Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meliska zdjęcia Julki oczywiście świetne 😁 musieliście naprawdę wolno jechać tymi rowerami że tak się dziecko znudziło 🙃

Beata dla Sarki buziaki 😘 Ty masz za często okres, a ja teraz czekam na okres.... który już się spóźnia czwarty dzień... 🤔

Rita no mówią, że Maciek wymieszany i ze mnie coś ma i z M. mojego 🙂

Aniqa oj dobrego jedzenia to Ci zazdroszczę, bo mi się nie chce robić kolacji. M. ugotował sobie jajka na miękko, a ja nie lubię więc nie jadłam nic... i problem z głowy...

Coq to skoro ten dzisiejszy dzień taki nieudany to życzę Ci, żeby jak najszybciej było jutro i żeby było dużo dużo dużo lepsze niż dzisiaj 😘

Cherry widzę, że masz dużo samozaparcia w szukaniu wózka dla Wanilii 🙂 super ! 🙂

Wanilia a Tobie życzę byś jak najszybciej już miała ten wymarzony wózek 😁

Holi a Ty do maca wyciągaj męża jak tak bardzo masz ochotę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ym dobry wieczór.
tłumaczę się gzrecznie iż czas mi się zmaterializował i stał sie wodą która przez palce mi wyciekła... ☺️ nie mam czasu i O. bęcki będą. Byliśmy na komunii w sobotę,potem w domu imieniny taty,w ndz też goście u nich no i tak to.ale! nie pokarało mnie pokomunijnie jak Agi :P nie piłam.żarcie dobre ale beka będę...zostało mi 5 dni 6w i darowałam sobie bo mięsnie mam już takie jak nigdy nie miałam a ja potrzebuje spalić tłuszcz a nie świecić klatą.więc biegałam wczoraj,dzisiaj i zamierzam tak dalej.zachowam sobie jakąś część ćwiczeń ale na pewno nie 22 powtórzenia bo to się tyle czasu schodzi że ło matko 😮 no i z tym bieganiem to jest śmiech jak nie wiem! zawsze łapała mnie kolka jak biegałam.dzisiaj w googlach poczytała i wiecie co?? nie potrafiłam oddychać 😁 dobre co ? i jak nigdy dystans który sobie ustalam zawsze przebiegłam bez zatrzymania i bez kolki!! 🤪 no szok jak nic.
Wanilia w międzyczasie podczytałam że Hubercik ma rączke chorą... mam nadzieje że będzie dzielny jak mamusia! i mamusia też będzie dzielna i wszystko gładko pójdzie 🙂
więcej nic nie wiem co się u Was dzieje i nie mam kiedy nadrabiać... o 22 na HBO będzie gra o tron wiec zmywam się 🙂 jestem od tego uzależniona i czekam gotowa przed tv co poniedziałek o 22 😎 zapomniałam napisać że maż pracuje na noc do 20 maja i strasznie mi to nie pasuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
juz diesiatki razy slyszalam, ze gra o tron to zarabisty serial. chyba sobie ściagne go.
dobra, ide sie kapac, bo juz anowu po 22.
kurde, Kalina od tygodnia gdzies budzi sie w kocy kolo 2 i ryyyyyyczyyyyyy. mam nadzieje, ze to zęby i jej minie, bo przyznam z juz sie odzwyczailam od nocnych pobudek.
Asia, podziwiam, za wytrwalośc, bo chyba ty jako jedyna tak długo ćwiczyłas 😎 😎 ja codziennie mysle, ze znowu zaczne i codziennie tak mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
holi32 napisał(a):
Agaa zdj super. Ty ladna kobitka jestes. Maciek ma cos z ciebie i meza.


dziękuję ☺️ 🙂


też miała napisać że pięknaś ty 😘


ojej, dawno tyle komplementów nie dostałam 😁

uwielbiam Was laski, bo idę spać w wyśmienitym humorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Aga ja rownież miałam napisać, że nie wiadomo do kogo Maciej podobny, bo Wy sami z mężem jesteście podobni do siebie 😉 Bardzo ładnie na zdjęciu wyglądasz, a bluzeczki w granatowe paski uwielbiam 😉 A Macieja buzia faktycznie opalona, w ogóle w tym świetle wydaje się być blondaskiem 🙂

Chmury dziś u mnie, ma być deszczowo w najbliższym czasie, taki trochę niewypalony ten maj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja jestem strasznie obolala.
W niedziele moj M wlaczyl mi na playstation Move Fitness. Niezla sprawa. Wczoraj cwiczylam przy tym 45 minut i dzis mnie boli kazdy miesien... Ledwo sie ruszam... Nawet zebra z przodu mnie bola. Moj M i Floro rano robili mi masaz plecow bo bym chyba wogole juz nie wstala. Latwiej mi wymienic miejsca ktore mnie niebola jak te ktore mnie bola. Chyba tylko glowa dzis jest bez bolu, ale plecy, ramiona, zebra, posladki, lydki czuje na kazdym kroku... co nie zmienia faktu az od Niedzieli kiedy zaczelam na tym cwiczyc przytylam 3 kg. 😮 mam nadzieje po tygodniu cwiczen na tym unormuje sie i zaczne chudnac. W koncu wlaczam sobie program spalanie tluszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki dla Saruni i innych cierpiących dzieci 😘
Basia oj biedna Ty-dobrze że masaże masz za darmoszkę w domu 🙂

a ja jeszcze w szlafroku siedze a musze dzis całą chałupe na wyjazd posprzatać, spakowac siebie,Maje i Adama, na miasto wyskoczyć ostatnnie zakupy upominkowe porobić -masakra
wczoraj rower kupiliśmy dla jednej chrześniaczki na komunie i z przyczepką bedziemy jechac bo szwagier motocykl tez kupił tutaj wiec musze jeszcze graty jakies odłożyć dla rodziców- mama chciała stół okragły do przyczepy campingowej i siostra tu sobie kupiła duże lustro a nie miała jak zabrać- Boże ile roboty dziś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 a ja właśnie obiadek gotuję, zjemy i ruszamy na spacer 😁 M. dzisiaj w domu więc rodzinny spacer zaliczymy 😁 i plac zabaw z Maćkiem 🙂

Basia no to wykończyły Cię ćwiczenia... ale ciesz się, że ma Cię kto masować 😜

Rita no to całą przyczepę rzeczy będziecie wieźć 🙂 oj, szykuj się szykuj 🙂 na pewno już nie możesz się doczekać 🙂

Marika jak tam?? 🙂

Wanilia to jaki zestaw skierowań na badania dostałaś?

Coq też lubię bluzki w takie paski 😁 a na tym zdjęciu to akurat tak średnio chyba wyszłam 😜 bywało lepiej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiejszy fryzjer - koszt 285zł - efekt taki sobie - kolor nie do konca ten ,a ścięcie zdecydowanie za krótko. także lipa
kolejne 130zł zostawione u dentysty. matko, jeszcze dwa zeby i w końcu koniec, bo ileż można do dentysty chodzic???? u mnie to juz trwa 1,5 roku 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dzisiejszy fryzjer - koszt 285zł - efekt taki sobie - kolor nie do konca ten ,a ścięcie zdecydowanie za krótko. także lipa
kolejne 130zł zostawione u dentysty. matko, jeszcze dwa zeby i w końcu koniec, bo ileż można do dentysty chodzic???? u mnie to juz trwa 1,5 roku 😮 😮 😮


Przez całe moje życie chyba tyle na fryzjera nie wydałam 😮 Już powinnam z trzy miesiące temu być u fryzjera no ale ciągle pieniędzy brak na takie przyjemności.
Dentystę mam na szczęście refundowanego. Nie wiem ile ja będę chodzić, ale jeśli jestem u niego dwa, lub raz w tygodniu to może do końca czerwca się wyrobimy. 😉

Jaśmina dziś oczywiście nie poszła spać, więc o 17. 30 już ją wykąpałam i lulu, bo też chcę trochę odpocząć.
Pogoda zrobiła się śliczna, a myślałam, że deszcz będzie.

Rita co Ty tam za kuwetę czyścisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉
Julka za komplementa dziękuje 🙂
AGAA ładna z Was rodzinka 🙂
WANILIA mama jest?
RITA to kiedy wyjezdzacie?
MARIKA zamierzasz się tylko podsmiechiwac? Melduj co u Was!
HOLI oby przyjechali... i pojechali 🙂
ANIQA cóż to za fryzjer 😮 rozbój w biały dzien!
COQ Jaśmina uroczo w tej chusteczce wygląda 🙂

Julka od wczoraj hafci 😞 po każdym prawie posiłku... jeśli mogę tak powiedzieć, bo jeść za bardzo nie chce. Wczoraj to już wogole się załamałam... położyłam ją spać i po godzinie poszłam zabrać jej butelkę z wodą zabrać, bo się umi czasem pozalewac... i ona taka zahafcona już była... masakra 😞 a ja nic nie słyszałam, mogła się przecież tymi wymiocinami udlawic. Musiałam ją na nowo kąpać, a ona tak mi bidulka płakała... a M się spóźniał z pracy... nie mogłam łóżeczka przebrac... chciałam do niego zadzwonić, tel zostawiłam w samochodzie, stacjonarny rozladowany... Cóż za dzień 😞 w końcu Julka przebrana, łóżeczko przebrane i zaś paw... wyć mi się chcialo.
I nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...