Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Agami super, że cało dotarliście 😘 ja teraz też nabiał jem, ale w ciąży... 🤢 a jeszcze te pierwsze miesiące to ino mojego ganiałam po hot dogi na orlen 🤢

Hilfe!!! Wasze dzieciaki śpią w piżamkach, czy same bodziaki wystarczą? ☺️


u nas zależy, jak gorąco to sam bodziak, a tak to czasem tylko pajac. ale najczęściej teraz body wystarcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej hej 🙂 grudniówka marnotrawna powróciła 🙂
Oj laski jak Wy te strony produkujecie i kiedy? ja już nie ogarniam i nie nadrobię.
U nas nie za dobrze. Tzn mala kilka dni temu dostała temperatury ( przytuliłam ją w nocy podczas karmienia i taka rozpalona była) no i 38,5. Rano to samo. Więc do lekarza. Zębów wciąż nie ma i nie zanosi się wg pediatry (a w ciąży zajadałam się jogurtami, więc pewnie nie ma to większego znaczenia).. i myślałam, że to 3-dniówka, ale lekarka kazała mocz zrobić i wyniki złe 😞 b. liczne bakterie i leukocytów b.dużo. Łudziłam się, że może źle pobrałam, bo proste to nie jest (dwa razy skupała mi się obok woreczka :lol 🙂 ale powtórzyłam i jeszcze gorsze.. i antybiotyk od wczoraj podaję. Ale mam doła. Nie dość, że od jakiegoś czasu mam dołki i nie mogę się jakoś pozbierać, to jeszcze ta choroba. Mała już 3 antybiotyk dostaje, taka malutka a już choruję. I obawiam się, że może po mnie mieć problemy z drogami moczowymi, będziemy usg nerek robić. I obwiniam się, że to przeze mnie. Może źle o nią dbam, I ryczę już. kurde no.. ale smęcę. sorry.
Mam nadzieję, że u Was ok, że maluszki zdrowe. Całusy przesyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia 😘 😘 😘 nawet tak nie myśl, że to przez Ciebie... wiadomo, że naszym dzieciom nieba byśmy uchyliły, ale na niektóre rzeczy nie mamy niestety wpływu 😞 My w tym tygodniu przechodziliśmy trzydniówkę i też nam pediatra zleciła wykonać badanie moczu, ale na szczęście wyszły dobrze uff. Ściskam Ciebie i Tosieńkę 😘 zdrówka 😘

Holi no nie pytamy, bo my doskonale wiemy, że Wy na wyjeździe trzydniowym... zdaje się do Borków, nawet się zastanawiałam skąd ich znasz haha, bo moja koleżanka tak się nazywa 😜 a szczerze to pojęcia nie mam gdzie to jest ☺️ Oj mamuśki Wy to uzależnione jesteście... żeby jeszcze z wakacji na forum włazić 🙃 I czekamy na fotki z wypadu, Agami też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie popcorn w mikrofali spaliłam ☺️
Tak się boję, że jak ten mecz wygramy to mi dziecko obudzą 😁 bo siedzę przed tv i nagle z niani dochodzi POLSKA BIAŁO CZERWONI aż podskoczyłam 😁 i jeszcze poszłam głupia sprawdzić czy ona tam sama 😁 ale spoko... śpi, więc to nie ona i nikogo też nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja tylko na chwile idę spać spałam dzisiaj do 12 a wróciłam z panieńskiego o 4 🤪 było MEGA GODNIE!
Dostałam szczotkę do czesania włosów w kształcie penisa piłam przez słomkę w kształcie penisa i mam ją na pamiątkę 😁 miałam na głowie królicze uszy z welonem przez całą noc do rana na imprezie to samo zrobiły dla mnie torta! takie kochane koleżanki są że po prostu szok !!
a na imprezie zrobiły balony w których w środku miałam zadania 🤪 musiałam wszystkie zrobić bo jak nie to bym karniaki piła 😁
-musiałam zdobyć prezerwatywe od jakiegoś faceta 😁
- koleś musiał pokazać mi bicka 😁
- musiałam napisać w męskim wc na lustrze inicjały przyszłego męża
-zdobyć wizytówkę
-iść do baru i mieli mi drinka kupić
-poproś do tańca jakiegoś faceta ( TAŃCZYŁAM Z WŁOCHEM TAKIM ŻE OOOOOOOOO.. :cheer 🙂 haha do 2 w nocy byłyśmy na imprezie i pojechałysmy na drugą na szpilkach a nogi mnie tak bolały że szok ale twardo 🤪 a jaki miałam dym.. KONIEC 😁 😁
DOBRANOC!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia zdrowka dla małej....no i nie przeginaj że to Twoja wina......!!!!!

Holi nie zdziwiaj 😉 bo meldowalas wyjazd i na forum i tak Cię widać 😜 😜 zresztą przez weekend mała frekwencja......

Pam to dobrze że wieczór panienski wykorzystalas porządnie a swoją drogą jak zdobylas tą prezerwatywe......???????fotki z imprezy są????czy tajny zlot....?????

Co do meczu.......no szkoda szkoda...... 😞 ale ja i tak spać dobrze będę 😉
Meliska miałam rąk samo jak Ty obawy że mi dziecko obudza bo u mnie na osiedlu po 20 wuwuzele trabily........masakra ale nieszczęście później poszli na mecz a po meczu nie trabili bo pewnie towarzystwo pije że smutku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Pam super, że wieczór panieński Ci się udał 🙂 ja też miałam takie zadania 😜 i też miałam prezerwatywę załatwić, też miał mi ktoś drinka postawić 😁 to tak zamotałam kolesiowi jednemu, że wszystkim nam drinki postawił (a było nas 10 albo 11) 😜 😜

Nadia to na pewno nie jest Twoja wina, że Tosieńka chora. Buziaki dla niej 😘

Agami fotki obejrzałam, super!!! 🙂

Holi a na jakim Ty zlocie jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hej zdjęcia są czekam aż koleżanka mi przyśle na meila..
od nocy 01;30 mam grype jelitową rzygam i sram okrutnie jest jeszcze nie mialam tego nigdy w życiu w nocy myślałam że umieram dzisiaj cały dzień śpie!
idę się położyć..pa


Zdrowia kochana!!! Czyżby wieczór panieński zaszkodził? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂) fajnie ze Wam sie podobaja 🙂)
pamm zdrowka duzo duzo 🙂
ja jutro do mamy jade na 4 dni... bo maz w delegacje jedzie i nie chce sama siedziec....bo jeszcze nie bylismy sami dluzej niz jeden dzien wiec pojade od mamy tam sama nie bede;p jakos nie lubie sama w tym blokowisku w nocy byc....le spoko tym razem laptop jedzie ze mna wiec bedzie okazja jak Kuba pozwoli forum nadrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...