Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dodi u nas przewaznie jest tak, ze mala spi juz jakis czas wlasnie po jedzeniu, tak po 20 conajmniej 😉 i jak zaczyna sie krecic to zanim sie porzadnie wybudzi to szykuje wszystko do kapieli, kapiemy na glodnego, wyciagam z wanienki otulam tylko we flanelke i recznik z kapturkiem i wtedy karmie zeby sie uspokoila i troszke rozgrzala i jak sie uspokoi to wtedy dopiero ubieram i wczesnies jak jeszcze pepuszek nie odpadl to to byl moment porzadnego czyszczenia kikutka. jak jeszcze glodna to dokarmiam a potem mi spi i spi i spi 😁 przewaznie 2-3 nad ranem sie budzi 😉
mojej sie nie odbija ani tez nie ulewa wiec nie podnosze jej po jedzeniu. zawsze klade ja na boczku i mamy te poduszke klin wiec jest bezpieczna 🙂

kurcze tez nie myslalam jeszcze o tych szczepionkach 😮 idziemy w przyszlym tygodniu do pediatry to podpytamy 🙂

Magadad tez jestem ciekawa waszego mieszkanka i podziwiam Cie ze tak sama wszystko ogarniasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez raczej kapiemy przed jedzeniem, aczkolwiek zdarzylo sie ze dwa razy ze tak sie darla, ze musielismy wpierw nakarmic, odczekac chwile i dopiero wykapac 🙂
Co do odbijania...ja staram sie zawsze odbic..to znaczy w dzien, bo w nocy raczej miii usypia przy cycu i nie che jej budzic! Jak sie nie odbije to klade na boczku, by nic sie nie stalo!
Loczku - napisz pls jakie szczepioki musimy zrobic, bo nie ogarnelam jednak 😞

My juz w domku..ledwo wtargalam ten wozek na gore! Helenka zjadla cyca i spi chwilowo..nawet kupe zrobila - tak sie obsrala, ze nawet skarpeciory zmienialam 🙂 Chwilowo spokoj i cisza - czekam na siostre az wpadnie z synkami upiorkami 🙂 Buziaki Mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u mnie wojna od rana,
luke mnie tak wkurza, ze nie podchodz...i jeszcze leje, ten caly huragan do nas dochodzi, bez wiatru, sam deszcz
Dodi, ja zawsze staram sie odbic, mimo, ze sie przebudzi, bo tez ulewa i jak nie odbije, to jest gorzej i jeszcze sie meczy.
Daje mu zjesc z obu piersi za kazdym razem, chyba, ze zdarzy zasnac. Tak z Ella tez robilam.
A ja kapie wieczorem, nie zaraz po jedzeniu, bo mi ulewa do wanienki, ale tak po srodku miedzy karmieniami. Ja nie kapie codziennie, tylko co dwa dni, chyba, ze trzeba. Ale przemywam mokrym reczniczkiem .
Wlazlam w sporo ciuchow co wyciagnelam z pudelwczoraj, wiec happy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helenka cudna 😁

Tez nie wiem co ze szczepieniami, nam pediatra kazala dac te 5w1 i na rota, ale na rota chyba nie damy, bo to chyba troche naciaganie, a Damian do zlobka nie pojdzie toraczej nie ma jak sie zarazic... Chociaz sama nie wiem bo sie na tym kompletnie nie znam 😞

My kapiemy miedzy karmieniami albo przed karmieniem, damian kapiel uwielbia wiec zawsze jest spokojny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tu na szczescierotawirusy i te inne sa w pakiecie i nie trzeba sie zastanawiac . No chyba, ze sie nie chce w ogole szczepic dziecka, a to sie zdarza. Wg mnie warto na wszystko szczepic, nigdy nie wiadomo. ALe kazdego osobista decyzja, wiadomo.
Z mojego doswiadczenia, samo szczepienie to okropne dla dziecka,ale na 15 sekund i potem zapominaja .Gorzej np z pobieraniem krwi, to okropienstwo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzisiaj kogos utluke, ale mam humor, mowie wam....i jeszcze tescie zjezdzaja.Normalnie to lubie, ale wole sama tesciowa. Dzisiaj mi srednio pasuje a oni tu grilla beda rozbijac bo u nas w ogole swieto i jutro wolne.Tesc jakis namiot wiezie i psa...ja mam w domu koty, wiec nigdy mi to nie pasuje. Ja bym chciala na zakupy sobie wyskoczyc czy co albo porzadnie sie poryczec, ale nie mam kiedy. Z wami pisze jak malego karmie, tyle mojego. A on w ogole tez od dwoch godzin sie drze jak go tylko poloze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia - kryzys sryzys Kochana..wytrwaj! Moze jutro bedzie lepiej albo pod prysznicem sobie poplacz!
Ja wlasnie ryczalam poloznej w telefon, bo Helenka 2 h non stop placzu i niesamowitego dar ia sie..plus wyginanie..i nic nie pomagalo! Mowi ze kolka, ale ja juz wariowalam! Dopiero sie uspokoila i usnela w taty ramionach...trauma dla mnie!:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No kryzys, tak co drugi dzien. Ale sama nie wiem czego chce, bo dzieci az tak mi w kosc nie daja, chyba bardziej sie Lukea czepiam i tyle.
A Miles to przytulanka, juz ja to widze, i trzeba bedzie przytulac :-). Najfajniej jak mi sie uda w spokoju potulic i malego i Elle. Tylko, ze ELla zwykle w biegu, hehe. A teraz spai maluchy a dziadki sa, wiec jak wstana, to bedzie niespodzianka.
A my mamy wesele w pazdzierniku i juz sobie odpuscialam, bo to noc w hotelu, mowie , ze bez sensu i tak, bo przeciez nie pobawie sie , tylko z dziecmi bede siedziala w pokoju jak czas spania sie zblizy...ale oczywiscie babcia powiedziala, ze pojada z nami i sie zajma dzieciaczkami a my sie bedziemy mogli wybawic 😉 A to ekipa mojego Lukea ze studiow, tak jakby i moja, hehe. WIec Ci najfajniejsi znajomi. Bedzie fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...