Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry tak w ogóle 🙂

O filmy się wreszcie jakieś pojawiły 🤪 śliczne nowe fotki i awatarki 🙂
Nie pamiętam co to miałam napisać ☺️ hmmmmmmm...

Agami dobrze, że u lekarza ok 🙂 myślę, że jak już zaczniesz brać te leki to migreny ustąpią, ale póki co jeszcze chwilę dla Kubusia musisz pocierpieć 😘

Co do tych kąpieli w basenach to mi się wydaje, że chyba dziecku zimniej jest siedzieć w mokrych ciuszkach i tak samo może owiać 🤔 moja to z gołym tyłeczkiem, oczywiście na prawdziwym basenie to w pampersie do pływania

U nas chyba fala upałów ustąpiła... ino 19'C jest 🤢

Moja przedwczoraj wymiotowała tak strasznie 😞 już spała po kąpieli i na niani 2 razy słyszałam tak jakby zakaszlała i poszłam sprawdzić, a ona taka zarzygana... poducha, prześcieradło, piżamka i ona cała tak strasznie, że musiałam ją jeszcze raz kąpać, bo całe włosy i wszystko, nie byłam w stanie jej chusteczkami doczyścić. Pościel przebrana, dziecko też i ja poszłam się kąpać, wracam i to samo...pościel do przebrania, dziecko też 🤢 bez kąpieli się już obyło. To łóżeczko przyciągnęłam do łóżka, wzorem Agami budzik co godzinę nastawiałam i sprawdzałam... na szczęście już to się nie powtórzyło ufff. Ale wczorajszy dzień z życiorysu mam wyjęty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane!!! ja dziś na chałpy jadę bo koleżanka w poniedziałek wraca do pracy i już się tak często spotykać nie będziemy!!! u nas fala upałów dziś ustała 18 stopni ale przynajmniej się chalpę odświeży bo zaduch !!!
MELISKA dobrze że JULKA tylko 2 razy wymiotowała i na tym się skończyło!!!
Mój mały też się kąpał na golasa w body przecież gorzej bo mokre ubranie się do ciała przykleja!!!
PAMM oby ten dzień był dla Ciebie udany wszystkiego naj naj na nowej drodze życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzidzia śpi,a mi sie nawet ubrac nie chce...do pracy znowu na 16, przerabana ta godzina, wczoraj bylam padnieta na amen jak przyszłam.
a u mnie znowu pada, juz 3 dzień nie bylysmy na spacerze 🤢 no masakra, a wczoraj w dodatku tak zimno, ze plaszcz musialam ubrac jak szlam do pracy
dziewczyny zmienilyscie smoczki uspokajajace na wiekszy rozmiar??? bo przewaznie są od 6 m-ca wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dzidzia śpi,a mi sie nawet ubrac nie chce...do pracy znowu na 16, przerabana ta godzina, wczoraj bylam padnieta na amen jak przyszłam.
a u mnie znowu pada, juz 3 dzień nie bylysmy na spacerze 🤢 no masakra, a wczoraj w dodatku tak zimno, ze plaszcz musialam ubrac jak szlam do pracy
dziewczyny zmienilyscie smoczki uspokajajace na wiekszy rozmiar??? bo przewaznie są od 6 m-ca wieksze.

ja probowalam ale pluje nim i woli swoj maly;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do kapania w body to ja tez bede w body wkladac.... bynajmniej n poczatku... pewno zauwazylyscie na fotkach z kapieli ze mlodego kapiemy do tej pory w pieluszkach.... bo jest mu wtedy cieplej i dluzej w wodzie posiedziec mozna.. jak nie bylo pieluch to byl placz a tak owijamy w pieluche i jak sie rozkopuje to i tak sie ja naciaga i co chwilke polewa ciepla woda dzieki temu cialko wystajace z wody nie jest chlodne... u nas od zawsze tak wszyscy dzieci kapali i ja chcialam inaczje to plakal wiec tez kapie w pieluszkach wiec w baseniku w body i co jakis czas polewac ciepla woda reka po pleckach i bedzie gucio... takie jest moje zdanie;D nikomu nie narzucam rzeby nie bylo ze mam cos przeciw kapaniu nagusko.... ja poprostu cykorek jestem i mam bzika na jego punkcie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

my byliśmy dzisiaj na kontroli i jeszcze tydzień mamy pośmigać bez szyny, żeby odparzenie zeszło całkowicie 🙂 poza tym wszystko dobrze 🙂

coq dziękuję za życzenia 😘

Meliska ja wczoraj Maćka nie zamaczałam całego, tylko sobie siedział, body miał suche 🙂 dopiero przed samym wyjściem go położyłam na trochę, ale potem to już go w ręcznik owinęłam więc nie miało jak go przewiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ufffffff........no comment co do pogody.......
Agami ważne że wiedzą jak Ci pomóc i że to nic strasznego 🙂
Agaa Maciejka super się pluska 🙂 ale dlaczego w body go kapiesz.....???? Ja jak będę kąpać małego to myślałam tylko w pampersie do pływania........tak jak Jula meliski no ale faktycznie Florek też w bodziakach......proszę mi wytłumaczyc dlaczego tak 😉???????

Hej,
ja malego kapalam w body zeby sie nie spalil na sloncu. Niby byl parasol i i on tez byl nasmarowany kremem z filtrem, ale to nie starcza tak w 100%. Pozatym jak pojedziemy do chorwacji to malemu kupimy stroj kapielowy, wiec wole zeby sie przyzwyczajal zeby kapac sie w czyms a nie goly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
słuchajcie!!wychodzę do kuchni z Julą zrobić jej śniadanie i zostawiam małą na macie.chwila mija i Jula do niej idzie.mamo!ona się przekręciła!-wiec idę patrzę i nie wierzę! zostawiłam ją na plecach a teraz na brzuchu leży 🤪 tak wiec chyba zamykamy postępowy szał jako obracające sie dziecko 🙂 czy jeszcze moze jakiś bobas sie nie przekręca???
Ula Twoje streszczenie filmu mnie też zgniotło emocjonalnie...jak sobie człowiek wyobrazi że to jego spotkało to nic ino wyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do smoczków też już duże mamy 🙂 zaczełam mu w dzień podawać czasem, na początku pluł... 🙂 a potem z 2 tygodnie chyba uzywałam i tych i tych jaki wpadł w ręce a teraz w sumie ze 2 dni juz tylko te większe 😉
coq jak Yasmin nie potrzebuje to pewnie jej nie dawaj u nas obowiązkowo.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...