Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wykończyła go zabawa....nawet małpka dostała po dupie-hihihi.Ciesze się z tej maty,bo juz bardzo dlugo sie zabawi.Jak go przenosilam to sie obudzil.Ale dalam cyca i dalej spi w lozeczku.


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/dscn8413.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6620/dscn8413.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nightmare1980 napisał(a):
wogole moj maly to ma jakiegos pecha jak nie uczulenie to ciemieniucha z ktora sie meczymy do dzisiaj i nie moge mu tego sie pozbyc o teraz jeszcze to cos na pepuszku

my też walczyliśmy ale oliwka pomogła i już nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo,od mamusi jade wlasnie, babki tak wymeczyly moje dzieci ze spia jak zabite w fotelikach hehe mąż mnie wiezie,bo z racji imienin dziadka zrobilysmy dwie butelki naleweczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po kąpaniu, cycu i butli odpływamy powoli.
Byliśmy u rodziców moich na obiadku. Wszyscy jedli gołąbki i kotleciki mielone, a ja....... jajko sadzone 🤪 malutka dzisiaj miała kolkę prawie cały dzień 😞 zganiam to na łososia wczorajszego bo ja też się po nim strasznie źle czułam, myślałam, że się porzygam. Mój tata kupił małej Bobotic, to prawie to samo co Sab Simplex niemalże identyczna zawartość Simeticonu i najwyraźniej Jej pomógł bo w drodze powrotnej pomimo tego, że nie spała w foteliku to była grzeczna i obserwowała wszystkie drzewka po drodze 🙂 mój Smykol malutki 🙂 tak ją kocham, że czasami mam ochotę Ją ugryźć 🤪 jest prześliczna i przecudowna! Aaaa ale jestem szczęściarą, mam piękną, kochaną zdrową córeczkę 🤪i cudownego faceta 🙂
A w ogóle moja mała już sama się przewraca z brzuszka na plecki 😮i z plecków na boczek. A dzisiaj przez przypadek udało Jej się powiedzieć "mama" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziś był dzień spędzony bardzo pożytecznie. Posprzątaliśmy z Łukaszem w chacie na błysk, ja zrobiłam ravioli ze szpinakiem, byliśmy też na półtoragodzinnym spacerku z Nuną, mieliśmy farta i zdążyliśmy przed deszczem.
W środę idziemy do kina na Śnieżkę. Cieszę się już niesamowicie. Nasze pierwsze wspólne wyjście odkąd jest Werka. Planujemy kino i kolację 🙂 Kotek bierze wolne tego dnia nawet to się sobą nacieszymy 😁 A w czwartek Boże Ciało to też ma wolne 😁
Spadam dalej czytać Starcie Królów, bo tu dzisiaj gwaru nie ma 😜 Zresztą odessać się nie mogę. W końcu dogonię Łukasza, bo zaczął już ostatni tom i sobie chyba będziemy książkę z rąk wyrywać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Fiku a jak Twój Dżony zachowuje się w foteliku samochodowym? Bo te nasze dzieci to takie same charakterki mają dlatego pytam 🙂 moja sporadycznie zasypia 😉


Haha, w sumie też tak mogę stwierdzić 😜 Zdarza mu się usnąć jak również rozbeczeć albo posiedzieć spokojnie. Oczywiście jak uśnie to wystarczy fotelik wyjąć z auta i już oczami świeci. Teraz przerzuciliśmy nosidło na koła zamiast gondolki i rewelacji nie ma ale chyba lepiej znosi taką formę spaceru ;]

Mało snu dzisiaj łobuz miał i usnął w trakcie picia butli 😮 Na szczęście się przebudził to dopchałam cycem i poszedł lulu jak zwykle 🙂 Ja po rowerku, idę się kąpać i spać.

Buziole zozole :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
U nas nocka piękna. Spanie od 20 do 5 a później od 6 do 8 wyspana jestem ojjj tak 🙂 moja mała jak się budzi to tak kwęka i stęka w łóżeczku, że jajco można znieść, jeszcze robi taki śmiesznie "uuu" takie przedłużone "u" a jak się śmieje cyganicha mała do wszystkich 🙂 wczoraj się zapatrzyła w telewizor i tak się zaczęła głośno śmiać, że aż się przewróciła z pleców na boczek z tego śmiechu 🙂 szkoda że nie mogłam tego uwiecznić, bo nie miałam przy sobie akurat telefonu, ale myślę, że jeszcze nic straconego, na pewno mi sie jeszcze uda.
Moja gnida właśnie obala cyca 🙂
Kłaki jej rosną i takie gęste jej się robią, że szok 🙂
Mój Miś dziś i jutro ma wolne bo w Anglii święto, a on pracuje dla angielskiej firmy głównie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema 🙂

Radość od rana, bo na wadze kilo mniej i dwa centymetry ubyły w brzuchu 🤪

Malutka aktualnie śpi, a ja szukam przepisów na ekologiczne środki czystości, bo chyba inaczej nie poradzę sobie z moim uczuleniem 😠 Nawet po zwykłym ludwiku mnie ręce swędzą tak, że mogłabym się do krwi zadrapać 😠 A w rękawiczkach niestety nie potrafię wszystkiego robić. Poza tym komu by się chciało rękawiczki ubierać, żeby np. jeden kubek umyć?

Od dziś postanowiłam Ulę usypiać w łóżeczku. Do tej pory zawsze usypiała wtulona we mnie na łóżku, bo po prostu nie mogłam się nią nacieszyć, taka jest mięciutka i cieplutka 😁 No ale w końcu zaczęło mi przeszkadzać wiecznie rozkopane łóżko, więc dziś od rana wszystko ładnie zaścielone, a Uleńka u siebie w łóżeczku 🙂 I nawet bez krzyku i protestu się odbyło, tylko mama się nie naprzytulała do maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam po pieczywo.Nikos zostal ze spiacym Alankiem.

Kurwa....chyba tego mojego psa sprzedam 😠Kutasinski rozwala kojec.Maz juz mu kratami na dole wzmocnil to dzisiaj nad nimi rozwalil siatke.Zebym go nie wypuszczala to rozumiem,a on lata caly dzien jak jestem w domu.Juz nam brakuje sil.Glupek ma caly nos rozwalony.I to przez mala dziure przechodzi.Nie wiem jak taki spaślak sie tam miesci(golden raczej do chudych nie nalezy:woohoo 🙂

Ja juz sie przestalam wazyc,bo depresji dostane.Widze po spodniach,ze jest mniej i to mnie cieszy.Jak bede miec na wadze 70 kg to bede sie mogla wazyc 😁

Co do tv to Alan uwielbia ogladac z Niko.Ostatnio sie wystraszyl,bo za szybko sie scena zmienila 😁 😁

Jutro jedziemy do chirurga na kontrole.Z dwojka dzieci co to bedzie.I to jeszcze bez gondoli biore wozek,bo za male autko mam i tylko stelaz sie zmiesci 🥴Mam nadzieje,ze w miare szybko pojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leliva napisał(a):
Siema 🙂

Radość od rana, bo na wadze kilo mniej i dwa centymetry ubyły w brzuchu 🤪

Malutka aktualnie śpi, a ja szukam przepisów na ekologiczne środki czystości, bo chyba inaczej nie poradzę sobie z moim uczuleniem 😠 Nawet po zwykłym ludwiku mnie ręce swędzą tak, że mogłabym się do krwi zadrapać 😠 A w rękawiczkach niestety nie potrafię wszystkiego robić. Poza tym komu by się chciało rękawiczki ubierać, żeby np. jeden kubek umyć?

Od dziś postanowiłam Ulę usypiać w łóżeczku. Do tej pory zawsze usypiała wtulona we mnie na łóżku, bo po prostu nie mogłam się nią nacieszyć, taka jest mięciutka i cieplutka 😁 No ale w końcu zaczęło mi przeszkadzać wiecznie rozkopane łóżko, więc dziś od rana wszystko ładnie zaścielone, a Uleńka u siebie w łóżeczku 🙂 I nawet bez krzyku i protestu się odbyło, tylko mama się nie naprzytulała do maleństwa.


A próbowałaś Białego Jelenia? Ja mam płyn do mycia naczyń (używam do butelek małej), proszki dla małej, płyn do płukania tkanin, a teraz dla siebie kupiłam żel do twarzy. Generalnie nie mam uczuleń na kosmetyki tylko same alergie wziewne, ale jak robi mi się pokrzywka po wyjściu na dwór czasami to ten Biały Jeleń łagodzi. No i wapno piję non-stop.

Nocka u małej - standard - przespana. Matka - standard - niewyspana przez książkę 😉 Dziś mam cały dzień na czytanie, bo obiad jest i posprzątane też 😁 Czytam czasem na głos jak Werce się nudzi i jest zadowolona 😉 Choć zdecydowanie woli wiersze Tuwima odczytywane z odpowiednią intonacją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa trzeci raz piszę posta, jak tym razem się nie uda, to wyjdę i trzasnę drzwiami 😠

Dzień dobry 🙂
Miniu mały śpiuchnał od 19:30 do 4:45, potem butla i do 8:00 prawie spała, trochę powalczyłyśmy z ciemieniuchą, pośpiewaliśmy jej z Bartkiem i teraz znowu usnęła 🙂 ale się naśmiała z nas, pewnie se myślała, jakie głupole się tu nade mną wykręcają i próbują ładnie śpiewać hehe 🤪
My ostatnio laliśmy, jak teściowie byli u nas, bo mała gęgoliła coś tam sobie u dziadka na rękach i w pewnej chwili takie "ojeeja dziaadziaaaa" 😁 hehe ale tak to z reguły zawsze jest "aguuu", "ej", "akkh" albo "uuu" 😁 uwielbiam tego dzieciora ☺️

Mam dzisiaj zapał do sprzątania, bo nasz dom ostatnio z lekka został zapuszczony 🙃 ta, "z lekka", dobrze by było, bym tu musiała czołgiem wjechać, a potem spychaczem, to może bym wtedy z lekka miała ogarnięte 🙃 aaaaaa!!! kawyyy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy to jest możliwe, że ciemieniuchę mała dostała od zmiany płynu do kąpieli? Bo jak ja kąpałam w ziajce to nie miała, a teraz ziajki nigdzie nie mogłam dostać i wzięłam nivea, patrzę dzisiaj rano przy czesaniu,a ona w tej czuprynie ma skorupę normalnie, oliwka daje radę, bo aż takie wielkie płaty odłażą. Jak ja nie cierpię ciemieniuchy 😠 pamiętam do dzisiaj jak mama się męczyła z moim bratem, u niego to było do 8 roku życia i to takie masakryczne. Codziennie miał ten łeb natłuszczany i sczesywane to paskudztwo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra nie wiem jak z tymi płynami u was, ale u nas pojawiła się jak cały czas używałam emolium i teraz po oliwce myję jej główką właśnie nivea i pomaga. 😉 U nas ostra ta ciemieniucha była i po ponad miesiącu jeszcze resztki są, ważne, że włoski jej rosną już w tym miejscu. 😉
Tak w ogóle to hej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Ej czy to jest możliwe, że ciemieniuchę mała dostała od zmiany płynu do kąpieli? Bo jak ja kąpałam w ziajce to nie miała, a teraz ziajki nigdzie nie mogłam dostać i wzięłam nivea, patrzę dzisiaj rano przy czesaniu,a ona w tej czuprynie ma skorupę normalnie, oliwka daje radę, bo aż takie wielkie płaty odłażą. Jak ja nie cierpię ciemieniuchy 😠 pamiętam do dzisiaj jak mama się męczyła z moim bratem, u niego to było do 8 roku życia i to takie masakryczne. Codziennie miał ten łeb natłuszczany i sczesywane to paskudztwo 🙃


Może tak być. Moja miała od płynu do kąpieli Nivea. Teraz jak jej myję głowę tylko Oilatum to śladu nie ma. A ciało myję Nivejką tą samą i jest ok, żadnych uczuleń. Smaruję główkę oliwką Nivea i też wszystko w porządku. Tylko myć główkę muszę Oilatum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...