Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Przecież Marika pisze takie posty bo jestem w pracy!!!
Nie mam w sumie czasu za bardzo na forum ale jestem już uzależniona od was i pisze co jakiś czas!!!
Ciągle coś mam do załatwienia albo kawa u koleżanki obiad seriale na tvn player!!!
smieszne wiem ale nie lubie nuddyyyyy !!!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka na pewno dasz sobie radę 🙂

Wanilia brawa dla Werki 🙂

Nova brak mi słów na takiego dupka 😠 😠 😠 skopać mu dupę ktoś powinien, a to i tak byłoby za mało 😠 😠 😠
a Ty jesteś piękną kobietą!!! i masz się nie przejmować jakimś debilem! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gdyby ktoś chciał mnie zastrzelic z zastrzeżeniem że daruje mi życie jak zrobię 20 przysiadów to kazałabym strzelać 😁
Zdecydowaliśmy że zostajemy na noc na starych śmieciach, ostatnia tura większych gratów właśnie pojechała - noc spędzimy na podłodze 😉 No oprócz Werki bo ona już w swoim łóżeczku zbiera się do spania. Ze zmęczenia aż wypieków dostała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Skoro takie pustki ........
Dobranoc 🙂

No wiesz, jeszcze musisz kanapki zrobić i takie tam 😉


Ty Brutusie!!!! Daruję Ci bo nie chcę by mnie myszy zjadły 😜
Ale Cie zaskoczę bo kanapek dziś nie robię...bo M jutro z Misiem zostaje bo moja mama chora..... 😜
obstawiam tel przed każdym posiłkiem 😉 ale zupę im ugotowalam....bo M skłonny mleko z kleikiem razem z młodym na obiad zjeść.... 😜
Dobranoc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa...zapomniałam publicznie pochwalić Prezesa 🤪 🤪 🤪
Pił "nocne" mleczko dopiero ok. 6 rano 🤪
Oczywiście w nocy budził się na picie no i zasygnalizować brak smoczka 🤨
Ale z tym mlekiem to chyba dlatego, że wczoraj naprawdę bardzo późno (jak na niego) zasnął 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Aaaa...zapomniałam publicznie pochwalić Prezesa 🤪 🤪 🤪
Pił "nocne" mleczko dopiero ok. 6 rano 🤪
Oczywiście w nocy budził się na picie no i zasygnalizować brak smoczka 🤨
Ale z tym mlekiem to chyba dlatego, że wczoraj naprawdę bardzo późno (jak na niego) zasnął 😮


brawo 😉 a skoro Pączuś w nocy pije 😜 to nie da się go oszukać by już tylko pił a mleczka w nocy nie jadł wcale.... 😉 próbowałaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
A oto dzisiejsze śniadanie mojego małego mężczyzny 🤪 ...już zjedzone 😉

[url=[URL=http://img580.imageshack.us/i/dscf6586c.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9016/dscf6586c.jpg[/IMG][/URL]]Śniadanko Prezesa 😉[/url]


no no 🤪jak na Prezeska przystało 😉tylko bekonu brakuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja jestem nie wyspana Mlody nie wiem czemu obudzil sie w nocy dwa razy 😞 do tego wyladowal na koniec w naszym lozku.
Jestem potwornie zmeczona do tego w robocie kupa pracy i kazdy klient chce czegos czego nie mozna mu dac bo nie podal wstarczajacych informacji... Jestem wykonczona
Niestety weekend sobie tez nie wypoczne, gdyz pracuje. W tyn tygodniu bede miala 12 dni z rzedu. Odbije sobie to w przyszly weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...