Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Heh Doriana na razie to mam wykupione ale nie biorę bo po co 😜
No ale to jest tak jak z lekami przeciw gorączce - nigdy nie wiesz kiedy ci będą potrzebne 😜
A tabsy żeby działały to 2 tyg. wcześniej najlepiej już zajadać 😉 Na szczęście w tych nie trzeba czekać na okres tylko zaczyna się je brać kiedy się chce 🙂

Update poszczepieniowy - Kajtek właśnie zasnął. Darowałam mu dzisiaj miętolenie w wanience i swój pierwszy dzień brudasa zaliczył 🤪 Dostał koło 17-tej dawkę paracetamolu w syropie i spał od 17:30 do 20:00 później go przebrałam i altacetem miejsca po szczepionkach posmarowałam, chwila "zabawy" no i karmionko 🙂 Ogólnie to nie jest źle 😉 Jedyne co to butelką musiałam się poratować bo jak już wcześniej pisałam zauważyłam, że z chęcią by non stop przy cycku wisiał 😉

Echhh...zobaczymy co w nocy będzie...spadam się ogarnąć i koło niego jak najszybciej zasnąć bo z tymi nockami to różnie bywa 😉

Wam laseczki spokojnej nocki życzę i maluchom słodkich senków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufff udało mi się wszystko nadrobić 😁 🙂 A więc nocka była przespana bo obudził się 2 razy tylko na karmienie 😁 potem od 9:30 nie spał aż do 17 🤢 fakt przysypiał na max 10 min i pobudka, na szczęście nie płakał 🙂 potem zostawiłam do z tatusiem i ruszyła z jego siostrą na zakupy 😁 Kupiłam małemu nową czapeczkę i spodnie dla siebie 😁 😁 😁 No i spodnie rozmiaru XS.... zaczynam powoli niepokoić się, że tak tracę kilogramy.... 🤢 😞 A gdy wróciłam do domku usłyszałam co wydarzyło się podczas mojej nieobecności 😁 A więc mały obsiusiał całego tatusia 😁 nawet jego twarz 😁 hehe good boy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Holi ja nie usuwam konta na brzuszku, bo kto wie jak się życie potoczy 😁 A przyznam się, że planuję jeszcze powiększyć rodzinkę 😁 😁 😁


Kasiu gratuluję takiego nastawienia 😎
BRAWO 🤪

hehe ale to tak prędko nie nastąpi :P Ale chciałabym jeszcze córeczkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
oki kochane ja kończę!!! idę spać!!! Dziś mały bez butli 2 cycki mamie obrobił i poszedł spać ale martwi mnie teraz to że tą wagę ma za małą co do rówieśników!!!
To sa tylko statystyki nie ma sie zym przejmowac. Kazde dziecko jest inne i rosnie w innym tepie. Wazne ze przybiera i dobrze sie chowa, ato czy jest taki jak jego rowiesnicy cz inny nie ma znaczenia. U mnie to jeszcze gorzej wyglada moj tez ma 61 cm a wazy 4210 🙂 wiec zakladam ze moje malenstwo bedzie wysoki a chudy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was rano u nas nocka zleciała spoko!!! Mały budzi się częściej niż wcześniej!! Jakby mu jedzenia brakowało!!! Wczoraj nie było butelki i obudził się tak samo jak z butlą więc nie wiem od czego to zależy!!! Dziś jedziemy do znajomych ale boje się trochę wyjść bo taki mróz jest i nie wiem czy można!!! To tylko przejście z domu do autka???? Co sądzicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdoberek 🙂

Ufff kamień z serca mi spadł po dzisiejszej nocy 🤪
Mały spał jak zwykle 🙂 I jak zwykle o tej samej porze go na sranko małe wzięło no i pokrzyczał z lekka 😉
Więc szczepienie mogę uznać za bezobjawowo przebyte 🙃

Echhh niedźwiadek mój się budzi...miłego dzionka laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/40237337684689899920026.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5275/40237337684689899920026.jpg[/IMG][/URL]


dobreeeee 😁 to już wiem jak po porodzie wyglądałam 😁
a ja właśnie "tam" zajrzałam, bo jakoś dziwnie przy podmywaniu mi było i... blizna po cięciu się z leksza rozbabrała a już pięknie zagojona była 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
No moj malutki to juz ma pecha, po badaniu kupki okazało sie jeszcze, ze ma rotawitusa:-( Ciekawe co jeszcze sie dowiem... Przynajmniej wiadomo skad te wymioty i biegunka.
A w poniedziałek ma UCM i tez lekko nie bedzie:-/
Musze byc dzielna, oby sil mi wystarczylo...

Dorianna nie zazdroszczę 😞 Sił na pewno Ci nie zabraknie... w takich momentach choćby na pysk się padało to człowiek się nie da... będzie walczył o to swoje szczęście 🙂
Syneczka Twojego tulę 😘 aż się łezka w oku kręci... taki maluszek, a już tyle w życiu przeszedł 😞
Trzymam kciuki za to UCM ( chociaż nawet nie wiem co to jest ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...

Agami ale się porobiło 😞 próbuj z tą homeopatią... a przy braniu antybiotyku karmić można? szkoda takiemu maluchowi tych świnstw od małego ładować 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
hej laski... a ja dzis rano na pogotowiu bylam i... mam angine 😞(( dostalam antybiotyk ale polozna radzi sprobowac homeopatia jak goraczki nie ma.... bo po augmentinie maly na bank zwracac bedzie.... i chyba sprobuje te homeopatyczne.... jak do poniedzialku nic sie nie zmieni to pojde do innego lekarza zweryfikowac ten antybiotyk...

Agami ale się porobiło 😞 próbuj z tą homeopatią... a przy braniu antybiotyku karmić można? szkoda takiemu maluchowi tych świnstw od małego ładować 🥴


ja na zapalenie pecherza dostalam furagine, podobno jest bezpieczna. gdyby nie pomogla to dostane antybiotyk, tez podobno jakis bezpieczny. takze tak czy tak powiedzieli zemam w zadnym wypadku nie przerywac karmienia!!! 🙂
trzymaj sie Agami, zdrowka!!! nawet jak dostaniesz ten antybiotyk to nie martw sie, malemu nic nie bedzie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...