Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas Mis Puchatek rowniez w uszkach pomieszkuje. Czyszcze Sarze usY takimi kropelkami a nadmiar zbieram patyczkiem. Sarucha nie spi.
Maciulek i Milenka Gratulejszyn wielkie 🙂
Sarah pewnie zacznie chodzic...kiedys. Narazie tylko kolo mebli itd jedynie stoi sama i do kompa podejdzie bez trzymanki. zrobi czasem kilka krokow,ale zaraz siada i na czterech.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Matko, nie mogę dojść do siebie, caly dzień rycze...
wzielam od mojej mamy dzisiaj ksiażke, nie chciala mi jej dac, bo mowi, masz małe dziecko-nie czytaj...a ja głupia wziełam...i nie moge dojsc do siebie, nigdy, przenigdy żadna ksiazka mna tak nie wstrzasnela...w dodatku oparta na faktach. Francuskiej dziennikarki Anne Dauphine Julliand "ślady małych stóp na piasku" o jej dwóch malutkich córeczkach chorych na nieuleczalna i smiertelna chorobe...tak mnie przybiła,ze ide spac, az mnie glowa rozbolala 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to dobrze że nawet miodzik jest u wszystkich książkowo 😉 a ja zawsze czyszcząc myślałam by was zapytać i ciągle zapomniałam po fakcie.....

Aniqa trzeba było mamy posłuchać.....ludzie mają straszne tragedie.... 😞 naprawdę...ahhh 😞...

Nova a Ty karmisz jeszcze..?? Bo to mi gdzieś umknelo..???
Okres ........mam i ja...... 😜 oby tylko Coq nie dopadł ... 😉 Dobranoc
Ps.Rita dobrze że test po myśli.... 😉 ale i tak czekamy na kolejne brzuszki 🙂 Chloe,Beata 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):


Nova a Ty karmisz jeszcze..?? Bo to mi gdzieś umknelo..???
Okres ........mam i ja...... 😜 oby tylko Coq nie dopadł ... 😉 Dobranoc


Na wstępie - DZIEŃ DOBRY 😎

Nova karmić skończyła jak Prezes miał 11 m-cy 😉

Iiiii...co za zbiega okoliczności...mam i ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeśli o chodzenie chodzi 😉 Weronika z dnia na dzień coraz mniej raczkuje, potrafi przejść sobie z kuchni do pokoju, jak klapnie na tyłku to sie podnosi i idzie dalej - wstaje z podłogi bez problemu nawet jak ma coś w rączce 🙂 Widać ćwiczenie pozycji ze zdjęcia profilowego na cos sie przydało 😁
I przedwczoraj pierwszy raz ją z wózka na śniegu wyjełam i po sniegu chodziła 🙃 Tyle że na zewnątrz trzeba ja za rączkę trzymać, inaczej boi się ruszyć

A tak odśniezałysmy wczoraj samochód 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/sam4543.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1192/sam4543.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Wanilia to i gratki dla Werki, bo dziewczynka jak widać spoko nadgoniła wszystkich 🤪 a nawet nas przegoniła z wyjściem z wózka na dworze 😁


No to drugie to już tylko i wyłącznie kwestia decyzji mamusi - my bylismy na szybkim spacerze z psem i zeby Werka nie marudziłą to jej taką atrakcję zafundowaliśmy. No i zdecydowanie zaciesz był 🙃
A teraz jedziemy na kawkę i spacer po lesie, wrócę popołudni na drzemkę to może mi się coś w domu uda zrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Pieke tarte jablkowa z sosem. ☺️ Jutro mam fasolowke na obiad i nie wiem czy moge dac Malej. Dawala juz ktoras? Fasola ciezka, wiec opcjonalnie fasolowka bez fasoli 🤔

Florek juz jadl fasolowke. Babcia z Dziadkiem mu dali 🙂

Maciek i Milenka GRATULACJE 🙂

Co do uszu nie zauwazylam. Myjemy mu raz w tygodniu i tez nie zawsze. Pokic o jest spoko.

Wercia gratulacje 🙂

Ostatnio kupilismy Florkowi nowe buty zimowe. Z racji wyjazdu do Francji na nartki to trzeba bylo cos lepszego kupic niz zwykle trapery. Cena powalajaca 39,99 🤪 na szczescie nauczyl sie juz w nich chodzic po sniegu, wiec nie mamy z tym problemu. Wystawia sie go z samochodu na plac przed zlobkiem i sam zasuwa 🙂 Dzis wparowal do sali nawet sie nie rozbierajac. Wszystko byloby ok gdyby nie to ze nie wyrobil na zakrecie i sie przewrocil. Na szczescie ma gruby kombinezon wiec nawet nie plakal 😁
Dobra wracam do roboty choc mi sie nie chce. W szczegolnosci ze czeka mnie dzis wyjscie dopiero po 19:00 😞 mieleimsy awarie pradu i UPSy nie wytrzymaly wiec musze sie pozbyc wszsytkich pracownikow z biura porobic testy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
na samym początku Beata ciagle pamiętam ze mam Ci napisać i ciągle zapominam! kiedyś pytałaś czy robiłam Pavlową - otóż nie robiłam.raz próbowałam beze zrobić taką dużą w tortownicy i mi nie wyszła ☺️ wkurzyłam sie i nie robię więcej.(na razie bo pewnie przy nadmairze białek będę szukać przepisów w googlach 🙃 )
Wanilia dziękuję za propozycję z telefonem ale stwierdziłam że dam radę.toż to nie koniec świata 😁 na zegarek rzadziej zerkam i nie mam poczucia takiego że ; gdzie jest mój telefon??? (nigdy nie mogę go znaleźć) i 'o matko a moze ktoś dzwonił??' 'Ł. znowu mnie skrzyczy ze tel nie odbieram'.tak wiec to swoiste nie posiadanie telefonu jest całkiem w deche od czasu do czasu 😁 kwestia pierwszej chwili.gdyby nie to że mam na abonament (29zł-250min) to oszczędność by była też 🙂 wiec dziewczyny TELEFONY ZA OKNO!!! chyba naucze sie wyłączać tel chociaż na kilka godzin dziennie...no ALE jak kupię sobie nowy to pewnie mi przejdzie :P
a no i Wercia fajowo wygląda w tym ubranku zimowym 🙂 taki prawdziwy grudniowy bałwanek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Od razu za moją gafę przepraszam ☺️... Maciusiu oczywiście dla Ciebie też gratulacje 🤪

I dla Weroniki również 🤪 a mi by się przydała taka mała pomoc do odśnieżania 😉

Miodek też mamy 😎 codziennie po kąpieli używam patyczków do uszu

Ja zawiozłam Julkę do babci, więc teraz pewnie na sankach z babcią i dziadkiem śmiga 😉 rano byłyśmy u dentysty... mama ostatniego zęba wyleczyła jupi, a córcia pierwsze lakierowanie ząbków zaliczyła... i tak jak pani stomatolog była zachwycona, że jeszcze tak pogodnego dziecka nie widziała to jak do lakierowania się zabrała to Julce gdzieś ta pogoda ducha uleciała 😁 ale i tak dzielna ta moja córcia, scen jakiś strasznych nie było 🙂


proszę jaśniej o tym lakierowaniu 🤔 bo mnie zaskoczyłas... 😮 a ja o niczym takim nie pomyślałam....

to taka profilaktyka przeciwpróchnicza.... moja pani stomatolog uważa, że o zęby trzeba dbać, bo teraz próchnica to plaga wśród dzieci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...