Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane!!!
Mega upał mieliśmy dziś i na dodatek w pokoju jeszcze upalnie też duszno!!!
Agami KUBA super ma śmiech na tym filmiku i ja się po prostu mega z tego śmiałam
ASIA MIlenka kochany śmieszek też jest!!!
JA byłam dziś u endokrynologa mój guzek na tarczycy powiększył się dwukrotnie ale nie ma zmian złośliwych tak mówi doktor i zwiększyła mi dawkę euthyroxu i za 6 mies do kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak tak dziewczyny właśnie w PIĄTEK WYCHODZĘ ZA MĄŻ !
agami mały ma super śmiech!
wanilia zdrówka dla ciebie 😘
meliska mała ma super basen!
Basienka84 Florek z ta dupcią na avatarku wymiata ! 🙃
holi32 Eluś jest uroczy!
asiadudzika Mili jest kochana dżem taki tez bym zjadła 🤪
my dzisiaj nie byłyśmy na spacerze bo zimno i deszcz pada co chwile 🤢 ale mała szczeliła po kąpieli takiego kupiszona że szok jadła dziś marchewkę na obiad mojej roboty na podwieczorek suszone śliwki i do tego ta kaszka bananowa i była kumulacja
A TO MOJA KONSTANCJA DZISIAJ 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=GVOyL3JbZbs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i młody dorobił sie basenu... juz dzis na sucho w nim smigal na kolderce w zabawkach;p jak pokazalam mamie fotki florka i julki to dziadki polecieli dzis i kupili basen 1.5x1.5 a mlody ma radoche....
a no i mamy maly postep... dzis pierwszy raz jak go posadzilam to z 10 sekund sam siedzial...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami twój link mi się nie otwiera.
Pam twój się otwiera, ale nie mogę odtworzyć.
Asia ja Cię właśnie miałam pytać czy Milenka to zawsze taka roześmiana. Ona powinna otrzymać order uśmiechu. Jest taka słodka!!! 😆
A i gratuluję dżemu 🙂 🙂 i dobrze, że bez tych sztucznych fiksów miksów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia Mila cudownie się śmieje 🙂

Agami filmik Kubusia obejrzę jutro 🙂

a my już po kolacji. jestem pełnaaaaa, chociaż w sumie dużo nie zjadłam... ale gorąc też robi swoje. o 17.30 u nas było 32 stopnie 🤪 bo ten wiatr, o którym pisałam chmury rozgonił, burzy nie było, wręcz przeciwnie, ponownie upał, bezchmurne niebo i mega słońce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w koncu mam chwilke zeby cos napisac 🙂
tesknie za Wami dziewuszki ale maly daje popalic, a meza nie ma od rana do nocy wiec ja sama z malym urzeduje, no i jak to pisala novam w czasowej dupie jestem 😉
pammat - wszystkiego najlpeszego z okaji zblizajacego sie slubu!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane u nas zebowe szalenstwo. Wczorajszej nocy moze godzine spalam bo na zmiane z mama zajmowalysmy sie Sara. Zabkowanie idzie fatalnie goraczka ponad38 krzyki,gryzienie wszystkiego i mega slina. W rezultacie jest gorna1 a dolna juz na wyczuciu. Zadne zele ani kropelki na zeby nie dzialaja. Na noc zaserwowalam czopek paracetamolu i prosba do Bozi o sen i ulge dla Sarutki. Dzis w pracy przez to nie bylam a jutro musze musze isc. Mama wyjezdza w poniedzialek i zostane sama na polu bitwy a maz bedzie asystowal w moim szalenstwie 😉 Wczoraj wymiotowalam z nerwow bo ile moze sie dziecko meczyc a tu nic lekarz nie pomoze,nic nie zapisze na bol. Wiem,ze kazde dziecko to prEchodzi,ale patrzec na swoje wlasne jak cierpi to juz koszmar dla rodzica 😞 Buziaki dla Was i Malenstw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Beatko co tu można gadać 😞 mam nadzieje że chociaż następne zęby pójdą bez większych oporów 🙂 siły dużo!!!!
Coq ona taki śmieszek jest 😁 moja mam to się nadziwić nie moze i taka zachwycona jest 🙂 uśmiechniesz się do niej a ta zaraz banan 😁 humor poprawia sie od spojrzenia 😁
a dżem to raczej juz taka konfitura teraz 🙂 a słodki jak cholera!!!! no ale dżem ma być słodki 😁 całkiem ma inny kolor bo taki brązowawy i w smaku tez raczej takim cukrem przypalanym smakuje ale jest zdrowy i dobry (oprócz tych cukrów prostych 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W tvn mówią w całym kraju pochmurno i deszczowo a u mnie słońce w pełni a w cieniu mam 33 normalnie bym się cieszyła ale młody ma naprawdę dość tych upałów....... W dzień wyspać się nie może bo zaraz mokry,potem zły że śpiący........i chce do mamusi u mamusi jeszcze cieplej jak się wtuli......w nocy spał w samym body i niczym nie przykryty......no bo się nie da...
Wczoraj 3 razy się kapal...
Komu zimno zapraszam na podkarpacie ........

Beata buzki dla biednej Saruni.......


Dzień dobry......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
W tvn mówią w całym kraju pochmurno i deszczowo a u mnie słońce w pełni a w cieniu mam 33 normalnie bym się cieszyła ale młody ma naprawdę dość tych upałów....... W dzień wyspać się nie może bo zaraz mokry,potem zły że śpiący........i chce do mamusi u mamusi jeszcze cieplej jak się wtuli......w nocy spał w samym body i niczym nie przykryty......no bo się nie da...
Wczoraj 3 razy się kapal...
Komu zimno zapraszam na podkarpacie ........

Beata buzki dla biednej Saruni.......


Dzień dobry......

no wlasnie pokazywali pogode i tylko tam na dole w podkarpackim na krancach 33 ale juz fronf do was idzie spokojnie jeszcze bedziesz miala dosc deszczu....
a co do rzeszowa to dziadkowie mojego meza sa z okolic leska 🙂 tak ze raz w roku jestem w bieszczadach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja porządek ze zdjęciami robię.odkąd kupiliśmy laptopa to nie zaglądałam do starego kompa i zdjęć też nie wywoływałam.więc już ostatnią płytę nagrywam...super porządek wreszcie zapanuje 🙂 mam od wczoraj photoshopa i będę działać na rzecz nowego albumu 😁 pracy mnóstwo bo 6 miesięcy zdjeciowania ale warto 🙂 Kubuniowi całuski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...