Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane u nas piękna niedziela dziś rano spacer potem drzemka obiADEK I popołudniu na grila do mojego brata!!!
Spoko zleciało mały już śpi!!!
Coq super zdjęcia Yasminki słodka a jaka ty ładna kobieta!!!
Wanilia mówisz że co się zabierasz za pisanie to mały Hubert w złość hehe no tak to jest!!!
Agaaa jak tam nocka i Maciejka przeszła mu temp!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane u nas piękna niedziela dziś rano spacer potem drzemka obiADEK I popołudniu na grila do mojego brata!!!
Spoko zleciało mały już śpi!!!
Coq super zdjęcia Yasminki słodka a jaka ty ładna kobieta!!!
Wanilia mówisz że co się zabierasz za pisanie to mały Hubert w złość hehe no tak to jest!!!
Agaaa jak tam nocka i Maciejka przeszła mu temp!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi dzięki, już lepiej 🙂 tak jak pisałam, noc dobrze. a w dzień dzisiaj miał max 38,2

a my byliśmy dzisiaj w Lublinie 😁 wszystko zaczęło się od tego, że tata miał odwozić mamę na autobus do Lublina, miała tam dzisiaj sobie posiedzieć z siostrą moją i jutro jechać do babci znaczy się do swojej mamy, to jeszcze ok 150km za Lublinem... no i tata wpadł na pomysł ok 10, że odwieziemy mamę i o 11 wyjechaliśmy 🙂 od nas do Lublina jest ok 2,5 godziny jazdy. zajechaliśmy po 13. i poszliśmy na obiad, trochę pobyliśmy i przed 17 wyjechaliśmy do domu, już bez mamy, ja, tata i Maciek 🙂 i tak dzień zleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq, u nas tez 2 razy dziennie mleko po 240ml i prawie zawsze znika cale. pewnie pilaby czesciej, ale sie nie domaga,wiec nie daje.
Marika, u nas byl bunt na pokladziej, jak mialam paste elmex - Małą wogóle nie chciala myc zebow. zmienilam szczoteczke i paste na aquafresh mietowa i nie ma teraz problemu. Fakt, ze jak sama posmakowałam ta elmex pomaranczowa, to wydala mi sie obrzydliwa, wiec sie Kalinie nie dziwie.
A my dzisiaj nowu zaliczylismy plaze i morze 🙂 pewnie ostatni raz w tym roku, bo przyszly weekend pracuje, a potem to juz raczej pogody na kąpanie nie bedzie.
Kalina miala dzisiaj dwa wypadki - najpierw wpadłą do kosza z zabawkami i walnela sie w oko o drewniana układanke - efekt: podbite i spuchniete oczko 😞 a jakas godzine temu skakala po kanapie i uderzyla o malzona reke - efekt - przegryziony policzek od środka i morze krwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko biedna Kalinka.....Aniqa dobrze masz że morze tak blisko......

Śliczna Bambina i jej "morze"......loków..... 😉

Dobrej nocy!!!


Sił brakło....... 😜upały do środy.....wiecie jaka tu susza u mnie chyba z miesiąc albo lepiej juZ nie padało......jak były jakieś burze to bokiem przeszły......a tak to tylko skwar.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika chlebki podplomyki na patelni pieczone robilam. 🙂 Ciasto juz wieczorem mialam zrobione.
Chleba praktycznie nie kupujemy. A moj maz chleba w takim naszym polskim rozumieniu nie lubi za bardzo, bagietki, albo wlasnie podplomyki woli.

Wozek maz do pracy zabral, bo wczoraj potencjalny kupiec do niego zadzwonil, moze sprzedamy. Szkopul taki, ze zlozyc tego glownego rusztowania za cholere nie moglam 🤔 Wiec jesli ktos ma zamiar z wozkiem podrozowac to lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! Hit dziś eluś na liście rezerwowej do żłobka od połowy września bo teście zaczynają mnie wkurzać Eluś tam jeździć płaczę jak widzi bramkę i wogóle!!! Także wiecie!!! Nasza Meliska chyba Julkę do żłobka zapisała prawda!!!
Agaaa super że Maciejka już lepiej oby już gorączki nie było!!!
Aniqa współczuje wypadku Kalinki ucałuj ją maleńka!!!!
Marika tak jak mówisz do pracy rodacy hehehe ja właśnie jestem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

My juz po weekendzie. Moj M zadowolony. Pochodzilismy sobie po gorkach az dzis mam zakwasy 🤪 weszlismy dwa razy na Wielka Sowe. Floro w nosidelku podobalo mu sie. Postaram sie pare zdjec wkleic pozniej.
Widze ze nie tylko Floro taki posiniaczony chodzi. Wczoraj sie wyglupial i to bardzo az walnal nosem w kant stolu. Nic mu sie nie stalo ma tylko sianiaka. Nos jest w calosci nawet krew nie leciala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
ostani dzień urlopu 🤨
Kalina u niani po dwóch tygodniach, ale płakała jak wychodziłam 😞 no ale zanim doszłam do furtki juz jej nie słyszałam, wiec chyba ok 🙂
Coq - robienie chleba o 5 rano! ja cie kobito podziwiam! ja jeszcze nigdy nie zrobilam malzonowi kanapek do pracy i za punkt honoru sobie postawiłam, że nigdy nie zrobie 😜
A bylam dzsiaj w biurze podróży, ale nic nie zalatwilam...moja iostra za miesiac bierze slub w niemczech i na prezent wymyslila sobie, ze chce spedzic weekend w warszawie ze swoim mezem, bo on jeszcze nigdy w polsce nie byl. nasze buira podróży wogole czegos takiego nie organizuja dla 2 osoob, wiec poszukalam w necie i wysłałam prosbe o przygotowanie oferty do dwóch warszwskich firm (przelot, hotel,przewodnik, jakies atrakcje) - masakra, az sie boje ile to bedzie kosztowac 🥴 coprawda dzielimy to na 4 pary, ale mimo wszystko...do tego musimy przeciez dojechac na ten slub, a liczylismy, ze benzyna wyjdzie nas jakies 800zł 🥴 no maskara, w zyciu na takim drogim ślubie nie bylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
🙂
ostani dzień urlopu 🤨
Kalina u niani po dwóch tygodniach, ale płakała jak wychodziłam 😞 no ale zanim doszłam do furtki juz jej nie słyszałam, wiec chyba ok 🙂
Coq - robienie chleba o 5 rano! ja cie kobito podziwiam! ja jeszcze nigdy nie zrobilam malzonowi kanapek do pracy i za punkt honoru sobie postawiłam, że nigdy nie zrobie 😜
A bylam dzsiaj w biurze podróży, ale nic nie zalatwilam...moja iostra za miesiac bierze slub w niemczech i na prezent wymyslila sobie, ze chce spedzic weekend w warszawie ze swoim mezem, bo on jeszcze nigdy w polsce nie byl. nasze buira podróży wogole czegos takiego nie organizuja dla 2 osoob, wiec poszukalam w necie i wysłałam prosbe o przygotowanie oferty do dwóch warszwskich firm (przelot, hotel,przewodnik, jakies atrakcje) - masakra, az sie boje ile to bedzie kosztowac 🥴 coprawda dzielimy to na 4 pary, ale mimo wszystko...do tego musimy przeciez dojechac na ten slub, a liczylismy, ze benzyna wyjdzie nas jakies 800zł 🥴 no maskara, w zyciu na takim drogim ślubie nie bylam

Wycieczki po warszawie oferuja miedzy innymi tutaj:
http://www.staypoland.com/warsawtours/all-warsaw-tours.htm#tours_in
http://www.agatravel.com.pl/warszawa_wycieczka_2_dniowa,strona213.html ale to jest wycieczka szkolna 😉

A na jak dlugo chca do Warszawy jechac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ale piosenki nie zaljkowalas 😜 😁 zartuje 😉
Aniqa mysle, ze bylabym swinia jakbym mezowi powiedziala, ze ma sobie 20 minut wczesniej wstac i sam zrobic chleb. Piatek i sobota pracowal od popoludnia do poznego wieczora, wczoraj dzis i jutro od 6 do 22 bez przerwy. Ja z zalozonymi rekoma nie siedze, ale jednak jestem w domu kiedy chce to sie wyciagne na moment na kanapie, a dzis drzemke zaliczylam z Jasmina 😉 Oczywiscie, ja nie chce powiedziec, ze Ty jestes swinia 🤔 Ty pracujesz zawodowo i generalnie kazdy zwiazek rzadzi sie wlasnymi prawami 😉
Holi zapomnialam, dziekuje za komplment 😉 A dlaczego tak Cie tescie denerwuja? Co do zlobka, to jesli jestes gotowa zostawic w nim Elusia to dlaczego nie? 🙂
Marika podlomyki mozna robic rozne. Najprostszy jaki robie to maka, ciepla woda, odrobina oleju, sol i suche drozdze. Wyrabiam gladkie ciasto i odstawiam do wyrosniecia. Potem z kulek rozwalkowuje placki i na sucha patelenie. Trudno mi podac proprcje bo robie na oko, ale na okolo 2 szklanki maki daje lyzeczke soli, lyzeczke drozdzy i trzy lyzki oleju, a wody tak zeby ciasto po wyrobieniu bylo gladkie.
Czasami natomiast robie kesere, algierski podplomyk z semoliny, ktora mozna zastapic kasza manna...ale tu juz Ci podam link do bloga kulinarnego mojej znajomej... http://polskaarabka.blogspot.fr/search/label/khobz%2Fpieczywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...