Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc dziewczyny.jade po brata zaraz do szpitala.3 nocki tam spędził i styka.poobijany tylko a nie połamany więc jest nie najgorzej.odpocznie w domu i już 🙂 Milenka tak mi klawiature molestuje okropnie... dzięki za kciuki wszystkie 🙂 zakochuje sie w mężu na nowo 🙂 strasznie fajnie... 🙃 jak sie dużo z człowiekiem przejdzie złych chwil a potem są te dobre to cały świat jest inny 🙂 porównywalne to pierwszego zakochania....ach i och!! dobra bo sie zawstydzam ☺️ 😎 miłego dnia.może zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 a brat jeszcze wypisu nie dostał 😠 czekam i czekam i wszystko na łapu capu robię a tam jakiś lekarz na sali operacyjnej był i nie wypisał tych wypisów i czeka tam jak głupi ten mój brat... w końcu do dzieci mu sie nie spieszy 🙃 chyba ze do moich 😁 w domu to zawsze w domu. dziewczyny ja tak zacieszam ale głośno mówić nie powinnam co by się nie popsuło nic... rezerwę zachowuje bo wiem że zawsze dobrze nie będzie z tym że bardzo doceniam to co mam teraz 😁 a wiecie co właśnie chciałam ustalić czy jest alkohol w truflach Wawel ale nigdzie nie jest napisane. po smaku wnioskuję ze jest 🙂 chodzi oczywiście o trufle czekoladowe.wawel ma najlepsze. przy okazji natrafiłam na artykuł o tychże truflach i mi się niesmacznie zrobiło...wklejam jakbyście chciały zobaczyć http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12472795,Robaki_w_popularnych_cukierkach__Producent__To_incydentalne.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my właśnie wrócilismy ze spaceru, Maciek śpi 🙂 jak wstanie to będzie jadł. a ja coś na obiad zrobię... i tak myślę, że może placki z jabłkami, na słodko obiad 😁 ooooo tak 🙂

a wychodziliśmy było pięknie, słonecznie, cieplutko - wracaliśmy pochmurno, wietrznie i już zimniej, na deszcz się zbiera.... bleeeee.... nie lubię jesieni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
placki z jabłkami to się zastanowie 😁 plan dobry na tą pogodę 🙂 aaaacoś mi się przypomniało. kiedyś pisałam przepis na placki z cukinii i zapomniałam dodać że dodaje tam jeszcze kiełbaskę pokrojoną w kostkę Aniqa z kiełbaską są lepsze i treściwsze 🙂
a dzisiaj schab środkowy z peczarkami i się zastanawiam czy ryż??kasza??hmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj mam grochówke i upiekłam babeczki moja księżniczka śpi od 12 i jeszcze nie wstała jak sie obudzi będzie jadła obiadek i również czekam na mojego chrześniaka on też grudniowy 😎 urodził się w ten sam dzień co Maciuś aaagiii 🙂 teraz siedze i oglądam TLC i mój pies stefan mi dupe truje że mam się z nim bawić a mi się nie chceee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
dzięki za pamięć - nie odzywam się bo Weronika nie chce spać popołudniu więc wracam z pracy i zajmuję sie dzieckiem, nawet obiad mam problem zrbić bo mloda pełza wszędzie i robi się niebezpiecznie (teraz piszę ale oka z niej nie spuszczam..) Do tego strasznie ostatnio marudna była i przed chwilą odkryłam dlaczego - mamy 7go ząbka 😲 😮
Wieczorem idę do lekarza, czywiście sie denerwuję...
Aniqa cieszę się że z Kalinką lepiej
Asia żeby nie zapeszyć.......to tak po cichutku...... 🙂 🙂 🙃 🙃 Cieszę się razem z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm babeczki widziałam na fb wyglądaja przepysznie 🙂
nie wiecie może co dzisiaj za święto jest????? mój mąż rano wstał do dziecka,potem nawet nie wiem kiedy pojechał po zakupy i do łóżka dostałam śniadanko i kawusie. potem pograliśmy sobie razem w nintendo hehehe bo na fluhmarku kupił ostatnio i ja usypiałam małą bo śpiąca była a on z bratem swoim w salonie siedzieli-wychodze z pokoju a oni ziemniaki obierają hmmmm to poszłam sie położyć przed tv-po godzinie mi obiad do pokoju przyniósł no a teraz siedzi z małą w pokoju a ja wypoczywam w salonie 🤪 raaaaaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Pamm babeczki widziałam na fb wyglądaja przepysznie 🙂
nie wiecie może co dzisiaj za święto jest????? mój mąż rano wstał do dziecka,potem nawet nie wiem kiedy pojechał po zakupy i do łóżka dostałam śniadanko i kawusie. potem pograliśmy sobie razem w nintendo hehehe bo na fluhmarku kupił ostatnio i ja usypiałam małą bo śpiąca była a on z bratem swoim w salonie siedzieli-wychodze z pokoju a oni ziemniaki obierają hmmmm to poszłam sie położyć przed tv-po godzinie mi obiad do pokoju przyniósł no a teraz siedzi z małą w pokoju a ja wypoczywam w salonie 🤪 raaaaaj

nie ciesz sie, pewnie cos chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam już dosyć...mamy trzydniowke 😠 wczoraj jak pisałam goraczi nie bylo, a dzisiaj moja panna wysypana w czerwone krostki 😠 no masakra, czy to jest zaraźliwe? czy powinnam isc z tym do lekarza? pamietam, że Kubuś Agami miał, więc koleżanko proszę o rade 🙂 jakby tego bylo mało rano sie budzimy i widze, Ze Kalinka ma spuchniete oczko 🤢 musialam isc do pracy dzisiaj, opiekunka przyszła, ale powiedzilam jej ze ma zadzwonic do mnie, jakby to puchło bardziej i po godzinie juz zadzwonila ze oczko spuchlo juz mocno. zadzwonilam wiec szybko na ośrodek zdrowia, ale tam oczywiście nie bylo szans juz na dzisiaj wizyte umowic. wiec jak przyjechalam do domu spodziewalam sie najgorszego, ale patrze ze już bylo ok, opiekunka mowila, ze jak Kalinuśka poszła spać na dwie godziny i wstała i opuchniecia już nie bylo...dziwne to zeby oko spuchlo na kolka godzin i samo zniklo 😮 zobacze co sie bedzie dzialo wieczorem i w nocy i najwyzej rano gnamy do lekarza.
Oj, pochorowało sie to moje dziewczątko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Rita napisał(a):
Pamm babeczki widziałam na fb wyglądaja przepysznie 🙂
nie wiecie może co dzisiaj za święto jest????? mój mąż rano wstał do dziecka,potem nawet nie wiem kiedy pojechał po zakupy i do łóżka dostałam śniadanko i kawusie. potem pograliśmy sobie razem w nintendo hehehe bo na fluhmarku kupił ostatnio i ja usypiałam małą bo śpiąca była a on z bratem swoim w salonie siedzieli-wychodze z pokoju a oni ziemniaki obierają hmmmm to poszłam sie położyć przed tv-po godzinie mi obiad do pokoju przyniósł no a teraz siedzi z małą w pokoju a ja wypoczywam w salonie 🤪 raaaaaj

nie ciesz sie, pewnie cos chce 😜


okres mam buahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
mam już dosyć...mamy trzydniowke 😠 wczoraj jak pisałam goraczi nie bylo, a dzisiaj moja panna wysypana w czerwone krostki 😠 no masakra, czy to jest zaraźliwe? czy powinnam isc z tym do lekarza? pamietam, że Kubuś Agami miał, więc koleżanko proszę o rade 🙂 jakby tego bylo mało rano sie budzimy i widze, Ze Kalinka ma spuchniete oczko 🤢 musialam isc do pracy dzisiaj, opiekunka przyszła, ale powiedzilam jej ze ma zadzwonic do mnie, jakby to puchło bardziej i po godzinie juz zadzwonila ze oczko spuchlo juz mocno. zadzwonilam wiec szybko na ośrodek zdrowia, ale tam oczywiście nie bylo szans juz na dzisiaj wizyte umowic. wiec jak przyjechalam do domu spodziewalam sie najgorszego, ale patrze ze już bylo ok, opiekunka mowila, ze jak Kalinuśka poszła spać na dwie godziny i wstała i opuchniecia już nie bylo...dziwne to zeby oko spuchlo na kolka godzin i samo zniklo 😮 zobacze co sie bedzie dzialo wieczorem i w nocy i najwyzej rano gnamy do lekarza.
Oj, pochorowało sie to moje dziewczątko 😞


oj biedactwo maleńkie 😘 ale z tego co wiem wysypka to już koniec trzydniówki-oby już było coraz lepiej-buziaki dla Kalinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Aniqa jak jest wysypka to znaczy, że już po trzydniówce 😉 najgorsze za Wami 😘 a wysypka za chwilę zniknie, my też przechodziliśmy. A z tym oczkiem to nie wiem co jest grane 🤔
Wanilia 3mam kciuki 😘 i też z niecierpliwością na wieści czekam
A mi dziś mózg pęka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Cześć 🙂
Aniqa jak jest wysypka to znaczy, że już po trzydniówce 😉 najgorsze za Wami 😘 a wysypka za chwilę zniknie, my też przechodziliśmy. A z tym oczkiem to nie wiem co jest grane 🤔
Wanilia 3mam kciuki 😘 i też z niecierpliwością na wieści czekam
A mi dziś mózg pęka 🤢

Meliska a bylas u lekarza z ta trzydniowka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...