Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

lady ile razy mam pisac, ze sie nie spinam,bo maile dostaje od juz ponad tygodnia a kuriera nie ma.. Wczoraj wam pisalam nazwe sprzedawcy, maile sa od allegro i od siodemki, wszystko niby nadane za pobraniem
bede sie martwic jak to dojdzie
lata juz mam konto na alegro i taka akcja jest pierwszy raz wiec uznaje ze maja z czyms kłopot. Koniec tego tematu bo łeb mi pęka.
Jaszminka jak dla mnie to cos sciemniasz ale uznajmy ze mam cos z garem i luzik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurwa............Alana znowu krtań łapie
a w czwartek chcialam testy zrobic

tak czy siak do alergologa jade z nim,bo po zmianach steierdzi czy to skaza
czy sie myle?
moze przejdzie ,albo da rade do czwartku bez inhalacji

zobacze co w nocy bedzie,bo jak bedzie kaszlec to jutro lekarz 😠

prawoslaz moge dac przed testami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ej dobra, na moje pytanie admin nawet nie raczył odpowiedzieć, więc zważywszy na ostatnie akcje i nie tylko założyłam sobie nowe konto. Mój nick jest zbyt znany, bo i tworzyłam pod tym pseudonimem teledyski i miałam bloga i wszystkie maile z różnymi odmianami tego nicku mam. Jakby ktoś chciał śledzić co się w moim życiu dzieje to tu ma normalnie otwartą księgę ze wszystkim co robię, co myślę i w ogóle.
Przyjmijcie mnie do znajomków /lady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mulant na Twoim avatarze Hubi wygląda jakby 3 lata miał 😁
Dziecko mi usnęło godzinę temu i śpi, a teraz powinna być szykowana do spania: kąpana, karmiona. No nic poczekam jeszcze trochę aż się obudzi. Może dzięki temu Łukasz zdąży wrócić i pomóc przy kąpieli. Jak od jutra ma isć na zwolnienie to dziś go będą trzymać do usrania, choc ledwo przytomny jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty za duzo jaszminka nie mysl tylko wez to dziecko do porzadnego lekarza
znalazlas robala a one kaszel tez wywoluja,poczytaj o glistach, lambliach i innych gadach
sama go nie wyleczysz

my mamy ziarniaka obrączkowego u wikusi na żebrach ale juz sie goi 🙂
tez usnela teraz pipka jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Kurde a Ksawery ma taki kaszel jakby nie mogl odkaszlnac szczegolnie po spaniu a osluchowo nie slychac nic juz nie wiem co myslec


Jaszminka, bo przy krtani osłuchowo przewaznie nic sie nie dzieje, ale może doprowadzić do zapalenia oskrzeli jak sie nie będzie leczyć. Wiem coś o tym , mój Fifi wiecznie choruje na krtan 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja Zuzę budziłam do kapieli bo usneła, spała jakies 15 min. Ale widzę, że znow bedzie jazda 😞 Nie wiem jak ona to robi, ale wstaje w tym śpiworku, smoczek średnio co 30 sekund lezy na podłodze. Ja wchodzę, kłade ją daje czystego moka, a ona cieszy się do mnie i jeszcze taka wredną minę robi, jakby chciała powiedzieć: "znów musiałaś przyjść" 🤔 🤔 Czy to dziecko jeszcze kiedykolwiek zasnie tak jak kiedyś???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rany ale jazda z tymi naszymi dziećmi. Moja ma czkawkę i stoi na kolanach przy sczebelkach. Dałam jej nurofen bo dziąsła bordowe. Jeden już jest na wylocie, a drugi troszkę głębiej.
Niech już wyjdą bo mnie szlag trafi. Powinna spać po tym nurofenie, ale miauczy i beczy. Butli nie, cyca nie, dobrze, że chociaż 130 ml kaszki zjadła to brzuszek troszkę pełen.
Zaraz idę po M. Niech z nią tu siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
moja w pokoju sama, a ja latam jak ze sraczką 🙃

Ja leżę na łóżku, w kontakcie jest włączona lampka tak malutka. Bo nie chce mi się ganiać z pokoju do pokoju. Ja pierdzielę jeszcze do niedawna o 19.20 spała i wstawała o 5 na cyca, a później spała jeszcze do 9. Chyba te czasy nigdy nie wrócą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja tez chyba usnęła, ale jeszcze sie nie ciesze za wczasu

ooo, cos sie odzywa, ale nie idę, twarda będę, póki się nie drze 😜

Kasiula, ty uważaj na to usypianie na rękach, potem trzylatke tak będziesz kołysać? Dzieci błyskawicznie się przyzwyczajają, gorzej na odwrót...

Kuźwa, znowu stała 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...