Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja dziś nad ranem mało zawału nie dostałam... mój wrócił z pracy o 4 i mówię mu przynieś mi tel z kuchni, bo się ładował, a budzik nastawiony miałam, a on, że jeszcze nie naładowany, a ja już przed oczami jak Jula mi dzień wcześniej w nim tak grzebała, że pewnie coś zepsuła...nowy tel... aż usnąć nie mogłam, dopóki on nie przyszedł do łóżka... kochanie podłączyłaś do niego ładowarkę z aparatu 😁 😁 😁 😁 😁 😁... bez komentarza 😎

A czy Wasze dzieci umieją dmuchać? kupiłam Julce te instrumenty w biedronie, a ona nie umie zaczaić jak dmuchać w trąbkę 🤔 a Ulka chyba już dawno pisała, że Karolinka na flecie gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Pieke tarte jablkowa z sosem. ☺️ Jutro mam fasolowke na obiad i nie wiem czy moge dac Malej. Dawala juz ktoras? Fasola ciezka, wiec opcjonalnie fasolowka bez fasoli 🤔


Ja już trzy razy dawałam...wiem, ze fasola ciężka, nawet w książeczce zdrowia Jaśminy napisane, że suche warzywa po 2 roku...ale dałam, oczywiście wybieram ziemniaki marchewkę i płyn...jakaś fasolka tam wleci, a może nawet kilka. Mała jadła wczoraj - jej nic nie dolega po fasolowej prawie bez fasolek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! ja w pracy jestem do 21!!! następny tydzień od 8 do 14 także spoko z mężem popołudnie i z dzieckiem!!!
Rybki temat pierwsze strony heheh!!!!
no mój mały jak je to ja mu ruszam patrze ale z reguły nie ma w tych filetach ości!!!
Dużo piszecie!!!
Ja dziś byłam u koleżanki na kawie ona ma 1 miesięczną córeczkę jaka kochana na rękach ją miałam i spoko jaka leciutka!!!
Mój ważył jak się urodził 3540 a teraz waży 10.700 więc spoko !!!
Coq ty się nie martw tym że mała tyle waży mojej siostry mała też waży tyle ma roczek spokojnie!!!!
Nova super że jestes!!!!!
Agami zdrówka dla Kubusia oby to nic złego nie było !!!!!
Na rozwolnienie spoko smecte podaj bardzo dobra jest!!!!Orsalit jeszcze elektrolity super sprawa!!! Staraj się mu dużo pić dawać wiem nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
muszę się pochwalić 😁 - Maciuniek dzisiaj wielokrotnie się przechadzał bez trzymania 😁 trochę go chwiało ale chodził 🙂 raz przeszedł do mnie całą kuchnię, potem też przychodził do mnie od M. 🙂 jeszcze nie bardzo długie dystanse, ale jakoś mu to idzie 🙂
kiedyś też tak chodził, ale to 2-3 kroczki, chyba ze 3 razy tylko więcej. a dzisiaj popołudniu to ze 30 razy przechodził krótkie kawałki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milenka z Maciulem zaczęła chodzenie!! 😁 🤪 🤪 co prawda sama z podłogi się cyka wstać ale jak stanie obok łóżka to się puszcza i idzie póki na zabawkę nie wlezie albo na zakręcie w bok nie wyleci 🙃 😁 ale fajowo...no i ja się doczekałam 😁 gratulacje dla Maćka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ode mnie też wielki szacun do Ciebie 🙂 mam koleżankę, która właśnie kończy niderlandystykę, i wiem, że to bardzo ciężki język. byłam kiedyś na jasełkach po niderlandzku i to kosmos jak dla mnie 😉

Rita i jak tam???

Meliska no w sumie ja nie wiem czy Maciek umie dmuchać 🤔 no to musiałaś być nieźle zakręcona jak Ci ładowarki się pomyliły, chociaż jak dobrze się załączyła 😉

Asia u nas tak samo 😉 sam nie wstanie, musi się czegoś podeprzeć 😜 ale potem śmiga chwiejąc się trochę 😜 a na zakręcie to się nawet wyrobił dzisiaj 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
jak mnie wkurza ten internet, raz jest, za chwilę go nie ma 🤢

no ale narzekać chyba i tak nie powinnam, bo łapiemy przez wifi czyjś internet 😉 i to nie jest internet od moich rodziców... tylko nie wiem od kogo 😜


To chyba faktycznie niepowinnaś.... 😜 za darmoszke i jeszcze narzeka....... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
jak mnie wkurza ten internet, raz jest, za chwilę go nie ma 🤢

no ale narzekać chyba i tak nie powinnam, bo łapiemy przez wifi czyjś internet 😉 i to nie jest internet od moich rodziców... tylko nie wiem od kogo 😜


To chyba faktycznie niepowinnaś.... 😜 za darmoszke i jeszcze narzeka....... 😜


no ale to dlatego wczoraj 3 razy wysłałam to samo, dzisiaj po południu nie mogłam nic napisać bo nie chciało mi wysłać... i przez to rzadziej Was widze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milenko i Maciusiu - gratulejszyn 😘

Fasolówki takiej typowej nie robiłam ale często robię zupkę z warzywami i z fasolką szparagową, później wszystko razem miksuję i Kajtoski wciąga bezproblemowo 🙂

Jejjj dzisiaj nastąpiło u mnie totalne ODSTAWIENIE 🤪
Przez chorobę spał ze mną prawie dwa tygodnie, a dzisiaj nastąpił powrót do łóżeczka...i co mnie bardzo zdziwiło - bez zbędnych ceregieli 🤪 Butla w rączkę, pieluszka w drugą i pomaszerował 🤪 Już śpi, a ja mam dzisiaj ochotę na wieczór TV + lampeczkę Sheridana 🙃

Dziękuję dziewoje za ponowne miłe przyjęcie marnotrawnej Novej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aaaaaaaaa ja ciągle zapominam zapytać.....czy waszym dzieciom też się tak bardzo uszy brudza tzn wychodzi woskowinka...??? Bo my ciągle. tzn.co drugi dzień ..musimy czyścić te uszątka 😉 bo inaczej miodzik widać ...


Potwierdzam...też to zauważyłam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
Aaaaaaaaa ja ciągle zapominam zapytać.....czy waszym dzieciom też się tak bardzo uszy brudza tzn wychodzi woskowinka...??? Bo my ciągle. tzn.co drugi dzień ..musimy czyścić te uszątka 😉 bo inaczej miodzik widać ...


Potwierdzam...też to zauważyłam 🤨


u nas tak samo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tylko na chwilę ogłosić radosną nowinę
teścik negatywnie wyszedł 🤪 🤪 🤪
ale tabsy chyba bede musiała zmienić
jutro nadrobie te stracone stronki bo zmykam się myć
wgle to Adam wrócił z pracy i rewolucje mam w chałupie-malowanie hehehe
pomalował dziś salon i kuchnie (ale tylko zewnętrzne ściany) i jutro lecimy dalej -kupił jakąś zarąbiście drogą farbę oczywiście na rachunek szefa na wilgoć bo nam czarne zaczeło wychodzić na zewnętrznych ścianach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...