Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa dla Kalinki zdróweczka 🙂 ale teraz to już z górki, jak gorączka przeszła...
Wanilia no to już wiesz co to znaczy nie móc spuścić oka z dziecka 😉 daj znać co i jak jak będziesz po wizycie. a umówiłaś się na wcześniejszy termin?
Pammat zdjęcie babeczek widziałam na facebooku, pychaaaaa!!! 😁
Rita a Tobie to nie za dobrze? 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek śpi od 19.50 🙂 i moim marzeniem jest, żeby spał do rana... ale to tylko marzenie... bo ostatnio coś się budzi w nocy niestety...

jutro muszę jechać na jakieś zakupy. bo nie mam dla Maćka żadnych pajaców, body z długim rękawem mamy 2 sztuki... no a teraz już raczej do spania coś cieplejszego niż body z krótkim rękawkiem... więc muszę zakupić... oj trochę tego potrzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooo widzę że pogoda nam zaszwankowała.... 🤨co od razu na forum widać... 🙂 🙂 🙂 🙂

Aniqa dobrze że już wiesz co z Kalinką ...oby problemy z oczkiem nie wróciły i mała myszka szybko wróciła do zdrowia 😘

pamm te babeczki to w Twoim stylu..... 😜 😜 😜 pewnie pyszne.... ☺️

asia to prawda Twój optymizm i radość na wielu twarzach napewno dziś wywołał uśmiech i bardzo się razem z Tobą cieszę 😘 😘 😘 😉 😉 😉 oby pozostało już tak pozytywnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Maciek śpi od 19.50 🙂 i moim marzeniem jest, żeby spał do rana... ale to tylko marzenie... bo ostatnio coś się budzi w nocy niestety...

jutro muszę jechać na jakieś zakupy. bo nie mam dla Maćka żadnych pajaców, body z długim rękawem mamy 2 sztuki... no a teraz już raczej do spania coś cieplejszego niż body z krótkim rękawkiem... więc muszę zakupić... oj trochę tego potrzeba...


krótki rękawek... 🤔ooo mój młody śpi teraz w pajacu welurkowym.... bo on strasznie sie w nocy odkrywa ... więc u nas by to nie przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciek śpi od 19.50 🙂 i moim marzeniem jest, żeby spał do rana... ale to tylko marzenie... bo ostatnio coś się budzi w nocy niestety...

jutro muszę jechać na jakieś zakupy. bo nie mam dla Maćka żadnych pajaców, body z długim rękawem mamy 2 sztuki... no a teraz już raczej do spania coś cieplejszego niż body z krótkim rękawkiem... więc muszę zakupić... oj trochę tego potrzeba...


krótki rękawek... 🤔ooo mój młody śpi teraz w pajacu welurkowym.... bo on strasznie sie w nocy odkrywa ... więc u nas by to nie przeszło...


no to u nas Maciek się nie odkrywa. no i całą noc jest mega cieplutki 🙂 więc na razie nie jest źle 🙂

ja śpię w bluzeczce na ramiączkach 😁 bo u nas w domu dość ciepło, każdy kto ostatnio przychodzi się pyta czy już grzejemy bo tak ciepło 😜

no ale nie zmienia to faktu, że będzie coraz zimniej i że pajace się przydadzą 🙂

ale w welurowych to nawet w tamtą zimę nie spał 😉 gorący chłopak jest 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciek śpi od 19.50 🙂 i moim marzeniem jest, żeby spał do rana... ale to tylko marzenie... bo ostatnio coś się budzi w nocy niestety...

jutro muszę jechać na jakieś zakupy. bo nie mam dla Maćka żadnych pajaców, body z długim rękawem mamy 2 sztuki... no a teraz już raczej do spania coś cieplejszego niż body z krótkim rękawkiem... więc muszę zakupić... oj trochę tego potrzeba...


krótki rękawek... 🤔ooo mój młody śpi teraz w pajacu welurkowym.... bo on strasznie sie w nocy odkrywa ... więc u nas by to nie przeszło...


no to u nas Maciek się nie odkrywa. no i całą noc jest mega cieplutki 🙂 więc na razie nie jest źle 🙂

ja śpię w bluzeczce na ramiączkach 😁 bo u nas w domu dość ciepło, każdy kto ostatnio przychodzi się pyta czy już grzejemy bo tak ciepło 😜

no ale nie zmienia to faktu, że będzie coraz zimniej i że pajace się przydadzą 🙂

ale w welurowych to nawet w tamtą zimę nie spał 😉 gorący chłopak jest 😁 😜


no u mnie też nawet ciepło bo ja spię w krótkim rękawku ale młody śpi sam gdzieś do 5 nawet juz jest odkryty 😮 🙃 i jak go brałam nad ranem do łóżka to taki zimny byl..... 🤨 i w samym pajacyku śpi ... 😉a kołderka to według niego zbędna rzecz.... 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nasza mała tez sie odkrywa a śpi różnie-jak śpi w krótkim rękawku to odkręcam grzejniek u nas w sypialni ale tez na zakupy musimy sie wybrać bo z wszystkiego wyrasta
Chloe mężuch już chyba spi wiec za free taki dobry dzisiaj był-tzn on zawsze dobry ale dzisiaj to mnie zaskoczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Cześć 🙂
Aniqa jak jest wysypka to znaczy, że już po trzydniówce 😉 najgorsze za Wami 😘 a wysypka za chwilę zniknie, my też przechodziliśmy. A z tym oczkiem to nie wiem co jest grane 🤔
Wanilia 3mam kciuki 😘 i też z niecierpliwością na wieści czekam
A mi dziś mózg pęka 🤢

Meliska a bylas u lekarza z ta trzydniowka?

Byłam, ale jeszcze w trakcie trwania gorączki. Dostaliśmy wtedy skierowanie na badanie moczu, żeby wykluczyć zapalenie dróg moczowych i jak wyniki wyszły idealnie to lekarka nas uprzedziła, że to właśnie trzydniówka może być. W sumie u nas gorączka trwała cztery dni i pojawiła się wysypka, a wysypka to koniec choróbska, więc się nie zamartwiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej holi32 a co pokupowałaś w tej taniej odzieży dzisiaj?
moja Konsti śpi w śpiochach a jak jest ciepło to piżame ma krótki rekaw i krótkie spodenki i śpi pod kocem boo jak ma kołdrę do się budzi że jej za gorąco i też się odkrywa w pokoju mamy 23 stopnie 😉
dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hej holi32 a co pokupowałaś w tej taniej odzieży dzisiaj?
moja Konsti śpi w śpiochach a jak jest ciepło to piżame ma krótki rekaw i krótkie spodenki i śpi pod kocem boo jak ma kołdrę do się budzi że jej za gorąco i też się odkrywa w pokoju mamy 23 stopnie 😉
dobrej nocy!

23 st? toż to upał 🙂 ja sie staram trzymać 20-21st, jak jest cieplej to wszyscy źle śpimy. Moja szwagierka to wogole ma hardkor, u niej w sypialni 18 st, a synka ma 3 miesiace młodszego od kaliny, ale ich mały od poczatku przyzwyczajony do zimnego chowu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
przepraszam że wczoraj nie napisalam ale wróciłam do domu o20.30 i już nie mialam siły kompa odpalać.....Generalnie szału nie ma, lekarz chciał mnie od razu uziemić na zwolnieniu bo są jakieś wysięki w macicy i stąd te krwawienia 🤨 Dostałam luteine i przestrogę że jak nie bedę odpoczywać to cytuje "ta ciąza poleci". Ale jak tu sie oszczędzać przy dziecku? Mogę się starać nie nosić i tyle, w sumie to Werka i tak woli po podłodze rządzić niz na rękach u mamy 😉 No nic, najważniejsze ze ciąża jest, oczywiście młodsza niż by wynikało z OM ale tym się nie przejmuje bo poprzednio było identycznie. Serduszka jeszze niestety nie widziałam bo to dopiero 6 tydz leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂 zapomniałam się wczoraj pochwalić ze dostałam pierwszy okres.pochwalić jak pochwalić... zwala mnie z nóg 😠 pobolewa mnie głowa,podbrzusze,kręgosłup i leci ze mnie okropnie. ogólnie słabo się czuję i jak napompowana chodzę...myślałam ze chociaż pierwszy będzie jakiś lżejszy a tu bach z grubej rury! już drugi dzień więc jutro powinno być lepiej 🙂 brata przywiozłam do domu i na strachu się skończyło.prawdopodobnie miała wstrząśnienie mózgu ale ci lekarze to takie opisy strzelają że domyślać się trzeba.już wszystko dobrze więc to najważniejsze. przez ten okres to ja dzisiaj sie do niczego nie nadaje....ma któraś z Was silikonowe formy do pieczenia?? bo zamierzam się kupić.ok 20zł na allegro.wziełabym dwie od razu.moja Julcia uwielbia babeczki.no i oczywiscie jakiś rękaw do kremów przy okazji... tylko nie mam pojęcia jaki kupić!! 😮 już dawno powinnam kupić bo często piekę i brakuje mi właśnie jakiegoś ozdabiacza...a to co mam to staroć taki...a na Mili urodziny to odwalę torcicho jak siemasz!!!!to jeszcze 3 mies ale ja się przygotować muszę a jak!! 🤪 😁 😁 postrzelona jestem i głupoty mam w głowie ale mężowi mówić nie muszę skąd mam....hihihi co by go serce nie bolało 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...