Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cześć dziewczyny,

mam nadzieje ze u Was wszystko ok (nie mam za bardzo czasu i sily podczytywać, spróbuje nadrobić w nocy)
U nas fatalnie, od 16 dni biegunka mimo ze nie ma już wg badań rotawirusa, robie kolejne badania i nic nie wychodzi, mam wrazenie ze pediatrzy lekceważą moje obawy a ja tylko szukam pomocy dla mojego dziecka 😞
nie mam już siły na nic, nic mnie nie cieszy i tylko odliczam czas między kupami,nie wiem juz co mam robic 😞jestem taka bezsilna 😞z dnia na dzień budze się z nadzieją ze będzie lepiej ale poprawy nie widze 😞jestem wykończona ciąglą walką o to by się nie odwodniła, nie mam żadnej pomocy od nikogo, po prostu brak mi już sił 😞
chyba nigdy nie czułam się taka bezradna i bezsilna 😞nie ma gorszego widoku niż dziecko które cierpi 😞naprawde nie wiem co ja moge jeszcze zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaka napisał(a):
Lenymama - super, że będziesz mieć gości. Pamiętaj, niedługo wracacie, to naprawdę szybko minie.

Lala - podziwiam za Twoją zimną krew i cieszę się że już po. Ufff..... Właśnie, to była ta szczepionka z NFZ?

Shelby - śliczny Maksiu, jeździcie widzę w foteliku ale jak schodzisz z 2 piętra po schodach to się nie dziwię,że nie w gondolce 🙂 🙂 🙂


a nie nie chodzimy z gondolką ale akurat ten spacer był daleko od domu, więc podjechaliśmy samochodem i stąd ten fotelik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
refleks doceniony 😉 Shelby już mam 🙂 Ania, a Ty? Puść linka z namiarami 😉

Dzisiejsza nocka przespana 😉 🙃 🙃 🙃 Zasypianko o 22, a pobudka na cyca o 5.40 🤪
Potem kimanie do... 9.45!!! śpioszek mój kochany 😉 I wiecie co? już drugi raz z rzędu zrobił taką ciastowatą kupkę, już wcale nie niemowlęcą rzadziznę. U Was też już takie kupasy?

Shelby i inne kobitki! nie trzymacie wózków w piwnicach / wózkowniach? Ja na dół z 3-ego piętra znoszę tylko Filipa, pakuję go w piwnicy do wózek i 8 schodków tarmoszę wózek do góry i wiooooo!
Mamo Zuzki! dużo siły, wiary w koniec biegunki i cierpliwości do służby zdrowia! szukaj porady u innego lekarza !
My kolejne szczepienie mamy 8 lutego - też szarpnie po kieszeni - 180 zł za 6w1, 250 zł za pneumokoki. Ale całe becikowe poświęcam na te szczepienia, więc zabraknie mi tylko na trzecią dawkę 😉
Lenymamo! jak cudownie, że przyjedzie do Was Polska!!! odsapniesz w końcu, co? no i co to znaczy, że Pola mało się uśmiecha? na razie nie ma powodu może do uśmieszków, jeszcze się rozbuja, zobaczysz 😉 i rozgada! będziesz miała dwie małe katarynki gadające 😉 A kiełbacha do Was przyleci? masz jakieś zamówienia, żeby Wam przywieźli z Polski? A w tym czasie Marcin jedzie do Polski? bo pamiętam, że miał lecieć w sprawie pracy. Czy to by znaczyło, że nie będziesz wtedy sama? Jezu! ile pytań 🙂 przepraszam 😉 ale jesteś nam tu najbardziej egzotyczna, no i mnie bliska 🙂 🙂 🙂

I bravko dla Shelby za cudnego Maksia! jaki pysiak słodziuchny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobitki.
Wczoraj maly caly dzien plakal i chcial na rece. Nie wiem co mu bylo. Ale na szczescie przeszlo.
Mieszkanie wywietrzone. 26 stycznia administracja ma wejsc do sasiadow mieszkania. Jesli oni nic nie zrobia to bedzie telefon do sanepidu. Jak im przyloza kare to moze cos sie zmieni.

Pisalyscie cos o poceniu. Nie wiem czy faktycznie po cc sie poci wiecej czy to zalezy od osoby, ale ja sie strasznie pocilam, teraz juz jest lepiej.
Caly czas karmie piersia i zdziwilo mnie to ze w 7 tyg po porodzie dostalam miesiaczke. Myslalam, ze dluzej sie bede cieszyc jej nieobecnoscia.
Lala ja bym zwariowala. Moj po szczepieniu tak bardzo plakal, ze nie szlo sie go uspokoic i ja juz zglupialam co robic.
Co do laktacji mam dni, ze pokarmu mam malo- ledwo co maly sie najada. Bawarke sobie popijam i troche pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq - u nas wózkownia w opłakanym stanie!
Filipek jaki śpioszek - super - ku chwale ojczyzny i Jego Mamy! 😁

Cherry - tak sobie myślę, że Twój Kacper - skoro dwa dni śpi, a trzeci aktywny to taka trójpolówka, co 😁

dziękuję za komplementy dla Maksia 😉 przekażę mu 😁 mówi, że "gi" czyli pewnie dziękuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
nas czeka dziś pierwsza samotna kąpiel - tata w trasie

dasz radę! to nie takie trudne 😉 ja najpierw robiłam próbę z tatą z boku, żeby się przekonać, czego mi potrzeba pod ręką, a co mogę łatwo dosięgnąć 🙂
po kąpanku w łazience kładę Filipa na ręczniku na koszu z praniem 😉 owijam go, wycieram główkę, wylewam wodę z wanienki, potem na pucowanie idziemy na przewijak do saloonu 🙂 tylko... kosz z praniem robi się maławy hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby dasz radę... choć ja bym miała pewnie wielką kałużę... mój Kubuś uwielbia się kąpać... śmieje sie i przy tym z całej siły rusza nogami, ma takie ruchy jak płynąc żabką na plecach... chyba wylądujemy w dużej wannie niedługo i w łazience, a nie w pokoju, bo nowa pomalowana ściana jest cała w zaciekach 😉... ale co tam... radości przy tym co niemiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...