Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam .
U nas masakryczny wieczor Wiki dopiero zasnela o 0.00 😮
Ale dala za to pospac do 9. 🙂
Wiktori po szczepieniu zrobiło sie to miejsce czerwone i jest grudka pod skora ,ale chyba jej nie boli. 😞

Natalia bądz dzielna ,trzymajcie się ciepło .Tak bardzo Was przeżywam ,że aż mi się z Majunią śnicie. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Wreszcie dotarło do mnie macierzyńskie... oczywiście przez pocztę bo kto by się przejmował tym że nr. konta podawałam....


a u mnie jak nie bylo,tak nie ma :/ ale juz dzwonilam i babka z kadr ma wyjasniac sprawe, bo dokumenty wszystkie sie zgadzaja... powinni kurna z odsetkami teraz mi wyplacic, przeciez nie musze miec za co zyc... jaja se kur..a robia w tym zusie...

my wczoraj na bioderkach bylismy, Tymus super grzeczny, wrecz usmiechniety i nawet sie nie obsikal tym razem 😁 i wszystko ok, potem nas tesciu przywiozl do moich rodzicow i przynajmniej sama nie siedze 🙂
A MAŁY w nocy, jak na zyczenie mamusi, tylko dwie pobudki 🙂 🙂 🙂
o 6.15 zaczelismy dzien, ale juz od 9 znowu spi, troche w wozku troche na rekach, ale to i tak sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia ja i tak Cię podziwiam jesteś bardzo silna ja też bym chyba ciągle ryczała ale najważniejsze to wierzyć że będzie dobrze musi być 🙂

Tusia dobrze robisz, bo teraz się opanował ale następnym razem mógłby się nie powstrzymać... Lepiej dojść do siebie bo chorym związku i ułożyć sobie życie na nowo niż tkwić w nim wiele lat i łudzić się że będzie lepiej 🙂 a sądy... jak przeżyłaś poród to ze wszystkim sobie poradzisz 😁

Doti a może synek gdzieś oglądał jakiś film albo ktoś mu naopowiadał "bajek" w stylu ze jak będzie bałaganił to robaki się zalegną i teraz się boi dzieci mają bujną wyobraźnię

Mixi gratuluję ząbka 😁 a zdjęcie z piąstkami przezabawne 😁

Sandra gorąca kobieta z Ciebie 🤪 a córeczki masz śliczne a starsza przypomina na tym zdjęciu moją chrześniaczkę, która jest moim oczkiem w głowie 🙂 🙂

Dziewczyny wy tu macie problem że wasze dzieciaczki kupek nie chcą robić a u mnie znowu Ola ciągle robi takie kleksy o konsystencji plasteliny no i niewielkie ilości śluzu się pojawiają 😮 niewiem czy te kropelki coś pomogą a jak nie to czeka nas nutramigen a podejrzewam że łatwo przejść Oli na to nie będzie bo co innego jakby dostawała to mleczko od początku a tak nan jest słodkim dobrym mleczkiem a nutramigen blee 😞

Wczoraj Oli wypróbowałam chusteczki z dady bo dostałam od znajomej (tak używam pampersów i nic jej nie było) a po jednym dniu z dadą dostała takie pojedyńcze czerwone krostki od razu je odstawiłam i przeszłam na pampersy to widzę że dzisiaj już znikają spróbuję jeszcze powtórzyć eksperyment za klika dni ale wydaje mi się że to od nich. Dobrze że pieluszki jej służą z dady bo zawsze taniej od pampersów wychodzą 😜

Lecę się szykować bo dzisiaj do teściowej na imieniny 🤢 miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja zawsze kupuje pampki na promocjach i przy większych rozmiarach wychodza taniej niz dada... ostatnio w tesco 150szt rozm.3 za 79zł było 🙂 a w ubiegłym tyg. 39.90 wszystkie rozmiary , w przypadku trójek to 70szt, a chusteczki teraz próbuję bambino i powiem, ze i mi i Tymkowi odpowiadają, ładnie pachną i nie ma podrażnien...

a tak sobie skojarzylam, ze u nas jak jest problem z kupą, to zazwyczaj wtedy, gdy ja się objem ciastek, więc może i wasze maluchy reagują na te owsiane ciacha zaparciami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
A mój synek zrobił mamie niespodziankę i spał od 22 do 6:30 🤪, zjadł i pospał do 8. I całą noc nie zrobił kupy 🙂 chyba wczoraj zrobił też za dzisiejszą noc he he
Pełne szaleństwo.

Natalia nie wyobrażam sobie co teraz możesz czuć i współczuję z całego serca.

Mixi śliczną masz córeczkę a w tym kombinezonie wygląda przesłodko 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc tak. Mai staN jest taki jaki był,ciśnienie się obniża temperatura też. No ale trzeba czekać do poniedziałku na echo i będzie raczej operacja,bo jak to lekarz powiedział że szew przy latce puścił i muszą to naprawić. Ale teraz operacja jest bezpieczniejsza niż by miała być za 2lub 3tygodnie,bo teraz jeszcze jest świeże wszystko więc jest łatwiejsze dojście do serca. Już jest lepiej ze mną;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nata to dobre wiesci 😘

My chusteczek z dady od czsu do czsu uzywamy i super sie sprawdzaja na Uli pupci 🙂 najgorsze byly huggiesy...
Pieluchy z Dady2 sie u Uli nie sprawdzily - przeciekaly i odparzaly jej pupke, dlatego jechalysmy na pampach, ale teraz dostalismy od znajomych dada3 premium z reniferkiem i sa swietne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia na pewno się wszystko uda 🙂

A u nas sukces 🙂 Mały właśnie zasnął w łóżeczku za dnia bez płaczu! 🙂 Ukołysałam go w bujaku, potem przeniosłam do łóżeczka i po chwili zasnął 🙂 Ale się cieszę 😁
Kurcze, tak się martwicie tymi kupkami. Wojtek dość często robi zielone albo zółte a z zielonym śluzem Bleeee 😞 Ale brzuszek go nie boli, przybiera na masie wzorowo i nie byłam z tym u lekarza, ani nic na to nie daje małemu. Czytałam, że taki śluz to efekt stanu zapalnego w jelitkach... No i czytałam, że zielona kupa od czasu do czasu to nie powód do zmartwień. Już sama nie wiem czy to powód do zmartwień czy, jak mówi mój mąż, sama sobie wymyślam problemy 😉

Też mam teraz pampersy Dadę z reniferkiem 🙂 Niezłe są, tylko ich zapach mi przeszkadza, ale się przyzwyczaję. Mały miał na początku krostki, ale po 2 dniach mu zeszły i jest ok 🙂 A chusteczek nie używam, bo przyzwyczaiłam się do przemywania pupy wodą wacikami. Skórka jest po tym super 🙂 I wygodniej mi niż chusteczkami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia super wieści. i Dobrze zze z Tobą lepiej 🙂

Ja używam chusteczek Dada Sensitive ( niebieskie) i tez mamy pieluchy Dada z reniferkiem 😁

efek a mój ostatnio raz na jakis czas zrobi zielonkawą kupę i ze śluzem. lekarka nic mi nie mówiła że to źle, zdarza się. i ogólnie robi kupę raz na 3-4 dni ale taką że hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my używamy pieluszek Pampers i chusteczek też Pempersa. Jakoś Dady i pieluszki i chusteczki nie przypasiły nam.Pampers to jednak Pampers.
A to na poprawę nastroju w pochmurną sobotę 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7za7h99A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam dobre wiadomości,ale co z tego że musimy czekać do poniedziałku. Więc stan Majki jest taki,że mogli by już ją odłączyć od respiratora i dreny wyciągnąć ale po co jak muszą czekać do 8 rano w poniedziałek. Może lepiej,że tak bo będziemy pewni,że Nasze serduszko jest w pełni wyleczone...Także nerwy odpuściły ale co z tego jak przed każda wejściem do Mai są. Szkoda gadać;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja 😁

Natalia, serce mi pęka jak czytam, przez co przechodzicie 😞 Ale tak jak dziewczyny piszą, musi być dobrze!

Mixi gratuluję ząbka 🤪 Ja w związku z tym, że karmię butelką nie mogę się doczekać pierwszych zębów. I od 4 mieciąca wprowadzam nowe posiłki Mai, już nakupiłam całą szufladę w lodówce 😁

Efek a karmisz piersią czy MM? Bo moja jest na Hippie i robi kupki codziennie regularnie, bez większego wysiłku ale też są zielonkawe i byliśmy z tym u pediatry, robiliśmy wyniki i nie wiadomo dlaczego tak się dzieje. Nawet dzwoniłam do ekspertów Hippa i powiedzieli, że na MM dopuszczają zielone kupki 😁

A moja córcia jak wczoraj zasnęła ok.19:30 to wstała dopiero o 7 rano 😁 Zjadła, pobawiła się godzinkę i znowu na godzinkę poszła spać 😁 Od urodzenia jest spiochem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja prawie w ogóle kupy nie robi 😮 🤨 jak juz zrobi to jedna na tydzien - duza na 3 pieluchy 😁

Dziewczyny jak nauczyc pic dziecko z butelki? Bo Ula nie chce w ogole ciagnac, juz 3 rozne ksztalty smoczkow wyprobowalam i bez rezultatu. najdziwniejsze jest to, ze jakis czas temu dawalam jej herbatke hippa raz dziennie i pila bez problemu, od jakis 2 tyg nie umie 😮 😮 Co ja zrobie jak wroce do pracy a ona nie bedzie chciala butli ciagnac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...