Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
więc nadrobiłam i hello 🙂
ja też nie przeczytałam że te buciki ocieplane boi patrzyłam że ładne tylko ☺️ 😁
aga chętnie bym sie podzieliła szarlotką ale sama wiesz.daleko Wam do stolicy... a dzisiaj zrobiłam sobie w mikro - na CIEPŁO 🤪 wypas...wiec pojadłyśmy z Milenka.Jula taka wymęczona po weekendzie z rodzicami że miała kłopot ze wstaniem do przedszkola.
coś tu ja miałam pisać ale zapomniałam... co do butów to muszę isć na strych i poszukać co mam po Julce...ale zdaje mnie sie zę będzie rozmiar nie dobry bo Jula z końca kwietnia więc całkiem inny czas 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej po weekedzie ;-) byłam z mężem w piątek na imprezie a w niedzielę u kuzynki która urodziła 28 grudnia co za okruszek z tej Lilki 🙂 moje dziecko zazdrosne jak ja trzymałam ale to raczej normalne mój mąż nie mógł sobie poradzić z ta mała już zapomniał jak trzeba uważać z takim maleństwem :-P 1 marca wracam do pracy szukam teraz jakiegoś auta małego na gaz bo będę chodzić.na 6 do 14 i mam 23km do pracy i od razu mała przed 15 będę odbierać skończy się.spanie do 7/8 trzeba będzie wstawać o 4 rano ale ogólnie mam na moja prace.wyjebane ;-) i jak dzieci mi zachoruje od razu wale na opiekę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Jak tam leci ???? My wczoraj cały dzień u teściów i było miło !!!!
Dziś w pracy!!!
Dla wszystkich chorusków zdrówka!!!
Basia to ty myslisz nad otwarciem knajpki superrr a ile ty w jeden dzień ugotowałaś rzeczy ekstra!!!
Wanilka tak będziesz musiała napewno coś dokupić Hubciowi ehheeh
Marika mówisz że twój mały na 10ml mleka spał super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pusto tu dzisiaj... 🤔
Basienka cos mi się zdaje że jak zdjęcia zobaczycie to może byc cięzko z odkładaniem decyzji o piesku 😉
M przewijał dziś rano Werkę i uwalił zakładaną w sobotę pościel kupą - nie spodziewał się niespodzianki 😉 I chyba teraz juz wie dlaczego ja zawsze przewijam na rożku z nałożoną na niego pieluchą tetrową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Pusto tu dzisiaj... 🤔
Basienka cos mi się zdaje że jak zdjęcia zobaczycie to może byc cięzko z odkładaniem decyzji o piesku 😉
M przewijał dziś rano Werkę i uwalił zakładaną w sobotę pościel kupą - nie spodziewał się niespodzianki 😉 I chyba teraz juz wie dlaczego ja zawsze przewijam na rożku z nałożoną na niego pieluchą tetrową.

Wlasnie dostalismy zdjecia.
Malenstwo jest sliczne i takie male 🙂 Moze jednak zmienimy zdanie... choc z drugiej strony lepiej zostawic to na pozniej... Nie wiem co robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

wróciliśmy już wcześniej, a potem M. jechał jeszcze raz. bo kupiliśmy meble do łazienki 🙂 w Lidlu 😉 z racji że my chcemy 2 umywalki nablatowe, to kupiliśmY 2 szafki pod umywalkę, a nad nimi powiesimy blat, którego jeszcze nie mamy. do tego kupiliśmy komodę z szufladami i jeszcze jedną półkę 🙂 w białym kolorze 🙂

wcześniej zastanawialiśmy się jaki kolor mebli do łazienki u góry i nie wiedzieliśmy, nie chcieliśmy jej zaśmiecić kolorami... a że pralka biała, bidet, sedes biały, wanna duża więc środek się rzuca w oczy, oczywiście biały, brodzik głęboki, a obudowa biała 🙂 więc postawimy na dodatki w jakimś kolorze, koszyczki i te sprawy 🙂 a meble białe 🙂

mam nadzieję, że efekt będzie taki jak chciałam 🙂 a na pewno dużo tańszy, bo szafkę pod umywalki facet wycenił mi na ok 2,5 tysiąca...

a Maciuś w sklepie sobie wybrał samochodzik za 1,99zł 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane wieczorkiem!!!
Nasz mały u teściowej dziś spał 2 godziny rano a potem w ogóle do wieczora !!!! miał taki humor i power że hej !!! Także ładnie po 19 zjadł kaszkę i od 19,30 śpi !!!
Mi dziś siostra farbowała włosy spoko wyszło i tania farba bo z joanny NATURA kolor od rudego!!!
Mój ulubiony!!!
Agaaaaa ja te meble w Lidlu widziałam w gazetce bardzo mi się podobają i zastanawiam się czy sobie ich nie kupię już i będę miała do nowego domu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
mało naklepane przez 2 dni 🙂
kurde, jutro mam wolne i hcialam do ZUSU uderzyc zeby wypytac jak z tym zatrudnieniem opiekunki jest, a mi m mowi, ze auto mi zabiera jutro 😠 kurde, wiec w domu uwieziona jestem
Meliska, jak tam Julia? mam nadziej, ze goraczka odpuścila i zdrowa jest 😘
Coq, a co sie dzieje?
Basia, 500g miesa? na raz? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laski

co tam u WAS ????
u mnie słonko się przebija 🤪więc mam nadzieję że to zapowiedź ładnego dnia 😎

Wanilia dom ogarnięty? no i co z firanami ???

Coq co tam u Was??? co to za cięzki dzień???

Basia gdzie się wybieracie na narcioszki ???

Pam, Aga jak tam wizja że wolność się Wam nie długo kończy 😜 i do pracy rodacy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...