Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p1120187t.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1139/p1120187t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

lubie takie zdjecia 🙂 buźki umorusane i automatyczne pchanie raczek do buzi, jak buzia pełna jedzenia 😉

dzień dobry!
jakos mnie wena ostatnio ospuścila do pisania na forum, ogólnie jakos sie tak dziwnie zrobilo u mnie...ciagle sie bije z myslami czy wracac do pracy...nawet wczoraj mi sie śnil moj szef, że mnie gonił po lesie 😮 zebym wrocila do pracy, a ja nu ciekalam bo nie wiedzialam co zrobic, a moj maz nie odbieral telefonu, jak chcialam sie go zapytac, co mam zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdoberek 🙂

Ale leje 😠
Weekend bez neta 😜
W sobotę musiałam nacieszyć się sis, bo wczoraj już odlecieli 😞 😞 😞 jak mi się cholernie smutno zrobiło 😞
Wczoraj u mamci mojej byliśmy, a dziś do teściowej jedziemy
Moja dziś w nocy o 2 się obudziła z rykiem i wiecie co dałam smoka i spała do rana 🙃 a przecież my jesteśmy antysmoczkowi i smok u nas tylko na spacerach
Wczoraj pierwsza marcheweczka i jakoś lepiej przez gardełko przechodziła 😁

UWAGA UWAGA!!! Oczywiście mój udział w konkursie aktualny 😜

Holi i Agami cudowne te umorusane pyszczki Waszych synusiów 😘 i ten zupkowy kolaż świetny 🙂 ja też zrobiłam dla dziadka, wydrukowałam na A4 i dałam sis, żeby przekazała, bo dziadek jeszcze nie widział wnuczki i nie zapowiada się na rychłe spotkanie 😞 później się pochwalę, bo mój mnie pogania, chyba mamusię chce za spódniczkę potrzymać 😜 A i Agami Kubuś superowo po tej kąpieli wygląda, ech jaki on czyściutki 😁

Wanilia ślicznie z tą przyklejoną do siebie córcią wyglądasz 😉 i te rajtki czad, też lubię taki zdecydowany akcent w postaci kolorowych rajstop, ale jedno nas różni... boshhh jakie Ty masz szczupłe i zgrabne nogi 🤪

Kasiunia i jak dzisiaj? bo ja często tak mam, że po nocy wszystko już wygląda mniej strasznie 🙂 a jestem furiatka straszna, najpierw mówię, robię, a dopiero później myślę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wzięłam się przed chwilą za segregację ciuszków Maciusiowych i wywaliłam mnóstwoooo, bo za małe... a to już któreś porządki w jego komodzie. no i wyszło mi, że muszę kupić mu jakieś pajace. bo dobre zostały tylko 2, a ja Maćka kładę spać w pajacach. no i kilka body muszę dokupić. i tyle. bo reszta czyli rzeczy codziennego użytku to ma ich aż nadto... mnóstwo spodenek dresowych, jeansów, spodni eleganckich, koszul, bluzek, sweterków, bluz... ma tego więcej niż mój mąż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

synuś dzisiaj dał pospać do 7 🤪 pobawilismy się w łóżku a potem spanie do 9.40 🤪 🤪 🤪

aaallleeee masz dobrze;p


to tak wyjątkowo dzisiaj 😁

chyba Maciuś rozumie, że mama ma katar i się źle czuje. a katar mam taki zielony, gęsty. to chyba zatokowy? sorry za opis kataru, ale sama nie wiem od czego to. nic mnie nie boli, ani gardło ani głowa. po prostu nic. a co chwila muszę smarkać bo nos mam zaraz zapchany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

synuś dzisiaj dał pospać do 7 🤪 pobawilismy się w łóżku a potem spanie do 9.40 🤪 🤪 🤪

aaallleeee masz dobrze;p




to tak wyjątkowo dzisiaj 😁

chyba Maciuś rozumie, że mama ma katar i się źle czuje. a katar mam taki zielony, gęsty. to chyba zatokowy? sorry za opis kataru, ale sama nie wiem od czego to. nic mnie nie boli, ani gardło ani głowa. po prostu nic. a co chwila muszę smarkać bo nos mam zaraz zapchany.


dzien dobry
wg mnie zatokowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Udalo mie sie nadrobic wszystko od chyba czwartku 😉
Kasia nie martw sie bedzie dobrze. Czasem tak bywa ze sie trzeba poklocic bo inaczej chodzisz nabuzowana.
Aga przepraszam nie pamietam ktora 😞 wspolczuje pieska
pamm wklej zdjecie obraczek
wanilia sliczne te Twoje rajtki
holi widac smakuje mu marchewka
nie wiem czy o kims nie zapomnialam jak tak to przepraszam.

U Nas wszystko dobrze ja wyzdrowialam 😁 Jak wymyslilismy z moim M to chyba przez tabletki. Moj Gin przepisal mi Azalie. Zaczelam brac od Poniedzialku i zaczelo mi sie w nocy robic goraco a w srode zaczol mi sie katar na potege. Tabletki odstawilam i i karat ustapil. Widac moj organizm jest niezle oslabiany przez tabletki. Wczoraj po raz pierwszy bylismy na basenie z Florkiem. Suuuper bylo, zajecia trwaly 30 minut. Co bylo wystarczajace dla niego. Byl bardzo zszokowany widzac taka duza "wanne". Moja Mama nakrecila filmik na kamere jak sie kapie 🙂 Uwielbial plywac na brzuszku ale jak mial plywac na pleckach to zaczynal marudzic 🙂 Ale starczylo ze prowadzacy zaklaskal ze jets bardzo dzielny i przestal marudzic 😁 Za tydzien kolejna lekcja 😁 Juz nie moge sie doczekac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny mamy ząbek!!! 😁 ja tu głupia szukam po jedynkach a nam wyszła 2 😁 nie miałam zielonego pojęcia, że tam coś jest 😜
a co do mojego kryzysu z M.... to niby jest ok bo gadamy ze sobą, ale przytulić mnie dzisiaj nie chciał.... 😞 😞

Gratulacje Zabka 😁
Co do Twojego M to na pewno sie ulozy. Zawsze mozesz go zaskoczyc czyms 😉 Jak cos przeskrobie tak zwykle robie. np. kupuje rozyczke i jak wchodzi do domku to trzymam ja w zebach z oczami jak kot ze sherka 😁 Dziala prawie zawsze 🤪 albo ugotowac jego ulubione jedzonko... w koncu przez zoladek do serca 🙂 Glowa do gory bedzie na pewno dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia gratulujemy ząbka 🤪 To już trzeci uzębiony bobasek grudniowy 🙂 🙂 🙂
Basienka super że już zdrowa a basenu to zazdroszczę. Ja miałam na 19.30 iść na aquaaerobik dziś ale nie wiem czy mi się będzie chcaiło - czyt. niżej 😉
Ja dziś od rana na nogach - najpierw bioderka, było tyle dzieci że szok - czekałyśmy prawie godzinę. Niby jest ok ale mam profilaktycznie pieluchować (ostatnio tez tak mówił) i za 6 tyg ostatnia kontrola. Zaraz po bioderkach poszlyśmy na długi spacer i pies rozciął łapę więc na 16 do weta 🥴 A to kawał drogi jest....nie wiem czy nie lepiej jednak pojechać samochodem...Jak nie urok to sraczka, mam na dziś dość przemieszczania się ale co robic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Kasiunia gratulujemy ząbka 🤪 To już trzeci uzębiony bobasek grudniowy 🙂 🙂 🙂
Basienka super że już zdrowa a basenu to zazdroszczę. Ja miałam na 19.30 iść na aquaaerobik dziś ale nie wiem czy mi się będzie chcaiło - czyt. niżej 😉
Ja dziś od rana na nogach - najpierw bioderka, było tyle dzieci że szok - czekałyśmy prawie godzinę. Niby jest ok ale mam profilaktycznie pieluchować (ostatnio tez tak mówił) i za 6 tyg ostatnia kontrola. Zaraz po bioderkach poszlyśmy na długi spacer i pies rozciął łapę więc na 16 do weta 🥴 A to kawał drogi jest....nie wiem czy nie lepiej jednak pojechać samochodem...Jak nie urok to sraczka, mam na dziś dość przemieszczania się ale co robic....

Ja po zalozeniu stroju kapielowego na siebie doszlam do wniosku ze trzeba wziasc sie za siebie 🙂 no i wczoraj kupilam sobie wioslarza 🙂 jak tylko przyjdzie zamowienie zabieram sie za cwiczenia. Jakos z nie mam teraz weny zeby wychodzic z domku jeszcze na cwiczenia. Po powrocie do pracy chce sie cieszyc kazda chwila z malenstwem 🙂 Moze uda mi sie przyjaciolke namowic ewentualnie na basen zeby chodzic w piatki kolo 21:00 wtedy Florek juz spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane u nas pogoda dziś paskudna!!! Byliśmy u koleżanki na kawie i teraz w domku!!!
Kasiunia gratulujemy ząbka cieszę się że z twoim M już ciutkę lepiej
BASIENKA ekstra że byliście na basenie naprawdę musiało być super!!
MEliska no tak mały umorsany ale zjadł dużo deserka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...