Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
..... ..... 🤔

????

aaaa dylematy..... niby dobrze a nie do konca..... wszsytkie moje plany o 180 mają się przwrócić...... 😮

zdjęcia awatarkie oczywiście boskie..... 😘 😘 😘

ale od wczoraj chodzę struta z bólem brzucha...... 🤔 🤢 sorki....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zresztą napisze Wam...

wczoraj dostałam tak jakby z kosmosu propozycję pracy na zlecenie ....takiej dodatkowej....dobrze płatnej.....ale na aż dwa lata......w życiu się nie spodziwałam że tak ktoś przyjdzie i mi zaproponuje...... 😮 😮tak niespodziewanie....ile żyję nikt jeszcze tak nie przyszedł do mnie z ofertą na tacy..... 😮 😮

chodzi o projekty unijne bo ja w tym siedzę......

no ale ja już miałam wszystko zaplanowane....dzidzi w przyszłym roku itp...itd.... a tu taka okazja....ale jednak nie po mojej mysli ....


z drugiej strony....takie rzeczy nie trafiają sie dwa razy.....a lepiej teraz niż jak już bym miała dwójkę..... 🤔bo wtedy to nawet czasu mieć na to nie będę......

ale ja już tak chciałam miec to drugie a o rok przynajmniej jeszcze bede musiała przesunąc......ale skoro myśli się o własnym koncie to same wiecie że ekstra kasa MILO widziana.......

brzuch mnie boli od wczoraj zaje....cie.......chcę. 🙂...nie chcę 🥴......trochę się i boję...... 🤢

AJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😮 🤢


a odpowiedz muszę dać dziś...... 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, nie pisallam do was tydzien bo cos mi sie zepsulo i nie moglam nic napisc n mamusiach ( a na bruszku sie dalo). w kazdym razie dzisiaj jestem w pracy a stad dziala 🙂)

odpisuje na zaleglosci 😉
lody : julek zjada codziennie 🙂)) uwielbia wszystkie rodzaje 😜
ogorki konserwowe - rowniez uwielbia!!! i o juz tak dobre pol roku

wanilia - wspolczuje kolek u malego, ale y silna jestes dasz rade!!!

marika - bierz ta robote, bedziesz sie martwic pozniej 🙂) ja tez mialam w planach bobasa a byla okazja otworzenia przychodni i z niej skorzystalam i nie zaluje pomimo ze na pczatku byl stres bo w ciaze i tak zaszlam za to teraz jest super!

mowilam wam ze we wrzesniu zacyznamy budowe? 🙂))
a wczora bylam w trzech bankach co do kredytu i moze nawet nam dadz w tym roku to bsmy zrobili ssz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Marika ja tez bym brała robote-druga taka szansa może się nie trafić 😉 a dzidzia może się pojawić w trakcie lub jak dziewczyny piszą pod koniec no i mama pieniążki dla dzidzi zarobi 😉
Chloe super że budowe zaczynacie- jak Jagienka się czuje?
Aga hehehe zajefajny avatarek 🤪
Coq ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas taki skwar ze nawet w chlodnym domu ciężko wytrzymać, byłyśmy chwile przed domem ale kiepski pomysł-za gorąco!!!!! wziełyśmy sobie prysznic i leniuchujemy przed tv, nawet pies nie chce na dwór he

a nie wiem czy się chwialiłam już- nauczylam pieska siadać na komendę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja w pracy zaraz do domku po małego do teściów już mi się nie chce jak sobie pomyślę że taki upał!!!
Marika bierz robotę dasz radę w ciąży i jak urodzisz spokojna główka maleńka!!!
Wanilia super gratulacje ogarnąć forum przy dwójce małych dzieciaczków!!! Hurra
Chloe witamy gratki budowy my też zaczynamy ciągnąc ściany w górę!!!Jak wogóle się czujesz????
Meliska zdjęcia Juleczki super !!!!
agaaa witamy miło że piszesz Maciejka fajny i rowerek fajny!!!
Rita ale miałaś przygodę z deszczem jesteś super mama !!!
Beatka hejka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

skwar dzisiaj niesamowity. jak o 18.15 wychodziłam z pracy to tak buchnęło gorącem, że masakra...

a w pracy dzisiaj natłok ludzi, a ja miałam dość duży kredyt, no i jeszcze co trochę coś nie tak z wnioskiem, a potem z umową wychodziło... masakra po prostu.... kanapkę zjadłam o 18.15. nawet wysikać się nie miałam kiedy dzisiaj 😮 a w pracy byłam o 9.30 już czyli 45 minut wcześniej, żeby się ze wszystkim wyrobić...


Marika pracy gratuluję! uważam, że dobrze zrobiłaś 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga zagłodzisz się w tej pracy 😉

dziewczyny mam problem- zrobiłam dzisiaj przesiew w Mai "domowych" zabawkach i okazało się że miała prawie same zabawki dla bobasów. teraz zostały tylko klocki,lalka,pluszaki, książeczki , organki,cymbałki i to wsio 🤨
na dworze ma duzo podwórkowych zabawek ale widze że w domu sie nudzi bo wiecznie bawiła się tym samym i szybko nudziła a jak zrobiłam ten przesiew to się okazało że 80% zabawek nadaje się już tylko do wyniesienia do garażu bo z nich wyrosła

w sobote chcemy jechac kupić jej jakies zabawki- i tu prosze o rade
czym sie bawią Wasze dzieci? na pewno chcemy kupić wózek dla lalek jak radziła Aniqa
ale nie wiem co poza tym jej kupić 🤨

dodam ze piłki tez ma na dworze i duże i małe ale to tez na 5 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam !!!!
Ja dziś wyrwałam się na 1,5 godz na zakupy kupilam sukienkę w reserved fajna i 2 bluzki w h@m oraz sandałki za 20zł !!!
Wiecie mój mały od 3 dni nie je zupy ani żadnych kanapek obiadów nic tylko udaje mi się w niego wcisnąć rano trochę mleka a na wieczór idzie o głodzie spać!!!
Owoce to brzoskwinia i słoiczek o dziwo dziś i lody i pije!!!! Kupy ma teraz rzadkie może zęby!!!! hmmmm a wasze dzieciaki w te upały!!!!
Rita mówisz że zrobiłaś małej porządki hehehe i same zabawki dla bobasów dobreeee to musicie koniecznie coś małej kupić!!! Wózek super sprawa!!!
Marika życzę powodzenia w nowo podjętej pracy!!!
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas.rządzą samochodziki....resoraki są.na topie....samochody.strażackie i wszystko na czym się da jeździć.......teraz strasznie mało się.bawi zabawkami bo.u dziadków.biega po podwórku ma piasek, huśtawkę....a po pracy to często idziemy na spacer......plac.zabaw a czasem poprostu.zakupy.....więc w.domu to.bajka....papierowa i tv bo.w domu głównie śpimy..... 😉


Ps.śliczna Maja w awatarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aha
co do krostek, to Kalina ma na buźce, na raczkach i ostatnio na udach sie pojawily, pediatra twierdzi, ze od jedzenia, ale do dermatologa mamy isc, zeby sie upewnic lub ewentualnie jakies testy uczuleniowe zrobic. tylko ze te krostki kalina ma 0d 6 m-ca zycia, czyli wtedy jak wprowadzalam pokarmy stale, wiec moze cos w zarciu ja uczula.

Takie drobne krostki? Jak głaszczesz dłonią to takie szorskie sie wydaja? Jeśli tak to Sarah tez ma i lekarz niepotrafił powiedzieć od czego to. Ma je tez od +- 6 miesiąca.

hej
tak, mnej wiecej takie. chociaz na raczkach i na udach one sa troche inne, bardziej wypukle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

skwar dzisiaj niesamowity. jak o 18.15 wychodziłam z pracy to tak buchnęło gorącem, że masakra...

a w pracy dzisiaj natłok ludzi, a ja miałam dość duży kredyt, no i jeszcze co trochę coś nie tak z wnioskiem, a potem z umową wychodziło... masakra po prostu.... kanapkę zjadłam o 18.15. nawet wysikać się nie miałam kiedy dzisiaj 😮 a w pracy byłam o 9.30 już czyli 45 minut wcześniej, żeby się ze wszystkim wyrobić...


Marika pracy gratuluję! uważam, że dobrze zrobiłaś 🙂


Aga, życie....ja cały czas tak pracuje, bez szans na siku, 1000spraw na raz, wypisywanie umów, odpisywanie na maile, jakies tabelki, pierdoly...dzisiaj tez skończylam o 20, a wyszlam dokladnie o 21.07...standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aga zagłodzisz się w tej pracy 😉

dziewczyny mam problem- zrobiłam dzisiaj przesiew w Mai "domowych" zabawkach i okazało się że miała prawie same zabawki dla bobasów. teraz zostały tylko klocki,lalka,pluszaki, książeczki , organki,cymbałki i to wsio 🤨
na dworze ma duzo podwórkowych zabawek ale widze że w domu sie nudzi bo wiecznie bawiła się tym samym i szybko nudziła a jak zrobiłam ten przesiew to się okazało że 80% zabawek nadaje się już tylko do wyniesienia do garażu bo z nich wyrosła

w sobote chcemy jechac kupić jej jakies zabawki- i tu prosze o rade
czym sie bawią Wasze dzieci? na pewno chcemy kupić wózek dla lalek jak radziła Aniqa
ale nie wiem co poza tym jej kupić 🤨

dodam ze piłki tez ma na dworze i duże i małe ale to tez na 5 minut

Kalina jest dosyc monotematyczna - książeczki 🙂 ma ich chyba z 20 i każda przeglada kilka razy dziennie. Konik na biegunach tez sie sprawdza. może co zrecznościowego z fisher price??? maja niektóre fajne
aha, chcialam pytac - jak Majka reaguje na psa? bawi sie, unika, maltretuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za odpowiedzi i prosze o więcej -samochodziki w sumie dla dziewczynki tez mogą być
a jeśli chodzi o pieska to Maja mało z nim przebywa na razie ,piesek śpi w łazience i jak przychodzi do naszej sypialni to Maja leży na łózku i sie z nim w " a kuku" bawi , wyrywa się do niego ale on jest teraz w tym czasie że wszystkich i wszystko podgryzuje wiec trzymamy ich na razie z daleka od siebie , na podwórku biegają razem ale musze pilnowac zeby jej po nóżkach nie gryzł tak ze kilka minut i albo Maja albo borysek idzie do domu. jak już sie bawią to tylko wtedy kiedy psiak jest wylatany i wymęczony- później jak przestanie ząbkowac psiak to bedą więcej czasu spedzac razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...