Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Wanilia bardzo Ci wspolczuje i szkoda mi Ciebie 😞 Zdrowka zyczymy
Coq szalejesz 😉 Ranny ptaszku 😉
A ja dzis okres dostalam,a spoznial sie prawie 2tyg i akurat dzis chcialamtest zrobic.
Milego dnia


To było tylko przebudzenie na poranne mleko Jaśminy 😁 chciałam Was zaskoczyć 😁 😜 wstałyśmy o 9.
Ja akurat po okresie, trzy dni mi się też spóźnił, ale nie miałam żadnych obaw ciążowych 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Wanilia bardzo Ci wspolczuje i szkoda mi Ciebie 😞 Zdrowka zyczymy
Coq szalejesz 😉 Ranny ptaszku 😉
A ja dzis okres dostalam,a spoznial sie prawie 2tyg i akurat dzis chcialamtest zrobic.
Milego dnia


To było tylko przebudzenie na poranne mleko Jaśminy 😁 chciałam Was zaskoczyć 😁 😜 wstałyśmy o 9.
Ja akurat po okresie, trzy dni mi się też spóźnił, ale nie miałam żadnych obaw ciążowych 😉



😉 😉 😉 😉 ja też sie okresuje
a teraz korzystam z ostatniego wolego dnia...zawiozłam Kaline do niani, jutro wyjeżdza, a my z Kalina zostajemy same do niedzieli nastepnej, brrrrrr 😉 😉 😉 😉 ale mysle, że damy rade 😎
Wanilia, zdrowiej 😘 współczuje Ci, bo nie dośc, że końcówka ciazy, to jeszcze samopoczucie kiepskie
a my mam problem kasowy, że tak powiem....mój mąż ma własną firmę, obsługuje głównie inna firmę i nigdy nie bylo problemów z patnościami, a teraz nie dostał kasy już półtorej miesiaca żadnej, ma zaległe faktury wystawione na 20 000 zł, a nic mu jeszcze nie zap,łacicli!!! no i jest problem, bo ma do opłacenia zusy, podatki, wypłata dla pracowników i na juz potrzebuje 10 000zł, a mamy na koncie 160zł 🤢 no masakra, w dodatku zadzwonil dzisiaj do szefa tej firmy, co z jego zaległymi fakturami, a ten do niego, ze przez najblizsze 2 tygodnie nie ma sie co spodziewac, bo on sam nie ma kasy!!!! nie wiem, co zrobimy, bo jeszcze zyc za cos trzeba, amoja wyplata idzie w ponad polowie na nianie i zosaje mi jakies 500zł....kużwa, tak jeszcze nie mielismy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po lekarzu. Weronika niestety dostała antybiotyk bo zaczęło charczeć w oskrzelach a gardło podobno wygląda masakrycznie 😞 A ja się dziwię że nie chce jeść obiadów....No nic, spróbujemy przeżyć na kaszkach, budyniach itp. U mnie osłuchowo czysto ale górne drogi oddechowe wyglądają podobnie - zapisała mi krople do nosa i syrop, do tego dwa razy dziennie paracetamol. Mam nadzieję że pomoże
Aniqa oby facet zapłacił te zaległe faktury....Rzeczywiście macie problem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
WANILIA zdrówka!!! jakby się dało to bym wzięła na siebie ten kaszel i inne bolączki.. trzymajcie się dziewczynki 🙂
ASIA pieprzyki wystające mniejsze niż Twój, powiedzmy jak paznokieć z małego paluszka... 2 miałam na plecach i non stop ocieralo mi o nie ramiączko stanika, a 3 na szyi pod włosami i ciągle szczotką zahaczalam czasem aż do krwi, więc wolałam się ich pozbyć bo tylko uprzykrzaly mi życie
Milego dnia 🙂 ja do pracy i aż Wam zazdraszczam tego pięknego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa wspolczuje tych problemow fonansowych,oby Wam jak najszybciej zaplacili
Wanilia dla Was duuuuuuuzo zdrowka
A my po dlugim spacerku na ogrodku odpoczywamy' Majcia mi zasnela godzine temu na miescie i dalej spi w wozku przed domem a ja sie z kawą i tabletem na lezaku rozwalilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Weronika śpi już ponad 3,5h - to chyba wszystko na temat tego w jakiej jest kondycji 😞


Biedna 🥴
Mojej kondycja dziś tak dopisuje, że dopiero przed momentem usnęła 🤢
Jutro przydałby się podobny scenariusz, no żeby chociaż do 15.30 wytrzymała, bo mamy wizytę u pediatry. Jak była mała to szkoda mi jej było, ale teraz te szczepienia bardziej mnie stresują, bo strasznie się drze i płacze.
Okazuje się chyba, że Jaśmina może być wstydliwa jak jej mama. Dziś na plac zabaw przyszła dziewczynka z mamą, tak z cztery lata mogła mieć i Mała od razu się uśmiecha, ale bawić się nie pójdzie, patrzy z oddali, a jak już podejdziemy to trzyma się mnie...aż w końcu sobie idzie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie,
pogoda zeczywiscie super, my po 6-7 godzin na dworze, maly wymeczony to ladnie spi 🙂

wanilia - zdrowka!! antybiotyk malejs zybkopomoze i obys ty tez sie wyleczyla do prododu!!!

ritA- MASZ ZDOLNIACHE CORCIE 🙂

aga - super ze juz bez gispu!

marika - moje dziecko zrzuca wszystko w lazience iw wszedzie indziej, dzisiaj np kopnal noga i clay talerz ze swoja zupka wylal na kanape podczas karmienia 😮

a ja dzis zaszalalam i troche ciazowych ciuszkow na allegro zakupilam 🙂) bo brzuchol mamm taki jak w 22tc z julkiem, a wtedy to juz jesien prawie byla wiec nic letniego nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Wanilka od razu mówię współczuje wam biedulki!!!!Trzymam kciuki żeby wam szybko przeszło bo za niedługo Hubcio będzie potrzebował opieki i wesołości w domku!!!
Agaaaa jak się tam macie!!!|
Agami witamy fajny avatarek!!!
|Rita kurde to faktycznie wasza mala jest sprytna a jak tak mowisz to az boje sie o mojego malego!@!!
Poprostu nie mozecie jej samej w lozeczku zostawiac skoro wychodzi z niego mega silna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też ciągle na świeżym powietrzu..... 🙂 dziś do domu dobiłam po 20 i jest efekt taki że dopiero pranie powiesiłam....i do wyra czas....
Po pracy m pomagał teściowi bo buduje huśtawkę 😉 potem zakupy i plac zabaw gdzie koleżankę spotkałam jutro pokaże Wam co szyje fajne komplety 🙂

Mój Misio Coq to całkiem inna bajka tak lgnie do dzieci zaczepia je i jak sobie kogoś upodoba to za nim biega dziś na oku miał jakąś 7 latke 😉 i to naprawdę nie patrzy gdzie mama tylko za laskami biega..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak wogóle to nie da się przejść koło placu zabaw.....od razu wywiadka......jak kolwiek....a jak nie to płacz...... 😮

Aniqa trzymam kciuki oby szybko kasę skombinowali.....i Wam zapłacili...

Wanilia oby było u Was coraz lepiej.....!!!! A Werce może już lepiej i odsypia 🙂 oby!!!!

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

wczoraj nie udało mi się zajrzeć bo na dworze byliśmy, a potem sprzątałam 😁 od razu się usprawiedliwiam na weekend, bo przyjeżdżają do nas dwie koleżanki, więc raczej nie uda mi się zajrzeć, chociaż będę próbować 🙂

Holi dziękujemy, dobrze się mamy 🙂 bez gipsu Maćka milion razy łatwiej 🙂

Aniqa no niefajna sytuacja... ale trzymam kciuki, żeby w ciągu najbliższych dni wszystko się unormowało

Wanilia zdrówka zdrówka zdrówka dla Was 😘 😘 😘

Chloe poprosimy zdjęcie brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZień dobry 🙂
Tak tak, z uśmiechem - czuję się lepiej 😁
A Weronika nadal spi - to już 13 godzin i chyba ją muszę budzić na antybiotyk...Chociaż wolałabym żeby pospała tyle ile potrzebuje. Budzić czy nie? Zanim mi odpowiecie sprawa się z pewnością sama rozstrzygnie 😉


nie budzić....!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nas dobrze 🙂 Floro nadal kaszel i katar ale na spacerki chodzi. Wczoraj dostalimy zestaw tuneli 🙂 non stop lazil w tym tam i spowrotem. Do tego zestawu jest jescze namiot i wigwam super sprawa.
wanilia super ze juz Ci lepiej
chloe moze w drugiej ciazy tak jest ze brzuch szybciej rosnie. Wanilia tez o tym mowila.
Aniqa mam nadzieje ze problem sie szybko rozwiaze
Meliska jak tam szwagier?
Coq Florek jest tak pol na pol. Lubi starsze dziewczynki tak 3-4 lata. Jak sobie ktoras upatrzy na placu zabaw to tak jej bije brawo ze ona chwyta go za reke i od pory wszedzie razem chodza 🙂 Swietny widok.
Asia mam nadzieje ze dzis juz lepiej po zabiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane u nas pogoda a wręcz mega upalnie!!! Rano siostra z mama na kawie u mnie bylA a potem spacer zaliczyłyśmy z maluchami i do tego tania odziez kupilam malemu spodenki krotkie i sobie 2 bluzki spoko i spodenki sobie heheh!!!
Obiadek mam juz zrobiony i juz zjedzony bo mam czas dlatego ze maly spi!!!
Oby pospal jeszcze z godzinke!!!!
Tak leci a dzis na 15 do pracy!!!
Basienka super sprawa takie tunele do zabawy heheh patrzylam na necie na to!!!!
Wiesz powiem ci skoro florek nie gorączkuje to na spacerki mozecie smialo chodzic!!!
Wanilia ciesze sie ze czujesz sie lepiej i mysle ze Weronika tez za chwile bedzie nowka sztuka!!!
Rita witam szkoda ze nie ma u was pogody!!!
Marika mowisz ze twoj syn goni za dziewczynami to super zjawisko prawidlowe!!!!Mój Elus tez woli wieksze takie 7 lat jak pisalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...