ją w łóżeczku na brzuszku i sie buntuje, bo chce być na rękach. Trudno, niech masuje sobie brzuszek chwilkę 🤢 🤢 🤢 🤢
a jeszcze sąsiadka mnie wkur..., przyszła sobie pogadać...widzi że mi dzieciak wyje a tej się na pogawędki zebrało...no i oczywiście na końcu się okazało, że przyszła znów kasę pożyczyć... mówiłam jej ostatnio, że nie mamy i nie pożyczamy,a ta znowu...nosz kuźwa niech palić przestanie to będzie miała kasę 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na spacerku zastał nas deszczyk, nwet porządny, dobrze ze zaopatrzylam sie w folie do wozka, swietna sprawa.
ale mamusia zmokla kura 🙂 heh ale co tam 2 h pochodzilysmy a potem kic kic do cukierni i szamam kremówke.. nigdy nie wiadomo kiedy znow wszamam cos zalezy co chirurg mi zadziała w szczece.wiec pozarlam na zapas 😁 😁
a maluch spi je je spi a teraz tłoczy co nieco 😮czekamy na efekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘


a teraz kupki i cycki 😉

a za chwile bedą ząbki
chociaz u mnie ten temat juz nie daje zyc hahah taka zaprawa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘

hah tez ostatnio przegladalam brzuszka i stare posty hahah nasmialam sie nieco 🙂
a Ty to kto??? 😮


😮 😮 😮
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
ja pierd**** 😠 😠 😠 😠
dostałam na nk :

Czesc, jedena z Twoich przyjaciólek (nie wydam która ) powiedziala, ze jestes fajna i ciekawa i bardzo zarekomendowala z Toba zapoznac sie zarejestrowalem sie tu tylko dla ciebie, ale problem w tym, ze na fotce mam trudnosci z dodaniem zdjecia i bardzo powoli otwieraja sie strony, to ucieza mozliwosc pisac listy. Nie wiem co tu zrobic, moze spróbujmy porozmawiac przez www.meetstream.eu/konto/455993/edward bo mam tam ankiete. Kliknij dla mnie TAK i bedziemy mogli porozmawiac. Czekam


😮 😮 😮

to jeszcze nic mój już kilka razy dostał zaproszenia od jakiś k... do ogladania sesji zdj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
pierd**** to całe NK druga taka akcja 😮 pierwszy raz napisał mi koleś że lubi być zdominowany i że ma kobite która wyraziła zgode na to żeby zaproponował mi spotkanie żebym go zdominowała 😠 😮 wkur**** mnie ta Nasza klasa ! Masakra jakaś co za buce


hahaahaahaahhaahahahahah...w dupach się im poprzewracało chyba 🤪 🤪 🤪 🤪

no wlasnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas szczepienie jest w 8tyg 😮 nie wiem czemu tak pediatra kazala w 7tyg zadzwonic umowic się 🤔
my bylismy na spacerku u nas ladne sloneczko bylo 🤪wreszcie dostałam kluczyk od windy nie musiałam targac wozka 🤪 i ludzik spi już 3 i pol godz 🤪
dobra spadam nie bede prowadzic monologu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘

hah tez ostatnio przegladalam brzuszka i stare posty hahah nasmialam sie nieco 🙂
a Ty to kto??? 😮


Asiula rozwaliłaś mnie 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 "a ty to kto 😮" buhahahahah

haha ale ton ahhaah 😉jestem tzw. pazdziernikowka, ktora okazala sie byc wrzesniowka, stad moze mnie nie kojarzysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szuwartyna napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Jak smoczek u was działa to rewelka, moja jak podziamga to sukces, raczej rzuca nim o lebę jak trza 😁


mój to samo..

u mnie to samo...nie chce smoka i nie ma sily by go pociumkal

moja też za smokiem nie przepada, ale może to i lepiej...nie będzie później płaczu z okazji rozstania ze smokiem 🙂 Czasem jej daję, ale jak widzę że nie chcę to na siłę jej nie wciskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ha ale się uśmialam. Weszlam na brzuszka i czytalam stare posty. Np. Jak Louisedg informowala ze urodzilam. ( w koncu te czesc pominelam ) 🙃 🙃 🙃
no i inne jak to bylo nam ciezko, niedobrze itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
fajne to wspomienia 😘

hah tez ostatnio przegladalam brzuszka i stare posty hahah nasmialam sie nieco 🙂
a Ty to kto??? 😮

Asiulka to październikówka, która urodziła we wrześniu 🙂 Tym sposobem stała się wrześniówką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ja pierd**** 😠 😠 😠 😠
dostałam na nk :

Czesc, jedena z Twoich przyjaciólek (nie wydam która ) powiedziala, ze jestes fajna i ciekawa i bardzo zarekomendowala z Toba zapoznac sie zarejestrowalem sie tu tylko dla ciebie, ale problem w tym, ze na fotce mam trudnosci z dodaniem zdjecia i bardzo powoli otwieraja sie strony, to ucieza mozliwosc pisac listy. Nie wiem co tu zrobic, moze spróbujmy porozmawiac przez www.meetstream.eu/konto/455993/edward bo mam tam ankiete. Kliknij dla mnie TAK i bedziemy mogli porozmawiac. Czekam
tez to mialam niedawno ...pizdzielec jakis sie nudzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Laski ile ważą Wsze dzieci?
ja dziś wazyłam Michała w ubranku i pampersie, ma 6100 😲 a urodził się z wagą 3620, czyli wychodzi, że przytył prawie 2,5 kg 😲 teściowa mówi, że to dużo 😮 no ale przeciez nie będe dziecka odchudzać 😲

Laura 4 z czymś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
i tu cd

Witaj nietypowa sprawa Ksiezniczki cz.2 :0
mojej strony mógł bym zagwarantować pełna dyskrecje i poprostu chęć sprobowania czegoś zwariowanego i całkowite oddanie Twoim zasadomz,rozkazom, pomysłom i zachciankom jako Księżniczki . Sam mam wiele pomysłów jak mogło by to wygladać ale oczywisice kożystała bys tylko z tych które Ci odpowiadają.
Napisałem bo uważam że jesteś cholernie fajną osóbką Twój profil odnalazlem przez przypadek siedząc z dziewczyną na Naszej klasie. Poprostu przegladajac ludzi z Krakowa .I dostalem akceptajcje swojej dziewczyny by napisać do Ciebie (robisz wrażenie dziewczyny godnej zaufania na cos takiego i która mogła by sie zgodzić zdominować sobie chłopaka "pobawić sie nim jak swoja zabawką ").
Jak cos to odpisz a odpowiem na każde pytanko. Może sie opisze 180cm oczka niebieskie włosy ciemne raczej krótkie przeważnie na żelu budowa normalna lubie pływać i uwielbiam narty chyba tyle (krótki mój opis) mam nadziejze ze nie spadłaś z krzesła bo nie miałem tego na celu ani Cie urazić a mysle że fajnie było by spróbować takiego układu chociaż by jeden raz by chłopak Ci usługiwał i spełniał wszelkie Twoje pomysły na którym mogła bys sie powyżywać lub traktować go jak slużacego, a ilke było by śmiechu . Moge też oczywisice o ile byś miała takie życzenie płacić ewentualnie za takie usługiwanie to też ustalała ze mną dziewczyna.
Pozdrawiam i przepraszam za zaskoczenie Paweł.
ps.Jak by Cio to moge przesłać komórke lub np.o ile miałą byś czas w tygodniu sie gdzieś spotkać na kawę uniżenie pozdrawiam i przepraszam
CytujZapisz
Do kosza
Zgłoś spam
buahahahahahahahaha cichy wielbiciel ,albo ktos ze znajomych sobie jaja robil i Cie chcial "wybadac"czy pojdziesz na ten uklad hahahhahaaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...