Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a do nas w końcu odezwał się facet, którego firma robiła nam w środku w domu różne rzeczy, tak jak Wam kiedyś pisałam, łącznie z materiałami. i to nam jeszcze zostało do spłaty... zadzwonił, że podliczył wszystko... no i jestem ciekawa ile tego wyjdzie, i skąd weźmiemy kasę 🤢 no nic, jakoś sobie będziemy musieli dać radę...

no ale niestety odkładamy na kiedy indziej Zakopane, które miało być we wrześniu, skoczymy na weekend do Lublina za to, noclegi za darmo, bo u siostry, z jedzeniem też taniej wyniesie, a odwiedzimy stare kąty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Meliska my tez dzis do wro jedziemy - na rynku festiwal sztukmistrzów 🙂

Chyba źle sprecyzowałam... ja za tydzień w niedzielę jadę 😜... dziś to jechałam... ale do roboty 🤢
A buty fajne, ale ta cena 😲... chyba w coś tańszego zainwestuję... na wiosnę na bank nowe będą potrzebne... będę polować w Adidasie.... teraz Julka miała adidaski i pasowały... moje dziecię ma strasznie wysokie podbicie i w ogóle "grubą" nóżkę... kupić buty makabra 🥴 No chyba, że polecacie coś na takie "wielkie stopy"... chętnie skorzystamy 😉 A tenisówki też z Coccodrillo kupiliśmy 😁... w sam raz na te nasze stópki 😉



Chloe moja Jula też ostatnio lubi być noszona... no ale w Twoim stanie 😲... dobrze, że chociaż pies na rączki nie chciał 😁

Aniqa 😘... będzie dobrze 😘 ... to teraz drukujemy cv i rozsyłamy... i uśmiech na buźkę proszę... korzystaj z chwilowego wolnego... poświęć cały swój cenny czas córce i mężowi... i pomyśl, że tej głupiej gęby chamowatego szefa oglądać już nie musisz... ech udusiłabym gołymi rękami tego faceta 😠



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska,ja wiem...ale jestem narazie w takiej czarnej dupie,ze wydaje mi sie ze juz nigdy nie znajde zadnej pracy:-( do tego przeciez mam nianie na umowe zalezna od mojej pracy...i teraz musze z dnia na dzien jej odmowic:-( malzon mowi,zeby jeszcze.dwa mce poczekac,ze on bedzie niani placil,ze w razie jakbym cos znalazlazeby od razu byla. Tylko co bedzie jak nic nie znajde do tego czasu?
Cv juz wyslalam kolo 10 w ciagu ostatnich 2 tygodni i jak. Narazie zero odzewu
Ale kanal...

Sorki,ze wam tu smece,ale dla mnie wszystko sie popieprzylo i dodatku moj siostra,ktora cy
rki robi..za duzo naraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I nie dodzwoniłam się 😠... wsiadłam w auto i pojechałam osobiście... a co... żeby nie myśleli, że mnie spławią jak telefonu odbierać nie będą 😜
Wanilia nie dziś 😞 Na dziś inne plany... z gwiazdą moją do lekarza 🥴... nadal gorączkuje 😞 Teraz na szczęście nie, ale nocka z dupy była... termometr wariował od tej temperatury, a Jula tylko wodę chłeptać chciała... to akurat chyba dobrze...
A Chloe bo zapomniałam... no całkiem normalna z Ciebie dziewczyna... na wyjazd teściów się ucieszyłaś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Dziewczyny buty fajne, tylko strasznie drogie.... My kupujemy w CCC za 30 zl 😉 Takie trampki na rzepy.
Aniqa1111 napisał(a):
Meliska,ja wiem...ale jestem narazie w takiej czarnej dupie,ze wydaje mi sie ze juz nigdy nie znajde zadnej pracy:-( do tego przeciez mam nianie na umowe zalezna od mojej pracy...i teraz musze z dnia na dzien jej odmowic:-( malzon mowi,zeby jeszcze.dwa mce poczekac,ze on bedzie niani placil,ze w razie jakbym cos znalazlazeby od razu byla. Tylko co bedzie jak nic nie znajde do tego czasu?
Cv juz wyslalam kolo 10 w ciagu ostatnich 2 tygodni i jak. Narazie zero odzewu
Ale kanal...

Sorki,ze wam tu smece,ale dla mnie wszystko sie popieprzylo i dodatku moj siostra,ktora cyrki robi..za duzo naraz

Nie zalamuj sie.
Nie odmawiaj Nani. niech zostanie jeszcze te 2 miesiace. Zjadziesz prace na pewno. Nie martw sie. Rozsylaj dalej CV i sie nie martw. Trzymamy kciuki 🙂 bedzie dobrze. Jakiej pracy szukasz?
Opowiadaj o siostrze bedzie Ci tez lepiej na serduchu.... Po to tu wszystkie jestesmy zeby sie wspierac nawzajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
W temacie wielkich stóp 😉... Jula na spóźnionym dniu dziecka...


... no mamusiuuu...

Jakie Jula ma juz dlugie wloski 🙂
To Dam troche Florka:
[IMG]http://imageshack.us/a/img855/8770/ortp.jpg[/IMG]
Rynek we Wroclawiu:
[IMG]http://imageshack.us/a/img607/4935/z7w5.jpg[/IMG]
Stoi na stacji Lokomotywa...
[IMG]http://imageshack.us/a/img690/7527/iydl.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
I jeszcze jedną fotkę Wam zapodam... korzystając, że córeczka jeszcze śpi 😉
Właśnie się na nią natknęłam... mój siostrzeniec w akcji 😁... tu ma 2 latka i 2 m-ce



wow jaki AGENT!!!!!!!no prze 🙂 😎


dzień dobry 🙂

piękne zdjęcia i Julci i Florka 😘 😘śliczne dzieciaczki 😉 🤪

zdrówka dla Julci oby to tylko zęby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Meliska Julka fajna minka i te stopy na dniu dziecka rewelka!!!
Basia niezły florek z tymi bańkami jaki zaoferowany!!! Super!!!
Aniqa nie załamuj się wiem że masz teraz smutne dni ale będzie dobrze pozdrawiam
Ja właśnie siedzę na necie rosół mam dziś od mamy dla nas i kupiłam pyszne KUPNE UWAGA leniwe z serem na słodko co prawda za 60 dag dałam 8 zł ale pycha i pojemy w 3 mniam !!! Dawno takich kupnych nie jadłam !!!
Zaraz do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):


Jagienka już niezła dziewczynka 🙂 i te buty bardzo mi się spodobały !! Tyle tylko ze musiałabym mu przymierzyc wcześniej bo nie wiem do końca jaki rozmiar 23 chyba.....ale w sklepie pewnie droższe...


ja kupilam w sklepie rozmiar 24, akurat byla wyprzedaz bo nam ecco zamykali 😞((( ale 3 miesiace temu wiec tak na oko bo wtedy zaczynal nosic 23, i wyszlo idealnie. Kupilam tez zimowe traperki 26, bo wiadomo w zimie gruba skarpetka jeszcze no i mam nadzieje ze zime w nich cala przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Chloe moja Jula też ostatnio lubi być noszona... no ale w Twoim stanie 😲... dobrze, że chociaż pies na rączki nie chciał 😁



wozek zalatwilby sprawie, gdybym tylko go wziela.....

no a z moim stanem to sie zdziwilam bo po tej akcji rowniez zero skurczow i podobnych historii...ja to mam jakas atonie tym razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Witam Was! Ledwo zyje 🤢
My juz po wypadzie do Lyonu...a wlasciwie na ulice Crillon w Lyonie 🤔 Od 4.30 jestem na nogach, bo pociag mielismy po 6. Moje dziewcze ledwo dobudzilam... padla dopiero o 14, w Clermont jak na autobus czekalismy do domu 😮 W pociagu ciagle szalenstwo, tzn. szczegolnie w drodze powrotnej, kiedy nikt juz sil nie mial, a Jasmina korzystala, ze na wlasnym siedzeniu moze urzedowac 😉
Wiec pojechalismy zlozyc wniosek o paszport, bo w tym roku osobiscie bylo trzeba, jedyny koszt calej wyprawy 150 euro 🙃 ... Wiec myslalam, ze skoro juz tyle na ten pociag kasy idzie to przynajmniej skorzystamy i pozwiedzamy, a my z konsulatu i na waznym bilecie jeszcze metrem na dworzec zdarzylismy wrocic....coz maz wiecznie zabiegany, nawet do domu nie wszedl, tylko od razu po cos do firmy jechal, a potem jeszcze wizyte u kardiologa ma.
Te pare krokow w Lyonie pozwolily mi poczuc jak wielkie to miasto i jaka wioska mala z tego naszego poczciwego Clermont. 😉 Zamarzyl mi sie Lyon...ale w drodze powrotnej jak zobaczylam z dala nasz wulkan, to jednak poczulam, ze dod odmu wracam 😉
Dziewczyny, wasze dzieci maja serio duze stopy 😮 u nas nadal 21 i 22. A buciki, ktore tu powstawialyscie bardzo fajne. Jasmina jesienia dalej w swoich Emelach bedzie chodzic.
Aniqa wierze, ze teraz zlapalas dol, bo w koncu z dnia na dzien stracilas prace...Ale masz doswiadczenie zawodowe i znajdziesz cos dla siebie!!!
Basia brawo dla Florka za banke 😆
Meliska u Was to rodzinne, takie dzieci, ktore niczego sie nie boja? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aaagaa buty fajne i cena też super 🙂 Ja gdybym znalazła tez bym tańsze kupiła ale że nie znalazłam tańszych a porządnych.... Ubranka kupuję tanio bo 90% to używki więc z butami moge poszaleć 😜 Zapomniałam napisać że djęcia cudne moim faworytem jest to ostatnie chyba, to na którym jesteście wszyscy razem 🙂 Super ze wypad się udał
Aniqa jak tam u Ciebie?

Chyba dopiero teraz zaczyna docierac do mnie beznadziejnosc mojej sytuacji:-(


Aniqa - powiem ci tak, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Mnie wyrzucili z pracy, po czym zalozylam wlasna firme, i na pewno tego nie zaluje. Moj tata zaczynal z wlasna firma identycznie, a prowadzi ja juz 20 lat! Nie mowie ze od razu masz zakladac cos wlasnego ale moze po prostu tak ma byc i po jakims czasie na pewno okaze sie ze duzo lepiej na tym wyszlas!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie zjadłam i teraz coś bym zrobiła, ale sama nie wiem co. na dworze wiatr, niby zimno nie jest, ale wietrznie mocno. nie mam ochoty wychodzić, i teraz się chmurzy nawet...
okna mam do mycia, ale nie mam co teraz z Maćkiem zrobić, a wietrzyć nie będę w domu...

no więc chyba zrobię sobie kawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za pocieszenie 😘
Chloe, własnie tak to sobie tłumacze, że cos musi z tego dobrego wyjść...w końcu jeszce dwa tygodnie temu raczej nie planowałam odejscia, tylko przejscie na pełny etat (w beznadziejnych godzinach, no ale juz bylam z tym pogodzona), a potem ta propozycja zmiany pracy...to spowodowało, że przez kolejne 10 lat nie bede znowu w tej samej firmie. wiec ufam, że to jakis znak zwiastujacy zmiany (oczywiście na lepsze 🙂

my sie po butki zimowe wybieramy za tydzien. Kalina ma teraz jeszcze te wiosenne z Lasockiego 😮 (swoja droga bardzo długo je nosi - rozmiar 23), ale myśle, że zimowe kupie 25, bo skarpeta gruba bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wróciłyśmy z rajdu po lekarzach, a wyszłyśmy z domu przed 12...
... oczywiście była godzina opóźnienia, później w gabinecie z 20 min, bo pani doktor przebadała nas od stóp do głów ( ostatnio byliśmy u innej doktórki, która chyba niezbyt fachowo się nami zajęła... ja tam widziałam biały nalot na migdale, a ona stwierdziła lekką infekcję gardła i kazała łykać tylko witaminki i psikać gardziołko... w czwartek jeszcze inna potwierdziła, że dziecko zdrów jak ryba ), a od piątku dziecko znów gorączka 38-40'C... dostaliśmy na cito do zrobienia mocz, morfologię i CRP... biegiem do domu i w drodze powrotnej już na rączkach ino chciała, gorączka znów wzrosła, już w poczekalni i w gabinecie lekarskim dosłownie mi się słaniała... w domu afera, bo do kubeczka sikać nie chce, do nocnika w którym stoi kubeczek też, więc w końcu genialna matka wyszorowała nocnik, przelała wrzątkiem i na szczęście mocz wyszedł ok, morfologia słabsza, a CRP kompletnie do dupy 😞 I jeszcze jaki był płacz przy pobieraniu krwi 😞 Z doktórką umówiłam się na telefon... w przypadku złych wyników wykupuję receptę... zastrzyki 🥴 i z powrotem wracamy do przychodni 🥴... bosh jaki płacz był 😞... jakbym mogła to wszystkie te zastrzyki bym sobie w poślada zaaplikowała... ja do teraz wyję 😞 I tak 2 razy dziennie 😞... pielęgniarka będzie przyjeżdżać do nas do domu... mamy 8... w środę kontrola, jak się polepszy to przejdziemy na leki doustne... Taka słabiutka ta moja niuńka... teraz zaniosłam jej na śpiocha mleko, bo przecież śniadania nie, obiadu nie... na obiad była dziś mleczna kanapka... byle coś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...