Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hey,
u nas dzień w miare... sama nie wiem czy to dzięki temu mleczku czy co!? ale mały powoli... powoli dochodzi do siebie i nie jest tak marudy (obym nie zapeszyła) teraz śpi od 20 nakarmiony i wykapny ... a w dzień robił sobie drzemki co 2h po 15min ... no i jedną dłuższą od 15:30 do 17... może faktycznie to jego marudzenie bylo spowodowane tym Bebilonem 🤔 zobaczymy co przyniesie noc i jutrzejszy dzień...

jutro 18stka brata... impreza w domu i ma być 20stu młodocianów 😮 mam nadzieje że nie zrobią rozróby 😁 na parterze rodzice robią imprezkę dla chrzestnych i rodziny... brat na piętrze dla kolegów i koleżanek a my na poddaszu chyba z nadmiaru hałasu pękniemy !! ;/

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka ja jestem niska, moja waga powinna wynosić ok 52-54 kg. Ale jak zejdę poniżej to już kości będzie widać 😁

Isa
dobrze by było, gdyby okazało się, że to od tamtego mleka, przynajmniej wiedzielibyście, gdzie była przyczyna, no ale trzeba jeszcze kilku dni by to potwierdzić. Trzymam kciuki, żeby było lepiej 😉 No i wytrwałości w dniu jutrzejszym 😁

Dziewczyny, które karmią MM czy używacie butelek antykolkowych? Do kiedy dzieci miewają kolki? Bo muszę przyznać, że męczy mnie już to codzienne mycie i dezynfekcja tych wszystkich części od butelek 🤢 Chciałabym już kupić normalne, bez systemów odpowietrzających tylko nie wiem, czy mała nie dostanie kolek 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was dziewczynki po długiej nieobecności 🙂
Jakoś nie miałam czasu,żeby do was zajrzeć w tej przerwie świąteczno-noworocznej...
U nas jakoś leci, Kuba po malutku wraca do siebie. bo wcześniej jakiś diabełek w niego wstąpił. Spać nie chciał w nocy, budził się co godzinę, w dzień caly czas nerwowy i dodatkowo płaczliwy :/ Całe szczęście jest już lepiej 🙂
Dzisiaj nocka ok. Mały zasnął o 21:30, pobudka na smoka o 1 i spał do 4:30 😮, poźniej jeszcze drzemka do 5:50.
A mnie od wczoraj podbrzusze boli jak bym miała miesiączkę dostać, a to jeszcze ok.10 dni!?
Co to może być?!
Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Widze ,że temat dieta znowu powrócił.
Sandra życzę wytrwałości. 😉
Ja nie stosuje ,żadnej no jem tylko 3 razy dziennie i żadnego podjadania pomiędzy posiłkami .
A jak widzę czekoladę to będę ja podżerać ,aż zniknie 😜
Mąż mi już na śniadanka przywozi drożdżówki żebym tyła ,ale nici z tego. 🙂
Mam 160 i 52 kg. ,ale przy moim wzroście jeszcze to tak źle nie wygląda .
Mała nocka standard pobudki na cyca co 2 godzinki ,a teraz wstała i gaduli do siebie oczywiście plując bo to jej nowa umiejętność. 🙂
Moja w dzień śpi prawie po każdym jedzeniu .
Wczoraj byłam z nią na spacerku to też pospała ,ale nas deszcz wygonił do domku.
Wiki nie chce jeździć w gondoli jest ryk i koniec ostatnio musieliśmy oparcie podnieść ,żeby widziała świat i było ok.
Teraz ja zabieram w foteliku samochodowym. I tyle żeśmy poużywali gondoli , a specjalnie kupowałam duza żeby mogla w niej skakać 😉

Ale wczoraj się wkurzyłam zamówiłam gry na x boxa 360 ,a tu przyszły na ps3 i oczywiście mądra matka tak zamówiła. 😠
Koszt 300 mam nadzieje ze uda się zwrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Zabrałam się za naprawę kompa więc nie wiem czy dziś jeszcze zajrzę. Póki co zgrywam dane zdjęcia i dane na płytki. Potem format dysku, nowe partycje i instalowanie systemu, wszelakich "koniecznych" programów i dostępu do neta... trochę mi może zejść...

Lusia w wózku leży pod skosem. Gondolę mam na spacerówce i spacerówkę unoszę.

Małej oczka ropieją i łzawią. Co robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
nocka ok... mały zjadł o 19 wykąpałam i poszedł spać około 20 i na następne jedzenie obudził się o 1 i o 6... i tylko jedną pobudkę o 3 zrobił na przytulanie 😉 i dzień zaczęliśmy o 7:30.
niby mogłabym powiedzieć że jestem wyspana ale co jak mały spał jak zabity a ja męczyłam się z bólem głowy i bezsennością do 2 w nocy 🤨
i dzisiaj pierdzi jak najęty i już była mała kupa którą zrobił sam bez mojej pomocy... zaczynam wierzyć w to że to była jednak wina tego mleka...
teraz wypił 40ml herbatki na trawienie i leży sam w leżaczku 🤪

mąż ma chorobowe po tym usuwaniu zęba chirurgicznie... chodzi spuchnięty jak chomik ;/ lekarz dał mu antybiotyk bo zrobił się stan zapalny i jedzie ciągle na ketonalu... czuje się jakbym miała dwójkę dzieci, przynieś podaj pozamiataj ;/ i w międzyczasie pomagam bratu w organizacji tych jego urodzin...

Tusia fajny tatuaż 😉 ja mam w planie zrobić sobie imię Szymon z tyłu na plecach pod karkiem... ale kiedy to sama nie wiem ;D
Doti może przemywaj solą fizjologiczną/rumiankiem ?? powodzenia w przeinstalowywaniu systemu... ja to robiłam w poniedziałek i codziennie coś muszę instalować bo czegoś brakuje...

co do diety to ja też zaczynam (od poniedziałku) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Doti latka dzięki 😘

Tusia fajny 😁

Doti tak, jak Isa napisała ja również przemywałabym rumiankiem.

A ja dziś nocka znowu nie przespana przez ten mój duszący kaszel 😠
No i chyba zaraziłam Maję, bo dostała 38 temperatury 😞 Teraz zasnęła ale jak wstanie dam jej na zbicie gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Tymon pospal od 21 do 6 i 9:30 i ostatnio ma jakas jazde nie chce zjesc normalnie mimo ze dlugo nie je dopiero jak go ululam i na spiaco? O co mu chodzi , martwi mnie to....dzis jak wstal o tej 6 to nie chcial zjesc a plakal glodny dalam mu zel na dziasla i zjadl a w dzien jak znow nie bedzie chcial tak jesc sproboje alr watpie zeby ten zel pomogl , mysle ze to byl zbiegl okolicznosci....
Doti- ostatnio tez meczylismy sie z oczkiem, najpierw lekko ropialo tak dzien a pozniej kilka lzawilo i juz myslalam ze sie nie pozbedziemy tego ale przemywalam rumiankiem i sola fizjologiczna....i tym nasaczonym wacikiem rozmasowywalam lekko wewnetrzny kacik oczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Milenki 😘

A my dzisiaj byliśmy już 2,5 godziny na spacerze i teraz najchętniej poszłabym spać... Ostatnio powoli daję Oli marchewkę w słoiczku do spróbowania żeby przyzwyczajała się do nowych smaków 🙂 i nie widzę żadnych niepokojących objawów 🙂 chociaż jak jej dałam jabłuszko to chyba bardziej jej smakowało 🙂 i w sumie się jej nie dziwię bo jabłuszko dobre a ta marchewka bez żadnych dodatków to taka dziwna 🤔 ale w porównaniu z Nutrmigenem to wszystko jest lepsze 😁

Ja też bym musiała przejść na dietę chociaż i tak ważę 5 kilo mniej niż przed ciążą to już było lepiej ale po świętach 2 przytyłam i nie bardzo mi to odpowiada 🤨

Agn ja myślę że jak dziecko ma mieć kolki to i tak żadne butelki nie pomogą. Po prostu jedne mają do tego predyspozycje a inne nie 🙂 Ja używam z aventu też niby są antykolkowe i nie mają żadnych rurek w środku do mycia 🙂
Ja też właśnie się zastanawiałam jak z kaszkami z jakiej firmy ale z Nestle chyba sobie odpuszczę bo Ola nie tolerowała mi tego mleka więc nie będę jej teraz męczyć kaszkami chociaż jak dla mnie to mleczko Nan było pyszne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za info odnosnie chust. Wlasnie testujemy nasza pierwsza i juz wiem ze moje dziecko toleruje tylko jedna pozycje czyli z przodu plecami do mnie bo musi wszystko widziec choc wiem ze nie jest wskazane nosic w ten sposob tak malutkie dziecci.
Dzis pierwszy raz od 2 tyg uwolnilam swoje rece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem zmęczona zła i zdenerwowana...
brat ma tą 18stkę wszyscy pijani, śpiewają, tańczą, krzyczą itp ;/ i mały co chwile się budzi i muszę go ciągle przytulać... ciekawe kiedy się to wszystko skończy 🤔
w sumie pytali się mnie o zgodę i nic nie miałam do tego aby robił w domu tą imprezę ale chyba nie wiedziałam że będzie aż tak głośno ;/
co zrobić?! trzeba jakoś to przetrwać...

dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...