Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam się 🙂

Widzę że nie tylko ja jeszcze mam nieprzespane nocki. Moja wcina kaszkę na noc z biszkopcikami lub owockami, ale i tak jeszcze w nocy potrafi się obudzić na cycę. 🥴
Za to zauważyłam, że jak jej nie daję pospać za dużo w dzień to w nocy mi lepiej śpi.
Poza tym rośnie jak na drożdżach, zaczyna w bodziaki 80 się nie mieścić...a 86 jest niby na 18 miesięcy ha ha 😉

Miłego słonecznego dzionka dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Isa
, a możesz podać model aparatu, który masz? Robisz piękne zdjęcia!

Agn, Maja ma 9 kg??!! Wow!
Moja ma 7 kg i jakieś 70 cm, fakt, że wygląda jak szczypiorek, chuda i długa.
Ja też mam prawko na stare nazwisko, już 2,5 roku i na razie nie wymieniam, póki mnie nie ścigają o to, to nie będę wydawać 100 zł bez sensu.

Jeśli chodzi o ciuszki to 68 już za mały jest, więc zaczęliśmy nosić 74, choć sporo ubranek jest trochę za luźnych, ale na długość są dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Borys wstał dzisiaj o 6 i normalnie dzień rozwalony bo i jedzenie nam się poprzesuwało i drzemki, a i ja taka rozbita. Normalnie wstaje przed 8 i o tej porze jest na pierwszej drzemce a dziś właśnie ucina sobie drugą. 🤢 Nie wiem co to będzie wieczorem.
Dobrze, że chociaż słonko świeci to trochę energii dodaje.
A ubranka nosimy 74 i niektóre już się robią krótkie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Ja od rana najadłam się strachu. Wczoraj do centrum jechałam z taxówkarzem który cały czas opowiadał jakie to koiety są straszne i że dla 50funtów każda by z grobu wstała. Nie omieszkał twierdzić że i ja tak mam,,, piłam wodę i czekałam aż zajedziemy na miejsce... a dziś rano mam telefon: Halo, czekam na Ciebie...
🤢 niby ktoś z mojego telefonu zamówił taxi? niemozliwe?! zadzwoniłam do firmy taxowkarskiej że nie powinien miec dostepu do mojego numeru, tylko oni powinni dzwonic. A teraz wariat ma moj telefon i adres 😞 boje sie troszke
U nas katar się pogorszył, znów zielonkawe gluty... na szczęście jutro wizyta u lekarza 🤨
Krzyś wchodzi jeszcze w większość ubranek 3-6msc. Pajacyki juz nosimy większe.,. Drobny i niski ten mój maluszek mimo iż na pyzulca wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w tej firmie troche mnie zbyli. ze niby taxowkarze maja dostep do numerow i ze nigdy na niego nie bylo skarg. Ja raczej do nich mowilam ze nie powinni dawac numerow, nie chcialam na tego typa skarzyc bo sie balam ze jak mu przekaza to cos mu strzeli do glowy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja przelotem.

Pati aktualnie mam dwie lustrzanki... nikon D3000 z trzema obiektywami, i nowiutki olympus e420 z czterema obiektywami... nie lubię robić zdjęć na auto i zawsze męczę się na manualu, czyli od ustawiania przysłony po migawkę itp... 😉
marylu masakra;/ ja bym chyba ześwirowała na Twoim miejscu, nie lubie takich akcji ;/

dzisiaj usg bioderek! zapomniałabym gdyby nie moja mama ;d już gotowi tylko Szymka ubrać w kurtkę i jedziemy...

najlepszego dla Tymka !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jenyyyyymam dosc !!!! Mje dziecko niczym sie nie zabawi tylko na ręce wiecznie marudzi nie pamiętam kiedy ostatni raz ładnie się zabawil ;( a od tygodnia jest nie do zniesienia w nocy masakra dzis co chwile budzil sie z mega rykiem i nic go nie uspokajalo musialam wstać wziąść na rece a jak polozylam to samo mimo ze u nas do łóżkai tak nascie razy...... dodatkowo czuje sie okropnie znow rozklada mnie choroba juz nie wiem ktory raz w krótkim czasie. ..wysiadam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuba śpi, dzisiaj go wcześniej położyłam bo spał tylko 1,5h w dzień. Zjadł aż 180 ml mleka, ale i tak pewnie o 23 się obudzi tradycyjnie 🙂
latka, nie denerwuj się, u nas czasami też tak bywało :/ ale już jest troszkę lepiej...
marylu, współczuję, mam nadzieję,że nic się z tego nie rozwinie...
Ale dzisiaj cisza, czyżby dzieciaki tak wam dawały popalić,że nie macie chwili na forum :P
Mnie drugi dzień pobolewa podbrzusze, może coś w powietrzu jest 🙂 Okres mam mieć dopiero 8/9 kwietnia, więc teraz jajeczkowanie, może dlatego.
Sto lat dla Tymusia! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...