Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
chłodniej dzisiaj na dworze wiec jest lepiej niż wczoraj bo ta duchota wczorajsza nie do zniesienia... 🤢 dynie,cukinie i kabaczki mi podlało że aż liście się uniosły! no marchewke też ale tą to już chyba będe musiała wyrwać całą bo aż miękka była wczoraj jak brałam do zupki dla Mili.tak ją zdusiło...idę mięsko na pasztet mielić 🙂 miłego dnia dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja dzis tez w pracy 🙂
Florek w akademii Malucha. Wczoraj przeplakal caly dzien ciekawa jestem jak jest dzis. Do konca nie wiem jak to jest. Florek za dzieciakami przepada i ciagnie do nich bardzo a w akademii Pani mowi ze czuje sie zagubiony i potrzebuje indywidualnej opieki. Dzieci podobno go rozpraszaja. Bardzo to dziwne jak dla mnie...
Z tego co czytalam to u Was wszystko dobrze i tak ma zostac 😁
Aniqa mam nadzieje ze sie opiekunka zgodzi na prace u Ciebie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! my dziś dzionek zaliczony pozytywnie mały u babci był znowu grzeczny więc jestem szczęśliwa że moje dziecko też szczęśliwe!!!
Marika tak pracuje i nie narzekam jak na razie udaje mi się przyjść zjeść pobawić z małym i spacerek!!!! Wszystkiego naj naj dla Michałka na 7 miesięcy!!!!
Chloe gratulujemy że Julek wstał sam w łóżeczku
Asiaaa tak najlepsza kuchareczka tu z ciebie na grudnióweczkach i same naturalne zdrowe rzeczy z ogródka super!!! podziwiam
Agaaaaa ekstra że Maciejka zniosła super podróż naprawdę brawa mu się należą a najlepszym hitem to że zaraz jak wylądował w łóżeczku to stał hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a no i bylam z nia w szpitalu dzis u tego hematologa i napewno ma to po szczepieniu po gruzlicy tylko nie wiedziec czemu teraz sie porobilo, ale tak podobno czasem jest i albo zniknie za rok! albo sie powiekszy i trza bedzie wycinac czy co, albo zostanie do konca zycia...i narazie mamy z tym zyc i nie ruszac i robic dopiero jak zacznie rosnac i pozatym mamy jeszcze jechac do drugiego szpitala na oddzial chorob zakaznych ale nie wiem po jakiego ch. no ale musze bo mam do niej wrocic za 2 miesiace z wynikami krwi jeszcze raz i pewnie bedzie oczekiwala ze bylam na tej wizycie drugiej jakiejs i sie zapyta o to i bede swiecic oczami ze nie bylam 🙂

no to Ula, kamień z serca 🙂 🙂 uffff, super, że to jednak poszczepienny objaw 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ulka - to dobrze ze to tylko po szczepieniu ale z drugiej strony gdyby nie szczepienie to nie byloby tego w ogole 😞 szczegolnie ze gruzlicy w zachodniejeuropie sie juz w ogole nie szczepi, uznano szczepionke za nieskuteczna, a wpolsce po prosry zmnijszyli ilosc dawek z 2 do 1... 🤢

holi - fajnie ze maly szczesliwy!! 🙂

a gdzie nasza wanilia? i w ogole takie opustoszale to forum dzisiaj... coq to z rodzina siedzi,a pammat urlopuje...forumowe leniuchy!! 😜

aniqa
- julek tez narazie tylko jezdzi na brzuchu nie raczkuje ale siadac i stawac to i owszem, dzisiaj normalnie w kolko to robil, jak zajarzyl ze sam potrafi!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):


aniqa
- julek tez narazie tylko jezdzi na brzuchu nie raczkuje ale siadac i stawac to i owszem, dzisiaj normalnie w kolko to robil, jak zajarzyl ze sam potrafi!! 😁


no u mnie Maciek cały czas chce albo stać albo raczkować... 😉 najgorsze jest to, że przy wszystkim wstaje - przy krześle, przy stoliku, przy szafce, przy fotelu i nawet przy większej zabawce próbuje... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂

Mialam dzis rozmowe w zlobku ze Florek dalej placze. W sumie czego oni sie spodziewaja wydaje mi sie ze kazde dziecko placze i szuka jakiegos oparcia. Jednym slowem nie chca mojego syna tam 😞

Moze sie uda zeby do konca tygodnia tam chodzil, ale mam mieszane uczucia co do tego zlobka. Skoro nie umieja dziecka uspokoic to cos z nimi jest nie tak.

Aaagaaa pisalas ze Twoj staje nawet przy wiekszej zabawce to super. Pewnie nastepnym etapem bedzie to co robi Florek. Ustawia sie do raczkowania po czym staje na nogi i sie patrzy na mnie, bo nie wie co zrobic z rekami zeby je podniesc 🤪 bardzo komiecznie to wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
Marika,Holi dzięki 🙂 😘 staram się jak mogę 😉 zrobię dzisiaj specjalnie dla Was zdjecie moich słoneczników 😁 jeden jest taki śliczniuchny....ale to później 🙂 teraz obudziłam właśnie Julkę i to jeszcze z bólem wstała a przecież jest godzina 10;00!! 😮 moze się powtarzam ale spust do spania to ona ma po ojcu 😁 😁 idziemy na kawkę do sąsiadki bo się wczoraj zgadałyśmy że nasze córki(są w jednym wieku) bardzo się nudzą a nam się nie chce z nimi bawić...więc wpuścimy je do jednego pokoju damy zabawki i starczy im na jakiś czas....hihihihi nawet farby im damy! takie jesteśmy! 😁
Basiu coś w tym jest że nie potrafią dziecka uspokoić.ja się zajmowałam dziewczynką która miała rok i niecałe 10mies i wiem że to jest różnica wiekowa ale dziecko kilka razy popłakało a później płakała jak się roztawałyśmy.to z nimi jest coś nie tak a nie z Florkiem. nie masz jakiegoś innego przedszkola w pobliżu?? czasami jest też tak że osoby lub otoczenie które tam jest może mu po prostu nie pasować.nam też nie zawsze odpowiada kolor ścian u kogoś w mieszkaniu...kuzynka opowiadała jak szukała dentysty dla syna i gdzieś tam z nim chodziła i on wymiotował za każdym razem jak coś zaczynała robić.dałam jej numer do babki do której ja chodziłam.normalna kobieta,biały gabinet,nie żadna tam dla dzieci czy co.od razu jak poszedł zrobiła mu pierwszego zęba i już chodzą ze 2 czy 3 lata i są zadowoleni.akurat ta osoba i moze Florek też potrzebuje znaleźć kogoś dla siebie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Basiu coś w tym jest że nie potrafią dziecka uspokoić.ja się zajmowałam dziewczynką która miała rok i niecałe 10mies i wiem że to jest różnica wiekowa ale dziecko kilka razy popłakało a później płakała jak się roztawałyśmy.to z nimi jest coś nie tak a nie z Florkiem. nie masz jakiegoś innego przedszkola w pobliżu?? czasami jest też tak że osoby lub otoczenie które tam jest może mu po prostu nie pasować.nam też nie zawsze odpowiada kolor ścian u kogoś w mieszkaniu...kuzynka opowiadała jak szukała dentysty dla syna i gdzieś tam z nim chodziła i on wymiotował za każdym razem jak coś zaczynała robić.dałam jej numer do babki do której ja chodziłam.normalna kobieta,biały gabinet,nie żadna tam dla dzieci czy co.od razu jak poszedł zrobiła mu pierwszego zęba i już chodzą ze 2 czy 3 lata i są zadowoleni.akurat ta osoba i moze Florek też potrzebuje znaleźć kogoś dla siebie... 🙂

Dziekuje bardzo. Wlasnie probuje sie dodzwonic do innego przedszkola i zapytac czy maja tam miejsce. Jak tak to moze tam sie uda zeby zostal a jak nie to bedzie u mojej kuzynki dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...