Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no.... dzień dobry 🙂

Wanilia gratuluję udanej wizyty 🙂 i widzisz jak się nawet z klubu wspinaczkowego znajomości przydają 🙂 😉 😎 dobrze że w końcu konkretnego lekarza trafiliście 😘

Aniqa dom bardzo mi się podoba jakoś faktycznie nie uważnie patrzyłam ☺️ bo go wogóle nie kojarzyłam 🙂 ☺️ a z zew całkiem bliski do naszych wizji tyle tylko my koniecznie chcemy na dole pokój 😎

ANiqa 😘

Meliska współczuje 14 godzin......kiedyś też tego doświadczałam.....pracując w piekarni....niby w dziale handlu ale jak system padł (w siedziebie kilku oddziałów) to byliśmy uziemieni po 1 wracałam....i nadgodzin nie było..... 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Wanilia to super że po wizycie już i że was pierwszych przyjęli spoko że diagnoza nie jest zła i myślę że po operacji już będzie wszystko ok!!!
Meliska super że Juleczka już lepsza!!!! A z wizytą dasz radę!!!
Aniqa co to ta twoja siostra znowu wywinęła!!!
U nas pada deszcz dobrze że zdążyli my pole zaliczyć teraz mały śpi a ja obiad zrobiłam i siedzę a na 14 robota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Dwa dni neta nie mialam. Nie bardzo mam czas na szczegolowe nadrabianie...
Wanilia ciesze sie, ze wizyta udana i ze sa konkrety.
Beata milo Cie tu widziec 😉
Zazdorszcze Wam troche tych domkow...
A my w poniedzialek kierunkek Lyon zlozyc wniosek o paszport dla Jasminy.
A jutro szczepinie, wazenie, mierzenie...i pewnie ryk na sam widok doktora 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

szczęśliwie wróciliśmy z Pomorza, ale czasu brakowało, żeby coś napisać, bo dzisiaj na zakupy uderzyliśmy 😉 było świetnie, pogodę mieliśmy rewelacyjną, kąpiel w morzu była, opalanie było 🙂 poniedziałek - opalanie 🙂 we wtorek tylko 3 godzinki na plaży a i tak opaleniznę widać 😁
Maciuś był w siódmym niebie jak na plaży byliśmy 🙂 ogólnie chyba mu się podobało 🙂
naprawdę odpoczęłam od wszystkiego, tak psychicznie. a wczoraj byliśmy jeszcze w zoo w Gdańsku i w Sopocie na molo, i wieczorem wyruszyliśmy do domu, zajechaliśmy nad ranem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
no.... dzień dobry 🙂

Wanilia gratuluję udanej wizyty 🙂 i widzisz jak się nawet z klubu wspinaczkowego znajomości przydają 🙂 😉 😎 dobrze że w końcu konkretnego lekarza trafiliście 😘

Aniqa dom bardzo mi się podoba jakoś faktycznie nie uważnie patrzyłam ☺️ bo go wogóle nie kojarzyłam 🙂 ☺️ a z zew całkiem bliski do naszych wizji tyle tylko my koniecznie chcemy na dole pokój 😎

ANiqa 😘

Meliska współczuje 14 godzin......kiedyś też tego doświadczałam.....pracując w piekarni....niby w dziale handlu ale jak system padł (w siedziebie kilku oddziałów) to byliśmy uziemieni po 1 wracałam....i nadgodzin nie było..... 🥴 😠

Marika,
no własnie pisalam, że zamiast tego pomieszczenia gosp. na dole bedzie taki pokój gośccinny - tez koniecznie chcemy z pokojem na dole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, ja dzis w pracy 🙂))

wanilia - gratuluje udanej wizyty 🙂 Ja tez jestem dobrej mysli co do tej raczki. A z tym czynnikiem teratogennym to sie nie przejmuj bo to do niczego nie prowadzi, po prostu zbieg niekorzystnych zdarzen... wazne ze to tylko raczka i ze wszystko bedzie dobrze!!

Ja wczoraj rowniez bylam na wizycie, mala wazy 2200g 🤪 obrocila sie juz glowka w dol. Szyjka mam nadal, krotka, ale mam 🙂)

Przyjechali w ogole do nas tesciowie na dni takze fajnie, mamy rozrywke 🙂

Wozek zamowila i dzisiaj maz mi mowi ze kurier juz przyniosl, mega szybko!!!!! Wanilia wie jaki!! 🙂

Aniqa ja pamietam ze wstawialas projekt juz i mowilysmy ze ladny 🙂 o zmianach chyba jeszcze nie pisalas. U nas musi byc na dole pom gospodarcze, poniewaz bedzie tam kotlownia, nie ma innej opcji u nas na dzialce.

Aniqa powodzneia w nowej pracy!!

Aga - czekam na foty z wakacji!! 🙂)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cloe wózek kupiłaś nowy? Gondolkę jak chcesz wyslę Ci pod koniec września, chyba że zdecydujesz się na matrixa. Ale z |Jagienki duża panna już 🤪
Pofarbowałam włosy i wyszły za ciemne, odebrałam spódnicę od krawca i z długiej zrobiła się do pół łydki : miała skrócić tylko tyle co przydeptywalam. Nie mam siły się wkurwiać.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Cloe wózek kupiłaś nowy? Gondolkę jak chcesz wyslę Ci pod koniec września, chyba że zdecydujesz się na matrixa. Ale z |Jagienki duża panna już 🤪
Pofarbowałam włosy i wyszły za ciemne, odebrałam spódnicę od krawca i z długiej zrobiła się do pół łydki : miała skrócić tylko tyle co przydeptywalam. Nie mam siły się wkurwiać.... 🤨

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cloe wózek kupiłaś nowy? Gondolkę jak chcesz wyslę Ci pod koniec września, chyba że zdecydujesz się na matrixa. Ale z |Jagienki duża panna już 🤪
Pofarbowałam włosy i wyszły za ciemne, odebrałam spódnicę od krawca i z długiej zrobiła się do pół łydki : miała skrócić tylko tyle co przydeptywalam. Nie mam siły się wkurwiać.... 🤨

😘

Spoko, zrównoważyło się już 😎 Zrobiłam duże zamówienie dla Werki na allegro na jesien i dostałam dziś paczkę - jestem zachwycona. Wyszło mi około 7 zł za sztukę a ciuszki są super 🙂
Czekam jeszcze na buty, tu juz cena była zdecydowanie mniej okazyjna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
załamana jestem 😞 😞 😞 dziewczyny, ten skurwiel zablokował mi przejscie do nowej pracy i obecnie zostałam na lodzie 😞 rycze od 3 godzin jak sie dowiedziałam,

Co sie stalo? jak to zablokowal Ci przejscie? opowiadaj.
Zadzwonili dzis ze jednak Cie nie przyjma czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja ledwo zyje 🤢 Dzicz byla dzis w centrum, ho ho ho kiedy mnie tam nie bylo 🤔
Po 14 juz wybylam, bo do fotografa po zdjecie paszportowe. Myslalam, ze to wiecej czasu zajmie, a tu po 5 minutach gotowe i tym samym po glownym placu sobie pobiegalysmy 😉 Balam sie,ze przy zdjeciu bedzie placz, bo w koncu pani fotograf to obcy 😉 ale poszlo ladnie.
U lekarza tradycyjnie "darcie japy" 😎 Ostatnie szczepienie za nami 🙃 Mala ma 85cm i wazy ponad 11 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
załamana jestem 😞 😞 😞 dziewczyny, ten skurwiel zablokował mi przejscie do nowej pracy i obecnie zostałam na lodzie 😞 rycze od 3 godzin jak sie dowiedziałam,

Co sie stalo? jak to zablokowal Ci przejscie? opowiadaj.
Zadzwonili dzis ze jednak Cie nie przyjma czy jak?

dzisiaj bylam na badaniach lekarskich do pracy, ok 10 zadzwonil moj obecny menader, ze ma dla mnie propozycje, zebym najpierw praccowała w Gdyni w centrum handlowym przez kilka m-cy, a dopiero potem tam gdzie aplikowałam. nie zgodzilam sie, bo nie na to sie umawialismy, a poza tym musialabym codziennie poswiecac na dojazdy 3,5 godz!!!!!i pracowac do 21 ( przeciez dlatego zmienil prace, zeby pracowac normalnie). no i sie nie zgodzilam, w miedzyczasie zadzwonilam do kierownika salonu, do którego aplikowałam i on też wkurwiony na maksa, bo juz wszystko ugadane, w poniedzialek mialam umowe podpisywac, a tu takie cos. powiedzial, ze ten moj zjebany menager jest wlasnie na wizycie u mojego szefa - ten pizdowaty lalus poprostu dał sie przekonac mojemu szefowi, że ja niby zabiore mu klientów z salonu i jak juz chce pracowac w tym samym to gdzies dalej. No i zadzwonil do mnie drugi raz, ze skoro ja nie chce w gdyni, to innej opcji nie ma i on uznaje, ze ja rezygnuje 😞
nosz kurna, rozryczałam sie w tej poczekalni do lekarza jak bóbr...jak tak mozna ludzi traktowac?? jak swoja własność. szef nie mial mozliwości formalnego zablokowania mnie ( w końcu skończyla mi sie umowa), ale ma znajomosci, a to wystarczylo.
No i teraz zostalam na lodzie, ale chocbym nie miala co do garnka włożyc, to juz nie wróce do tej firmy - chodziać ten bezczelny facet (szef) - mial czelnosc jeszcze do mnie zadzwonic, i powiedziec, ze jak chce to mam przyjsc w poniedzialek do pracy. No to mnie rozpieprzylo doszczetnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
załamana jestem 😞 😞 😞 dziewczyny, ten skurwiel zablokował mi przejscie do nowej pracy i obecnie zostałam na lodzie 😞 rycze od 3 godzin jak sie dowiedziałam,

Co sie stalo? jak to zablokowal Ci przejscie? opowiadaj.
Zadzwonili dzis ze jednak Cie nie przyjma czy jak?

dzisiaj bylam na badaniach lekarskich do pracy, ok 10 zadzwonil moj obecny menader, ze ma dla mnie propozycje, zebym najpierw praccowała w Gdyni w centrum handlowym przez kilka m-cy, a dopiero potem tam gdzie aplikowałam. nie zgodzilam sie, bo nie na to sie umawialismy, a poza tym musialabym codziennie poswiecac na dojazdy 3,5 godz!!!!!i pracowac do 21 ( przeciez dlatego zmienil prace, zeby pracowac normalnie). no i sie nie zgodzilam, w miedzyczasie zadzwonilam do kierownika salonu, do którego aplikowałam i on też wkurwiony na maksa, bo juz wszystko ugadane, w poniedzialek mialam umowe podpisywac, a tu takie cos. powiedzial, ze ten moj zjebany menager jest wlasnie na wizycie u mojego szefa - ten pizdowaty lalus poprostu dał sie przekonac mojemu szefowi, że ja niby zabiore mu klientów z salonu i jak juz chce pracowac w tym samym to gdzies dalej. No i zadzwonil do mnie drugi raz, ze skoro ja nie chce w gdyni, to innej opcji nie ma i on uznaje, ze ja rezygnuje 😞
nosz kurna, rozryczałam sie w tej poczekalni do lekarza jak bóbr...jak tak mozna ludzi traktowac?? jak swoja własność. szef nie mial mozliwości formalnego zablokowania mnie ( w końcu skończyla mi sie umowa), ale ma znajomosci, a to wystarczylo.
No i teraz zostalam na lodzie, ale chocbym nie miala co do garnka włożyc, to juz nie wróce do tej firmy - chodziać ten bezczelny facet (szef) - mial czelnosc jeszcze do mnie zadzwonic, i powiedziec, ze jak chce to mam przyjsc w poniedzialek do pracy. No to mnie rozpieprzylo doszczetnie

😞 Przykro mi Aniqa, aż się czlowiek zastanawia skąd się takie glizdy biorą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Nie no aż ciężko to sobie wyobrazić......jak tak można .......ważne że nie masz już z nim doczynienia .....trzymamy kciuki za nową pracę..... !!!!!!! Obys nie musiała już nigdy na niego patrzeć......uszy do góry Aniqa jeszcze na dobre Ci to wyjdzie znajdziesz coś lepszego!!!!!!!

tez sobie staram to tak tłumaczyc, ale dzisiaj przyznam, ze jest ciezko 😞 siedze i pije 😞 i to nic nie daje, dalej mi smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
Nie no aż ciężko to sobie wyobrazić......jak tak można .......ważne że nie masz już z nim doczynienia .....trzymamy kciuki za nową pracę..... !!!!!!! Obys nie musiała już nigdy na niego patrzeć......uszy do góry Aniqa jeszcze na dobre Ci to wyjdzie znajdziesz coś lepszego!!!!!!!

tez sobie staram to tak tłumaczyc, ale dzisiaj przyznam, ze jest ciezko 😞 siedze i pije 😞 i to nic nie daje, dalej mi smutno 😞

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow, naprawilo mi sie forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪
myslalam ze tylko Was poczytam jak zawsze, a tu niespodzianka!!! 🙂 🙂 🙂

wanilia - tak kupilam nowy z matrixem w promocji fajnej (dlatego sie tak pospiwszylam), z mysla ze najwyzej go oddam w sensie ta gondole ale w sumie fajnie pasuje, da sie go polozyc na plasko , tylko wtedy siedzenie przednie jest dosc pionowo, ale mysle ze bedzie spoko 🙂)) Takze bardzo dziekuje za checi, ale chyba zostawie sobie tego matrixa, tym bardziej ze on sluzy tez jako fotelik do ayto, bardzo fajna ta gondolka! 🙂 i w ogole wozek superowy, dzieki za jego polecenie!!!

aniqa- wspolczuje szefa, nie wyobrazam sobie takiej bezdusznosci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...