Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sandra gratuluję przełamania 😉
Małgosia to pewnie stresik był? 😉 ale dobrze, że nieuzasadniony skoro nie chcesz więcej dzieciaczków 😉
Latka mój M. to skarb - jest znakomitym tatą. Czasem tylko za mało Go doceniam ;(

dzisiaj troszkę wstaję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doti, super zmiana!! wow!! 🤪 🤪 🤪 podoba mi się bardzo 🙂

a ja... już nie potrzebuję kulki w łeb, Tymek mnie skutecznie dobija i jak tak dalej pójdzie, to do końca tygodnia będzie po mnie... 😞 nie mam siły.. nie dość, że zarwał noc, to dziś dopiero teraz ma drzemkę, zasnął dosłownie 10min temu 😮
sama mam oczy na zapałki.. nie wiem już, co mam robić 😞 dostał wieczorem nurofen, do północy spał dobrze, a potem zaczął się koszmar!! reagowałam źle, nie reagowałam jeszcze gorzej... i aż się dziwie, że sąsiedzi żadnych służb nie wezwali do nas 😞 ryczę z bezsilności, bezradności, nie wiem, jak mu pomóc.. nie wiem, czy coś mu dolega czy po prostu już tak się nauczył... brakuje mi pomysłu, zaczyna brakować cierpliwości 😞 ☺️
już nie wiem.. może gdzieś popełniłam jakiś błąd, bo zęby aż tak mogłyby mu dokuczać? to może lepiej niech nie rosną wcale.. to dopiero czwórki, a co będzie przy trójkach??!! 🥴 🥴 🥴 wtedy się chyba wyprowadzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam a Tymek tak daje w kość całą dobę? Bo może coś mu dolega? Zęby potrafią porządnie dokuczać.... Jeśli to nie zęby to może warto zrobić jakieś badania krwi żeby przekonać się, że jest ok? Może to brzuszek? Może nadmiar emocji w ciągu dnia i w nocy odreagowuje? I najgorsza wersja - mógł coś połknąć drobnego co mu dokucza i brzuszek boli albo wepchnąć do nosa/ucha... Laura po historii z uszkami jak dorwie się do chusteczek higienicznych to urywa kawałeczki i chce wepchac do uszka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o rany!! nie strasz!! ale faktycznie, jeśli nic się nie zmieni, to wybiorę się z nim do lekarza... w dzień jest zupełnie inny... uśmiecha się, rozrabia, zachowuje się jak zwykle, chyba zbyt wielu bodźców nie ma, żeby aż tak miał odreagowywać w nocy 😮 za to ślini się na potęgę, jak przy żadnych innych zębach wcześniej, cały czas coś gryzie i jak źle ugryzie, to ryczy, jeść nie chce, bynajmniej nic, co trzeba gryźć i co ciepłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dasz radę sprawdzić czy ma opuchnięte dziąsła? Może na dobranoc warto mu dać coś przeciwbólowego? Może zrób tak, że wieczorem daj mu paracetamol a po 4-5 godzinach ibuprofen? Najlepiej zanim się obudzi, bo wtedy Ty masz pobudkę na chwilkę i mozesz spać dalej. Nie wiem co Ci doradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, jedna czwórka już w zasadzie wyrżnięta, trzy pozostałe już kłują,więc się przebijają, dziąsła, to jakby poharatane miał, mało tego mam wrażenie (być może mylne), że i trójka na górze się szykuje... wczoraj dałam mu nurofen na noc, powiem M, żeby po drodze z pracy kupił paracetamol, bo mam tylko w czopkach, a to odpada :/ choć pewnie z braku laku, jak nie uda się kupić, to i tym spróbuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny:-)

Ale mnie tu nie było 🥴 kurcze na bieżąco was czytam bo lubię wiedzieć co u was ale czasu brak na pisanie...

Inritam ja z Tobą mogę sobie przybić piątkę u mnie od kilku dni noce nieciekawe, M się śmieje że nic nie zrobił a na narożniku w salonie wylądował 😁 Ola budzi się co chwilę z rykiem jak nigdy i tylko kołderkę bierze pod pachę i do mnie do łóżka ja też obstawiam zęby wczorajsza noc też koszmar spałam 4 godziny w pracy bez kawy bym umarła chyba 🤢

A i dzisiaj Ola pierwszy kroczek sama zrobiła a nawet dwa 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj M to juz od miesiaca w duzym pokoju spi... a ja mam cale wyro dla siebie, bo ostatnio Ula znow pieknie przesypia cale nocki i nie ma potrzeby brania jej do siebie 🙂 no ale wolimy tak spac, bo w nocy jak cos sie działo z mala to bralismy ja do siebie a jemu nie chialo sie ruszac dupska na kanape i sie dusilismy we trojke, a przy Uli rzutach to byly noce nieprzespane 🤢 no wiec ja spie sobie po krolewsku 😜
I zauwazylam w koncu ze jej dwa nowe zeby wylazly, ale jeden to chyba gorna piatka, bo jakos daleko jest. czy to mozliwe??
Kasia a no widzisz, tak sie balas, ze Ola jest do tylu z chodzeniem, a tu wyszlo na to, ze Ula jest wiekszym nyguskiem, bo jeszcze sama kroczku nie zrobila, ewentualnie za rączkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti nie wyobrażam sobie 😮 😉

Wlasnie skonczylam cwiczyc skalpel, nie wiem co mnie tknelo, chyba Ula mnie zmotywowala do ruszenia tylka, bo ostatnio upatrzyla sobie moj brzuch za bebenek i ciagle w niego klepie 😮 a on faluje i faluje, musze cos z tym zrobic... no ale ledwo dalam rade, ciekawe czy jutro bede polamana...ale co tam, jutro mam dzien wolny 😉
Z rana ide porobic badania do nowej pracy, pozniej do sądu, a reszte dnia free 🙂 dawno nie mialam dnia tylko dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka moj ma taka zabawe moim brzuchem od dawna a jakos ostatnio motywuje mnie tylko jedzenie słodyczy jak nigdy wcześniej 🤢
Ja tez nie znosze sie dusic z Tymkiem na lozku ale to tylko dlatego ze wydaje mi sie ze mu zle na naszych poduszkach, za duszno pośrodku, ze cos mu zrobimy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka nawet nie wiesz jak sie ciesze z postepow Oli bo ile ja sie naplakalam ze to moja wina ze szybciej nie zareagowalam i w ogole teraz taka radosc sprawia mi jak Ola chodzi za raczki ze masakra 🙂 do chodzenia to jeszcze nam brakuje za dwie raczki to biega ze nadazyc nie mozna teraz juz za jedna raczke calkiem fajnie chodzi no i w zasadzie stoi sama wszedzie bez trzymania czy podpierania ale dzisiaj pierwszy raz jej sie zdazylo kroczek zrobic hehe

Doti ja cie podziwiam ze jeszcze nic nie powiedzialas ale mysle ze lepiej bys sie poczula gdyby najblizsi wiedzieli skoro nie masz od M takiego wsparcia jak oczekujesz. kazda kobieta w ciazy powinna czuc ze w kolo wszyscy jednak sie o nia troszcza. ale brzusio juz masz sliczny i kolorek wloskow super.

Nie pamietam co komu mialam napisac jeszcze hmm.. uciekam chyba spac dopok Ola spi. Oby dzisiaj bylo lepiej

A za oknem bialo sie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka nawet nie wiesz jak sie ciesze z postepow Oli bo ile ja sie naplakalam ze to moja wina ze szybciej nie zareagowalam i w ogole teraz taka radosc sprawia mi jak Ola chodzi za raczki ze masakra 🙂 do chodzenia to jeszcze nam brakuje za dwie raczki to biega ze nadazyc nie mozna teraz juz za jedna raczke calkiem fajnie chodzi no i w zasadzie stoi sama wszedzie bez trzymania czy podpierania ale dzisiaj pierwszy raz jej sie zdazylo kroczek zrobic hehe

Doti ja cie podziwiam ze jeszcze nic nie powiedzialas ale mysle ze lepiej bys sie poczula gdyby najblizsi wiedzieli skoro nie masz od M takiego wsparcia jak oczekujesz. kazda kobieta w ciazy powinna czuc ze w kolo wszyscy jednak sie o nia troszcza. ale brzusio juz masz sliczny i kolorek wloskow super.

Nie pamietam co komu mialam napisac jeszcze hmm.. uciekam chyba spac dopok Ola spi. Oby dzisiaj bylo lepiej

A za oknem bialo sie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Jestem z wami na bieżąco ale nie mam weny pisać.
U nas ok, dom sprzedany, kupujący dostali kredyt. My już znależliśmy mieszkanie do wynajęcia, bardzo ładne i w ciekawym miejscu, w piątek podpisujemy umowę. W międzyczasie szukamy mieszkania do kupienia, jeżdzimy, oglądamy ale na razie nic nas nie zafascynowało. Może tak być, że wynajmiemy i od razu znajdziemy coś do kupienia albo będziemy mieszkać jakiś czas nie na swoim.
Z domu wyprowadzamy się z końcem stycznia. Tak więc życie mam na pełnych obrotach, dodatkowo wiele spraw ciągle do załatwienia, jak nie mamie to bratu pomagam, rozglądam się za żłobkiem dla Majki w okolicach nowego mieszkania.
Nie zadowala mnie siedzenie taty z dzieckiem w domu, on przed laptopem całymi dniami a dziecko samo musi się sobą zajmować, myślę że z rówieśnikami lepiej by jej było, mąż nie radzi sobie niestety z karmieniem, często jak wracam o 15 z pracy Majka jest na 100 ml mleka i kawałku parówki lub bułeczki, M dokarmia ją owocami, żeby głodna nie była, nie chce jeść obiadków 🤢 Dopiero jak wrócę wyginam się, żeby ją nakarmić.
Maja śpi raz w ciągu dnia ok. 2 godz. i wieczorem zasypia ok. 20-21. W nocy śpi bardzo ładnie bez pobudek, czasem się troszkę pokręci. W dzień bardzo ładnie się bawi, Wczoraj wieczorem np. 40 minut bawiła się sama w swoim pokoiku a ja zdążyłam pomyć podłogi w całym domu. Narzekać na nią nie mogę, bo jest cudownym dzieckiem. No i odpukać, do tej pory nie była jeszcze chora. Daję jej codziennie 5 kropelek Cebionu do herbatki i wieczorem Vit D.

W pracy już sobie wszystko poukładałam, cieszę się, że wróciłam, bo od razu lepsze pieniądze, nagrody. W tym miesiącu np. wygrałam tableta (będę miała dla starszej prezent na gwiazdkę 😁 )

Ale, żeby nie było, że tylko się chwalę to powiem wam, że z M jakoś się od siebie oddaliliśmy 🤨 No i o sprawach łóżkowych już nie wspomnę, bo zapomniałam, że coś takiego jak seks istnieje 🥴 Chyba przez to nasze zabieganie zgubiliśmy coś po drodze 🤨
No i dodatkowo w styczniu mam sprawę w sądzie, ponieważ wystąpiłam o pozbawienie praw rodzicielskich ojca starszej córki, który od lat się nią nie interesuje a ja nawet nie mogę przedłużyć paszportu dziecku 😠 No ale to nie jedyny powód 🥴

Ja kupiłam Majce w prezencie na gwiazdkę odkrywczy domek, już się nie mogę doczekać, kiedy będzie się nim bawić
http://allegro.pl/odkrywczy-domek-kiddieland-32730-dumel-wys24-bonus-i3757930555.html

A teraz na Mikołaja dostała zestaw sprzątający:
http://allegro.pl/zestaw-do-sprzatania-wozek-odkurzacz-akcesoria-006-i3745820072.html

Na zdjęciu wydawał się bardziej solidny, w rzeczywistości kółka skrzypią, elementy słabej jakości no ale Mai wszystko oprócz odkurzacza, którego się boi odpowiada i bawi się po swojemu, wkłada rączki do donicy, wysypuje z niej ziemię a potem miotłą rozprowadza to po całym domu 🤔
Mam jeszcze na oku kilka zabawek, które bym jej z chęcią kupiła ale poczekam do przeprowadzki, żeby póżniej nie przenosić się z tymi wszystkimi klamotami. W tym jest właśnie kuchnia, o której już wspominałyście.

A jeszcze wam powiem, że moja najlepsza przyjaciólka,
jedyna próbowała odebrać sobie życie 😞 Wiedziałam, że jest żle, często zamiast pracować rozmawiałam z nią w nieskończoność ale tak się nieszczęśliwie zakochała, że nie poradziła sobie z odrzuceniem 🤨 Ma 14 letnią córkę, właśnie kupiła sobie śliczne mieszkanie a tu takie coś 🤨 Na szczęście w porę przyszła pomoc, teraz jest pod opieką specjalistów i moją 🤨

No i człowiek odezwał się po długiej nieobecności i zajął zapewne pół strony 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn odkrywczy domek jest super, moja siostrzenica ma i za kazdym razem jak tam u niej jestesmy to Ula jest nim pochlonieta 🙂 ja nie kupowalam go, bo ma wlasnie dostac po swojej kuzynce niedlugo 😉 ale super zabawka Mai na pewno sie spodoba 🙂

Przykra sprawa z ta kolezanka 😞 my sie ciagle boimy o mojego tate, zeby sobie czegos nie zrobil, bo tez ma takie mysli 😞 jak czlowiek chory na depresje to nie wiadomo co mu w glowie siedzi - moze miec super zycie a i tak to go nic nie cieszy 🤨
Fajnie, ze z mieszkaniem Wam tak szybko poszlo, ze dom sprzedany 🙂 oby wszystko dalej szlo po Waszej mysli 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...