Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hubi napisał(a):
najgorzej ze moj sie wtracil i teraz jest najgorszy ale wiecie tesciowa w moich oczach stracila bo powiedziala ze dlanej zawsze byl najwazniejszy chlop a dzieci tylko powstaly z sexsu to powiedziala matka czworki dzieci


Uppsss, niefajnie się jej dzieci musiały poczuc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
hubi napisał(a):
najgorzej ze moj sie wtracil i teraz jest najgorszy ale wiecie tesciowa w moich oczach stracila bo powiedziala ze dlanej zawsze byl najwazniejszy chlop a dzieci tylko powstaly z sexsu to powiedziala matka czworki dzieci


Uppsss, niefajnie się jej dzieci musiały poczuc...

ten najmlodszy brat 18 lat to plakal mi na ramieniu bo matka go nie kocha a w nocy 2 raz w zyciu widzialam chlopa placzcego 🤢 az mi plakac sie zachcialo
a mam poporodowe zapalenie tarczycy 🤢 lekarz ma wyniki i dzwonil ze mam przestac brac tabletki na menopalze bo juz wie co mi jest i za tydzien mam byc u niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Muehehehe dobre. Ale chujnia takie teksty slyszec od matki. Współczuję. Niech ma stara za swoje. Dobrze Mulant że mąż ma Ciebie i Hubka 😁

Weruniu sto latek :****

Jestesmy po lekarzu, matko jak sie wkurwilam. Nie dosc ze 2h czekalismy w kolejce (a ludzi przede mna moze 6 bylo) to jeszcze szybko szybko nic sie nie dowiedzialam. Osluchala i stwierdzila ze no flegma jest na oskrzelach. I gardlo troche czerwone od tego. I jeb pisze BAKTRIM. Nie no kurwa powiedzialam, ze nie bede ladowac w niego antybiotyku jak to nie jest nic powaznego i koniec tym bardziej ze juz 2 razy bral ostatnio ;/ - Aj no tak no tak, to co po L4 pani przyszla?
No rece mi opadaja.. Wypisala mi syrop na goraczke gdzie dziecko nie goraczkuje. Pierdole, pogadalam z aptekarka i wzielam flegamine od 6 m-ca zycia. Jak nie bedzie poprawy na dniach to umawiam sie prywatnie. Zla jestem jak osa. Przynajmniej l4 na tydzien mam.
Ide cos zezrec ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, zyjemy, mamy sie juz w sumie niexle,, ale kaszlemy wiecej. tylko iga sie smarcze i jest marudna . z buzi sie leje i gryzie wszystko. na gorze juz prawie widac lewa jedynke i jakby lewa dwójke. czekam na przebicie dziasełka.
ja jestem własnie dzis na etapie inhalatorów, bo sami mamy pozyczony, ale nam teraz czesto potzrebny, wiec planujemy kupic. dzis np tesciowa dzowniła czy nam potrzebny, bo to marka siostry, a tesciowa gorzej sie czuje i tez planuje inhalacje.
nam polecali w aptece i siostra cioteczna meza, aptekarka, Philipsa Family, o tego:
http://www.ceneo.pl/10847191
ma nawet maseczke dla niemowlaka, takiego do 6m-ca, w opcji, mozna dokupic czy jak. ale mi juz raczej nie bedzie potzrebny , iga sie inhaluje z ustnikiem, albo maska dla dzieci, fajnie wychodzi., wiec spoko. ponoc ma ten inhalator bardzo dobre jakies rozbijanie czasteczek leku czy cos. kolezanka z pracy ma i dzis ma jechac do auchana koło nas, wiec ma mi podrzucic na próbe. a ten oddamy mamie. ale mysle ze jestesmy juz na niego zdecydwowani i taki kupimy.
a w domku teraz pozyczony mamy
http://www.elmedico.pl/product-pol-203-Inhalator-CA-MI-Miko.html
jest tanszy, ale równie dobyr. jak piszesz ze kaucja 100zł to pewnie ze lepszy swój.

Mulant niezły Twoj tesciu, ale i tesciowa niczego sobie. zeby takie rzeczy opowiadac ze chłop wazniejszy,a dzieci to tylko przy okazji. to nie dziwne ze ten tesciu za seksem poleciał i dzieci i zona niewiele go obchodziły.

dziewczyny co do trzydniówki to ja z zuzia miałąm mega goarczke, prawie 40 stopni i nie dało sie zbic. a z z tego co wiem to wysypka jest raczej na brzuszku całym i pleckach, taka kaszka dosłownie, jakby ktos czerwonym długopisem kropeczki narysował. na twarzy nie słyszałam. ale mzoe u kazdego bobka i inaczej. oby to były trzydniówki a nie jakies choroby. chorób juz u nas dosc. uciekajcie choroby 😞 a sio....

Wercia STo lAt, i oby u Ciebie ten zielony katar z nocy to nie choroba, tylko ząbki, bo juz jak 1 wyszedł to beda szły piorunem wszytskie. zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia trzydniówka własnie na buzi najwiecej wychodzi
a jak czytałam na necie to moze sie zbijac a nie musi, i dziecko nie ma zadnych innych objawów
w kazdym razie my chyba nie trzydniówka bo kurwa nie ma wysypki

chyba ze jutro bedzie
majka była u laryngologa jestem bardzo dumna z niej
wybadala sie przepieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kataru ni ma 😁 Glut zielony po nocy widocznie od zębów. Także Nasivinu też jej nie daję.
Kurna teraz to miałam farta, że się od nas nie zaraziła.
fiku normalnie zajebać takiego lekarza.
Casting trwa. Jestem między jedną, a drugą. Pani Basia z piątku wciąż na pierwszym miejscu. Szef zgodził się na urlop w środę i czwartek,więc zrobię okres adaptacyjny od wtedy i w piątek będzie mój tata z nianią, a w weekend znów ja i Łukasz. Wszystko piknie więc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziubas śpi od 16.Obudził sie prze 17 zrobiłam inhalacje i usnal podczas i spi dalej.Przewietrzylam sale to sie śpi.Ja mam herbatke i będę jeść kolację.Ciekawr jakie wyniki beda.Jezeli nas jutro wypisza to idziemy sie osluchac do naszego lekarza.Tu co każdy co innego gada.Wczoraj osluchowi bardzo mocne zmiany,a dzisiaj czysto:A ta co ze mną leżała to znowu wczoraj czysto,a dzisisj slyszala lekarka zmiany.I badz mądry.Dostał syrop na trawienie nadal kupy brak.Wypił go o 13.Jeszcze mi sie jegi kszel nie podoba.Ale jak nad wypisza to moj dr.nas przebada i bede pewna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia super, dzięki. Więc kupujecie tego pierwszego philipsa? Fajny i nie taki super drogi aż 🙂 Jak wypróbujesz to daj znać 🙂

Lady ufff dobrze że katar przeszedł bo to jest dziadostwo dla takiego bobka 😞 Opisz potem jak te kolejne nianie, strasznie mnie to ciekawi 😁

Izu jak sie wkurze to sie przepisuje do Waszej przychodni :P Chyba tak mozna? Bo Ty jestes zadowolona ze swojego lekarza widze..
Zdrowiejta i wychodzta z tego szpitala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia trzydniówka własnie na buzi najwiecej wychodzi
a jak czytałam na necie to moze sie zbijac a nie musi, i dziecko nie ma zadnych innych objawów
w kazdym razie my chyba nie trzydniówka bo kurwa nie ma wysypki

chyba ze jutro bedzie
majka była u laryngologa jestem bardzo dumna z niej
wybadala sie przepieknie


własnie pisało gdzies czytałam na stronie ze i wysypki nie musi byc.
kazdy inaczej widocznie

ja wkurwiona na chłopa, deenrwuje mnie na maksa. tearz se wymyslił ze bunt, nic nie ebdzie w chacie robic. ja wziełam zwolnenie zeby im pomóc, ze leki, inahalacje, zeby ie był sam, przy okazjis ie wylecze, a on najchetniej cały dzien by pracował a ja przy dzieciach tancowała, wiec powiedziałam ze mam czas dla siebie, zabrałam komp i jestem w sypialni, klikam se, julke zaraz poogladam.
a on siedzi z dziecwzynami, ale mói ze od dzis nic nie bedzie robił, ani sprzatała ni nic, jak mi nic nie pzreszkdza, firanki nie uprane itd., wieczne pretensje, mam wkurwa jak stad do Kasi do szczecina 😞 buuu i ryczec mi sie chce... a wszczytsko rozumiem ze pzrez seks, zawsze sie tak uzbiera mu i wylewa zale 😞

fikumiku napisał(a):
Ewcia super, dzięki. Więc kupujecie tego pierwszego philipsa? Fajny i nie taki super drogi aż 🙂 Jak wypróbujesz to daj znać 🙂


no kolezanka własnie przywiozła. ona we wrzesniu kupiła i widze ze wszytsko popakowane, tylko ustnik uzywała narazie. ale porównywałam jak chodza to philips ciszej nawet. fajnie. podoba mi sie. popróbujemy i napiszemy czy warto. tamten tanszy ale ten solidniej wyglda. i np w tamtym sie otwiera nam te zamykanie co lek sie wlewa, zuzia jak trzyma to sie pzrereca. a tu takie fajne waskie to sie lepiej trzyma. nio zobacze i dam znac fiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...