Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
zapomniałam dodac że waże 45 kg masakra co? przy wzroście 167 😞 ale myśle że to wina tej deprechy co mnie dopadła-na szczęście odpuszcza więc powinnam zacząć tyć a jeśli nie to trzeba bedzie poszukać lekarza

mozecie sobie z Kasiunia przybic piątke, ona też chudzinka 🙂
a co to za deprecha Cie dopadła, hm? 🤔 czy dlatego nas nie odwiedzałas za często? glowa do góry, mnie na początku tez macierzyństwo przerosło, na szczeście samo minelo, u Ciebie też tak zapewne bedzie 🙂


Aniqa macierzyństwo to sama radość dla mnie od poczatku, w depresje wydaje mi się że silną nawet popadłam mieszkając samej z rodzicami Adama no i nie było łatwo że tak ładnie powiem,teraz już jesteśmy w Bremen,nikt nam życia nie układa i jest ok 🙂 myśle że dlatego tak chudłam,ciągły stres i płacz robi swoje, teraz czeka nas tylko poważna rozmowa w PL bo o wszystkim powiedziałam w końcu Adamowi i porozmawia z rodzicami albo będzie dobrze albo się wyprowadzamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
zapomniałam dodac że waże 45 kg masakra co? przy wzroście 167 😞 ale myśle że to wina tej deprechy co mnie dopadła-na szczęście odpuszcza więc powinnam zacząć tyć a jeśli nie to trzeba bedzie poszukać lekarza

mozecie sobie z Kasiunia przybic piątke, ona też chudzinka 🙂
a co to za deprecha Cie dopadła, hm? 🤔 czy dlatego nas nie odwiedzałas za często? glowa do góry, mnie na początku tez macierzyństwo przerosło, na szczeście samo minelo, u Ciebie też tak zapewne bedzie 🙂


Aniqa macierzyństwo to sama radość dla mnie od poczatku, w depresje wydaje mi się że silną nawet popadłam mieszkając samej z rodzicami Adama no i nie było łatwo że tak ładnie powiem,teraz już jesteśmy w Bremen,nikt nam życia nie układa i jest ok 🙂 myśle że dlatego tak chudłam,ciągły stres i płacz robi swoje, teraz czeka nas tylko poważna rozmowa w PL bo o wszystkim powiedziałam w końcu Adamowi i porozmawia z rodzicami albo będzie dobrze albo się wyprowadzamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
zapomniałam dodac że waże 45 kg masakra co? przy wzroście 167 😞 ale myśle że to wina tej deprechy co mnie dopadła-na szczęście odpuszcza więc powinnam zacząć tyć a jeśli nie to trzeba bedzie poszukać lekarza

mozecie sobie z Kasiunia przybic piątke, ona też chudzinka 🙂
a co to za deprecha Cie dopadła, hm? 🤔 czy dlatego nas nie odwiedzałas za często? glowa do góry, mnie na początku tez macierzyństwo przerosło, na szczeście samo minelo, u Ciebie też tak zapewne bedzie 🙂


Aniqa macierzyństwo to sama radość dla mnie od poczatku, w depresje wydaje mi się że silną nawet popadłam mieszkając samej z rodzicami Adama no i nie było łatwo że tak ładnie powiem,teraz już jesteśmy w Bremen,nikt nam życia nie układa i jest ok 🙂 myśle że dlatego tak chudłam,ciągły stres i płacz robi swoje, teraz czeka nas tylko poważna rozmowa w PL bo o wszystkim powiedziałam w końcu Adamowi i porozmawia z rodzicami albo będzie dobrze albo się wyprowadzamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze post mi się 3 razy wkleił sorki 😉
Basieńka a wiesz skąd ten spadek wagi??? w sumie nie jedna modelka chciała by dojść do naszej wagi hehe (żarcik)
my krzesełka mamy 2 oba uzywane, jedno mam w PL po siostry szkrabach a drugie tutaj od kogoś dostalismy
a co z naszymi małymi choruskami???? wszystkie dzieciaczki już zdrowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A co do wyjazdu jutrzejszego to o jakich godzinach mówimy? Bo jak bedzie gorąco to nie wiem czy sie z tym moim wampirkiem wybiorę, nie lubi moje dzieco słońca 😜
Sprawdziłam prognozę - ma być niecałe 15 stopni. Dla mnie bomba 😁 I małżon też jednak pojedzie - wysyłam telefon na prv i proszę o Wasze dziewczyny

dopiero wróciłyśmy ze spacerku 🙂
ja tam się do Was dostosuję i czekam na szczegóły 🙂 zaraz wysyłam piva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka ja widzę, że Ty tyran jesteś nie żona 😜 żeby chłopu kazać tyle kilometrów na rowerze zapierdzielać 😮 Na jutro pogoda chyba taka sobie, ale jak jesteście zdecydowani jechać to ja się oczywiście przyłączam i nawet u mnie możesz sobie przerwę zrobić, nakarmić i przewinąć Florka np. Czekam na info, w razie W chyba masz moją komórę. A Wanilia nadal chętna?

A tam Tyran odrazu. On bardzo lubi jezdzic na rowerku, a mu czasem nie pozwalam. Wole zeby spedzal czas ze mna i Florkiem :P wiec jak tylko mam pymysl wyjazdu gdzies to odrazu kombinuje czy on moze na rowerku 🙂 Ostatnio echalismy do tesciowej mojej na obiadek. To ja z Florkiem samochodem i wzielam koszule dla niego, a on na rowerku 🙂
Telefon mam do Ciebie wiec dam znac jutro czy bedziemy jechac 🙂 kolo 11 jak beziemy po baseniku napisze smsa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
agami napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny muszę wam się przyznać, że dziś kupuję test ciążowy i jutro go robię..... 🥴 🥴

no cos ty... a czemu myslisz ze cos moze byc na rzeczy?

mam tak samo jak z Awadem.... bule podbrzusza, brak apetytu, spadek masy ciała i doszły nudności.... Bosh mam nadzieję, że jednak nie.... 😞

Ja mysle ze nie, jak z lekarzem - umowiona?

A jakie badania robiłaś?
tak i wyniki wszystkie w normie.... więc nie wiem już z czego ten spadek wagi...

A to bys miala nie lekko jak by sie okazalo, ze nastepny brzdac 😉
Oby wynik byl taki jaki chcesz, a pewnie negatywny...

nie miałabym lekko, ale co najważniejsze nie jesteśmy gotowi na następne... bo jeszcze mamy na to czas. Ale mam stresa.... 🥴

I jak wyniczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami u nas Maciek śpi niby od 19.20 ale co trochę budzi się z płaczem i trzeba go poprzytulać...

chciałam posprzątać łazienkę, ale nie mam jak umyć tymi środkami, bo Maciek w każdej chwili może płakać, a przecież nie będę do niego lecieć z rękami wyciągniętymi z tych środków do czyszczenia 😮 więc zmyłam podłogę i starłam kurze. a brodzik i umywalkę umyję jak będę pewna, że Maciek śpi na 100% i się nie obudzi...

ooo, znowu go słyszę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa co do bucików to my używamy materiałowych trampeczków( z tesco 😉) fajnie wyglądają i mam taki wewnętrzny spokój że mu nie zimno w stopki 🙂 a i też nie spocone są 😉

no chyba że gorąc to tylko skarpetki -bo u mnie od niedzieli do czwartku to safari było ...... to wtedy tylko "papteunie" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Agami u nas Maciek śpi niby od 19.20 ale co trochę budzi się z płaczem i trzeba go poprzytulać...

chciałam posprzątać łazienkę, ale nie mam jak umyć tymi środkami, bo Maciek w każdej chwili może płakać, a przecież nie będę do niego lecieć z rękami wyciągniętymi z tych środków do czyszczenia 😮 więc zmyłam podłogę i starłam kurze. a brodzik i umywalkę umyję jak będę pewna, że Maciek śpi na 100% i się nie obudzi...

ooo, znowu go słyszę... 🤢

U Nas tak samo. Florek sie co chwile budzi, ale to przez burze raczej bo wlasnie przechodzi... wzielam go na rece i poszlam na gore, a moj M wywietrzyl sypialnie i teraz juz spi jak zabity. Pytanie na jak dlugo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
fotelik jak większość tego typu rzeczy mam po siostrzenicach .... 😉 czyli bujaczek, huśtawkę matę.... warto jest być najmłodszą siostrunią.... 😉

ech od razu najmłodszą... ja jestem w środku i właśnie najwięcej korzystam z młodszej siostry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
fotelik jak większość tego typu rzeczy mam po siostrzenicach .... 😉 czyli bujaczek, huśtawkę matę.... warto jest być najmłodszą siostrunią.... 😉

ech od razu najmłodszą... ja jestem w środku i właśnie najwięcej korzystam z młodszej siostry 😉


😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zakupiłam dziś fajną rzecz w sklepie :
http://allegro.pl/canpol-pojemnik-na-mleko-w-proszku-3-porcje-0-bpa-i2275128693.html

niestety mleka nam zawsze brakowało a teraz mam jeszcze mniej jak ściągam to max 90 ml więc to sie nam bardzo przyda nawet jutro jak będę jechać do teściów na obiadek 🙂 nie muszę już tachać ze sobą puszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
Kasiunia pisała że jutro ma go robić....

haha a wiecie, że ja też 2 dni temu robiłam ☺️ i jak Kasiunie martwi spadek wagi to mnie właśnie zaniepokoił jej wzrost 😜 jedna krecha i tego Ci też Kasiu życzę 🙂


ja też to przerabiałam jakieś 2 tygodnie temu 🙂 bo ja nadal bez okresu ..... jest jeszcze ktoś kto go nie miał....????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...