Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No moja dosłownie 3 minutki temu zamknęła oczka i zaczęła miarowo oddychać 🙂 Prawie 180 ml kaszki ryżowej i kołysanka i dziecko uśpione 😁 Ja spijam Leżajsk, ale normalne. Kolejne karmienie najwcześniej o 4, więc zdążę pozbyć się promili z krwi 🙂

Firma od krzesełka napisała mi w mailu, że jutro wyślą krzesełko kurierem 😮 W niedzielę??? No może mają taką umowę z firmą kurierską. Jeśli faktycznie wyślą jutro, to w poniedziałek będzie 🙂 Teściu pewnie je odbierze, bo przyjeżdża zaopiekować się Małą, a ja jadę załatwiać aktualną metrykę chrztu i odwiedzić dziewczyny w pracy.

Spokojnego sobotniego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wykapana. Ola spi. Jak to dobrze miec wanne 🙂 przez rok meczylam sie z prysznicem bo jak kupowalismy mieszkanie to juz byl zrobiony no i niepowiem pod koniec ciazy i w pologu to nawet byl praktyczny ale nie ma to jak wanna 🙂 mozna sie zrelaksowac 🙂 a Olka jaka zadowolona 🙂

Dobranoc mamusie 🙂 spokojnych snow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Wreszcie Was nadrobiłam. Jeden dzień mnie nie było i już prawie 30 stron. 😮
Ja miałam dzisiaj pracowity dzień. Rano byłam sprzątać kościół. Wróciłam to posprzątałam dom, pomyłam podłogi i okna 🙂 (takie było słońce, że to grzech ich nie umyć), zrobiłam 4 prania i poskładałam wcześniejsze a i zrobiłąm obiad. Synek więc więszość dnia spędził z M. 🙂
Marylu Borysek ma skoczka takiego jak Kubuśi też go uwielbia. Więc polecam. Co prawda wkładam go kilka razy dziennie po 15 minut ale potrafi cały ten czas skakać jak piłeczka. 😁 Jutro Wam wrzucę filmik.
Lecę się kąpać i spać. Słodkich snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już nie śpimy.
Wiki dzisiaj zrobiła mamie w nocy niespodziankę i obudziła się na cyca tylko o 2 🙂
Ale przed spaniem opróżniła dwa cycki .
Jeżeli chodzi o chodziki to ja się też w to nie będę bawiła ,no chyba ,ze Wiki dostanie w prezencie .Z tą wagą Wiki to pójdę do lekarki bo mnie niepokoi i jeszcze poczytam na necie ,może to normalne 🥴
Dzisiaj dostaliśmy zaproszenie do mojej chrzestnej na obiad wiec wybywamy z domku i może jeszcze jakiś rodzinny spacer zaliczymy. Przy okazji dam im zaproszenia na chrzciny.Ale u nas zimno jak cholera ,plusem jest to że nie pada.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak poczytałam ,że przy celiace może dziecko nie przybierać na wadze . A Wiki już je dużo kaszki mannej z 150 ml 😮
I żadnych objawów innych może w ogóle nie być , no to się zestresowałam. 😞 😞
Tak można by powiązać ,zwiększone porcje mannej i w tym okresie brak wzrostu wagi 😞 😞 😲
Oby nie 🤔
. Zaalarmować powinno nas w takim przypadku między innymi: zahamowanie wzrostu wagi dziecka pomimo tego, że początkowo przyrost ten był zadawalający.
😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂

My pobudka o 6. Ale tej nocy zle mi sie spalo, koszmary, wieczorem brzuch mnientak strasznie bolal jak na okres jeszcze przez sen czulam. Tymek tez zle spal.

Mixi, nie martw sie na zapas, reraz juz maluchy malo przybierają 🙂. Lepiej sprawdzić dla spokoju 🙂 ja tez z tym glutenem sieje panikę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Fajną nockę mieliśmy dzisiaj. Mała zjadła kaszkę koło 19 i obudziła się dopiero o 1:30. Dostala mleczko lekko zagęszczone kaszką i spała do 6.40. Teraz po mleczku siedzi w łóżeczku i bawi się książeczką.
Wczoraj miała pierwsze podejścia do siadania z raczkowania.

Mixi a jak ten przyrost wygląda na siatkach centylowych?

Latka buziole dla Tymcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi uwierz 😁 moja ola jak pol kilo na miesiac przybierze to sie ciesze...teraz przez 2 miesiace ma 700g z tym ze przez ostatni miesiac to kolo 200 g przybrala bo w lutym jakos byla chora to lekarka wazyla ja do ustalenia dawki lekow to miala 6.5 i w sumie mi sie waga mniej pokrywala z lekarska no a jak dwa tygodnie temu ja Tomek wazyl to wychodzilo 7,1 a teraz 6.8 wiec jakby tez spadla.... ale mi lekarka mowi zeby narazie obserwowac i sie nie stresowac bo teraz juz nie bedzie tak bardzo przybierac bo zaczyna sie wiecej ruszac to spala kalorie...

Wszystkiego naj dla Tymcia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti jaki wykresik profesjonalny 🤪

Moja jest waga caly czas na 25. Mimo ze urodziala sie z waga 4150. A wzrostem to caly czas jest tak miedzy90-97 centyl. Ale pewnie Mixi mozesz isc do lekarza zeby byc spokojniejsza. Ja to nawet nie czytam o tej celiakii za duzo bo jestem taka panikara ze od razu pewnie bym sie doszukala wszystkich objawow... A wlasciwie to jakie badanie trzeba zrobic zeby xdiagnozowac te chorobe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem Kasia już nic o tym nie czytam ,bo się nakręcam.
Zaczynam się zachowywać jak nasze babcie , ględzę bo dziecko za mało przybiera to trzeba utłuczyc 😜 😜 😁 😁
Doti to mnie uspokoiłaś 😘 dzięki.
A co do tych gazet o dekorowaniu ciast to jak chcesz to mogę Ci przesłać pocztą tylko nie wiem ile to by kosztowało ,bo trochę wazy .Jet 8 cz9 numerów + jakieś przybory .
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1993/deff54705cdcb8abmed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Marylu dzięki 😁 Przeoczyłam tę stronkę 🤔 Krzyś słodziutki, taki maleńki jeszcze 😁

Deira a może ten mail poszedł z automatu? 🤔 No chyba, że wyślą w niedzielę 😮

Aisza możesz wkleić zdjęcie tego skoczka 😁 Może zakupiłabym dla Mai co by mogła się gdzieś wyżyć 😁

LatkaNajlepszego dla Tymcia 😘
Moja pierwsza córka wychowała się w chodziku to i druga też będzie w nim śmigać. Ja zdecyduję się, jak Majka będzie już pewnie siedzieć, może za miesiąc 🤔

Mamusia znowu naprzywoziła ubranek i bucików dla Mai 😮 Ciekawe, kiedy ja jej to wszystko ubiorę 🤔 z wielu już powyrastała, nie mając na sobie 🤨 Ech, babcie 😁

Moja Majka wstała dziś o 6, pobawiła się dwie godzinki i śpi od 1,5 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi poszło na priv 🙂

Agn zdania na temat chodzików są podzielone a każda z nas najlepiej wie co dobre dla jej dziecka 🙂 Choć może zamiast kupować chodzik na chwilę lepiej kupić jeździk z pasami? Posłuży pewnie na dłużej...coś w tym rodzaju: http://allegro.pl/smoby-jezdzik-auto-balade-chodzik-pchacz-3w1-45001-i3091916390.html choć przy chodziku chyba wiecej atrakcji na panelu może być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...