Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coq super, że Wam się udała wycieczka 🙂 🙂 🙂 a zdjęcia piękne!!! obie jesteście piękne!!! 🙂 i pogoda cudowna 😁 pozazdrościć można... bo u mnie dzisiaj wieje masakrycznie, jest 3 stopnie i co jakieś pół godziny lejeeee i to tak strasznie. potem przestaje, i znowu lejeeeee. 🤢

a co do zakupów to też mi się wydaje, że mi za dobrze 😎 czekałam na reakcję męża, ale jak mu powiedziałam to powiedział mi tak: "Mam nadzieję, że pięknie będziesz w tym wyglądać" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaa, nie żaliłam się Wam, ale od kilku dni mam coraz mniej mleka. na nic laktator, picie wody, herbatek. wcześniej Maciek jadł 2 razy po 60ml, czasem 3 razy. a teraz je po 90ml i 3 razy dziennie na pewno... oj, coś czuję, że to końcówka... chciałam karmić, ale... cóż widocznie tak musi być. nie mogę się tym stresować, bo mam o wiele większy stres na głowie (operację Maćka)... więc po prostu sama sobie wmawiam, że dla Maćka i tak ważniejsze jest to, że go kocham niż czy je moje czy nie moje mleko. jadłby moje, gdybym miała...
ale dzisiaj przyjechał do mnie wujek i przywiózł mi 13 opakowań mleka Bebilon 1, w każdym opakowaniu 24 buteleczki 100ml. więc super sprawa bo bez mieszania. no w szoku byłam 🙂 a to w prezencie 🤪 🤪 🤪 a wujek jest bratem mojego taty, księdzem i moim najukochańszym wujkiem 🙂 po raz kolejny się o tym przekonałam 🙂

o takie dostałam Bebilon 1 w płynie 100ml i w sumie 312 buteleczek 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coq super, że Wam się udała wycieczka 🙂 🙂 🙂 a zdjęcia piękne!!! obie jesteście piękne!!! 🙂 i pogoda cudowna 😁 pozazdrościć można... bo u mnie dzisiaj wieje masakrycznie, jest 3 stopnie i co jakieś pół godziny lejeeee i to tak strasznie. potem przestaje, i znowu lejeeeee. 🤢

a co do zakupów to też mi się wydaje, że mi za dobrze 😎 czekałam na reakcję męża, ale jak mu powiedziałam to powiedział mi tak: "Mam nadzieję, że pięknie będziesz w tym wyglądać" 😁


Dziekujemy 🙂 🙂 🙂
A reakcja meza bardzo bardzo poprawna 😁

No nic ja sie wylaczam, gasze wszystkie lampy, telewizor i kompa i zapalam swieczke na godzine - Jest Godzina dla ziemi! Polecam sie przylaczyc. 🙂 http://www.wwf.pl/godzinadlaziemi/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
aaa, nie żaliłam się Wam, ale od kilku dni mam coraz mniej mleka. na nic laktator, picie wody, herbatek. wcześniej Maciek jadł 2 razy po 60ml, czasem 3 razy. a teraz je po 90ml i 3 razy dziennie na pewno... oj, coś czuję, że to końcówka... chciałam karmić, ale... cóż widocznie tak musi być. nie mogę się tym stresować, bo mam o wiele większy stres na głowie (operację Maćka)... więc po prostu sama sobie wmawiam, że dla Maćka i tak ważniejsze jest to, że go kocham niż czy je moje czy nie moje mleko. jadłby moje, gdybym miała...
ale dzisiaj przyjechał do mnie wujek i przywiózł mi 13 opakowań mleka Bebilon 1, w każdym opakowaniu 24 buteleczki 100ml. więc super sprawa bo bez mieszania. no w szoku byłam 🙂 a to w prezencie 🤪 🤪 🤪 a wujek jest bratem mojego taty, księdzem i moim najukochańszym wujkiem 🙂 po raz kolejny się o tym przekonałam 🙂

o takie dostałam Bebilon 1 w płynie 100ml i w sumie 312 buteleczek 🤪 🤪 🤪

no fajna sprawa z tym mlekiem gotowym, zawsze pod rek, jak gdzies idziesz to nie trzeba wody i puszki mleka targac...a z twoja laktacja Aguś baaaardzo wspolczuje, wiem nawet za dobrze co przechodzisz, podajac mu butle. no ale cóż, z pustego i Salomon nie naleje 🙂 bedzie dobrze, ja sobie ciagle powtarzam, ze chociaż przez 3 miesiace moglam doświadczyć tego cudownego uczucia, jakim jest karmienie piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaa, nie żaliłam się Wam, ale od kilku dni mam coraz mniej mleka. na nic laktator, picie wody, herbatek. wcześniej Maciek jadł 2 razy po 60ml, czasem 3 razy. a teraz je po 90ml i 3 razy dziennie na pewno... oj, coś czuję, że to końcówka... chciałam karmić, ale... cóż widocznie tak musi być. nie mogę się tym stresować, bo mam o wiele większy stres na głowie (operację Maćka)... więc po prostu sama sobie wmawiam, że dla Maćka i tak ważniejsze jest to, że go kocham niż czy je moje czy nie moje mleko. jadłby moje, gdybym miała...
ale dzisiaj przyjechał do mnie wujek i przywiózł mi 13 opakowań mleka Bebilon 1, w każdym opakowaniu 24 buteleczki 100ml. więc super sprawa bo bez mieszania. no w szoku byłam 🙂 a to w prezencie 🤪 🤪 🤪 a wujek jest bratem mojego taty, księdzem i moim najukochańszym wujkiem 🙂 po raz kolejny się o tym przekonałam 🙂

o takie dostałam Bebilon 1 w płynie 100ml i w sumie 312 buteleczek 🤪 🤪 🤪

no fajna sprawa z tym mlekiem gotowym, zawsze pod rek, jak gdzies idziesz to nie trzeba wody i puszki mleka targac...a z twoja laktacja Aguś baaaardzo wspolczuje, wiem nawet za dobrze co przechodzisz, podajac mu butle. no ale cóż, z pustego i Salomon nie naleje 🙂 bedzie dobrze, ja sobie ciagle powtarzam, ze chociaż przez 3 miesiace moglam doświadczyć tego cudownego uczucia, jakim jest karmienie piersią


no ja też się cieszę, że w ogóle karmiłam 🙂 🙂 🙂 a teraz po prostu będę podawać mu butelkę z największa miłością 🙂 ale dopóki jeszcze mam resztki mleka to na pewno będę mu dawać. noce przetrzymujemy na moim mleku. a w dzień jak zje ode mnie z dwóch piersi to za 40 minut jest głodny nadal, a u mnie w piersiach wtedy pustki... no ale ile mam tyle dam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja zaś się ostatnia witam 😉

Jakoś ten dzień przeżyłam i noc też nie była zła... ok 3 zapłakała w łóżeczku, to się zdarzało, ale wystarczyło ją poprawić, bo gdzieś przewędrowała po prostu, a dziś zaświeciłam światło a oczko całe w ropie, więc nie miałam sumienia tak jej zostawiać to poczyściłam, dałam trochę cyca i do 6 pospała, a później do 8. A to oko cały dzień opuchnięte, taka szparka tylko, boshhhhh jak mi tej mojej dziewczynki żal 😞 i jeszcze zakrapiać co 2 godziny trzeba. U doktora byliśmy i to całe nasze wyjście, po pierwsze pogoda nie dopisała, a po drugie nie chciałam jej w takim stanie targać. Pan doktor w weekend to chyba za karę pracuje, więc na odczepnego wypisał receptę, nawet jej dobrze nie obejrzał. No cóż po niedzieli pójdziemy do naszej pani doktor, bo i tak tych kropli braknie na całą kurację, tym bardziej, że większość ląduje poza okiem 😜
A jutro na urodziny do mojego siostrzeńca... chyba sama pojadę z tortem i prezentem, bo nie chcę Julci ciągać, bo on jakiś przeziębiony jest 🥴

Dziewczyny ja na swojego to złego słowa powiedzieć nie mogę, jak tylko wraca z pracy to mi ją z rąk wyrywa, na spacerki to raczej on, no chyba, że ładnie jest, to ja idę, a po pracy jeszcze on raz, żeby nie było razem też spacerujemy, jak tylko w domu to razem kąpiemy, czasem się nawet kłócimy kto pampersa przebierze... ja to czasem nawet jestem zazdrosna ☺️ 😁 😁

Coq foty mega zajebczaste 🤪 widoczki piękne i piękne Wy 🙂 mmmmmmmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska oj biedna twoja Julka. Wcale Ci sie nie dziwie, ze Ci jej zal. Trzymam kciuki, zeby szybko przeszlo!!! A i pozdrow meza idealnego 😉 fajny ten twoj wybranek 😁

Aniqa moja tez nie spi. Pospala troche po kapieli i jest w formie 🙃 A wlasnie sie zastanawialam, czy padnie szybko, bo ja to powietrze dzisiejsze polozy na lopatki, czy spanie w samochodzie i w chuscie senu ja pozbawi. no to juz wiem.

Aga u mnie tez cieko z mlekiem, lewa piers to wogole jakis niewypal. Wiec ja zaczynam sie brac za laktator, bo wpadlam w bledne kolo i tez widze, ze coraz wiecej modyfikowanego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliska oj biedna twoja Julka. Wcale Ci sie nie dziwie, ze Ci jej zal. Trzymam kciuki, zeby szybko przeszlo!!! A i pozdrow meza idealnego 😉 fajny ten twoj wybranek 😁

Aniqa moja tez nie spi. Pospala troche po kapieli i jest w formie 🙃 A wlasnie sie zastanawialam, czy padnie szybko, bo ja to powietrze dzisiejsze polozy na lopatki, czy spanie w samochodzie i w chuscie senu ja pozbawi. no to juz wiem.

Aga u mnie tez cieko z mlekiem, lewa piers to wogole jakis niewypal. Wiec ja zaczynam sie brac za laktator, bo wpadlam w bledne kolo i tez widze, ze coraz wiecej modyfikowanego ☺️

Oj Coq nawet nie wiesz jak mi jej żal 😞 chętnie bym to zapalenie spojówek wzięła na siebie jakby się dało. Na a żeby nie było taki idealny to on oczywiście nie jest 😜 ale cały czas nad nim pracuję 😁 teraz czekam aż wróci z pracy i zrobi mi kolację 😁 😁

U mnie też lewa jakaś niedorobiona jest 😮 czasem jest tam nawet 3 razy mniej niż w prawej, oczywiście biorę pod uwagę fakt, że mogłam z niej wcześniej karmić, ale mimo to 🤢 W ogóle to wczoraj na wieczór ściągnęłam tylko 20 ml z obu 🤢 🤢 🤢 ale nie miałam się czasu nad tym zastanawiać, bo taka padnięta byłam, chyba mi się jakiś zator zrobił, bo jak o tej 3 wstałam do dziecka to myślałam, że eksplodują, tym bardziej chętnie podałam ją córci i obie byłyśmy zadowolone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska oj biedna twoja Julka. Wcale Ci sie nie dziwie, ze Ci jej zal. Trzymam kciuki, zeby szybko przeszlo!!! A i pozdrow meza idealnego 😉 fajny ten twoj wybranek 😁

Aniqa moja tez nie spi. Pospala troche po kapieli i jest w formie 🙃 A wlasnie sie zastanawialam, czy padnie szybko, bo ja to powietrze dzisiejsze polozy na lopatki, czy spanie w samochodzie i w chuscie senu ja pozbawi. no to juz wiem.

Aga u mnie tez cieko z mlekiem, lewa piers to wogole jakis niewypal. Wiec ja zaczynam sie brac za laktator, bo wpadlam w bledne kolo i tez widze, ze coraz wiecej modyfikowanego ☺️

Oj Coq nawet nie wiesz jak mi jej żal 😞 chętnie bym to zapalenie spojówek wzięła na siebie jakby się dało. Na a żeby nie było taki idealny to on oczywiście nie jest 😜 ale cały czas nad nim pracuję 😁 teraz czekam aż wróci z pracy i zrobi mi kolację 😁 😁

U mnie też lewa jakaś niedorobiona jest 😮 czasem jest tam nawet 3 razy mniej niż w prawej, oczywiście biorę pod uwagę fakt, że mogłam z niej wcześniej karmić, ale mimo to 🤢 W ogóle to wczoraj na wieczór ściągnęłam tylko 20 ml z obu 🤢 🤢 🤢 ale nie miałam się czasu nad tym zastanawiać, bo taka padnięta byłam, chyba mi się jakiś zator zrobił, bo jak o tej 3 wstałam do dziecka to myślałam, że eksplodują, tym bardziej chętnie podałam ją córci i obie byłyśmy zadowolone 🙂

Oj biedulka twoja malutka, oby szybko jej minelo i zebyscie tak nie cierpialy, za to 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiaj ok, zjazd rodzinny na urodziny udany, objadlam sie az chyba za duzo 😜
A jutro urodziny meza chrzesniaka, wiec znowu wyzerka 😉
Pogoda do d..y, snieg padal i wialo, jakby mialo leb urwac, ale tak podobno ma byc ze trzy dni wiec musialam znowu cos cieplejszego dla nas wyjac z szafy, jak na zime 🥴...
A teraz juz do lozeczka ide.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rano wycałuję tą moją perełeczkę od Was 🙂 dzięki 🙂

Dori ja też jutro na urodziny do chrześniaka 🙂

A Ty się Aga ogarnij z tym zakupami, bo jak Twój małżon wróci to Ci kieszonkowe przytnie 😜 A swoją drogą ja od jutra też zacznę Allegro odwiedzać... 1-wszy wypłata 🤪

I tak jak pisałam mężuś wrócił, kolacyjkę podał... no to go trochę do kompa dopuszczę za to 😉

No to dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
hej.ja byłam z Julą na malowaniu pisanek organizowane to było przez sołtysowa w pobliskim przedszkolu prywatnym 🙂 fajnie było 🙂 jajka przytargałyśmy ze sobą i będą parapet w kuchni zdobić.teraz zdradzieckie słońce wyszło ale tak na zmiane z deszczem wychodzi 😞 po południu goście a mnie tak głowa dzisiaj naiwaniała ze szok!! kawa,proszek i troche przechodzi...ciacho wczoraj zrobiłam dobre i na goście jest 🙂
wanilia mam ostatnio głupie myśli co pisałam i bardzo mnie to męczy...
aga czy agami?? to przez ten ból głowy... torty piękne!! te wiórki waflowe czy jak im tam było to kupiłaś w sklepie normalnym czy w piekarni czy moze samemu da się to zrobić??
a wiecie moze jak sie robi wiórki czekoladowe takie co na tortach kupionych często są?? zapytam dr googla może coś powie...
beatka ale miny ta Twoja trzaskała świetne!! 🤪 ale fajnie bo buźkę sama otwierała 🙂
mój mąż ostatnio chyba nadrabia trochę stracony czas...stara się chociaż małej ani razu nie przewinął ale się stara.uśmiechamy się więcej do siebie i jest miło 😆

hehe i aga i agami bo ja agnieszka jestem hihihi wiec mozna przyjac hihihi... ja wiorki waflowe kupuje w hurtowni cukierniczej ... ale mozna je na allegro kupic jak wpiszesz wiorki waflowe to wyskoczy..
posypka waflowa allegro i jest o niebo tansza niz u nas w hurtowni... no ale jak jeden kolor to sie nie oplaca bo przesylka dojdzie ijuz 10 zl bedzie
posypke czekoladowa mozna kupic i wtedy to sa takie mikroskopijne paleczki... ale ja robie tak ze tarkuje na malych oczkach na tarce normalnej.. wkleilabym ci torta jak wygladaja takie tarkowane ale tort ma na szczycie mega ptaka hehe bo to bylo na panienski pieczone :P wiec nie wypada hiihih

Agami, wklejaj, dzieci juz nie jestesmy i chyba każda co nie co widziała 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
agami napisał(a):
holi32 napisał(a):
kochane kupiłam dziś deserek złociste jabłuszka po 4 mies i podam je na próbę dziś małemu!!! Zobaczymy jaka będzie jego reakcja

ja wlasnie tez Kubie dałam... ubaw po pachy.. conajmniej jakby cytryne jadł 😜

masz filmik?

mama ale strasznie dlugio bo ponad 20 minuit musze przyciac troszke jakos... wiec przy okazji wrzuce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...