Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja wlasnie siedze w myjni samochodowej recznej i czekam az mi mojego brudasa do porzadku doprowadza. Tylne siedzenie mam tak zafajdane blotem od wozka, ze doszlam do wniosku, ze nie chce mi sie samej tego czyscic 😉 Mam wiec 45 minut siedzenia i patrzenia jak inni ciezko pracuja 😉 A M opiekuje sie Mala w domu 🙂

Sandra, nie wiem jak to mozliwe, ale Twojego linka w kompie nie moglam otworzyc a w komorce i owszem 🤢 jakie cudne oczy ma Twoja mlodsza 😁 a jaka spokojna w lezaczku. Moja to sie po minucie drze, bo jej sie nudzi 🤢
Marylu, Debridat podaje dwa razy dziennie po 2,5 ml godzine przed karmieniem. A pediatra powiedzial nam, ze podawac mozna tak dlugo jak jest potrzeba i wypisal nam kolejna recepte. My podajemy juz druga butelke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa dzięki 😘 U mnie na poprawę po mleczku trzeba było czekać ok. tygodnia. Moja córcia w nocy wyciąga duszkiem całą butlę 150 ml a w dzień czasem zostawia nawet pół butli ale wtedy przetrzymuję ją do kolejnego karmienia 3 godz, no chyba, że mocno się domaga to dam jej po 2,5 godz.

Karolka każdemu może się zdarzyć 😞 Ja przy obcinaniu paznokci Mai jestem cała mokra, bo nożyczkami nie potrafię tylko cążkami a z tymi wiadomo jak to bywa, nie zawsze chwycą samego paznokcia 🤔

Pestka sandros dzięki, tak spróbuję. Ja Mam w domu kleiki ryżowy i kukurydziany, które dosypuje się do mleka i nie wiem, czym się różnią od kaszek 🤔 I nie wiem, czy to można wprowadzić na noc czy najpierw podać rano 🤔

Doti ja tak miałam przez kilka dni, że nie miałam siły wziąć małej na ręce, na szczęście jest już lepiej, bo jestem po antybiotyku. Mój M natomiast szybciej się wyleczył ode mnie a pił polopirynę w saszetkach i jadł czosnek 🤢 tyle, że ty karmisz piersią... Ja jak karmiłam pierwszą córę i byłam chora to psikałam sobie gardło Tantum Verde i brałam paracetamol.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira starsza tez ma takie wielkie oczyska. Wieczny rozdziw 🙂)

Ano, dieta jak dieta. Typowo mniej zrec 🙂)
Jeszcze po jakihs 2 tygodniach chce cukier odstawic od herbaty i kawy, ale musze dojrzec do tego.
Nie jem poki co smazonego, 5 posilkow i na razie nic wiecej.
Zobaczym jak bedzie..
Choc juz dzien trzeci i mega mnie ssie... na podwieczorek pomarancze i wafel ryzowy.. wiec czekam juz do kolacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra ja to się nie moge napatrzeć na Twoje śliczoty obydwie piekne!!
a diete to tez podobną stosuję,tyle ze jem sniadanie, obiad , kolacja , pomiedzy owoc lub jakis actimel, activia, obiad to zazwyczaj warzywa na parze kurczak lub ryba, czasami do tego kasza , kolacja to czesto tez owoc lub szklanka mleka i wystarczalo, pomiedzy woda mineralna, herbate pije zadko, czesciej owocowa, to tez nie slodze, albo kawa zbozowa z mlekiem to kostka brazowego cukru 🙂 tyle ze troche swieta wszystko rozregulowaly ale chyba nie wypadalo robic sobie na wigilie rybe na parze lub platki owsiane heh choc chetniej bym zjadła bo odzwyczailam sie od takiego jedzenia i jak zjadłam wigilie to od razu rumianke pilam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze Tantum Verde Forte do pryskania i tabl do ssania Strepsills Intensive.Moją dietę też szlak trafił przez te święta.Pełno żarcia wszedzie 🙂
Zaczynam od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jestem zła na męża bo on mi chudnięcia nie ułatwia..
zaczęłam troszkę ćwiczyć no i miałam od nowego roku nie jeść słodkiego, ale jak to zrobić jak on mi drugi dzień z rzędu robi smażone banany z lodami waniliowymi... jeszcze takich zapachów narobi i weź tu się powstrzymaj.. nie potrafię ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecię śpi od 19:15 więc do rana poza jednym karmieniem mam czas na odpoczynek.
I co tu robić? Starsza zajęta gierkami na xbox, potańczyłabym z nią ale przez chorobę nie chce mi się skakać 🤨 Mąż przy swoim laptopie, ja przy swoim 🤔 ot takie rodzinne życie 😁
Ja też uwielbiam słodkie, potrafię do snu zjeść tabliczkę czekolady mimo to waga wciąż spada, teraz mam 52 kg 🤔 Mogłaby się już zatrzymać bo nie chcę być chuda jak patyk 🥴

Ciekawe, jak tam Natalia i Majeczka, pisała, że w piątek może wyjdą do domku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem niska wiec u.mnie kazdy nadprogramowy kilogram widac a jeszcze mam wrazenie ze cos mi wewnatr brzucha nie tak sie schodzi a moze tak.ma byc a.moze to tluszcz:p bo nad pepkiem mam taki wybulony twardawy;/ nie wiem o co chodzi..i wygladam jakbym wiecznie sie piwa opila i wlasnie to o ten brzuch sie najbardziej rozchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...