Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
cześć dziewczyny, cześć dzieciaki na kolanach- gdyby akurat któreś siedziało!
Tysia z Asią ale wasze chłopaki się rozszalały z ząbkami 😁 u nas pustka. A jak u Twojej Emilki Aniu? A może ma też jakiś ząbek drugi mały Adaś czy mała Ania?

Nawiązując z powrotem do terminu zabiegu na migdała to mamy wizytę na 8 marca ale to nie koniec bo od tego czeka się jeszcze 5 m-cy!!!!!!!!!!! 😞 🥴 😲 😁 😁 😁 😁 no więc pokombinuję w inny sposób bo słyszałam o przypadkach, że sie rodzice wybrali na wizytę prywatną do lekarzy z danego szpitala a potem rach ciach i jest miejsce! A gdyby nie dało rady to w O-ce znajoma czeka na zabieg 3 m-ce a nie 8,5. Tylko nie wiem czy tak mogę...
Prywatnie na razie sobie daruję bo nie będę wydawać co 2-3 lata po kilka czy nawet- naście tysiaków (jak wcześniej) na leczenie, bo chyba zbankrutuję tym razem tym bardziej, że do pracy na razie nie wracam. I niby kasa by się znalazła ale jestem przezorna i zabezpieczam się na nie pewny finansowo przyszły rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Mam do Was takie pytanko bo Wy akurat macie teraz dzieciaczki półroczne 😁
Jaki rozmiar ubranek noszą aktualnie Wasze maleństwa. Muszę kupić znajomym a nie mam pojęcia bo moja mała ma dopiero 6tygodni.
Czy 68 będzie dobre??


Sorki że się wcinam, ale akurat przeczytałam Twój wpis. Myślę że 68 będzie za małe. Mój Synek ma 5 mies i nosi 68 ale już ledwo ledwo, także kup rozmiar większe. Takie jest moje zdanie, ale może Dziewczyny mają inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Mam do Was takie pytanko bo Wy akurat macie teraz dzieciaczki półroczne 😁
Jaki rozmiar ubranek noszą aktualnie Wasze maleństwa. Muszę kupić znajomym a nie mam pojęcia bo moja mała ma dopiero 6tygodni.
Czy 68 będzie dobre??


moj nosi 86 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe, no 86 to dla wybitnych półroczniaków takich jak Adaś i Hubert 😉 Myślę, że 80 jest bezpieczne.
U nas dzisiejszy dzień pod hasłem bolesnego ząbkowania 😞 W życiu Hubi tak nie płakał! Właśnie mąż był w aptece po Viburcol i DentinoxN bo mi się właśnie skończył (miałam resztę po Bartku i byłam przekonana, że Hubiemu to nie będzie potrzebne a ten o wiele gorzej znosi te zęby 😞 )
Teraz śpi ale co 15 minut budzi się i syrenę włącza straszną! Znacie magiczne sposoby na ból u maluszków??? Już Paracetamol dostał wcześniej, troszkę pomógł ale bez rewelacji. Idę zaraz spać bo noc nie zapowiada się ciekawie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
Tysia co Ty Adasiowi dajesz do jedzenia, ze 86 na niego małe. Jeszcze niedawno Piotrek na 92 spodnie nosił 🙂
Co do rozmiarów to Adas nosi na 74 i raczej za małe to nie są,
Ząbków u nas też nie widac i wcale sie nie martwie z tego powodu. Podejrzewam ze jeszcze ze 2-3 miesiące.
A pozatym u nas kiepsko. Ja chciałam wrocic do pracy ale nie wiadomo co z tego wyjdzie, narazie jestem 2 tyg na urlopie. Troche mnie to podłamało, bo chciałam choc na 4 godz sie oderwac, a tu lipa. Jeszcze kolezanki mi wycieły taki numer, ze szkoda słów. Tylko siasc i płakać;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki w słoneczny dzień 😉

tak pomyślałam Justyna, że to "pomoc koleżanek", bo nie raz o tym słyszałam... trzymam kciuki by się coś znalazło- no jeśli tego bardzo chcesz!

Tysia ale masz luzik z tym inhalatorem, chyba chłopcy są odważniejsi po prostu- bo przy Mańce nawet odkurzacza włączyć nie mogłam (jak byla mala oczywiście bo byl ryk) a dziś z rana bez problemu przy Igorze to zrobiłam.

Nasz Igor nosi bodziaki też na 86 ale w spodnie to miesci sie w 80, długi ale szczuplutki mój babel. Córa na tym etapie to nosiła 68/74.... Chociaż ma bodziaki Smykowe na 74 i totalny luz 😁 wiecie jak to z rozmiarami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu ten katarek jest taki jakbyś ciągnęła ustami tylko siła odkurzacza dobra sprawa tyle tego świnstwa Adaśkowi wyciągnęłam ze za chiny fridą bym nie dała rady a tak raz dwa i spokój 🙂
mój klops waży ponad 11 kg wiec troche nie usmiecha mi sie go nosić a ząbki dają w kosc i płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania płakać mi się chce jak sobie pomyśle co te dzieciaczki muszą wycierpieć podczas szczepienia, to mi sie płakać chce.
Z mężem chyba lepiej, ale mówi że ciagle czuje tego wirusa.
Moje dziecko dzis było bardzo dzielne podczas szczepienia. Waży 7,760. Tysia a Twój Adaś to wielki chłop! mój Piotrek waży niecałe 15kg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laseczki u nas zęby idą! eszzzz ciężko będzie! ani nurofen ani dentinox nie pomogły :/ macie coś innego, sprawdzonego? HELP!!

Dudasia Ty gotujesz jedzenie sama ? my do tej pory słoiczki ale chcę spróbować sama coś ugotować a nie mam sprawdzonych przepisów... macie coś ciekawego i sensownego? jakąś stronę www?

Justyna zdrówka dla męża!!

Tysiaaa 11kg!!!????!!!!!!! jeeeesu! to moja blisko 3latka waży ok 13!!! Emka ma ok 7kg

Dajecie już dzieciom flipsy? chleb itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...