Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Omg! To Helena miesiac mlodsza a wazy 3920! Mam pyze w domu!!!
Mam lekkiego dola..mam wrazenie, ze mam malo pokarmu 😞 H.ciagle je i je..a do laktatora ledwo leci 40 ml 😞 Moze ona glodna, bo ja mam malo mleka?! 😞( Kumpele opowiadaly, ze im duzo lecialo i ze musialy wkladki nosic..ze jak dziecko plakalo to im tryskalo itp..a ja nic takiego nie mam:,( Co moge zrobic by zwiekszyc czy cos?! Karmie cycem, pije wode i herbate na laktacje..a mam wrazenie ze mniej i mniej:,( chlip!

Ide zaraz na spacer, potem wpada tesciowa i zostanie z Helenka bo ja do gina..brr..
Czarnyloczku - sprobuj przetrzymac Miloszka..choc to trudne moze byc 🙂 Moze ma gorsze dni i juz..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Babeczko my w sumie robimy tak samo, że jak Damian się budzi nad ranem na karmienie to już śpi z nami, bo w łóżeczku ma oczy jak pięć złotych i nie chce spać a że ja padnięta to biorę go do nas i zaraz zasypia 🙂

Dziś Damian skończył jeść o 1:30 i obudził się o 7:30 (w międzyczasie tylko smoka dostał i do nas do łóżka go przeniosłam) a następnie dopiero o 11:40 zaczął się dopominać. Zaczął jeść 6 razy dziennie w sumie jak tak policzyłam, więc chyba nie za mało 🙂 Teraz sobie kima ale wieczorem go pomęczę żeby mi się w nocy nie budził i nie wariował.

Damian tydzień temu ważył 4800 więc teraz już pewnie dobre 5kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Superbabo- na laktacje to 1.5 wody mineralnej dziennie.. wypijaj; jak ją dostawiasz i je to pewnie tylko Twoje złudzenie że masz mało pokarmu.. Mnie się tak dzieje, że wkładki przemakają i wkładam juz ręczniki papierowe i i tak wsyzstko mokre 😞 chodze z plamami na bluzce.. a jak mu daje to leci mi fontanna.. i wcale to nie takie fajne 😞 juz nie wiem jak mam sobie z tymi cyckami radzić. Nie mam do nich sił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
moj maly tez sobie w nocy dzisiaj poszalal 🤢 Chyba brzuszek go bolal, bo jesc nie chcial tylko marudzil ponad godzinke. Sama bylam polzywa, ale masowalam mu brzuszek z pol godzinki i wlaczylam relaksujaca muzyczke i w koncu zasna o 5.00. Kurcze i dzisiaj tez od rana w zlym humorku, bo na krok sie ruszyc nie moge. Teraz drzemie na moich kolanach, a jak probuje sie ruszyc to sie zaraz budzi 😞
Moj maly jak tylko na brzuszku go klade to zaraz placze, ale glowka w gore czasem mu idzue jak go ukladam do odbicia.
Magdaluke ty to naprawde jestes wielozadaniowa, ze jeszcze znajdujesz sposoby na czytanie.
Agadka ja zaczelam czytac malemu na glos jakies artykuly z czasopism, bo jestem tego samego zdania co twoj Adi, ze i tak Alex nic nie rozumie, a zawsze mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym 😉
Superbabo trzymam kciuki za wizyte u lekarza i nie martw sie, bo pewnie ci die wydaje, ze mleczka masz malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki kobietki za pocieszenie! Amelka - ja by wolala miec duuzo pokarmu i naeet te wkladki nosic 😞
Loczku - mam nadz.ze masz racje..ze Helenka wyjada all, a nie ze zanika mi zarcie:/ Gorzej, bo ona glodna ciagle..dzis musialam dodac jej sztucznego, bo plakala ciagle..dola lapie na maxa!
Madzia - super wielozadaniowosc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia ja też bym wolała żeby mi mleko sikało na wszystkie strony niż bać się, że mam za mało... Ja co prawda wkładki laktacyjne noszę, ale jak wcześniej musiałam co chwilę wywalać z przepełnienia (a mam takie z wkładem jaki jest w pieluszkach, więc na prawdę dużo chłoną) tak teraz głównie po nocy mam faktycznie pełne...

Nie wiem czy Damianowi wystarcza ale tłumaczę sobie, że skoro po jedzeniu śpi spokojnie 3-4h a w nocy nawet 6h to musi się najadać, bo inaczej ciągle chciałby jeść...

Teraz stękał, dałam herbatkę koperkową, zrobił kupę i o dziwo leży spokojnie w łóżeczku wpatrzony w karuzelę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dodi napisał(a):
Superbaba Matylda też bardzo dużo kicha i strasznie się tym martwię 😞 Podajemy jej kropelki Cebion i czyścimy nosek, ale nadal kicha 😞


🙃 Dodi Babeczka napisała kicha w sensie załamki 😁

A co do kichania to b. dobrze że kicha, bo oczyszcza sobie sama nosek z resztek wód płodowych itp 🙂 Dzieciaczki też kichają jak nosek ich swędzi bo same nie umieją się podrapać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbaba to zalezy o jakiej porze czasem jest tak ze mala pije 15 min i spi te 3h a czasami 20min z jednaj 20min z drugiej i jeszcze 50ml sztucznego!!!!!!

jejku zazdroszcze ze wasze juz spia 6h w jednym ciagu hihi moja to dzis rekord bo 4h spala w noce tak to 2,5-3h

poazty m twoja mala na serio duzo wazy wiec napewno nie masz za malo

czarnylok to ladnie sobue przytyl moja chyba bedzie najmniejsza na forum 🙂 ale jest najmlodsza jakby nie bylo!!
zaraz wkleje zdjecia 🙂

wlasnie zasnela przy cycu i tak dziwnie przewraca oczami na snie nienawidze jak to robi!!!!!! wasze tez tak robia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka - kazde dziecko chyba tak robi! Nienawidze tez tego..brrr... 🙂 Hela duzo wazy...aaa...bede miala kluske:/
Czarnyloczku - dobrze nazwana faza:P

A moja spi ok 2,5-3h..maz chyba 4,5 ale to sporadycznie:P W nocy po sztucznym tojak w zegarku po 3h..zarte to moje dziecko no:/ Nadal siedzimy na dworku, bo czekam na tesciowa z wtahaniem wozka na 1 pietro..chyba sobie naciagnel rane, bo boli i ciagnie! Musze sie pooszczedzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dodi napisał(a):
Ja też nie mogę nic wklejać, bo jestem nowym użytkownikiem 🤢



dodi a na starym forum mozesz???

bo ja tam tez nie moge i nie moge nawet wkleic tego paseczka pod tekstem bo nie mam wklej 😞




superbaba wyslalam ci na priv wkeisz dzieczynom na forum plis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...