Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
yen ciekawie wygląda ten fotelik... i wiem co czujesz ja czasem również chciała bym sie wyrwać gdzieś z kimś, może i bym mogła zostawić małego z mężem jednak zupełnie nie mam z kim wyjść. Ponałam w opolu troszke mamusiek ale właśnie każda jest mega zajęta swoją pociechą i nie mają czasu na jakieś wypady, ale popatrz z drugiej strony masz troszke czasu dla siebie, zajmij się sobą weź długą kąpiel zrób sobie maseczkę napij się piwka włącz jakąś komedie i się wyśpij ! po prędko takiej okazji znów nie będziesz mieć 😜
w ogóle o co chodzi z tymi bazami izofix ?? do jakich aut ona sie nadaje a do jakich nie no ja juz kompletnie zgupiałam 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen, ja też chętnie się spiffkuję 🙂 ale nie ma z kim, każdy taki zabiegany... a mnie jakoś głupio zostawić dzieciaki z mamą i iść do baru... może jak mój wróci to się coś pomyśli?
a w barku stoi i do mnie macha Martini, ale samej zrobić drinka? jakoś nie bardzo chyba, co? także łączę się w bólu z Tobą i Jadwiga roza 🙂

i fajnie, że film się podoba 🙂

Jadwiga roza! moj Filip to typowy jadek, a z tego, co pamiętam to Wiktorek niejadek, więc Twoje 90 jest jak najbardziej super i zasługuje na pochwałę!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu cudne te Twoje chłopaki!!! Jak ich nie kochać!!!
Musze się pochwalić że fajne te garnki, super szwajcarska jakość, 30 lat gwarancji i jest nawet garnek do gotowania na parze no i szokująca cena: Garnki Ziffer w walizce

cieszę się że to jednak garnki a nie lodówka bo napewno ni ekupiłabym sobei takich drogich garnków a lodówkę i tak kupimy 🙂

Cherry jak było na basenie?????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Gosiu chłopcy słodcy. Ja mam małego stracha, że Kubuś w związku z tym, że będzie miał tylko rok i cztery miesiące nie zrozumie tej sytuacji.

Dzisiaj po raz pierwszy poszliśmy na mszę z Kubusiem skierowaną do przedszkolaków. Jak nie było Kubusia na świecie często tam chodziliśmy, ze względu na to że było zawsze wesoło, świetny zespół i msza trwała maksymalnie 40 min. Ostatnio chodziliśmy zazwyczaj na mszę skierowaną do dorosłych. Ale dziś w kościele był szał, moje dziecko przy każdej piosence skakało w wózku i tak się rozskakał, że nawet jak ksiądz śpiewał swoją kwestią to też mu się udzieliło. Do tego jak było klękanie to machał wszystkim dookoła. W kościele jest prawie co niedzielę, ale jego dzisiejsze zachowanie przerosło wszystko, aż się popłakałam ze śmiechu. Może dlatego, że tyle dzieci, fajna atmosfera. Myślę, że skoro jest taki szał to pozostaniemy przy tej mszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello! na placu zabaw pod naszym blokiem był dzisiaj ciemnoskóry - akurat jest często jak nie pracuje z dzieciakami, więc dla dorosłych to żadna sensacja, ale dla dzieci.....Kolega Maćka mówi: o ja .... Murzyn. Jako przykładna matka zwróciłam uwagę, że się tak nie mówi, raczej ciemnoskóry (a czarny jak smoła był), na to mój Maciek wypalił szeptem: ludożerca.... posikałam, się ze śmiechu 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia gratuluję !!! Cieszę sięr razem z Tobą!!! Dzis też się dowiedziałam że moja koleżanka, która ma synka starszego od Kacpra o godzinkę jest w ciąży 🤪 🤪 🤪

Gosia ale mnie rozbawiłaś 😁 😁 😁 A chłopaki cudne !!! Aż mój mężuń oglądal z zaciekawieniem 🙂 🙂 🙂

Krusyna projekt domku sliczny ale domek jeszcze ładniejszy 🙂 🙂 🙂

Wczorajszy wypad udał się!!! W aquaparku zabawa że hohohooooo 😁 😁 😁 😁 😁 Mały był tak zafascynowany wodą że siedział w niej prawie dwie godziny bez przerwy..., a ze woda dla maluchów podgrzewana to zimno nie było !!! Dałam się skusić nawet na zjazj natrudniejszą zjeżdżalnią ALE ZABAWA 😁 😁 😁 Kompleksy schowałam do kieszeni bo... kto nie chce lub mu się nie podoba to się nie patrzy.... Chociaż ten bruchol mnie wkurzał jednak całą uwage skupiał na sobie mój wielgachny biust w przymałym staniku!!! Uwieżcie przy nim nikt mojego brzucha nie widział....



Oglądałam Mam talen wczoraj i zachwyciła mnie ta babeczka 🤪 🤪 🤪 🤪

http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/zgorszyla-holownie-i-podniecila-prokopa,454890.html


No i w końcu po 3 tygodniach oczekiwania wyszedł nam szósty ząb 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry - i bardzo dobrze! w końcu poszłaś się popluskać z synem, a nie na rewię mody, prawda? śliczne foto 😁 Kacper oczywiście miał ciekawsze rzeczy niż pozowanie do fotografii 😁

Gosiaq - super film, Twoi synowie to niezłe oryginały 😁 i nie pisz, że przynudzasz, bo ja lubię Twoje posty i czytam z zapałem do końca

madziu_m3 - aż żałuję, że u nas nie ma takiej mszy, po Twoim opisie... gratuluję syna! 🙂

aaa_aniusia - a Wy byliście na basenie?

jadwiga-roza - isofix jest zdaje się do każdego auta, ale niektóre mają dodatkowo specjalne zaczepy, czy jakoś tak 😉 ale ja specjalistą nie jestem 😉

yen - trzymaj się i nie dawaj się dołom!!!

krusyna- ale domek! wygląda na całkiem zaawansowany etap budowy; a menu Maksa imponujące 😁

Marinel - te garnki - ho ho; ale wredna baba - niech się zastanowi nad sobą, może kogoś gorszy to, że jest stara... yhmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry jak dobrze że poszłaś na ten basen no i masz rację liczy sie dobra zabawa a nie kompleksy!!
Ale dzisiaj mglisto i ponuro, aż sobie pomyslalał że strasznie doskwiera mi samotność a jak będzie jesień i coraz wcześniej ciemno to chyba wykituję 😞 DOBRZE ŻE SEZON SERIALI SIĘ ROZPOCZYNA 😁 😁

Z nowosci Emi włączyła sobie telewizor pilotem 🙃 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,

U nas kolejna ciężka noc, dwójki wychodzą. Efekt taki, że Kubuś o 3.30 wylądował z nami w łóżku. Rano odmówił jedzenie, zjadł 40 ml. O 9 namówiłam Małego na jogurt, ale też łatwo nie było. O 11 kaszka, więc nie wiem jak będzie... Mam nadzieję, że zje.. nawet wody z niekapka nie pije... Pił z kubeczka pod moim okiem... bo wczoraj wylał sobie na głowę :> po kilku łykach...

Ja mam tyle pracy na uczelni, że nie wiem w co ręce włożyć... Stawiam czas z Kubusiem na pierwszym miejscu, ale powinnam więcej siedzieć w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane!!!
Od razu mówie, że nie nadrobiłam Ledwie przeleciałam parę stron Cherry super zdjęcie w baseniku, a przy histori z kościała az się do siebie uśmiechałam Dopiero ogarnełam samotne prowadzenie z domu z opieką nad małym Podziwiam was mamy że miałyście tak od początku, a jeszcze te które pracują Oj
Kubaś chowa sie zdrowo i jest bardzo pogodnym dzieckeim i w sumie grzeczny Pełza już po całym domu i musze mieć oczy dookoła głowy Gdzie te czasy jak leżał spokojnie na macie Postawił juz trzy kroki. 14 wyjezdzamy na wakacje Mam nadzieje ze pogoda dopisze
Tesknił tu ktos za mna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki
Dawno nie pisałam. Troszkę was podczytywałam jak miałam chwilkę.
A co u nas?
Maja nadal 2 ząbki, je bardzo ładnie 180 ml+ 4 miarki od mleka kaszki ! Nie za dużo? Jak myślicie?
Wczoraj słuchajcie przezyłam koszmar. Maja szybko raczkuje. Walnęła się o próg w kuchni, cała buzia we krwi aż jej kapała. Szybko pobiegłam z nią pod kran. Zobaczyłam że ząbki są na swoim miejscu ale górne dziąsełko jest rozcięte tam akurat gdzie ma strasznie spóchnięte bo jedyneczka zaczyna wychodzić. Jeszcze jej nie widać ale ma dziąsło okropnie nabrzmiałe. Długo musiałam ją uspokajać. Krew przeatała lecieć, dzisiaj zobaczyłam , ma białe dziąsło dokładnie na wysokości tej jedynki i na wielkość całego zęba. Jak myślicie powinnam z nią jechać do lekarza? smarować czymś? To się stała wieczorem . Boziu myślałam że zawału dostane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia nie wiem co Ci poradzić, czy to oznacza że widac ząbek na całej długości bo tak pękło dziasełko?
Madziu fajna ta historia z kościołem. Super ze są takie msze!!!
Krusyna Czy ja już Ci pisałam że świetny projekt Waszego domku? !!! Super będzie i ta łazienka w sypialni rodziców mmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...