Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 🙂
U nas też jakaś alergia się przyplątała. najgorsze,że Alek ma takie zaczerwienione policzki już od dawna... Więc nie wiem jak my dojdziemy do tego,co on może a czego nie...
Alek też nie jest jakiś mocno gruby,bo waży 10,600 i ma jakieś 75 cm. Wygląda raczej na takiego "nabitego". Jak patrzę na Malwiny Gabrysia to mi się wydaje,że są dosyć podobni posturą. W końcu ta sama data urodzin zobowiązuje 😁 😉
Kamila wiem,ze te buty to taki chwyt,ale chodziło mi głównie o bardziej elastyczną podeszwę. ta wcześniejsza była inna,gorsza...
Za chwilę biorę się za jakiś obiad. Mąż zażyczył sobie zapiekankę,więc mu zrobię .
Ambitnie planuję poprasować i wyczyścić porządnie piekarnik. Wściekła jestem bo mam teraz zjazd na studiach i juz nie chodzi o mnie bo ja świąt nie robię (idziemy do teściów,potem rodzice) ale o to,że Teściowa na zmianę z moją mamą będą musiały sie Alkiem zajmować.. :/ No nic.
Marta, Daniel lepiej się rozwija bo podpatruje Natalię. Pewnie zapatrzony jest w nią i próbuje "dogonic" 🙂 Tak to właśnie jest gdy różnica mdzy dziecmi jest niewielka. Więc Ewa też będziesz mieć nieźle ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej u nas dziś zimno leje i nie widać wiosny wogule.cały dzień w domu mozna zwariować Nikoś zmierzły bo mu sie nudzi.Nikoś warzy 11kg i ma 75cm wiec ok jutro kupie ta masc z witamina A i bede smarować chociaż lekarka wspominała ze moze nie może jesc nabiału hm ogranicze go zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry mamusie w ten okropny dzień 🤨 u mnie znowou snieg...
Tynka ja tez zmagałam sie z czerwonymi policzkami u syna i chyba samo zeszło, albo drażnil go mój włóczkowy swetr albo gruby kocyk. Smarowałam kremem Emolium i juz mamy śliczną buźkę 🙂 kombinowałam z dietą ale nic się nie zmieniało więc może coś z tych rzeczy usuń
teraz w promocji w rossman jest krem Oilatm za 25zł z 32 przeceniony

a ja szkam odpowiednich pieluszek bo dady przemakają w nocy mimo ze mamy 5 🤨 dziewczyny na bloguu polecaja BabyDream z Rossmana, kupjecie takie?

mamy już widoczną lewą dolną czwórke, ale jeszcze nie przebita 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też się zastanawiałam nad tymi pampkami z Rossmanna ale jakoś nie próbowałam jak któraś próbowała to napiszcie opinie!!
Mój Amiś maleńki dzisiaj nie ładnie kaszlał mam nadzieje że nic z tego gorszego nie wyniknie bo dzisiaj przyjeżdża kuzyn z narzeczona do nas i zostają do niedzieli wieczora a jak Amelka się rozchoruje to nie będę miła głowy na gości :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tak na szybko Wam napiszę, że raz jak byłam kiedyś w PL to kupiłam Natalii te pieluchy z Rossmana, na wypróbowanie. Niestety N. dostała na nie uczylenie. Na początku wyglądało to jak exstra odparzenie. Nie dawało nic ani kąpiel w krochmalu ani dodatkowo zasypywanie mąką. To uczulenie zawiozłam do TR jeszcze. I po paru dniach jak nic się nie goiło, a zaczęło przybierac postać krostek na siurce to poszliśmy do lekarza. Lekarz stwierdził, że to alergia na chusteczki, ale ja wtedy chustek nie zmieniałam, tylko pieluchy, więc wiem, że to było od tych pieluch właśnie. Więc uważajcie. Moja Natalia była chowana na pampersach, bardzo rzadko kupywałam coś innego. Jak pojechałam wtedy do Pl to chciałam coś innego spróbować. Danielowi kupuje huggiesy zwykle, ale co drugą lub trzecią paczkę kupuję cooś innego, żeby się tyłek nie przyzwyczaił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
my od zawsze używamy tylko oryginalnych Pampersów, jestesmy do nich przyzwyczajeni i uważam że są najlepsze, mimo tego że nie próbowałam innych firm 😉

tak do poczytania (znalazłam na lutówkach 2013), choć ja sama nie wiem ile w tym prawdy 😉:
http://podwojona-sroka.blogspot.com/2013/01/analiza-chusteczki-nawilzane.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wg mnie i zdania nigdy nie zmienie, najlepsze są pampersy, ale niestety też i najdroższe. Dady się zmieniły. Jak kupiłam je kiedyś dla N. to były strasznie twarde. Jak byłam w październiku w PL to używałam je i już były ok. Zmieniły się jakiś czas temu pozytywnie, ale pampersom nigdy nie dorównają. Używałabym pampków teraz, ale jak Daniel nasiura to nie to, że siurami zaraz od niego daje to jeszcze wisi pielucha strasznie, prawie po kolana, mimo, że pielucha dopiero założona. Przy Natalii super mi się ich używało, u Daniela już nie za bardzo. Wątpię też, że spadła ich jakość. Po prostu wg mnie u chłopców one nie za bardzo się sprawdzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak przeszłam na dady to nie szukam nic innego u nas się naprawdę świetnie sprawdzają 😆
i nie muszę już polować na promocje 😆
Dziewczyny bardzo was proszę jak możecie oddajcie głos na Panią Niteczkę dodałam prośbę na FB.
Ja od wczoraj mam Ole u siebie i jest bosko moje dziecko jest zupełnie inne bawi się dziś pół dnia wózkiem i lalką 😆 Od 2 dni robi tez obroty wokół własnej osi i to tyle że aż jej się w głowie kręci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha mam pytanko czy wiadomo juz czy Hania bedzie miala braciszka czy siostrzyczkę?

Czy tylko mój Szymon jeszcze nie chodzi czy nie? U nas pchacz tez jest i Szymon ladnie na tym chodzi ale puscić sie nie chce - nawet możemy chodzić trzymając sie tylko za jedną ręke - przewaznie w drugiej mam butelkę z kaszką i nie ma problemu ale tak jest już od 2 miesięcy i od tego czasu nic się nie ruszyl do przodu - jesli chodzi o postepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też nie pomogę w sprawie pieluch. Rossmana mamy najbliżej w Kielcach albo Tarnobrzegu to się nie opłaca jechać,bo to koło 50 km jest.Używamy biedronkowych pieluch prawie od początku(tylko pierwszą paczkę miałam z Pampersa). Na razie jestem zadowolona z nich,zobaczymy jakie będą 5-ki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu- mój Alek też nie chodzi 🙂 Bardzo ostrożnie przy meblach się przesuwa,przy odkurzaczu też i pcha krzesła 🙂
Nie przejmuję się tym zbytnio,tyle mam spokoju że nie muszę za nim latać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fajny etap przechodzicie z wiadomością od lekarza o płci 🙂 i ogólnie o ciązy 🙂

Szymon smiga przy mablach, krzesła tez uwielbia pchać ale nic po za tym.

Dziewczyny a jak wasze maluszki i nocniki? ja osobiście Szymona postawiałm może z 2 razy na nocniku bo jak pije te mleko dla elergików to kupi sa takie jak po karmieniu piersią wiec on tylko sie skupi i czasem nie zdąze do niego podejśc i juz po sprawie. Za to nauczylam go przychodzić do mnie kiedy juz ma albo mokro albo kupę i wtedy mowi si si albo ka ka i daje mi ręce bysmy poszli do przewijaka - on sam idzie a ja go trzymam za raczki - mam nadzieje ze to nam w wakacje trochę ułatwi przygode z nocnikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Malwina jesteśmy z tobą będzie dobrze!!!!!!

u nas z nocnika póki oc nici bo owszem Amelka mówi sisi i pokazuje na nocnik i nawet siada ale w ubrankach rozebrana już nie siądzie prężny się i wstaje od razu więc poczekamy do lata i wtedy zobaczymy 🙂

a w ogóle to rozchorowała się na dobre i jak zwykle na weekend jak przychodnia zamknieta:/ w nocy strasznie źle się jej spało miała temperaturę ale nie dała sobie zmierzyć tak wrzeszczała więc nie dawałam jej nic na spadem żeby trochę powalczyła i pierwszy raz ma takie brzydki kaszel 😞 a ja w pracy na dodatek ale jak wrócę i trochę ja poobserwuje to pojedziemy najwyżej na pogotowie bo nie będę czekała bez lekarstw do poniedziałku! podałam jej tylko ten syrop prawoślazowy i cebionmulti nie wiem co jeszcze moge dac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...