Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny mamy ząbek!!! 😁 ja tu głupia szukam po jedynkach a nam wyszła 2 😁 nie miałam zielonego pojęcia, że tam coś jest 😜
a co do mojego kryzysu z M.... to niby jest ok bo gadamy ze sobą, ale przytulić mnie dzisiaj nie chciał.... 😞 😞

Gratulacje Zabka 😁
Co do Twojego M to na pewno sie ulozy. Zawsze mozesz go zaskoczyc czyms 😉 Jak cos przeskrobie tak zwykle robie. np. kupuje rozyczke i jak wchodzi do domku to trzymam ja w zebach z oczami jak kot ze sherka 😁 Dziala prawie zawsze 🤪 albo ugotowac jego ulubione jedzonko... w koncu przez zoladek do serca 🙂 Glowa do gory bedzie na pewno dobrze 😘

gotowałam jego ulubione przysmaki i nic ... 😞 Wiem, że sobie zasłużyłam na to, ale naprawdę jest mi ciężko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
pokazałam ząbek mojej mamie i faktycznie to 3 😮 😮 😮 😮
[IMG]http://i42.tinypic.com/359l1cn.jpg[/IMG]

czyli jednak kly moga jako pierwsze wyjsc 😜 uwazaj zeby nie pogryzl Cie za bardzo 😉 jeszcze wampir z niego wyrosnie 😜

no właśnie ja taka miłośniczka wampirów w dzieciństwie i teraz mam małego wampirka w domku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
Dorian juz lepiej, jak nic innego nie zlapie to w tym tygodniu do domu:-DDD
A zeby nie bylo tak wesolo to do pary Brian zachorowal na zapalenie oskrzeli:-S i tez na antybiotyku i inchalacje.

A waszym dzieciakom tez sie zdaza przespac prawie caly dzien, bo moj dzis tak ma...?

Aha i nie doczytalam chyba, bo nie wiem o co chodzi z tymi fotkami dla Wanilii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam,
Dorian juz lepiej, jak nic innego nie zlapie to w tym tygodniu do domu:-DDD
A zeby nie bylo tak wesolo to do pary Brian zachorowal na zapalenie oskrzeli:-S i tez na antybiotyku i inchalacje.

A waszym dzieciakom tez sie zdaza przespac prawie caly dzien, bo moj dzis tak ma...?

Aha i nie doczytalam chyba, bo nie wiem o co chodzi z tymi fotkami dla Wanilii?

Meliska sie pochwaliła że juz rozpoznaje nasze dzieci więc będziemy ją testować. Dziewczyny wysyłają mi zdjęcia na @ [email protected] , potem je wstawie wszystkie naraz i meliska będzie rozpoznawać czyj który dzidziul czyj 😁 nie wiem czy dasz rade mi podesłać zdjęcie, może łatwiej Ci będzie mmsa? jeśli tak to na wszelki wypadek wysylam Ci mój nr na prv.
Super że są widoki na wyjście, szkoda że w domu tez się szpital zrobił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, byłam u tego weta i okazało się że obie przednie łapy skaleczone 🥴 Lewa leko ale w prawej odcięła sobie kawałek opuszka...Czeka nas tydzień w kołnierzu a w czwartek znów na zastrzyk 😞
A na aquaaerobik nie ide bo zaczyna się za pół godz a mojego nadal nie ma - jakiś wypadek był i utknał w korku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
I mam jeszcze jeden problem - jutro będzie tydzień mijał od kiedy nie ma kupy, próbowałam już chyba wszystkiego oprócz czopka, jakoś się boję go zaaplikować 🥴


wypij litr soku jabłkowego u nas pomaga 🙂 i najlepiej z FORTUNY

wypiłam po litrze dwa dni z rzędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, które daja juz deserki i kaszki: czy wasze dzieci też robią zielone i bardziej ścisłe kupy???? Bo odkad Kalina dostaje deserki i kaszke Bobovity to ma wlasnie taka kupe. poza tym jest ok, robi kupe raz lub 2 razy dziennie, brzuszek nie boli, tylko ten kolor i konsystencja mnie niepokoi.
no wlasnie, dajecie już kaszki? bo ja daje od 4 dni, 1 porcja ok. 100ml, wtedy nie dostaje mleka .
A co z zupkami? bo w sloikach nie widzialam zup po 4m-cu 9wszystkie po 5m-cu są). A jesli tak, to z czego zupki możnaby podawac? jakie składniki? bo sama bym jej wtedy ugotowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, które daja juz deserki i kaszki: czy wasze dzieci też robią zielone i bardziej ścisłe kupy???? Bo odkad Kalina dostaje deserki i kaszke Bobovity to ma wlasnie taka kupe. poza tym jest ok, robi kupe raz lub 2 razy dziennie, brzuszek nie boli, tylko ten kolor i konsystencja mnie niepokoi.
no wlasnie, dajecie już kaszki? bo ja daje od 4 dni, 1 porcja ok. 100ml, wtedy nie dostaje mleka .
A co z zupkami? bo w sloikach nie widzialam zup po 4m-cu 9wszystkie po 5m-cu są). A jesli tak, to z czego zupki możnaby podawac? jakie składniki? bo sama bym jej wtedy ugotowala


ja do tej pory dawałam tylko słoiki z jabłkiem oraz słoiki z marchewką. a kupy są takie same jak były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ANIQA u nas podaje deserki i na początku podawania dawałam kaszkę mannę łyżeczkę i mały nie mógł zrobić kupy 5 dni i zrobił kupę twardą plastelinę i kolor żółty, potem na 2 dzień zrobił już sam ale męczył się i też twarda i zdaje mi się że tak już będzie wyglądać!!!
Co do kaszek to ja jeszcze nie daję na razie tylko deserki
Zupki są po 4 miesiącu jarzynowa, brokuły i marchewkowa także zobacz w innym sklepie!!
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na pysk padam 🤢
Moj maz byl z Sarka na bioderkach i usg wyszlo ok a wyniki z rentgena za tydzien we wtorek. Mam wyszuty ze nie bylo mnie z nia na badaniach, ale maz tez sobie swietnie poradzil. Ubralam Mala tak zeby sobie szybciutko poradzil z ubraniem i rozebraniem. Co do kup po sloiczkach to tez zauwazylam, ze jest z zielonym akcentem, ale bolu brzucha niezaobserwowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
Aniqa ja mam zupke w domu po 4 mies gerber nestle - zupka jarzynowa
gerber
pozatym zalatana jestem ze nei wiem

a kupki to tez nie wiem bo moja zelazo dostaje i po tym to kupa różne ma odcienie i ten zapach.. az piecze w oczy ahah

HM, CHYBA SAMA JEJ UGOTUJE TAKA, TAM JEST TYLKO MARCHEW, ZIEMNIAK, PIETRUSZKA. BLENDEREM ZMIELE I ZOBACZYMY CO ZTEGO WYJDZIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Ulka napisał(a):
Aniqa ja mam zupke w domu po 4 mies gerber nestle - zupka jarzynowa
gerber
pozatym zalatana jestem ze nei wiem

a kupki to tez nie wiem bo moja zelazo dostaje i po tym to kupa różne ma odcienie i ten zapach.. az piecze w oczy ahah

HM, CHYBA SAMA JEJ UGOTUJE TAKA, TAM JEST TYLKO MARCHEW, ZIEMNIAK, PIETRUSZKA. BLENDEREM ZMIELE I ZOBACZYMY CO ZTEGO WYJDZIE 🙂


ja też planuje sama gotować ale poczekam jeszcze ok 2 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, które daja juz deserki i kaszki: czy wasze dzieci też robią zielone i bardziej ścisłe kupy???? Bo odkad Kalina dostaje deserki i kaszke Bobovity to ma wlasnie taka kupe. poza tym jest ok, robi kupe raz lub 2 razy dziennie, brzuszek nie boli, tylko ten kolor i konsystencja mnie niepokoi.
no wlasnie, dajecie już kaszki? bo ja daje od 4 dni, 1 porcja ok. 100ml, wtedy nie dostaje mleka .
A co z zupkami? bo w sloikach nie widzialam zup po 4m-cu 9wszystkie po 5m-cu są). A jesli tak, to z czego zupki możnaby podawac? jakie składniki? bo sama bym jej wtedy ugotowala

Ja kaszek nie podaje jeszcze tylko jabluszko i konsystencja jest taka scisla, co do koloru to ma normalna a nie zielona.
Jesli chodzi o zupki to ugotuj sama: jedna marchewka, 1 pietruszka i 1 ziemniak. Potem wszystko blenderem. Podawaj to przez dwa tygodnie jak nic jej nie bedzie to mozesz do tego dodawac jedna lyzke kaszy mannej 🙂 Po 5 miesiacu wprowadza sie juz gluten 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Ulka napisał(a):
Aniqa ja mam zupke w domu po 4 mies gerber nestle - zupka jarzynowa
gerber
pozatym zalatana jestem ze nei wiem

a kupki to tez nie wiem bo moja zelazo dostaje i po tym to kupa różne ma odcienie i ten zapach.. az piecze w oczy ahah

HM, CHYBA SAMA JEJ UGOTUJE TAKA, TAM JEST TYLKO MARCHEW, ZIEMNIAK, PIETRUSZKA. BLENDEREM ZMIELE I ZOBACZYMY CO ZTEGO WYJDZIE 🙂

Widze ze juz sama napisalas to co ja 😉 Mi ten przepis podala znajoma, ktora jest pediatra. Jesli chodzi o kasze manna to nie wiecej niz jedna lyzke 🙂 ale to dopiero po 2 tygodniach samej zupki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, które daja juz deserki i kaszki: czy wasze dzieci też robią zielone i bardziej ścisłe kupy???? Bo odkad Kalina dostaje deserki i kaszke Bobovity to ma wlasnie taka kupe. poza tym jest ok, robi kupe raz lub 2 razy dziennie, brzuszek nie boli, tylko ten kolor i konsystencja mnie niepokoi.
no wlasnie, dajecie już kaszki? bo ja daje od 4 dni, 1 porcja ok. 100ml, wtedy nie dostaje mleka .
A co z zupkami? bo w sloikach nie widzialam zup po 4m-cu 9wszystkie po 5m-cu są). A jesli tak, to z czego zupki możnaby podawac? jakie składniki? bo sama bym jej wtedy ugotowala

Ja kaszek nie podaje jeszcze tylko jabluszko i konsystencja jest taka scisla, co do koloru to ma normalna a nie zielona.
Jesli chodzi o zupki to ugotuj sama: jedna marchewka, 1 pietruszka i 1 ziemniak. Potem wszystko blenderem. Podawaj to przez dwa tygodnie jak nic jej nie bedzie to mozesz do tego dodawac jedna lyzke kaszy mannej 🙂 Po 5 miesiacu wprowadza sie juz gluten 🙂

ale korzeń pietruszki czy natke??? 🤢 bo nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...