Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
madzia uwielbiam kurczaka z ryzem i warzywami ! i też dzisiaj mamy wieczór z winem 😉 hehe...
natalia zrób zdjęcie i się nam pokaż! 🙂

i tu jeszcze najleszpsze fotki z niedzielnej golaskowej sesji ! 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/desktop12u.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9810/desktop12u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

My dziś byłyśmy na kontroli u lekarze, na szczęście Gabrysia ma już oskrzela czyste! Ale się cieszę, że już wyzdrowiała 🙂
Ale jak zobaczę w święta, że ktoś znowu wkłada Gabrysi paluszki do swoich ust albo ją cmoka to nie wytrzymam! 😠 Ona zaraz swoje palce do buzi wkłada i wszystkie zarazki zbiera.

Natalia, to jak już będziesz mieć okularki to nam się tu ładnie zaprezentuj na forum

Inirtam, faktycznie ciężki wybór, też bym miała dylemat

Doti, chyba ciasta na proszku do pieczenia odpadają, na drożdżach najlepiej coś upiec

Isa, no nie mogę się napatrzeć! Kurcze tez bym chciała mieć lustrzankę..ehh chyba muszę zacząć zbierać i zacznę się bawić fotografią, zawsze o tym marzyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa, naprawdę piękne zdjęcia 🙂 A jakiego programu używasz do obróbki? Kiedyś miałam okazję popracować w photoshopie. Super program, ale trochę za drogi jak na moje możliwości finansowe 😉
A co do obiektywu, to niestety rodzaj ma znaczenie 😞 Zwłaszcza jeśli nie jest to zbyt jasny obiektyw jak ten mój. Świetnie się sprawdza za to w plenerze, do zdjęć krajobrazowych, i tam faktycznie tą głębią ostrości można się pobawić 🙂 Tu mam kilka zdjęć, które robiłam tym obiektywem jakiś czas temu 🙂 http://imageshack.us/g/1/10078167/ Mam nadzieję, że link się otworzy 🙂

Pati, super, że Garbrysia jest zdrowa 🙂 Ja zwracam uwagę jak ktoś poza mną i M całuje ją w rączki. Przestałam się tym przejmować, że ktoś się może obrazić. Zdrowie dziecka dla mnie jest najważniejsze, a jak ktoś tego nie rozumie, to jego problem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa takie zdjęcia robisz samym aparatem i dodajesz cień i ramkę czy jeszcze jakiś retusz?
Pati to super wieści!
Natalia czekamy na foto 🙂
Mixi masz priv 🙂 Chyba sie na kurs cukiernika zapisze 🤪 🤪 🤪

Ja mam dziś wieczór bez męża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
My rano u lekarza byliśmy. Osłuchowo czysto! a na katar to mam nic nie robić... no wiadomo- kidyś przejdzie 😉
Teraz dopakowuje walizki- już dwie pełne a jeszcze mnóstwo rzeczy do spakowania 🤨
Dzonatalie ja za kazdym razem jak jade do polski to muszę mieć dla kazdego prezent, masakra ile to kasy idzie. A wychodzi na to że srednio co poltora miesiaca jestem w polsce.
Podroza sie nie przejmuj, a lecisz z m? a zabawki jeszcze mała polubi:*
initram możesz sprobowac syropek typu flavamed lubflegamina. Ale z tego co ja wiem, (ale nie jestem lekarzem wiec to moze nie byc prawda_) to nie stosuje się takich syropow bez dodatkowych np. inhalacji na rozszerzenie drog oddechowych. Dopiero po paru dniach inhalacji wprowadza sie syrop bo inaczej maly sie zaleje ta wydzielina. No ale z drugiej strony te syropki mozna kupic bez recepty, wiec nie wiem czy to prawda?! chyba sie nimi krzywdy nie da zrobic?
A Tym ma piekne oczy! i podobny do Mamusi 🙂 mieliśmy identyczny pajacyk z sowka 😉 p.s. lew fajnieszy
latka biedulko:* oby szybko mineło! niby czlowiek by zabral chorobe dziecku zeby nie patrzec jak cierpi ale jak samemu jest sie chorym to jak tu sie maluchem zajmowac? 😞 wiem jak to jest. moj m jak byl chory to sie wyniosl do innego pokoju- a jak ja z malym bylam chora tez sie wyniosl zeby sie nie zarazic od nas: 😮 Tymcio jak stoi pięknie i super koszulka. My mamy RUN DMC bo Tata jest fanem 😜
doti od kilku pediatrow juz slyszalam ze drozdzowka odpada przy karmieniu piersia 😮

Mój Bąbelek dostał wczoraj zajączka, bo nie zmieścił by mi się żeby do polski zabierać 😉 Oczywiście najbadziej zainteresowałą go bibuła na której były prezenty 😉
Oto KRzyś 😜 radości nie wiadać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
deira co do obiektywów nigdy nie miałam ciemnego. zawsze działam jasnych, no i łączenia nie plastikowe tylko aluminiowe (ponoć to też ma znaczenie).
a używam tylko i wyłącznie photoshopa (bo każdy z nas na uczelni go dostał w ramach nauki przez te 5 lat) no i tylko kolaże robie w picasa.

doti dużo robi sam aparat, ja tylko w photoshopie dodaje troche cieni (żadnej korekty), czasami wygładzenie itp... a głębia ostrości itp to właśnie zadanie lustrzanki. i ramek nie używam tylko układam zdjęcia na czarnym tle 😉

marylu jaki słodziak z Krzysia ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, nawet nie zabrudzone uszka moga ropiec, taka reakcja uszka na cialo obce.. Przemywaj woda utleniona, w sensie polewaj. Albo psikaj octaniseptem

Aisza, ja do swiat sie nie wypowiadam, bo nie robic nic praktycznie. Bigos, salatka, szyneczki, biala kielbasa i wystarczy. Dzien jak co dzien 🙂

Ja tez troche zla... myslalam, ze bede chodzic do pracy na zmiany 6, 7, 8 i 10.. a chyba jednalk bedzie 6,7, 9, 10...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka ja już kiedyś pisałam, że podobno w 6-7 miesiącu dzieci zaczynają się częściej budzić a później im przechodzi. Jest to związane chyba z jakimś etapem rozwoju mózgu.

Sandra domyślam się że to nie kwestia zabrudzenia, tylko żal mi że mimo właśnie przemywania wodą utlenioną i tak ropieją. Przemknęło mi nawet przez myśl że to może być alergia/wrażliwość na złoto. Na szczęście nie są opuchnięte 🙂

Latka bidusio :*

Aisza u nas specjalnie nic nie będzie na śniadanie (śledziki, sałatka, święconka i tyle).

Isa pytam bo ja nigdy lustrzanki nie miałam 😉 Rodzice mają Nikona 8700 ale to chyba nie lustrzanka? Nie znam się hahaha Ciężki w obsłudze i zdjęcia i tak robią właściwie tylko na automacie 😁
Może polecisz jakiś aparat dobry, łatwy w obsłudze a nie za drogi? Póki co korzystamy z kompakta kupionego za 120zł na allegro ale ja jestem średnio zadowolona 🤢

U mnie dzieci śpią, M w pracy... Ciekawa jestem czy Mała pośpi znów do rana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dla mnie lustrzanka, to tylko dla osob zajmujacych sie fotografia. Do robienie "zwyklych" domowych zdjec wydaje mi sie zbendna.
My mamy Nikona cuyfrowego, kosztowal okolo 1000zl. Ogolnie jestem bardzo zadowolona.
Wogole aparat to swietna sprawa 😁

Ehhh, ogladam meczy i masakra z tymi chlopami naszymi,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie lustrzanka niepotrzebna ale jakiś aparat który zrobi dobre zdjęcie w każdych warunkach by sie przydał. Ten co mamy niestety przy kiepskim oświetleniu robi kiepskie zdjęcia 🤢
Nie wiem nawet czym się kierować przy wyborze apataru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati super, że Gabrysia już zdrowa 🙂

Marylu ale Krzyś zafascynowany prezentem 😁

Wanilka moja Majka też ostatnio niezbyt chętna do spania (nocnego, bo w dzień nie mogę narzekać). Może tak jak napisała Doti związane jest to ze skokiem rozwojowym 🤔

Aisza ja zbyt wiele nie szykuję na święta, ponieważ spędzamy je sami z dziećmi w domu.
Upiekę z trzy rodzaje ciast, bo my wszyscy łasuchy na słodkie jesteśmy 😁 Córka chce popularną Karpatkę, M roladę z bitą śmietaną i owocami i do tego babeczki (jeszcze bym sobie sernik upiekła, ale nie wiem, czy będzie mi się chciało). A z pozostałych dań sałatka warzywna, tortilla z łososiem, biała kiełbasa, jajka faszerowane na śniadanie, na obiad M robi kaczkę w pomarańczach (ja jem tylko pomarańcze 😁 ) i na deser i kolacje ciasta 😁 A na drugi dzień kurczaka wrzucę do piekarnika bo najszybciej albo polędwica ze śliwkami.

Majka śpi od godziny i ja też zaraz zmykam.

Latka
ty się biedna namęczysz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyle sie napisalam i wszystko mi wcielo...

Dziewczyny ale macie przystojniakow tylko czesciej sie nimi chwalcie bo do schrupania:* Ola bedzie miala w czym wybierac hihi...

Latka zdrowka:* jaki Tymus silny chlopak jak pewnie juz stoi 🙂
Pati dobrze ze z Gabi juz ok ja wlasnie sie dowiedzialam ze brat m nie przyjedzie. na swieta bo synek ma ropna angine...
Efek cos dawno sie nie odzywala...
Agn zabawki przyszly Olka zachwycona 🙂 jakbym nie zobaczyla twojego fiilmku to nawet nie zwrocilabym uwagi na ta zabawke dziek:*

A my jutro do chirurga juz sie stresuje co z tymi stopkami...
A do tego tak mnie jajniki dzisiaj bola ze nie wytrzymam zaraz ...

Aha z nowosci u nas to Ola przestawila sie fajnie i chodzi spac o 20 i wstaje po 7 wiec tak jak chcialam kochane dziecko sie slucha 🙂 Poza tym przechodzimy na bebiko bo oli nic sie nie dzieje wiec alergia chyba minela no i odkrylam ze nie lubi kaszki malinowej chyba pierwsza rzecz ktora Oli nie smakuje...
No a mleko zaciagam jej kleikem po poludniu i daje lyzeczka bo inaczej nie ruszy... Cwaniara mala konkrety musi czuc a nie plyny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...