Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
To ja już dziś tylko " . " Gratuluje Wam obrotów

Nie martw sie juz niedlugo tez bedziesz pisac co Weronika wyprawia. Jeszcze nasze wszystkie dzieci przegoni.
Rehabilitanka dzis dzwonila? Na kiedy jestescie umowione?
Wczoraj wspominalas ze Weronika jak lezy na brzuszku to jedna reke tak do tylu trzyma. Pamietam ze Florek tez tak robil i za kadym razem jak kladlam go na brzuszku to mu ta reke poprawialam az sie sam nauczyl. Glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie tez obroty nie bardzo. Jak ja poloze na brzuszku to polezy czasem dluzej czasem krocej, ale zeby niebylo, dluzej to znaczy jakies 3 minuty i sie na plecy przewraca. Z plecow na brzuch ZDARZYLO sie raz. Yasmine generalnie nie za bardzo akceptuje, zeby sie ja polozylo i juz. Jak ma dobra chwile to lezy i sie nawet troche przemiesci, ale nie to zebym musiala ja szukac w drugim koncu pokoju, zjedzie troche z koca i tyle. A jak jest cos nie tak to w ogole nie chce lezec.
Ja sie trzymam tego co wkleila Ulka i sie nie przejmuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratuluję wszystkim dzieciaczkom osiągnięć 😘 😘 😘
i Michałkowi Mariki skończonych 4 m-cy 😘 leci do naszego najmłodszego grudniaczka 🙂

A ja wysiadam pomału... nie nadążam za tym moim dzieckiem 😮 właśnie mnie olśniło, że dostaliśmy kojec przecież... jutro rozkładam i liczę na chwilę wytchnienia, chociaż jutro mój będzie już po południu w pełni dostępny, więc w pełni zamierzam go wykorzystać 😎 bez podtekstów 😜

Ja dziś pierwszy raz samochodem sama z dzieckiem pojechałam, nie dość, że przewrażliwiona mama jestem to jeszcze tchórz jakiś ☺️ o Tesco zahaczyłyśmy... tam deserki bobovita 3 w cenie 2, więc się trochę obkupiłyśmy, a co? będziemy futrować i soczkami zapijać 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska to mnie zaskoczyłaś z tym pierwszym wyjazdem, my już od dawna smigamy sami tyle tylko że nie daleko..... to po kim nasza Jula taka szalona i odważna jak nie po mamci 😜 😜 😜

holi myśle że to dobry pomysł że nie dasz małemu tego mleka, bo ja napewno bym mojemu nie dała.... ale wiadomo każda z nas robi jak uważa więc raczej nie wnikam 🤢

kasiunia powodzenia jutro życzę 😘wszystko będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia, to ten projekt: http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-abeliach/m4ca1a34b0bc7b,2598

a dzisiaj dalam kalinie pierwszy raz sok jablkowy gerbera, wypila 40ml i wiecej nie chciala ni cholere.ale na pierwszy raz chyba wystarczy. od dwoch dni dodaje jej tez do obiadku lyzeczke ugotowanej kaszy mannej i narazie zadnych konsekwencji, oby tak zostalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Wanilia, to ten projekt: http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-abeliach/m4ca1a34b0bc7b,2598

a dzisiaj dalam kalinie pierwszy raz sok jablkowy gerbera, wypila 40ml i wiecej nie chciala ni cholere.ale na pierwszy raz chyba wystarczy. od dwoch dni dodaje jej tez do obiadku lyzeczke ugotowanej kaszy mannej i narazie zadnych konsekwencji, oby tak zostalo.


ja dolewam wody bo mojemu młodemu za bardzo smakuje i nie chcę go przyzwyczajać do takiego słodkiego 😉

a kaszkę jaką błyskawiczną??? ale z tym to jeszcze poczekam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Wanilia, to ten projekt: http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-abeliach/m4ca1a34b0bc7b,2598

a dzisiaj dalam kalinie pierwszy raz sok jablkowy gerbera, wypila 40ml i wiecej nie chciala ni cholere.ale na pierwszy raz chyba wystarczy. od dwoch dni dodaje jej tez do obiadku lyzeczke ugotowanej kaszy mannej i narazie zadnych konsekwencji, oby tak zostalo.


a domek CUDNY!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a ja ostatnio mam problem z uśpieniem Maćka, strasznie wierci się w łóżeczku, popłakuje. i jak go wezmę na ręce i przytulę to wtedy jest ok. i tak kilka razy. no nie wiem co się dzieje 🤢

U Nas tak samo, do tego w nocy lubi sie dosc czesto budzic 😞 przytula sie go i spi dalej. Nie byloby w tym nic zlego gdyby nie robil tego co jakies 2 godzinki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobranoc dziewczyny 🙂

teraz jeszcze coś sobie obejrzę 🙂

aaa, i powiem Ci Aniqa, że ja teraz w swoim domu już bym trochę rzeczy pozmieniała. mówi się, że "pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie" 🙂 bardzo mi się w tym projekcie podoba salon i ogólnie dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja ostatnio mam problem z uśpieniem Maćka, strasznie wierci się w łóżeczku, popłakuje. i jak go wezmę na ręce i przytulę to wtedy jest ok. i tak kilka razy. no nie wiem co się dzieje 🤢

U Nas tak samo, do tego w nocy lubi sie dosc czesto budzic 😞 przytula sie go i spi dalej. Nie byloby w tym nic zlego gdyby nie robil tego co jakies 2 godzinki 😞


u mnie to samo. jak usypia o 19, pierwszy raz się budzi ok 23-24 to potem co jakieś 2 godzinki... a już tak ładnie spał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dobranoc dziewczyny 🙂

teraz jeszcze coś sobie obejrzę 🙂

aaa, i powiem Ci Aniqa, że ja teraz w swoim domu już bym trochę rzeczy pozmieniała. mówi się, że "pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie" 🙂 bardzo mi się w tym projekcie podoba salon i ogólnie dół 🙂

hehe dobre nie slyszalam tego jeszcze 😁 A co jak maz jest murarzem i juz tych domow troche zbudowal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Wanilia, to ten projekt: http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-abeliach/m4ca1a34b0bc7b,2598

a dzisiaj dalam kalinie pierwszy raz sok jablkowy gerbera, wypila 40ml i wiecej nie chciala ni cholere.ale na pierwszy raz chyba wystarczy. od dwoch dni dodaje jej tez do obiadku lyzeczke ugotowanej kaszy mannej i narazie zadnych konsekwencji, oby tak zostalo.


ja dolewam wody bo mojemu młodemu za bardzo smakuje i nie chcę go przyzwyczajać do takiego słodkiego 😉

a kaszkę jaką błyskawiczną??? ale z tym to jeszcze poczekam ...

zwykla kasze manna. a sok tez rozcienczylam na pol z woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa fajny domek 🙂 ale nie za małe łazienki? ale ogólnie mnie osobiście bardzo się podoba 🙂

juz mysleliśmy zeby zlikwidowac scianke dzialowa miedzy lazienka a pralnia. a na dole faktycznie mala, ale trudno, bedzie sam kibelek. tonasza dzialka ma zaledwie 18,5 metra szerokosci i naprawde trudno coś znależć. a ten jak dla mnie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja ostatnio mam problem z uśpieniem Maćka, strasznie wierci się w łóżeczku, popłakuje. i jak go wezmę na ręce i przytulę to wtedy jest ok. i tak kilka razy. no nie wiem co się dzieje 🤢

U Nas tak samo, do tego w nocy lubi sie dosc czesto budzic 😞 przytula sie go i spi dalej. Nie byloby w tym nic zlego gdyby nie robil tego co jakies 2 godzinki 😞

u mnie to samo od kilku dni...zasypia, i dokladnie po 40 min budzi sie z placzem, daje smoka, przytulam i spi dalej. potem znowu po godz sie obudzila. tez nie kminie o co kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...