Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kuba śpi od 30 minut ale mądry sąsiad coś wierci i chyba zaraz się obudzi :/
Mixi, biedna Wikunia, pospać nie mogła 😞
Tusia, miło cię tu widzieć...napisz co u Was 🙂
Muszę oddać dzisiaj synka na noc mojej mamie, bo na 19 nauki przed chrztem, a z małym nie pójdę, bo o tej porze jest nie do życia, no i jutro zakupy świąteczne trzeba zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tusia, fajnie, że się odezwałaś, ale fajny avatarek 🙂 Mała cała w barwach Lecha 🤪 Mój ma tylko czapę taty na głowie, a M dumny jak nie wiem co 🙂 Ja się śmieje, że ja małego uczę wierszyków i wyliczanek, a M go nauczy przyśpiewek kibicowskich... 😁

Małgosiu ja ostatnio kupiłam w sklepie takie miękkie butki do spacerówki, rozmiar 18, ale za duże są. Zostawię, bo jak mocno zapnę rzepy to nie spadają z nóżek, ale zdecydowanie za duże. Mój nosi ogólnie rozmiar 74. Zmierz stópkę miarką, w sklepie Ci doradzą, a na allegro sobie doczytasz jaki rozmiar 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze bigos też bym zjadła .Ale raczej przy karmieniu piersią nie ryzykuję . 😜
A u nas :
sałatka tradycyjna
ryba po grecku
jajka w majonezie
jakaś galantyna z kurczakiem
boczuś pieczony
biała kiełbasa
i na słodko sernik i mazurek.
Może nam się jeszcze coś urodzi ,ale pewnie i tak będziemy latać do rodzinki wiec tyle nam wystarczy. 🙂
I waga pewnie pójdzie w górę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuski
niedawno wrocilam z apteki zapomnialam odebrac lekarstwa w zeszlym tygodniu 😁 ale na szczescie przypomnialo mi sie dzis i pobieglam 😁 no i zaszlam do lumpkow i kupilam nowego spiewajacego misia alfie 😉 mala siedzi i sie usmiecha do niego, no i znalazlam jej ukochane lwy 😁 jeden maluski w kolorach jak ten jej ulubiony z maluska ksiazeczka a drugi wiekszy ale niestety nie ma takich zywych kolorow, juz sie piora moze sie spodobaja 🤔 wlasnie je mus owocowy a ja popijam herbate ..wiatrzysko niesamowitee 🤢

zamawialam zakupy online dla Naishy mleka, pampersy chusteczki itp.. zamowilam tez jedzonko, jej musy i sloiczki obiadki, przyjechali wczoraj z zamowieniem, odebralam zamykam drzwi zagladam a oni pomylili sloiczki zamiast dac 3x mix warzyw to przywiezli 3x risotto warzywne i 1x niedzielny obiadek z firmy ktorej nie daje malej, jak wybiegalam z domu 😁 i zaczelam krzyczec ze nie te przywiezli to pan sie wystraszyl wzial sloiczki ze soba i powiedzial ze zwroca mi za nie pieniadze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to Gabrynia pierwsza kapiel w wannie 😉



http://img268.imageshack.us/img268/9799/48822651580295845843444.jpg

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/48822651580295845843444.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9799/48822651580295845843444.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka tez chcem kupic to krzeselko do kapieli bo mala z lezaczka juz wyrosla i ledwo sie w nim miesci, ale nie mam nic innego poki co wiec go ciagle uzywam, myslalam nad kupnem maty, maja takie specjalne dla dzieci , nawet z fisher price widzialam , kupilam jej taka mate, nalalam wody do wanny wkladam mala a ona zaczela piszczec i plakac jak ja posadzilam w wannie na ta mate 🤢 doslownie pisk byl i o kapieli moglam zapomniec.. a jak pojechalam do sklepu mothercare i poprosilam sprzedawce czy moglaby mi pokazac gdzie maja te krzeselka, to powiedziala ze one sa wycofywane ze sprzedazy, poniewaz bylo na nie duzo skarg ze wcale nie sa takie bezpieczne podczas kapieli niemowlaka, i teraz robia tylko takie dluugie maty z takim oparciem, niestety zrezygnowalam z kupna tej maty bo tylko strata pieniedzy bo znow by piszczala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Ja najbardziej czekam na zupę świąteczną 😉 robimy na zmianę żurek i taką zupę robioną na różnych mięsach. Nie wiem nawet czy ona ma nazwę, ale u mojej Mamy się taką robiło w domu.
No i dużo mazurków 😉 jakoś na reszte dań nie czekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak w Uk i Irlandii sa bardzo popularne tutaj koszt takiego to ok £12 sama chcem je kupic ale to po powrocie z Polski.

takie krzeselko jest dostepne na stronie bejbolino : http://bejbolino.eu/product.php?id_product=236

a o tym pani w mothercare mowila : http://www.mothercare.com/Mothercare-Aqua-Pod---Pink/455603,default,pd.html ze to niby bardziej bezpieczne niz to krzeselko.. ale moja piszczy na macie do kapieli..
ja od poczatku kapie ja w wannie na lezaczku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taka mata dobra jak dziecko juz samo siedzi...chociaz z drugiej strony ma wieksza swobode ruchu ni z w krzesełku 😉
W krzesełku zaś nie muszę go trzymac i martwic sie ze sie gibnie na bok 🙂

W ogole był taki motyw ze włozylismy go tyl na przód i wpadlam w panike bo sie go nie dało wyjąć 😲 ale Michał zachował zimna krew no i udało sie, ale serce miałam w gardle 😞
ale jak juz sie kąpał no to nawet po mince widac ze byl zadowolony 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojej pozwalam plywac w wannie, nalewam i tak malo wody do wanny , pierw ja do wody i myje wlosy potem ja na lezaczek spiewamy i namydlamy a potem plucze ja w wodzie i ona chlapie i radocha 😁 ale krzeselko fajna sprawa 😉
ale nog do buzi nie bierze podczas kapieli 😁 😁 😁

zamowilam wlasnie jej takie kolo : http://allegro.pl/show_item.php?item=3106802824
tylko ze nie z allegro a z ebaya i cena 3 razy mniejsza niz na allegro..tylko na przesylke trzeba czekac prawie miesiac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasz Kuba kąpie się w wanience włożonej do wanny i siedzi sam bez żadnych wkładek, trzeba go trochę pilnować,żeby nie fiknął,ale jest zadowolony,że siedzi sam, pluska rękoma i "szura" nogami.
No i zapomniałam,że robię też żurek z białą kiełbaską, boczkiem i cebulką 🙂 pycha! podobno to moja specjalność :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia1988 napisał(a):
Kuba śpi od 30 minut ale mądry sąsiad coś wierci i chyba zaraz się obudzi :/
Mixi, biedna Wikunia, pospać nie mogła 😞
Tusia, miło cię tu widzieć...napisz co u Was 🙂
Muszę oddać dzisiaj synka na noc mojej mamie, bo na 19 nauki przed chrztem, a z małym nie pójdę, bo o tej porze jest nie do życia, no i jutro zakupy świąteczne trzeba zrobić...


to ile trwaja u was na uki?? ja bylam tylko po mszy 10minut...akurat mała byla w szpitalu,ale musialam dojechac do Wrzesni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia, nie mam pojęcia, kazał przyjść rodzicom i chrzestnym na 19:00, nie wspominał ile to ma trwać i co tam będzie gadał...
Dzisiaj mam trochę do załatwiania, muszę kupić alkohol na chrzciny, pójść do spowiedzi, M.do fryzjera,zamówić stroik i kwiaty na święta, coś trzeba zjeść w między czasie i do kościoła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się.
Mam miesiączkę, mam ból brzucha, mam doła, mam marudne i beznadziejnie kapryśne dziecko, mam nieprzespaną noc za sobą, mam oczy na zapałki, mam wszystkiego dosyć. Czyli same sukcesy 😉
Nadrobię Was wieczorem, jeśli do tego czasu nie strzelę sobie w łeb 😉
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...