Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja używam smoczka... I ciesze się że chce smoczka bo zawsze to spokojnie jest jak dziubek zatkany smokiem w razie płaczu... 🙂 Oczywiście smok ne jest cały czas w buzi tylko w razie płaczu... Co do czasu przy cycu to różnie od 30 min czasem dłużej...
Dziewczyny jutro idę do szkoły na 2 lekcje... Zacznie mi się... Eh nie wiem jak dam sobie rade... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do smoczków ja tez uzywam... moj makiu uwielbia smoczka jakos nie mam nic przeciwko sama tez uwielbialam smoka a gosiu napewno dasz rade... szkola jest najwazniejsza wyksztalcenie w dzisiejszych czasach to podstawa
jestes dzielna dziewczyna urodzilas piekna corke to ze szkola sobie niedasz rady?? ja trzymam za ciebie kciuki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jak u was ze spacerAMI BO JA CODZIENNIE wychodze na 2 godiznki no chyba ze jest zimno albo silny wiatr no to wtedy godz ale uwazam ze trzeba dzieciaka chartowac i jeszcze co uwazacie p spacerachw zimie jak juz naprawde temperatura powietrza sie oziebi bedziecie chodzic z maluszkami na spacerki??? jak bedzie minusowa temperatura??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my chodzimy też codziennie 🙂 co prawda w weekend nie wyszło, bo wiało strasznie, ale też zaliczam 2 godziny. Jak będzie do -5 stopni, to będę chodzić! ja też jestem za uodparnianiem dzieciaczków! u nas jeszcze dochodzą silne wiatry, więc pewnie spacerniak nie będzie codzienny, ale na pewno częsty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
maksiu pozwolil dzis mamusi umyc okna ubralam go przykrtylam i przy okazji mega porzadnie wywietrzylam dom..od razu inaczej sie funkcjonuje jutro jade zalatwiac chrzciny planuje na 22 stycnia mam nadzieje ze beda wolne terminy:] a przed chwila maksiu zr4obil kupke ktora wyladowala na calym moim ubraniu plus lozku cudownie.....:/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo za piękną kupkę 😜 Teraz się śmieję, ale zdarzało mi się w środku nocy prać wykładzinę... I chociaż mam na przewijaku pieluchę tetrową, w którą łapię siuśki i kupki w razie czego, to nie zawsze się to udaje :/
A tak w ogóle to witam i ja 🙂
Dziś zrezygnowałam ze spaceru pomimo ładnej pogody, bo musiałam zaległości w prasowaniu nadrobić. Dzięki temu Ninka śpi już ze 2 godzina, a tak to zasypia jak wychodzimy na spacer, budzi się jak wracamy, a potem właściwie aż do wieczora nie chce konkretniej pospać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...