Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Helloł 🙂
Pammat toć widzę, że poszalałaś 🤪brakuje mi tylko zakończenia schlałam się i do domu na czworakach wróciłam 😜 I co bidulko lepiej? 😘 to napewno grypa żołądkowa?? 😜
Kasiunia film niezły 😁 😁 czasem się zastanawiam czy by to u mnie zadziałało 😁
Basieńka myślę, że Florek się przyzwyczai niebawem, to dla niego nowa sytuacja, zawsze mamusia była i nagle jej nie ma, pytanie tylko czy kuzynka jeszcze długo podoła? 3mam kciuki 😘
A jaki Florek fajny w tym baseniku 🙂 my też dziś basen na tarasie nadmuchaliśmy... jaka radocha 😁
Aniqa widzę, że u Ciebie powrót do pracy też nieciekawie się rozpoczął 🤨 też 3 mam kciuki, żeby Kalinka szybko się oswoiła z nową sytuacją 😘
boshhhh ja do roboty za 2 tygodnie 🥴 🥴 przez pierwszy miesiąc będzie z tatusiem, a później mamy się zamiar tak się wymieniać, żeby się bez opiekunki obyło... zobaczymy jak długo tak pociągniemy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basieńka świetnie Florek wygląda w tym baseniku 🙂 zamierzałam też taki kupić i teraz tylko przekonałam się w swoim postanowieniu 🙂

Aniqa na pewno jutro będzie lepiej niż dzisiaj. wiem, że Ci ciężko i trzymam kciuki, i ściskam mocno 😘 😘

Holi widzę, że u Ciebie znowu dzień pełen wrażeń 🙂 a nie odpowiedziałaś mi na jakim zlocie byłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga wszystkiego dobrego dla małego Maćka 😘

Dziewczyny współczuję Wam tych trudnych chwil jakie przeżywacie...ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Mnie jest dobrze, ale mogę przecież zdziczeć 🤢 Trzymajcie się dzielnie!!!

Basia Florek ekstra. 🤪
Mi się mrzy kocyk na trawniku w ogordzie, ale jeszcze ziemia nie nagrzana, a moja Bambina nie chce w wózk siedzieć jak stoi i nic w ogrodzie nie mogę robić, bo nosić ją muszę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ktoś tu gotował kiedyś jakiś kompocik ze śliwkami suszonymi...mogę prosić o powtórkę przepisu? ☺️

Coq ja gotuję ale tu przepis niepotrzebny - sliwki w garnuszku zalewam wodą i gotuję . Tyle ze używam żywca do gotowania zamiast kranówy. Ostatnio gotuję kompot śliwkowo jabłkowy i daję zamiast soczków. Na jedno jabłko około 5-6 śliwek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga u mnie nie lepiej......jjeśli chodzi o pogodę 🙂 buzki dla Maciusia 😉

Fajnie się dzieciaczki kąpią 🙂 ale ja tak jak agami narazie się cykam-..... 🙂

Ja porobilam porządki przed pójściem do pracy.....okna umyte, zasłony i firanki wyprane,pościele wymienione koce poprane, zabawki misia też 😉 ciuchy za małe zapakowane ..... więc zostało mi cieszyć się z ostatnich wolnych dni.................... Myślałam o przygotowaniu do zamrażarki jakiś obiadów na gorsze dni ale za gorąco by gotować na zapas......... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja oczywiście też juz jestem i nie śpię od 8.a chętnie bym jeszcze poprzytulała pościel... dzień dobry w ogóle.na 10;15 idę z Julą do lekarza bo ma kaszel już od 2 tyg.ostatnio powiedział na szczepieniu(6.06) że nic nie widzi w gardle a mi się zdaje ze może być coś z oskrzelami a lbo jej już przechodzi.odrywa jej się coś a zapach z buzi wymiata 😮 czyli coś jest na rzeczy.zobaczymy co powie.u nas też gorąc.w takie upały ciesze się ze mam okno na północ.cały dzień cień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nas dzis tez goraco, ale daje rade... w biurze jest klima 😉
Florek dzis w miare przyjal pojscie do kuzynki, choc pomarudzic musial. Zobaczymy jak bedzie jak beda go odbierac 🙂
Co do baseniku to polecam 🙂 wiem ze sie martwicie czy czasem dziecko nie zachoruje, ale basen ogolnie chartuje dzicko wiec bedzie nawet zdrowsze, a przynajmniej mniej chorowalo 🙂 wyprobowalam to na sobie 😉
Aniqa wierze ze bedzie dobrze 🙂 Jak bylam ogladac kluby malucha to jedna pani tez opowiadala ze maja jedno dziecko, ktore w klubie nic nie je i jak przychodzi po nie mama to dziecko sie na nia rzuca i w szatni przed wyjsciem jeszcze je karmi. Mam nadzieje ze sie przekona do jedzenia. Florek w pierwszy dzien nie chcial wogole obiadku ruszyc, wiec byl tylko na mleku. Potem kuzynka kupila jakis sloiczek z deserkiem to zjadl caly. Moze dzieci w ten sposob okazuja ze tesknia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
a ja jak czytam was to jestem przerazona.... bo on jak zostanie z opiekunka bedzie mial 9 miesiecy wiec bedzie jeszcze wiecej rozumial... i pewno wojna bedzie 😞((( az sie boje... trzymam kciuki za Was i wasze maluszki bardzo mocno;****

Moze u Ciebie nie bedzie tak zle jak u Nas, bo Kuba bedzie juz starszy i bedzie wiecej rozumial. Pewnie bedzie mu sie dalo wytlumaczyc ze Mamusia zawsze wroci 🙂 nie martw sie za wczasu 🙂 bedzie dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Pewnie wszystkie na spacerach... my czekamy na listonoszkę, a później też wypad do parku 😜
Noc masakra... dychać nie idzie... Jula spała w samym bodziaku przykryta pieluchą flanelową i to stale się wykopywała, nawet nie wiem ile razy ją przykrywałam 🤢
Agami ja też raczej cykor jestem, ale weź to tak na chłopski rozum... na zewnątrz ponad 30'C to w łazience nawet jak podgrzewałam farelką to takiej temperatury nie udało mi się uzyskać, do basenu wlewam ciepłą wodę i nawet jak wieje to wiatr jest tak ciepły jak powietrze suszarki... więc laska nie pękaj tylko wkładaj Kubusia do basenu, zobaczysz jaka frajda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Pewnie wszystkie na spacerach... my czekamy na listonoszkę, a później też wypad do parku 😜
Noc masakra... dychać nie idzie... Jula spała w samym bodziaku przykryta pieluchą flanelową i to stale się wykopywała, nawet nie wiem ile razy ją przykrywałam 🤢


u nas to samo w nocy... Maciek spał w body z krótkim rękawkiem i zarówno on jak i ja spaliśmy bez przykrycia i przy uchylonym oknie, bo inaczej to już w ogóle by się nie dało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...