Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej kochane u nas też gorąco mały też śpi w samym body i chodzi na pole w samym body!!!
TAK TO SPOKO !!!!
mój mały za dnia właśnie przez te upały jest zmęczony i ciągle śpi eheh także fajnie!!!
Agami sorki że nie odpisałam ci na twoje pytanie ale i tak bym nie pomogła bo ja kupuję szczepionkę infarnix hexa 6w1 i mój mały miał inny system szczepień!!!
ANIQA mówisz że na 16 do pracy gnasz oj szkoda!! a jak tam się ma KALINKA z panią nianią !!!
ASIAAA dżem na pewno 100 razy lepszy niż ze sklepu a poza tym słodki ma być!!! Także gratki za to że ci się chce robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no ja po wizycie u neurogloga... wszystko wg obrazu z plytki i wyniku ok... leki dostalam ale mam zaczac brac jak skoncze karmic wiec narazie nie bede ich brac.... w listopadzie kontrola i beda robic znowu eeg by zobaczyc jakie podloze ma migrena bo jest juz zdiagnozowana ale teraz szukaja podloza czy nerwowe, czy padaczkowe, czy jeszcze jakies tam.... no w kazdym badz razie ciesze sie ze nic tam zlego nie ma.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane u nas też gorąco mały też śpi w samym body i chodzi na pole w samym body!!!
TAK TO SPOKO !!!!
mój mały za dnia właśnie przez te upały jest zmęczony i ciągle śpi eheh także fajnie!!!
Agami sorki że nie odpisałam ci na twoje pytanie ale i tak bym nie pomogła bo ja kupuję szczepionkę infarnix hexa 6w1 i mój mały miał inny system szczepień!!!
ANIQA mówisz że na 16 do pracy gnasz oj szkoda!! a jak tam się ma KALINKA z panią nianią !!!
ASIAAA dżem na pewno 100 razy lepszy niż ze sklepu a poza tym słodki ma być!!! Także gratki za to że ci się chce robić

no Kalina z nianią, nie płacze , jest grzeczna. zobaczymy co bedzie w poniedzialek, bo wtedy pierwszy raz niania zabiera ja do siebie, a tam sami obcy ludzie, wie zobaczymy jak to sie skonczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
no ja po wizycie u neurogloga... wszystko wg obrazu z plytki i wyniku ok... leki dostalam ale mam zaczac brac jak skoncze karmic wiec narazie nie bede ich brac.... w listopadzie kontrola i beda robic znowu eeg by zobaczyc jakie podloze ma migrena bo jest juz zdiagnozowana ale teraz szukaja podloza czy nerwowe, czy padaczkowe, czy jeszcze jakies tam.... no w kazdym badz razie ciesze sie ze nic tam zlego nie ma.....

no Agami, to super, że nic lekarz nie znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamela, Rita....wszystkiegi dobrego kochane na nowej drodze życia, samych szczęśliwych chwil i duuuuuuzo miłości 🙂 🙂 🙂
Aga a Tobie kochana wszystkiego najlepszego z dnia urodzin 😘 😘 😘

juz dzisiaj skłądam Wam zyczenia, bo z moja skleroza nie jest najlepiej, a chciałam miec pewnośc, ze napewno nie zapomne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Pamela, Rita....wszystkiegi dobrego kochane na nowej drodze życia, samych szczęśliwych chwil i duuuuuuzo miłości 🙂 🙂 🙂
Aga a Tobie kochana wszystkiego najlepszego z dnia urodzin 😘 😘 😘

juz dzisiaj skłądam Wam zyczenia, bo z moja skleroza nie jest najlepiej, a chciałam miec pewnośc, ze napewno nie zapomne 😜


hihi, no to ja wcześniej dziękuję 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufffffff........no comment co do pogody.......
Agami ważne że wiedzą jak Ci pomóc i że to nic strasznego 🙂
Agaa Maciejka super się pluska 🙂 ale dlaczego w body go kapiesz.....???? Ja jak będę kąpać małego to myślałam tylko w pampersie do pływania........tak jak Jula meliski no ale faktycznie Florek też w bodziakach......proszę mi wytłumaczyc dlaczego tak 😉???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ufffffff........no comment co do pogody.......
Agami ważne że wiedzą jak Ci pomóc i że to nic strasznego 🙂
Agaa Maciejka super się pluska 🙂 ale dlaczego w body go kapiesz.....???? Ja jak będę kąpać małego to myślałam tylko w pampersie do pływania........tak jak Jula meliski no ale faktycznie Florek też w bodziakach......proszę mi wytłumaczyc dlaczego tak 😉???????


Maciek był bez pampersa, w samym body. jakoś tak na pierwszy raz nie chciałam go rozebrać, żeby go czasem nie przewiało albo coś. w sumie moi rodzice byli też przy kąpieli i też radzili mi, żeby Maciek został w body
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat, Rita 😘 😘 😘

1/2 kg miłości 3 łyżki zazdrości 10 dkg zaufania 2 krople na "nerwach grania" 6 gramów cierpliwości 3 dkg wyrozumiałości 5 łyżek humoru 10 łyżeczek wigoru - wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy!

Aga 😘 😘 😘

Sto lat, szczęścia, pomyślności, szczęśliwej starości, gratulować nie przestanę póki wypić nie dostanę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
no i na dodatek obejrzałam wczoraj film Suzanne's Diary for Nicholas był na tv4 Pamietnik dla Nicholasa czy cos, film byle jaki ale o czym! laska ma chore serce i zachodzi w ciaze, lekarze i mąż doradzą usunac bo moze umrzec przez ta wade serca ale nie usunela i pisze do tego synka pamietnik, rodzi , wszyscy szczesliwe zycie toczą, dziecko ma 4 miesiace , ona jedzie gdzies tam autem i ma atak serca w samochodzie, wpada do rzeki samochodem i umiera, mąż dokańcza pamietnik za nią , pisze do synka jak go trzyma za reke w łozeczku , ze synek raczka sciska jego palca ale jsynka nie ma w tym łozeczku bo jechał z żoną tym samochodem i tez zginął w tym wypadku utopił sie chyba. nosz kurna ja sie juz do niczego nie nadaje, nawet filmu nie moge obejrzec zeby potem nie myslec o nim pol nocy do rana

Ulka ja też w emocjonalnej dupie... ja to się poryczałam od samego streszczenia, a co dopiero jakbym film obejrzała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...