Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Agami super, że cało dotarliście 😘 ja teraz też nabiał jem, ale w ciąży... 🤢 a jeszcze te pierwsze miesiące to ino mojego ganiałam po hot dogi na orlen 🤢

Hilfe!!! Wasze dzieciaki śpią w piżamkach, czy same bodziaki wystarczą? ☺️


alo,
moja tylko w bodiaku z dlugim rekawkiem, a i tak spocona niemiłosiernie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam
nadia85, strasznie mi szkoda Tosieńki, jakos jestem strasznie uczulona teraz na choroby dzieci. Ucałuj maleńka, niech zdrowieje szybciutko, a sobie nic nie zarzucaj!!!każda z nas stara sie byc najlepsza matka na swiecie i taką dla Toski jesteś!!wiec trzymaj sie kochana, żeby dołki Ci odpusciły szybciutko! 😘
Kasiunia, filmik bosssski, usmiałam sie. prawie jakbym siebie widziala, jak mala zaśnie, a ja chc wstać 😉
Dziewczyny, jutro do prcy ide!!!!!serce mama w gardle, chalupa wysrzatana, bo opiekunka przez pierwszy tydzien bedzie do mnie przychodzila, wiec balaganu nie moglam zostawic 😉 przygotowalam rozpiske jej, co kiedy malej dac, jeszcze rano tylko ciuszki przygotuje. Cyba sie bede dzisiaj cala noc modlic, żeby to moje dziecko nie przezyło za bardzo tego, że mamy nie ma.
A teraz powinnam siedziec i czytac regulaminy, bo wszystko u mnie w pracy sie pozmienialo, a jak jtro przychodze, to od razu zastepuje kierownika, bo idzie na urlop 😁 a ja na mamusiach siedze 😜 swoja droga zastanawiam sie jak to bedzie, bo dotychczas to ja bylam kierownikiem w pracy, jak poszlam na macierzynskie zastepowala mnie kumpela, a teraz ze wracam na pol etatu to nie moge byc dalej kierownikiem tylko zwykłym konsultantem, wiec jestem ciekawa jak ja sie dogadam z ta moja kumpela 😜 bo mam troche władczy charakter i nie wiem czy bede umiala go opanować 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami fajne fotki widzę że pogoda w kratkę się wam trafiła.....ale i tak morza zazdraszczam 🙂 że mną Michałek był nad morzem ale w brzuchu 😉 😉 😉 w sierpniu 😉

Meliska aktualnie tylko body krótki rękaw ale jak było chłodniej to cienki pajacyk 🙂

Pam zdrowka ja miałam to nieraz.... Cola lub pepsi pomaga!!!!!

My dziś późno wrócilismy bo po 21 byliśmy u znajomych mają synka z stycznia 2011 ale sam jeszcze nie chodzi tzn koło mebli tak ale boi się puszczać a zdrowy bardzo mądry chłopczyk więc jak widzicie półtora roku a jeszcze chwilke zejdzie znim zacznie smigac......więc wszystko w swoim czasie........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzis piekny dzien, a przynajmniej jesli chodzi o pogode i chyba najgorszy w moim zyciu 😞 Florek wstal o 5:20 pobawislimy sie zjadl znowu sie pobawil poszedl spac na 20 minut. Po czym wstal ubralam go i pojechalismy do kuzynki.... cala droge juz pochlipywal. Wyciagnelam go z fotelika to mial juz czerwone oczka od placzu. Uspokoil sie na moich rekach po czym dalam go kuzynce a maly zaczol tak potwornie wyc jakby go ze skory obdzierali.... koszmar. Zamknelam szybko drzwi wsiadlam do samochodu i jeszcze go slyszalam jak sie drze.
Coraz bardziej sie zastanawiam nad rezygnacja z pracy i zajeciem sie mlodym... albo zalozyc klub malucha i wtedy maly bedzie caly czas ze mna... Mam nadzieje ze to tylko teraz tak zareagowal i ze jest juz dobrze. Az boje sie pisac do kuzynki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam napisać;
Kasiunia - filmik świetny!!!! uśmiałam się 😁 a jakie poświęcenie!!
Basiu biedny ten Twój synuś 😞 mus to mus.dacie radę 🙂 do mnie przywozili dziecko które miało rok i 10 mies.rano płakała jak ją mama zostawiała,po 10 min był spokój.przez cały dzień było w porządku tylko czasami pytała o mamę więc jej mówiłam że mama pracuje ale wieczorem wróci z pracy i po nią przyjedzie.jak zobaczyła mamę to od razu w płacz jakbym ją tu ze skóry obdzierała.z tęsknoty po prostu 🙃 na wszystko trzeba czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka na pewno Florek się przyzwyczai i mu przejdzie. ale domyślam się jak Tobie musi być z tym ciężko 😘

Aniqa powodzenia w pracy 🙂

Marika Maciek też był ze mną nad morzem w sierpniu w brzuszku 🙂

a my byliśmy dzisiaj na kontroli z nóżką bo Maciek ma odparzenie od bandaża, bo jak on kopie nogą to bandaż się zwija no i pan doktor kazał do piątku odpocząć od szyny, zarówno w dzień jak i w nocy, i w piątek na kontrolę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia biziaczek dla Tośki....nic nie jest twoja wina.... dzieci czasami choruja..... ja tez sobie wmawialam ze tya torbiel pod jezyczkiem to przez te cwiczenia u logopedy, pozniej poczytalam ze moze zla higiena rak lyzeczek ize to moja wina... ale pediatra mi powiedziala ze dzieci poprostu choruja... i to niczyja wina... to zadne zaniedbanie z naszej strony... glowa do gory... my w poniedzialek wizyte mamy u laryngologa i sie dowiemy co dalej z ta torbiela....
Asia mala ma sliczna kiecusie 🙂
Kasiunia filmik extra 😉
holi fajnie ze Twoj maly taki odważny no ale ty duzo z nim do obcych biegasz wiec on przyzwyczajony... chociaz powiem wam ze moj z moimi rodzicami kilka godzin został ostatnio i nie plakal wiec mam nadzieje ze jak wroce do pracy za 3 tyg te dadza rade najpierw z tata pozniej z dziadkami 🙂
Basienka nie poddawaj sie narazie wiem ze serce matki boli strasznie ale moze sie przyzwyczai... pisalas do kuzynki jak maly???no rozwiazanie z klubem malucha nie jest zle jesli masz warunki w domu...
a my w brzuszku nad morzem bylismyw lipcu a teraz pojechalismy w czerwcu w sumie pogod zla nie byla bo tylko 3 godziny padalo a tak to bylo ok ciutke wietrznie dlatego na fotkach bluzy ale zle nie bylo 🙂))) maly mimo faktora 30 ma buziaka opalonego:P a jak mu sie mewy podobaly hehehe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
nadia biziaczek dla Tośki....nic nie jest twoja wina.... dzieci czasami choruja..... ja tez sobie wmawialam ze tya torbiel pod jezyczkiem to przez te cwiczenia u logopedy, pozniej poczytalam ze moze zla higiena rak lyzeczek ize to moja wina... ale pediatra mi powiedziala ze dzieci poprostu choruja... i to niczyja wina... to zadne zaniedbanie z naszej strony... glowa do gory... my w poniedzialek wizyte mamy u laryngologa i sie dowiemy co dalej z ta torbiela....
Asia mala ma sliczna kiecusie 🙂
Kasiunia filmik extra 😉
holi fajnie ze Twoj maly taki odważny no ale ty duzo z nim do obcych biegasz wiec on przyzwyczajony... chociaz powiem wam ze moj z moimi rodzicami kilka godzin został ostatnio i nie plakal wiec mam nadzieje ze jak wroce do pracy za 3 tyg te dadza rade najpierw z tata pozniej z dziadkami 🙂
Basienka nie poddawaj sie narazie wiem ze serce matki boli strasznie ale moze sie przyzwyczai... pisalas do kuzynki jak maly???no rozwiazanie z klubem malucha nie jest zle jesli masz warunki w domu...
a my w brzuszku nad morzem bylismyw lipcu a teraz pojechalismy w czerwcu w sumie pogod zla nie byla bo tylko 3 godziny padalo a tak to bylo ok ciutke wietrznie dlatego na fotkach bluzy ale zle nie bylo 🙂))) maly mimo faktora 30 ma buziaka opalonego:P a jak mu sie mewy podobaly hehehe;D

Wlasnie sobie poczytalam o tych klubach malucha i niestety nie jestem w stanie zalozyc czegos takiego, bo nie spelniam wymagan 😞 niestety ale nie mam skonczonej pedagogiki ani zrobionego kursy opiekunki. Niestety tez nie mam minimum 3 letniego doswiadczenia z dziecmi do lat 3 😞
Florek przyzwyczaic sie przyzwyczai tylko kiedy? Najgorsze jest to ze mojchrzesniak (jej syn) jest o Florka zazdrosny i starsznie zwraca na siebie uwage 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
jestem , przeżyłam...gorzej z Małą 😞 chociaz az takiej tragedii nie bylo, ale mała przez ten czas co mnie nie bylo (5 godz) nie chiala nic zjeść 😞 opiekunka probowala na wszelkie sposoby, nawet babci mojego ja zaniosła, ale od niej tez nie chciala pic mleka. no i z glodu tak sie darla, ze masakra, zasnela jej w koncu w wozku na dworzu ze zmeczenia 😞 dopiero jak przyszlam zjadla mi caly obiadek i jeszcze calego cycka. biedactwo moje, jak weszlam do domu, to widze, ze mala zaryczana, osmarkana 😞 jutro zamiast mleka powiem, zeby jej dala kaszke, moze to weźmie.
Basiu, łącze sie z Toba w bólu, wiem jak jest ciężko Tobie i Florkowi. poprostu potrzeba czasu, cierpliwości, a wszystko sie uloży w końcu. Tzrymaj sie maleńka 😘
A juz jestem zla, bo niby mialam byc na po letatu, a juz widze w grafiku, ze mam 3 dni po 8 godz pracowac 😠 jestem zla, bo jak powiedzialam,ze chce za to dzien wolny, to z wielka łachą ta moja kierowniczka mi to dala, małpa jedna, wiedzilam ze bede miala problem zeby sie z nia dogadac (chyba chce sie na mnie odegrac za to jak ja bylam kierownikiem i jej mowilam co ma robic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! dziś dzionek mega męczący dla naszych maluchów bo upał!!!
My byliśmy dziś u moich teściów pokąpaliśmy się w basenie i mały też hehe !!!
Cieszył się bardzo i u teściowej nie płakał!! potem byliśmy na grilku także mega dzień wrażeń!!! Teraz już mały śpi i ja zaraz też idę!!!
BASIA Florek prze kochany chłopczyk w tym baseniku!!! Fajną ma czapeczkę widać że kąpiele w baseniku lubi!!!
ANIQA kurde współczuje grafiku ja jak wrócę pewnie będę miała to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
włąśnie Basia, fotki zajefajne, a jaki mini basenik, rewelka 🙂
moja mała zasnęla przed chwila, mialam caly dzien wrazenie, odkad wrocilam, ze mala mnie obserwuje i ciagle szuka wzrokiem, jakby bala sie ze znowu znikne 😞 mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.
A gdzie wy sie baby podziewacie???? wiem, ze upał, ale o forum tez trzeba dbać 😉
zaraz ide sie kapac i do wyrka, bo czuje sie zmeczona na maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...