Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej hej 🙂 my dzisiaj wstaliśmy po 6. ja brałam prysznic, myłam i suszyłam włosy a Maciek bawił się w łóżeczku grzecznie 🙂 potem śniadanko i od 8.20 spał 🙂 o 9 ja do niego dołączyłam i tak sobie drzemaliśmy do 12 🤪 🤪 🤪 kilka razy budząc się na jedzenie 😁 a jak chciałam wstać to Maciek zaczynał płakać więc musiałam być do niego przytulona 🙂
i od 12 do teraz bawiliśmy się, a teraz Maciek usypia w leżaczku. a do mnie ma niedługo przyjść koleżanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
a wiecie co,musze się przyznac do czegoś -może Wy mi przemówicie do rozumu hehe , nasza Majcia do tej pory była tylko 4 razy na dworze i to po 15 minut 🤨 i to dopiero tutaj w Bremen, ja należe do tych matek "panikar" i tak jakoś boje sie z nią wychodzić że zachoruje mi 🤨 do tej pory nic jej nie dolegało i mam stracha że jak z nią wyjde na dłużej to się przeziębi 😮

😮 😮 😮 To ja pierwsza przemawiam do Twojego rozumu 😜 My chodzimy po 2-3h dziennie niezaleznie od pogody i mała zdrowa jak ryba. Teraz coraz mniej spi na spacerkach i świat poznaje, ile można siedzieć w 4ścianach??

no wiem łoś ze mnie hehe -dzisiaj ciepło 15 stopni i słoneczko to pójdziemy na chwilke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa zazdroszczę takiej ilości mleka, jestem pod wrażeniem 🤪 🤪 🤪 i kochana, uszy do góry, wszystko MUSI BYĆ DOBRZE 😘 😘 😘

Agami na pewno Kubuś przyzwyczai się do obcych. a jesteś najlepszą mamą na świecie 😘 proszę mi się tu nie zadręczać!

Dorianna trzymam mocno za Was kciuki 😘 😘 😘

coq no mało mleka mało... ale w sumie Maciek dostaje teraz 60ml rano i na noc 90ml, resztę je ode mnie z cycka i się chyba najada. więc muszę mieć pokarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
a wiecie co,musze się przyznac do czegoś -może Wy mi przemówicie do rozumu hehe , nasza Majcia do tej pory była tylko 4 razy na dworze i to po 15 minut 🤨 i to dopiero tutaj w Bremen, ja należe do tych matek "panikar" i tak jakoś boje sie z nią wychodzić że zachoruje mi 🤨 do tej pory nic jej nie dolegało i mam stracha że jak z nią wyjde na dłużej to się przeziębi 😮

😮 😮 😮 To ja pierwsza przemawiam do Twojego rozumu 😜 My chodzimy po 2-3h dziennie niezaleznie od pogody i mała zdrowa jak ryba. Teraz coraz mniej spi na spacerkach i świat poznaje, ile można siedzieć w 4ścianach??

no wiem łoś ze mnie hehe -dzisiaj ciepło 15 stopni i słoneczko to pójdziemy na chwilke


szybko wychodzić na spacerek 🙂 niech Majeczka wdycha świeże powietrze !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita kobito Ty gnaj na spacer!!! Ale juz !!! 😆 My ze szpitala wrocilysmy, ale dzis juz na spacerze bylysmy, jest tak cieplo, ze fiu fiu, ponad 20 stp.Mala rozpinalam z kominezonu, zeby jej nie przegrzac.

Dziecko musi wychodzic, nie martw sie nie zachoruje. Mi nawet lekarz dal taki wykaz a popos kataru i wyczytalam, ze jak jest zimno to wrecz wskazane zeby wychodzic, a teraz masz juz 16 stopni to cieplutko.

Na mnie babcia w dziecinstwie chuchala a potem w wieku szkolnym sporo chorowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita kobito Ty gnaj na spacer!!! Ale juz !!! 😆 My ze szpitala wrocilysmy, ale dzis juz na spacerze bylysmy, jest tak cieplo, ze fiu fiu, ponad 20 stp.Mala rozpinalam z kominezonu, zeby jej nie przegrzac.


ja wiem 🤨 w taką pogode jak dzisiaj to wychodzimy na chwile no ale to jak mówie 4 razy dopiero, ja za bardzo panikuje,nawet Adam wyzywa może to dlatego ze tu sami jesteśmy a lekarzy w razie czego nie zrozumiem. głupota jakaś ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita żeby sie nie okazalo że my drugi raz zdązymy wyjść a Ty sie jeszcze nie zdecydujesz 😉 Bo ja musze znów do banku, grrrrr. Doniosłam dzis ostatnie papiery, analiza rzeczoznawcy - 300zl kosztowała i sprawdzam przed chwilą a tam byk w powierzchni uzytkowej 😠. 2 tyg temu na podstawie zaświadczeń o zarobkach babka nam powiedziala że z kredytem nie będzie problemu (co juz opiliśmy) a do tej pory nie udalo sie skompletować wszystkich papierzysk 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dziś 10 stopni i sloneczko 🤪
Guga? Kasiunia? NovaM?
Pammat rozumiem, nie ma czasu i głowy na forum - reszta prosze chociaż kropkę.
Agami a Ty sie nie zadręczaj, wstajeszc co godzinę w nocy żeby sprawdzić czy z Kubusiem wsyztsko gra a wkręcasz sobie że zła matką jesteś????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaraz kogos zabije!!! 😠 Polozylam Mala spac a tu ktos gdzies w scianie wierci 😠

Meliska no staje na glowie zeby ja podtluczyc. Mam nadzieje; ze jak za tydzien pojde do lekarza ja zwazyc to uslysze dobre wiesci.

Co do noszenie, to ja myslalam, ze wlasnie to przodem do swiata jest mniej zdrowe, ale nosze tak, bo tak chce Yasminka. Ale to chyba wzielo mi sie stad, ze nie mozna w chuscie i w nosidelkach przeodem do swiata.

Moja gwiazda, mimo, ze nie prawie wogole kontaktu z obcymi, to nawet fajnie znosila lekarzy i pielegniarki, az sie zdziwilam.

Aga a ile wazy twoj Maciek, bo widze ze modyfikowanego tez nie zjada duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita żeby sie nie okazalo że my drugi raz zdązymy wyjść a Ty sie jeszcze nie zdecydujesz 😉 Bo ja musze znów do banku, grrrrr. Doniosłam dzis ostatnie papiery, analiza rzeczoznawcy - 300zl kosztowała i sprawdzam przed chwilą a tam byk w powierzchni uzytkowej 😠. 2 tyg temu na podstawie zaświadczeń o zarobkach babka nam powiedziala że z kredytem nie będzie problemu (co juz opiliśmy) a do tej pory nie udalo sie skompletować wszystkich papierzysk 😠


Uroki biurokracji. We Francji to koszmar.

A do Kasiuni zaraz skrbne sms-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Rita żeby sie nie okazalo że my drugi raz zdązymy wyjść a Ty sie jeszcze nie zdecydujesz 😉 Bo ja musze znów do banku, grrrrr. Doniosłam dzis ostatnie papiery, analiza rzeczoznawcy - 300zl kosztowała i sprawdzam przed chwilą a tam byk w powierzchni uzytkowej 😠. 2 tyg temu na podstawie zaświadczeń o zarobkach babka nam powiedziala że z kredytem nie będzie problemu (co juz opiliśmy) a do tej pory nie udalo sie skompletować wszystkich papierzysk 😠


Uroki biurokracji. We Francji to koszmar.

A do Kasiuni zaraz skrbne sms-a.

Ja juz napisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Rita żeby sie nie okazalo że my drugi raz zdązymy wyjść a Ty sie jeszcze nie zdecydujesz 😉 Bo ja musze znów do banku, grrrrr. Doniosłam dzis ostatnie papiery, analiza rzeczoznawcy - 300zl kosztowała i sprawdzam przed chwilą a tam byk w powierzchni uzytkowej 😠. 2 tyg temu na podstawie zaświadczeń o zarobkach babka nam powiedziala że z kredytem nie będzie problemu (co juz opiliśmy) a do tej pory nie udalo sie skompletować wszystkich papierzysk 😠


Uroki biurokracji. We Francji to koszmar.

A do Kasiuni zaraz skrbne sms-a.

Ja juz napisałam 😉


To ma dwie wiadomosci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. Coq no wreszcie! my tu już w głowę zachodziłyśmy... szkoda mi Was dziewczynki ale dobrze ze już po wszystkim.teraz jeść normalnie,po trochu i systematycznie.byłam dzisiaj z dziewuszkami moimi na 3 godzinnym spacerku 🙂 koleżanka z córą z nami spacerowała i było miło 🙂 teraz czekam na męża,który sprawuje sie całkiem całkiem od niedzieli włącznie.nie zapeszam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej. Coq no wreszcie! my tu już w głowę zachodziłyśmy... szkoda mi Was dziewczynki ale dobrze ze już po wszystkim.teraz jeść normalnie,po trochu i systematycznie.byłam dzisiaj z dziewuszkami moimi na 3 godzinnym spacerku 🙂 koleżanka z córą z nami spacerowała i było miło 🙂 teraz czekam na męża,który sprawuje sie całkiem całkiem od niedzieli włącznie.nie zapeszam 🙃


NO witaj witaj! 😆
Trzymam kciuki za meza!!! A spacer niezly zrobilyscie, ja potorej godziny bylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłyśmy na spacerze pół godz-MAM ŚWIADKÓW hehe no ale temp podskoczyła do 18 to nie mam wyrzutów. rety co ja gadam 🤔 hehe

a ja mistrzem jestem-na komputerach znam się tyle co Majka na gotowaniu a zainstalowałam neta bezprzewodowego SAMA 😁 rety ile kombinowania,milion różnych instalacji to najpierw router do telefonu a za chwile do laptopa,milion kluczy i haseł a to wszystko po niemiecku, więc klikałam co popadło, pół godziny i necior działa :woohoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

My dzis bylismy w pracy 🙂 Omowilam wszystko i do pracy wracam 1 Kwietnia, poniewaz mam duzo urlopu z zeszlego roku wiec kazdy Poniedzialek i Piatek bede miala urlop 🙂 zostalo mi z zeszlego roku 22 dni 🙂 Florek teraz odsypia Nasza wyprawe 🙂
Co do Marzenki to pisalam do niej ostatnio. Wszystko u niej dobrze, ale jest na odwyku internetowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

My dzis bylismy w pracy 🙂 Omowilam wszystko i do pracy wracam 1 Kwietnia, poniewaz mam duzo urlopu z zeszlego roku wiec kazdy Poniedzialek i Piatek bede miala urlop 🙂 zostalo mi z zeszlego roku 22 dni 🙂 Florek teraz odsypia Nasza wyprawe 🙂
Co do Marzenki to pisalam do niej ostatnio. Wszystko u niej dobrze, ale jest na odwyku internetowym 🙂

o kurde, co za uklad, ja to moge o takim tylko pomarzyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
hej hej 🙂 my dzisiaj wstaliśmy po 6. ja brałam prysznic, myłam i suszyłam włosy a Maciek bawił się w łóżeczku grzecznie 🙂 potem śniadanko i od 8.20 spał 🙂 o 9 ja do niego dołączyłam i tak sobie drzemaliśmy do 12 🤪 🤪 🤪 kilka razy budząc się na jedzenie 😁 a jak chciałam wstać to Maciek zaczynał płakać więc musiałam być do niego przytulona 🙂
i od 12 do teraz bawiliśmy się, a teraz Maciek usypia w leżaczku. a do mnie ma niedługo przyjść koleżanka 🙂

zycie jak w madrycie, hihi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzis bylam w przychodni, tej naszej oczywiscie 🤪
brakowalo mi tego bardzo. od razu na wejsciu trudny przypadek, potem zabieg, ale fajnie bylo 🙂 🙂
maly u babci siedzial, przyszla do niego jeszcze prababcia wiec wszyscy szczesliwi 😁
nastepny raz ide w sobote, zamieniamy sie z mezem, on siedzi z malym a ja do ludzi ide 🙃

rita - ty chyba zartujesz z tymi spacerami co? kity nam pocisasz? bo nie wierze!!! 😉

ok, ide na tv bo freindy leca na tvn7, juz dziesoaty raz je ogladam!! cala serie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...