Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Pampinka - polog w sumie trwa 6 tygodni...ale po Twoim zszywNiu to nie wiem ile moze sie to babrac i az tak mocno bolec:/Wg mnie nie powinno i ja bym poszla do ginekologa!
Madzia - fajny taki bajzel z malutkimiciuszkami 😜 Ja nienawidze robic porzadkow w ciuchach jakichkolwiek! I w ogole w domu ledwo mam czas na zjedzenie obiadu...Helena nie jest latwa i ciagle drze sie o cyca..bedzie gruba berta 😞

Noc srednia..jadla co 2,5 h max! Nadal mega wysypana..serce mi die kraje! I jeszcze schab pieczony sie nie udal i nie mam co zrec..zla na meza jestem, bogonie dopilnowal:,( W ogole czuje, ze z wkurwem wstalam! I kolejny dzien same we dwie i nie wiem czynie zwariuje..tak malo spi a od 18 zazwyczaj placze..plus na cycku co chwila! A musze uwazac, bo i tak jest pyza;( Chys mam kolejny kryzys..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Babeczko- witaj w klubie; mój Julek od 3 nad ranem śpi po 5 minut, więc gdzieś koło weekendu jak tak dalej będzie- będę wyglądała jak zombie 😮 teraz usnął to chociaż śniadanie zjadłam i się obżeram herbatnikami do herbaty ... mniam. I w ogóle przez to niewyspanie i siedzenie w domu nic mi się nie chce.. nawet mi się pieluch nie chce prasować 😞 bez życia jestem.
A propos obiadu..wczoraj sobie ugotowałam sos (pierś na parze z warzywami) i do jednej marchewki trzy razy podchodziłam..bo tak mi Julek pozwolił.. Dziś znów sami do 19...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witanko Mamusie.

Ja dziś pierwszy raz sama z małą zostałam, bo Paweł pojechał na badania do Gdyni, ale jazda - gotujemy razem, jakby ktoś to zobaczył, to opieka społeczna murowana 😁 Amelia mniej więcej tak to wygląda jak u ciebie - jedną marchewkę udało mi się skroić i jakiś gulasz się ugotował, ale co z tego wyszło, to ciężko powiedzieć 😜

Superbaba faktycznie podobna mamusia z córką 🙂 Ja ostatnio przeglądałam swoje zdjęcia, ale podobieństwa nie widać, za to do tatusia jak najbardziej. Po mnie ma na razie jedynie usta i znamię na główce.

Magdaluke to sobie robotę znalazłaś - też mam ochotę poukładać naszą szafę, ale nie biorę się, bo nie ogarniam.

U nas dziś upał, piękna pogoda, a nie mamy wózka FUCK 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi - z tym wozkiem to syf!!! Moj tez powinnam wyslac do serwisu, ale...haha...nie ma go w Warszawie! Wiec wyslac kurierem, czekac na naprawe i dostac spowrotem - minimum tydzien! To zrezygowalam i kurwie nad nim tylko;(
Amelia - no my dzis same jak co dzien - do 21! Masakra, bo od 18 Hela sie rozkreca...i o 19 mam juz depresje! a ogolnie dzis wkurw jakis:9

Taka mam dupna laktacje, ze jedzonko na noc musze sciagac na 2 razy, bo max wyciagam 60 ml 😞 Fuck!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie 🙂
Pampinka to moze tak jak dziewczyny pisza przejdz sie wczesniej do gina moze cos zaradzi, zeby Cie znowu nie meczyli kolejnym szyciem. Ja Ci sie nie dziwie ze odechcialo Ci sie kolejnego porodu.
Babeczko no Helenka czysta mamusia 🙂 Moja Michaska tez kropla w krople ja wiec duma mamusie rozpiera :P Ciekawe ile razy jeszcze sie te podobienstwa zmienia 😉
Dodi widze ze psina zaprzyjaznila sie z cora 🙂 Fajnie. Nasza suczka bawi sie w nianie. Dzisiaj przybiegla z dworu i od razu pedzi sprawdzic co z Michasia a ze wszystko ok to mogla dalej zwiedzac katy. A raz nie zauwazyla ze wzielam mala na rece i sie biedna naszukala wystraszona gdzie dziecko zgubila :P No i wola nas jak mala nawet sobie kwili i postekuje.
Michasi wyszly dzis takie potowki na cipuszce i dupci, chyba sie przegrzala w tym pamperku bo cieplo dzisiaj. Mam nadzieje ze szybko znikna. A z tej okazji wietrzylysmy dzis pupe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie!
kregoslup mi siada 😞 mala praktycznie dopiero usnela a od 8 walczylysmy! kurcze nic jej nie bylo nie plakala mocno, kupka normalnie tylko przy cycu by wisiala i przy kazdej probie polozenia do lozeczka oczy jak 5zl 😞 potrenowalysmy troche podnoszenie glowki, troche sie umeczyla i wkoncu padla... i ja zaraz padne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Ja się melduje że jeszcze żyję o ile pamiętacie jeszcze o mnie...Moja córka mnie kiedyś wykończy i to nie kiedyś a nie długo...Jak już nam kolki ustały to za to zamieniła sobie noc z dniem i w dzień więcej śpi niż w nocy bo w nocy robi drzemki co 2h na 15 minut.
Zazwyczaj głęboko zasypia po 9 rano a wtedy ja już rozbudzona po kawie zabieram się za zrobienie czegokolwiek w domu a syf mam taki że nie ogarniam. Prania sterty i z prasowaniem to samo...
Ogólnie zostałam z tym wszystkim sama bo mój mąż wyjechał na 2 miesiące 😞
Położna za to wysyła mnie do psychologa twierdzi że dobrze mi to zrobi. Czyżby coś ze mną nie tak było ?
Pampinko- mi też szwy wylatują cały czas krwawić nie krwawię tylko jakiś śluz leci no i jak dłużej pochodzę to coś mnie tam jeszcze pobolewa lekarza mam 20.09 ale nie wiem czy będę miała jak iść 😞

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
WIdze, ze wszystkie walczymy a placu boju. My pojechalismy na zakupy, nawet malego wzielam, bo pierdolca w domu dostaje, wiec mowie, ze jedziemy wszyscy. Zrobil awanture, Ella sie dolaczyla, bo ona na konika chciala....no czeski film. I sie z tego wszystkiego usmialam. Wrocilaismy i po prostu mnie cofnelo, jak zobaczylam swoj dom. Bajzel traki, jakiego jeszcze chyba od przeprowadzki nie bylo. Kuchnia zasyfiona, sniadanie na stole, gary w zlewie i jak okiem siegnac pole bitwy. No ale sie zebralam w sobie i w godzine mam w miare ogarniete, kuchnia nawet calkiem porzadnie. A salon-plac zabaw- na godzine ok, bo ELla po prostu mnie wykonczy, wszystko wyciaga i rozwala i echhhh....
O, ide po krzyczy, ze chce papu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi znow Hela przewisiala dzien na cycku:/Za to polowe spedzilam na dworze w knajpce znajomej i to z kumpela 🙂 Kolejny dzien przetrwany..bo teraz juz Michal w domu j moze nania zerknac 🙂 A ja ciagne znow cycki na nocne zarcie!
4nula - gdzie go wywiewa az na 2 miesiace?!?! Wspolczuje..
Nirmala - ale macie super z psiakiem..ze tak szuka i pilnuje 🙂
Madzia - grunt ze ogarnelas..ja i tak Cie podziwiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Pampinka buziaki dla Filipka na pierwszy miesiac :*
D-brycz mi tez kregoslup siada a wszyscy mi juz mowia ze bede garbata :/
Madzia ja i tak Cie podziwiam ze tak sobie radzisz z dwojeczka i potrafisz sie zorganizowac.
Dzis znowu mialysmy fajna noc. Jedba pobudka o 3 i spanie do 7 🙂 Chyba mi dziecie dorasta :P Nwwet sniadanie pozwolila mi zrobic. A od wczoraj interesuje ja karuzelka wiec polezy mi troche spokojnie w lozeczku 😉 Zreszta wczoraj to w ogole miala jakis przelomowy dzien bo usmiechala sie do mamusi, gadala do nas cos po swojemu (nie wiedzialam ze tak wczesnie zaczyna :blink 🙂, no i ta karuzelka. A mama sie tylko zachwycala dumna z coruni :P Troche spapuguje od Dorotki i wkleje Wam moja fotke, bardzo podobna do Michasiowego wietrzenia pupy. Tak dla porownania 😉
A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do pleców to ja odczuwam tylko jak się kładę na brzuchu na szczęście chociaż tu jest mi los łaskawszy 😁 dzisiaj będę rozmawiała ze znajomą położną co z moim biednym kroczem bo już nie wiem czy bym się zdecydowała na szycie bo to miejsce mam już strasznie obolałe i zaczerwienione 🤢 i tak posiedziałam wczoraj na necie jak z innymi przypadkami to już po takim czasie szyć już raczej by nie chcieli tylko bym musiała czekać aż się samo zrośnie 🤢 a to wieki może trwać i weź żyj z bólem 😞 i tak sobie też myślałam boże jak to z seksem będzie aż mi włosy dęba stają 🤢

Nirmala - dziękuje w imieniu Filipa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[IMG]http://i49.tinypic.com/r9lr48.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/js1zs3.jpg[/IMG]

Kurcze... Ale mnie piers boli po karmieniu. Taki przeszywajacy bol wewnatrz :/ A mialam sie zapytac... Sprawdzalyscie juz kiedy Wasze dzieciaczki maja imieniny? 😉 Bo u mnie w kalendarzu najblizsza data to 29.09 a w internecie wlasnie wyczytalam ze jest wczesniejsza data tez - 24.08 i nie wiem jak to w koncu jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka - buziaki dla Filipko! Duzy chlop juz z niego! A co do krocza..to koniecznie poradz sie kogos, bo troszke przestane zyc z bolem..o seksie nie wspomne! Ale to i ja narazie o tym nie mysle..blee:P
Nirmalka - faktycznie podobna do Ciebie!!! 🙂 Slodkie to..i super ze umie sie soba zajac 🙂 Az zazdroszcze, bo moja to na krotko a spi srednio:/

Ja nienormalna chyba, ale znow biore ja do pediatry..niech mi powie wszystko - czemu ma brzydkie kupki..kazdy pruk to tez pobrudzenie pieluchy..i zaczelo sie jej na maxa ulewac! Dalej ysypana..a ja na diecie..plakac mi sie chce okrutnie!

A moja Helenka ma imieniny w jeden, najpopularniejszy dzien imieninowy Helen - 2 marca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka buziaki dla Filipa za pierwszy miesiąc 😘

Moja Matylda ma imieniny 19 listopada, a 18-go chcemy ją ochrzcić, więc podwójna impreza 🙂

Dziś noc ciężka, była mega burza i Matylda marudziła strasznie, jakby nie mogła się odpierdzieć lub odbekać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi - bo dzieciaczki najbardziej mecza gazy 😞 Ostatnio poszlam za rada Loczka i faje Espumisan..chyba lepiej!

Za to Helena wysypana coraz gorzej..na buzi skorupka:,( Nie pomyslalam i zezarlam chalke i palucha maslanego, a tam sa sladowe ilosci mleka:/ Chyba jednak ma skaze bialkowa cholera jasna! Narazie mam nic prawie nie zrec, zeby zobaczyc czy sie oczysi..jak tak to po 14 dniach moge zjesc cos i patrzec 3 dni czy nie wysypuje! Katorga ale bardzo chce karmic piersia, wiec sie poswiece! Narazie zezarlam pol gara ziemniakow:P I dusze indyka, ale juz prawie godzina a on nadal twardy..grr..a korzystam, bo Hela spi po lekarzu i szczepieniach! Dzis 5w1 i zoltaczka! Mam teraz oklady robic z sody Bidulce! Tylko czekam az sie obudzi, bo na pewno bedzie cyc - 4 h juz nie jadla!!
Gdzie pozostale Mamusie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbaba no cisza cos ale przy dzieciakach jest non stop cos do robienia wiec juz czasu nie starcza na kompa 😞

dziewczyny ja mam problem z mala ona ma chyba rozwolnieie cieknie z niej normalnie non stop 20 pieluch dziennie a jej ciagle leci 😞 martwie sie zeby sie nieodwodnila ale jest grzeczna i spi ladnie tylko czasem sie prezy przy kupie
pupcia zoraz gorzej ma tak odparzona ze az plakac sie chce normlane ranki ale co zrobie jak ona ciagle obsrana 😞 nawet wietrzyc nie daje rady bo ciagle z niej leci 😞
chyba jutro do gp-lekarz ogolny, pojade sama ledwo zyje usuneli mi wczoraj te korzenie masakra jakas znalesc ich nie umiam rozlupal mi pol dziasla krew sie lala do nocy 😞 mimo szwow ale teraz martwi mnie saruni kupka bardziej juz prawie nic nie jem bo sie boje z czego to moze miec

poradzcie cos dziewczyny

dodi moze rzeczywisice ten espumisan
superbaba a on ilu on jest? od jakiego wieku?

pampinka biedna jestes z tym kroczem a robisz cos? przepukujesz czyms?wszystkiego naj z okazji miesiaca
u nas dzis dwa tygodnie :d ale zlecialo

anyaz byla u nas ta helth visitor wkoncu ale ....dajrze spokoj ani nic nie pomogla ani malej nie zobaczyla ani puci ani pepuszka ani wagi nic tylo mowila zeby piersia karmic i same takie ulotki zostawila i tyle


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka - rozwala mnie taWasza opieka:/ Helenka tez z czesta, rzadsza kupka;( Pediatra zalecila mi diete bez nabialu, a podaje jej tez Diclofor - to sa zywe kultury bakterii i sa dobre na biegunki itp! Hela brala je juz jak mials 3 tyg..2 razy po 3 kropelki! A espumisan potem Ci sprawdze, bo narazie przykleilo sie malenstwo do mnie 😉

No duzo przy dzieciach roboty..w sumie praca na okraglo! A takiego malucha nie ma czym nawet zajac..a jak placze Hela to tylko cycek uspokaja, a czesciej niz co 2h dawac nie moge! A uwierzcie, ze czasem wytrwanie do 1,5h jest masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbaba u mnie jest bardzo podobnie tylko cyc usypia i uspokaja :/ sie naucza te nasze dzieciaki lol

mowilam juz mamie zeby mi cos wyslala chyba dokladne to samo co piszesz ale to potrwa

sarunia na szczescie nie placze tyle i umie sie zajac np sluchaniem pitbulla lol ale za cycem ciagle szuka ssie lapki albo smoka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Widzę, że nasze dzieci to tylko przy cycku by siedzialy 😁 Marcelinka to samo 😉 Ale ja na noc dokarmiam mieszanką Nan bo dokarmiali ją w szpitalu już. W dzień dostaje cyca i nieraz raz mieszankę a na noc dwa razy mieszankę i już od 6:00 na cycu. Wczoraj jak zasnela o 20 to obudziła sie na karmienie o 12 a pozniej o 4 i potem o 6. od 6:00 nie spała do 8 ale za to potem spałysmy prawie do 11 🙂 W dzień to tak róznie ale zazwyczaj spi tak po 1,5 godziny i jakąś godzine potem wisi przy cycku i zazwyczaj przy nim zasypia. Dzis byłam u gin i wszystko dobrze u mnie. Pampinka Tobie współczuje tego bólu krocza, mnie po pierwszym porodzie bolało jakies dwa tygodnie a teraz nic bo nie pękłam ani mnie nie nacieli. Dziewczynki jutro Was jeszcze poczytam i postaram się w dzień troche popisac bo dzis miałam gosci i byłam u lekarza no i z Olka już lekcje trzeba odrabiać. jutro mąż w domu cały dzień to bedzie więcej czasu. Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...