Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam,

Byłyśmy dziś na szczepieniu, Gabi jak zwykle nawet nie zapłakała… 🤪No jestem w szoku jak ona znosi wszelkie wkłucia, nawet jak była mniejsza i miała po te 3 kłucia to tez nic nie płakała.
Jedyne co, to z takim wyrzutem i fochem na pielęgniare spojrzała jak jej się wkłuła, no i tej Pani na do widzenia nie pomachała 😁 😁

Waży 9,5 kg i mierzy 81 cm! 🙂

Latka, moja ma takie zwykłe duże plastikowe zwykłe klocki, dostała ogromne pudło w prezencie i to jest dla niej najlepsza zabawka od ok. 1,5 m-ca bawi się nimi codziennie!! I jej się to nie nudzi, coś tam sobie składa, rozkłada i tak w kółko w ciągu dnia.
Cos takiego ma:
http://www.wader-wozniak.pl/nasze-marki/62-middle-blocks/162-klocki-middle-blocks---zestaw-super-big-140-elementowy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Eh, kurcze zaczynam jakiego dola łapać co raz bardziej z tym mieszkaniem w sensie ze nie sami...
Bo i Tymek potrzebuje juz wiecej swojego miejsca, no i ogólnie my potrzebujemy. ..
No i myśląc o powiększeniu rodziny to tez to jest konieczne. ..
A jakos raz ze sie boje a dwa ze nie mamy możliwości narazie. .
No i ogólnie ta jesien cholera;/ blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka cisza tutaj 😜

ech.. dziecko śpi, kawa wypita, dom ogarnięty.. ma chwilę dla siebie!!
szkoda tylko, że z samego rana klientka M spieprzyła nam humor, no ale są ludzie i taborety... :/

muszę Wam pochwalić mojego malucha!! śpi coraz lepiej i zdarzyło się nawet, że spał całą noc i to trzy razy!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
U nas dziś wyjątkowo słonko, ale za to chłodniej. Ja jednak wolę to od deszczu 😉 nJak tylko młody wstanie to wychodzimy na spacerek.
Pati Dzielną masz córeczkę 😉
Latka tak ponuro tu w uk że cieżko nie złapać doła;-( spróbuj poszukać coś na rightmove.co.uk może znjdzie się jakiś fajny domek/mieszkanie. Widzisz ja za to łapie doła bo wolałabym mieć Mamę przy sobie:-( tak mi brakuje chwili dla siebie... znów myślę o powrocie do polski. Tak się nastawiłam na powrót że teraz nie mogę się odnaleźść.
initram to gratulacje dla Tymcia! u nas były dwie noce całkiem fajne, po czym znów powróciły nocne jęki i płacz 😞 zaczynam myśleć że męczy go coś po za refluksem. bo na to bierze leki i nie powinno mu przeszkadzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam super że Tymek już potrafi przespać calutką noc bez pobudki... oby więcej takich nocek!! u nas niestety jeszcze ani razu się to nie zdarzyło, no i jest minimum 3-5 pobudek jak nie lepiej... ;/
Natalia strasznie mi przykro... trzymajcie się dzielnie!! Majunia jest silną dziewczynką... napewno będzie dobrze!
latka chyba ta jesień tak wpływa na samopoczucie człowieka... ja też chodze przybita i nie mam ochoty z nikim gadać a już nie pamiętam kiedy się szczerze uśmiechałam... :/
pati dzielna Gabi!! bardzo szczuplutka i wysoka Twoja córeczka - będzie modelka! 😁
też mam te klocki... a Szymon uwielbia budować garaże dla samochodzików 😁
buffy super zajęcia... fajnie że Marcinkowi się podoba.
sandra jak tam remont?? nic nie piszesz :P

kolejny dzień z piękną pogodą... i ciągle jesteśmy na dworze... Szymon dzisiaj od 8 rano do 12 ganiał za piłką, o 12 zjadł obiadek i chciał się pobawić w swoim kąciku zabawkami ale niestety tak jak i wczoraj padł na dywanie obok zabawek 😁 czekam aż się obudzi dam mu deserek i mleczką kanapkę i dalej idziemy na świeże powietrze aż do wieczora... trzeba korzystać póki ładna pogoda 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, patrzye na ta stronkę często 🙂.
Hmm z jednej strony glupio mi i smutno zostawić mame, duzo oczywiście mi pomaga, ale też tak jak mówię potrzebujemy więcej miejsca i ze tak powiem więcej intymności czy jak to dobrze ująć.
No nie mieszkamy tylko z mama bo i z dwojka moich dorosłych braci, wiec trochę nas jest
Ale tez często wkurza mnie mamy zachowanie ale wiem ze teskno mi za nią, bo jak pojechaliśmy do Polski to tak właśnie bylo i ona również.
Częgo nie lubie to tego ze moja mama nie okazuje uczuć i tez mnie to irytuje a ja właśnie wręcz przeciwnie.
Tzn oprócz Tymka bo jemu to az nadto.
Mieszkałam 10 lat bez mamy dopoki tu nie lrzyjechalam , wiec wiecie nauczyliśmy sie zyc bez siebie i mamy swoje nawyki, zachowania chco przez ponad rok tutaj juz sie troche dotarlysmy
Nie to to samo jak się widzi mame raz na jakiś czas a z nia mieszka
I powiem Wam ze ciezkie to bardzo i zostaje na zawsze w środku jak któreś z rodziców musi wyjechać a szczególnie mama i to akurat w takim wieku, kiedy bylo mi najbardziej potrzeba. .
Mamie oczywiście ale tez nie bylo latwo..ale tak bywa!
Na szczęście mialam duzo rodzeństwa i tatę ale jednak mama to mama.
Ale sie rozmyslilam.... 🙂

Pogoda dzisiaj pieknaa.
Ugotowalam obiadek i czekam baz Tymek wstanie, zje i pójdziemy.
Wczoraj mialam takiego lenia , nie wyszliśmy, bylo ladnie ale wialooooo
Marylu , dzisiaj na zskupach juz zauwazylam ze święta co raz bliżej sklepy w przebraniach świątecznych i co raz to bardziej oddają czas zbliżający ch sie prezentów hahs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm nie pisze, bo jakos ni mam weny...
Wracam po nocach do domu.. po nocce siedzialam do wieczora i malowalam skaczac po rusztowaniu.. ciagle cos..

Dzis przysli do nas z gazowni z komornikiem i odlaczyli gaz.. koles na tym lokalu nie placil ponoc od 2010 roku 😮 😮Szok

My juz od niedzili mieszkamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula tez spi na poduszce, bez niej nie zasnie, bo musi miec w nia zawsze nosa wcisnietego - zupelnie jak ja 😉 raczej plaska jest...

sandra duzo sily i wytrwalosci, na pewno ledwo dychasz 🤨 no ale cos za cos...i co teraz z tym gazem??

Laseczki czy znacie jakis skuteczny sposob na kaszelek? Ula niby juz wydobrzala, ale nie moze odkaszlnac, cos jej tam ciagle zalega i charka biedna i kaszle takim mokrym czyms, glownie po przebudzeniu i jak lezy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Długo mnie nie było ,ale cały czas zajeta jestem ,a to mała ,a to fb i mąż w domu non stop 😉 😜
Wiem ,że to żadne wymówki 🙂
U nas wszystko ok , działam na FB w grupach sprzedażowych i nawet dobrze mi idzie ,założyłam swoją .
Sprzedaję ciuchy po małej ,starszej i swoje 😉
Kasa z tego jakaś leci ,że myślę o założeniu sklepu internetowego od stycznia chyba zacznę działać .
Sandra to niezle Was zostawił facet z długami ,ale one nie przechodzą na Was .Więc tylko musicie nowy licznik na siebie założyć . Chyba o ile się nie mylę 🤔
Natalia bardzo mi przykro ,że takie wiadomości dostaliście .Po Majuni nic w ogóle nie widać ,że chora dziewczynka 🙂 😘 dla Was i trzymajcie się dzielnie.
Widzę ,że kryzysy w związkach , ja też się bałam ,że jak mój będzie całymi dniami w domu to będziemy się żreć ,ale odpukać jest bardzo dobrze ,pomaga mi przy małej i dużej też .
Doti śliczna fasoleczka ,aż dech zapiera . 😘
Karolka zdrówka dla Ulci .
Moja mała jeszcze śpi ,zaraz pewnie o 8 do mnie przylezie maruda.
Nadal nic nie gada tzn. coś tam po swojemu nadaje i jakieś ma ma ma ,mniam itp mówi ,ale to tak chyba przez przypadek .Za to mądra jak cholera co chce to umie zakomunikować ,wszystko każe nazywać pokazuje palcem i czeka ,aż jej powiem co to.
Wcina już wszystko ,ale ma dni kiedy prawie nic nie zje.
Wazy juz 12 , i dalej cyc najwazniejszy na swiecie .
Zeby juz prawie wszystkie mamy .

Uciekam bo przylazła - całuje Was wszystkie i musze znowu czesciej wpadac . 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
no wic bylam dzis z Ulą u lekarza na kontroli i dostalysmy skierowanie na rentgen pluc...na szcescie nic nie wykazal strasznego, o 13 ide wyniki pokazac lekarce i ona cos na ten kaszel przepisze... a tak to z małą juz wszystko ok 🙂

Mixi no wlasnie widzialam, ze ostro dzialasz w sprzedazy 😉 powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
U nas znów brzydko. naprawdę można depresji złapać.
jutro wybieram się na wolontariat więc trochę odpocznę od domu i chłopaków. mam nadzieję że się nie pozabijają pod moją nieobecnośc 🤔
latka czeka was ciężka decyzja z przeprowadzką. Pomijając fakt że potrzebujecie więcej prestrzeni dla siebie. To na pewno samodzielne mieszkanie będzie was sporo kosztować, a przy dzieciach to wiadomo jak kasa leci. Rozumiem, że czułabyś się źle zostawiając Mamę, jednak podejrzewam że nie wyprowadzalibyście się daleko i pewnie często byście się widzieli. Także myśl o sobie i rób to co najlepsze dla was 😘
isa Krzyś śpi na dużej poduszcze bo musi być wysoko podczas snu z uwagi na refluks.
Mixi to niezłą ilość ciuchów miałas na sprzedaż 😉 mam nadzieję że biznes wypali! wpadaj częściej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

Ja jestem po pól godzinnych "katorgach". Cwiczylam...i padam.
Przede wszystkim narazie na skakance różnymi tempami.
Pod koniec brzuszki itd. Ale mi slabo...
Ale wiecie co. ...wstyd mówić ale mam taki problem ze jak ćwiczę to czuje ze czasami popuszczam siku mimo ze nie chce mi sie sikac i zawsze przed ćwiczeniami ide do wc:/ wiec nie wiem co jest grane. ..

Tymek juz spi 2, 5 h .obiadek czeka na Niego.
Ostatnio gotuje mu cały czas praktycznie, szukam inspiracji na fajnie pomysły na internecie i ja jem PrY okazji te obiadki
Dzisiaj niby to jest gulasz drobiowy z warzywami a la leczo bardziej ale naprawdę dobre ostatnio rybka pieczona z cukinia i tymiankiem.
Moj zarloczek je takie porcję naprawdę spore. Czasami dwa dania.
Poza tym po obiedzie na tacce jego pokoje mu w różne kawałki różne owoce i wszystko wsuwa albo widelcem abo paluszkami. Pomiędzy to biszkopt buleczke poskubie, do tego czasem jakis mus owocowy, rano mleko jakoś o 5, 6 później kaszka, wieczorem albo parowka, albo rybka , albo kaszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...